Essence cz. V - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-24, 13:35   #4711
SexiChic
Wtajemniczenie

Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Taaa, on chyba w standardzie kosztował właśnie 12,99 ( po krótkotrwałej, pomyłkowej cenie 7z groszami )
Wiem o tym doskonale ale jak patrzyłam do środka to nie był nawet dotykany więc wzięłam
Najbardziej rozbroiła mnie promocyjna cena szarych kredek z eclipse z brudnymi gąbkami i rozgniecionymi wkładami (beż strugania nie da się użyć), która wynosiła 10,99!!!
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-09-24, 13:45   #4712
truskawkowa mamba
Raczkowanie

Uwaga dziewczyny z Lublina zaiwtały do nas nowości są w DN na ul. Świętoduskiej. Kupiłam sobie matt topa, ale mało oczopląsu nie dostałam jak stałam przed tą szafą Wydaje mi się, że ten rozświetlacz jest bardzo podobny do tego z Moonlight, wyprodukowny jest w Polsce podobnie jak ten z limitki, no i kolor jak dla mnie taki sam :P na pewno nie jest to beż jak w przypadku AOH
Stary 2010-09-24, 13:49   #4713
agata_slomka
Wtajemniczenie

SexiChic mam ten lakier z Missporty i jest na prawdę trwały, ale kolor zupelnie inny niż Zulu bardziej jak Desert Fox

a ja chcę zgłosić kolejne 2 szafy:
Rumia - Duglas (Rumia Port Auchan)

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Laski, są już nowości w Gdańsku?
Bo w Gdyni nawet jeszcze ITW nie ma (poza tym nie lubię tamtejszej obsługi, więc wolę tam nie iść) a w Rumi nawet jeszcze nie robią miejsca na nowości
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline  
Stary 2010-09-24, 13:49   #4714
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
SexiChic mam ten lakier z Missporty i jest na prawdę trwały, ale kolor zupelnie inny niż Zulu bardziej jak Desert Fox

a ja chcę zgłosić kolejne 2 szafy:
Rumia - Duglas (Rumia Port Auchan)
To super wieści Bo moja paznokcie mają niszczycielską moc i nawet lakier z MAC wymięka. Do tej pory znalazłam tylko 1 który dłużej niż 2dni - nawet do 5-7dni!!!
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-09-24, 13:56   #4715
agata_slomka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
To super wieści Bo moja paznokcie mają niszczycielską moc i nawet lakier z MAC wymięka. Do tej pory znalazłam tylko 1 który dłużej niż 2dni - nawet do 5-7dni!!!
to ja mam podobnie
a najlepiej do tej pory to trzymał mi się chyba miętowy misssporty. Już pisałam na którymś wątku, że wymazałam się nim w poniedziałek po południu a zmyłam dopiero w piątek rano, bo miałam przed sobą wyjazd i chciałam mieć świeży manicure (mimo, ze był jeszcze w całkiem dobrym stanie).
Dla porównania czerwony Eveline trzyma u mnie jakieś 10h
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline  
Stary 2010-09-24, 14:01   #4716
Hisoka
Zakorzenienie

GG do Hisoka

u mnie też pazurki trzymają jeden dzień Najlepiej [parę dni] sprawował się brudny róż z Golden Rose :P

Ktoś już sprawdzał szafy w Gdańsku? Bo siedzę w tych cholernych Kolbudach i nie wiem czy ruszać tyłek na pks'a czy nie :P
Hisoka jest offline  
Stary 2010-09-24, 14:13   #4717
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Wiem o tym doskonale ale jak patrzyłam do środka to nie był nawet dotykany więc wzięłam
Najbardziej rozbroiła mnie promocyjna cena szarych kredek z eclipse z brudnymi gąbkami i rozgniecionymi wkładami (beż strugania nie da się użyć), która wynosiła 10,99!!!
Napisałam o tej cenie, bo pamiętam, że identycznie z kosmosu wzięli ceny "przed" w przypadku zdaje się różu CAH (któraś z Wizażanek pisała).

Co do kredek Eclipse - niestety, bardzo rzadko się zdaża, żeby poważnie podchodzili do precen uszkodzonych produktów (Nie tylko Natura zresztą. Jako ciekawostkę podam moje ostatnie zakupy w Reserved. Przymierzałam 2 pary spodni, okazało się, że jedna z nich nie ma fabrycznie wstawionego guzika (wiecie, takiego podwójnego, jak w dżinsach) tylko nietknięty materiał. Tak mi się podobały, że zaoferowałam, że je kupię po rozsądnej obniżce. Kierowniczka sklepu zaoferowała .... 5% rabatu, co przy wyjściowej cenie 89 dałoby oszałamiającą kwotę . Podziękowałam oczywiście i wzięłam tylko 1 parę. Życzę im powodzenia w sprzedaży )

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
u mnie też pazurki trzymają jeden dzień Najlepiej [parę dni] sprawował się brudny róż z Golden Rose :P

Ktoś już sprawdzał szafy w Gdańsku? Bo siedzę w tych cholernych Kolbudach i nie wiem czy ruszać tyłek na pks'a czy nie :P
Prawdopodobnie będę dziś w City Forum, ale wolałabym nie bom biedna
Stary 2010-09-24, 14:16   #4718
Orlica
Zakorzenienie

A ja już nie mam cierpliwości, żeby latać do Natury... Byłam kilka razy, nie ma już od dawca nic z ITW, babki obiecują dostawę, ale jak nie było, tak nie ma. Ogólnie w mojej Naturze obsługa jest bardzo sympatyczna, ale ostatnio trafiłam chyba na okres jednej z panienek, bo zjechała mnie równo, jak zapytałam, kiedy wyłożą dokładkę - bo mówiła, że już przyszło niby.
Teraz nawet nie mam ochoty lecieć tam po nowości... Mam nadzieję, że w Douglasie przynajmniej będą.
39/40
Orlica jest offline  
Stary 2010-09-24, 14:42   #4719
goooosienka
KosModerator

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
A ja już nie mam cierpliwości, żeby latać do Natury... Byłam kilka razy, nie ma już od dawca nic z ITW, babki obiecują dostawę, ale jak nie było, tak nie ma. Ogólnie w mojej Naturze obsługa jest bardzo sympatyczna, ale ostatnio trafiłam chyba na okres jednej z panienek, bo zjechała mnie równo, jak zapytałam, kiedy wyłożą dokładkę - bo mówiła, że już przyszło niby.
Teraz nawet nie mam ochoty lecieć tam po nowości... Mam nadzieję, że w Douglasie przynajmniej będą.
A ja zamiast latać do Natury, po prostu piszę SMSa

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA
Gabinet kosmetologii profesjonalnej w Zabrzu
Gabinet kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, makijaż, manicure, pedicure.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 335 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
goooosienka jest offline  
Stary 2010-09-24, 15:05   #4720
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
to ja mam podobnie
a najlepiej do tej pory to trzymał mi się chyba miętowy misssporty. Już pisałam na którymś wątku, że wymazałam się nim w poniedziałek po południu a zmyłam dopiero w piątek rano, bo miałam przed sobą wyjazd i chciałam mieć świeży manicure (mimo, ze był jeszcze w całkiem dobrym stanie).
Dla porównania czerwony Eveline trzyma u mnie jakieś 10h
U mnie najlepiej trzyma lakier kupiony za ok 2,90 firmy Classic Charming (dystrybucja Golden Rose) nr 22 w półtransparentnym kolorze różowo-pomarańczowym.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...Nail-Color.htm
Potrafi nawet trzymać 7dni!!!
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-09-24, 15:07   #4721
rudo
Raczkowanie

Cytat:

Laski, są już nowości w Gdańsku?
Bo w Gdyni nawet jeszcze ITW nie ma (poza tym nie lubię tamtejszej obsługi, więc wolę tam nie iść) a w Rumi nawet jeszcze nie robią miejsca na nowości
W City Forum około 12 były wystawione błyszczyki nude XXL i matowe bronzery. Obok cały wózek z workami pełnymi lakierów chciałam upolować matt top coat, ale jeszcze nie był wystawiony. Jutro pędzę do Natury

rudo jest offline  
Stary 2010-09-24, 15:10   #4722
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Co do kredek Eclipse - niestety, bardzo rzadko się zdaża, żeby poważnie podchodzili do precen uszkodzonych produktów (Nie tylko Natura zresztą. Jako ciekawostkę podam moje ostatnie zakupy w Reserved. Przymierzałam 2 pary spodni, okazało się, że jedna z nich nie ma fabrycznie wstawionego guzika (wiecie, takiego podwójnego, jak w dżinsach) tylko nietknięty materiał. Tak mi się podobały, że zaoferowałam, że je kupię po rozsądnej obniżce. Kierowniczka sklepu zaoferowała .... 5% rabatu, co przy wyjściowej cenie 89 dałoby oszałamiającą kwotę . Podziękowałam oczywiście i wzięłam tylko 1 parę. Życzę im powodzenia w sprzedaży )
Ja też kiedyś miałam podobnie - kupowałam sukienkę na własne poprawiny i ta która mi się najbardziej podobała miała wyrwany zamek na dole (tzn. wszystkie sztuki tego modelu tak miały) i pani w sklepie zaproponowała mi 4złrabatu za to uszkodzenie. Normalnie aż mi dech zaparło

Zapomniałam wcześniej dopisać, że stempelki gwiazdki chyba z CaC też były dostępne na półce z wyprzedażami.
YouTube

Edytowane przez SexiChic
Czas edycji: 2010-09-24 o 15:12
SexiChic jest offline  
Stary 2010-09-24, 15:17   #4723
Hisoka
Zakorzenienie

GG do Hisoka

Cytat:
U mnie najlepiej trzyma lakier kupiony za ok 2,90 firmy Classic Charming (dystrybucja Golden Rose) nr 22 w półtransparentnym kolorze różowo-pomarańczowym.
OOO! To te Żaden lakier do tej pory tak się na mnie nie trzymał. A kupiłam go z okazji wyjazdu do Chorwacji, bo szkoda mi było odmaczać w morzu droższego lakieru

Czyli do City Forum nie ma po co jechać :/ A może chociaż karteczki [czy cośtakiego] były do fioletowych cieni do Smokey?

A! I jak ktoś przetestuje te nowe 4ki, to czekam na cynk

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

A właśnie- te błyszczyki XXL powiększają usta, czy tylko tak się 'dla bajeru' nazywają :P ?
Hisoka jest offline  
Stary 2010-09-24, 15:22   #4724
marryme21
Zakorzenienie

Super,że nowości się już u nas pojawiają. Nie wierzyłam w to,sądziłam,że zawitają do nas w 2011 roku.
Po pracy idę do najbliższej Natury.

Dziewczyny,czy te lakiery(poza WDUT-pomarańcz) były dostępne w Polsce,bo nigdy ich nie widziałam?
http://beautopia.onsugar.com/Essence...erfect-7709681
marryme21 jest offline  
Stary 2010-09-24, 15:35   #4725
SexiChic
Wtajemniczenie

Dziewczyny czy któraś z Was ma kredkę do oczu eclipse? Jak one się spisują? Bo nie mogę znaleźć recenzji na KWC.
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-09-24, 15:38   #4726
Hisoka
Zakorzenienie

GG do Hisoka

ja testowałam jedną z tych 'popsutych' na ręce. Wydaje mi się, że są raczej mało trwałe [szybko nie było po próbce śladu]. Brokat mają dosyć duży.
Hisoka jest offline  
Stary 2010-09-24, 15:42   #4727
SexiChic
Wtajemniczenie

Na ręce też testowałam i jakoś nie przemówiły do mnie... Dzisiaj postanowiłam poczytać KWC a tam nic... Myślałam, że może ktoś kupił i go pozytywnie zaskoczyła...
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-09-24, 16:17   #4728
Tesiaczek
Zakorzenienie

GG do Tesiaczek

Cytat:
u mnie to norma ;po
Cytat:
A właśnie- te błyszczyki XXL powiększają usta, czy tylko tak się 'dla bajeru' nazywają :P ?
Ja mam beżowy z drobinkami. Powiększać może wizualnie, ale to jak wszystkobłyszczące i migoczące. Wygląda ślicznie, ale po godzinie na ustach zostają tylko te drobinki, co nie wygląda za ładnie
Stary 2010-09-24, 16:53   #4729
Kasza Manna
Zakorzenienie

A, to dobrze, że nie pojechałam do City Forum

Co do tego zachwalanego przez Was lakieru - też muszę go poszukać, bo przy ciut choćby dłuższych pazurkach większość lakierów nie przeżywa w dobrym stanie dwóch dni..
Stary 2010-09-24, 17:07   #4730
Hisoka
Zakorzenienie

GG do Hisoka

Golden Rose ma pewno jest na Manhattanie. Wydaje mi się, że widziałam też stoisko w Realu na Kołobrzeskiej [przed kasami, nie na hali :P].
Hisoka jest offline  
Stary 2010-09-24, 17:17   #4731
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Tesiaczek Pokaż wiadomość
Ja mam beżowy z drobinkami. Powiększać może wizualnie, ale to jak wszystkobłyszczące i migoczące. Wygląda ślicznie, ale po godzinie na ustach zostają tylko te drobinki, co nie wygląda za ładnie
A ja myślałam, że ta nazwa to ze względu na pojemność buteleczki

Cytat:
Co do tego zachwalanego przez Was lakieru - też muszę go poszukać, bo przy ciut choćby dłuższych pazurkach większość lakierów nie przeżywa w dobrym stanie dwóch dni..
Myślę, że znajdziesz go w pierwszej byle drogerii a już na pewno w takich gdzie lakiery wysypane są do takich przezroczystych pojemników (ja go w takiej kupiłam).
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-09-24, 17:20   #4732
Maroccanmint
Raczkowanie

W Naturze we Wrzeszczu nic nowego.
Maroccanmint jest offline  
Stary 2010-09-24, 17:26   #4733
Hisoka
Zakorzenienie

GG do Hisoka

gloria lenistwo!
Dobrze,że nie pojechałam w końcu do Gdańska, bo jeszcze kupiłabym coś i nie miałam kasy na 'nową dostawę'. Tylko ciekawa jestem , czy wrzucili coś nowego na przeceny...bo marzy mi się coś z kolekcji Moonlight
Hisoka jest offline  
Stary 2010-09-24, 17:36   #4734
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
gloria lenistwo!
Dobrze,że nie pojechałam w końcu do Gdańska, bo jeszcze kupiłabym coś i nie miałam kasy na 'nową dostawę'. Tylko ciekawa jestem , czy wrzucili coś nowego na przeceny...bo marzy mi się coś z kolekcji Moonlight
A ja pojechałam z myślą, że może pojawi się róż CaH a tu taki surprise...
Chociaż dalej wierzę, że CaH się pojawi i brązer Creamylicious też
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-09-24, 17:46   #4735
agnieszka k
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to agnieszka k

Cytat:
Dziewczyny czy któraś z Was ma kredkę do oczu eclipse? Jak one się spisują? Bo nie mogę znaleźć recenzji na KWC.
Kredka bardzo nietrwała, szybko sie rozmazuje, zawsze sie odbija na gornej powiece. Brokat jest duży, ale do oka nie wpada. Kredka jest miekka szybko sie łamie i nie da sie jej zostrzyc.

Essence mania trwa

agnieszka k jest offline  
Stary 2010-09-24, 17:56   #4736
Arrianna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Super,że nowości się już u nas pojawiają. Nie wierzyłam w to,sądziłam,że zawitają do nas w 2011 roku.
Po pracy idę do najbliższej Natury.

Dziewczyny,czy te lakiery(poza WDUT-pomarańcz) były dostępne w Polsce,bo nigdy ich nie widziałam?
http://beautopia.onsugar.com/Essence...erfect-7709681
Były Nie raz myślałam o tym fiolecie Choć w Poznaniu tak samo jak wszystkie niebieskie często były wyprzedane

Doczytałam teraz tą stronę i nie mogę kryć oburzenia... TE LAKIERY SĄ W STANACH ZA DOLARA? Noooo nieeee! Dlaczego nawet europejskie marki są w Stanach tańsze niż w Europie? O_O

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2010-09-24 o 18:00
Arrianna jest offline  
Stary 2010-09-24, 18:00   #4737
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agnieszka k Pokaż wiadomość
Kredka bardzo nietrwała, szybko sie rozmazuje, zawsze sie odbija na gornej powiece. Brokat jest duży, ale do oka nie wpada. Kredka jest miekka szybko sie łamie i nie da sie jej zostrzyc.
Brr... To jednak podziękuję i się na nią nie skuszę
Dzięki za info
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-09-24, 18:27   #4738
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Golden Rose ma pewno jest na Manhattanie. Wydaje mi się, że widziałam też stoisko w Realu na Kołobrzeskiej [przed kasami, nie na hali :P].
dzięki za wskazówki
Cytat:
A ja pojechałam z myślą, że może pojawi się róż CaH a tu taki surprise...
Chociaż dalej wierzę, że CaH się pojawi i brązer Creamylicious też
Brązer Creamy jest mega brokatowy i dziwnie pachnie też o nim długo marzyłam, a jak w końcu zdobyłam, to z ulgą się pozbyłam .
Stary 2010-09-24, 18:28   #4739
goooosienka
KosModerator

A ja czekam na AOH z wymianki i mam nadzieję że będę zadowolona

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA
Gabinet kosmetologii profesjonalnej w Zabrzu
Gabinet kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, makijaż, manicure, pedicure.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 335 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
goooosienka jest offline  
Stary 2010-09-24, 18:32   #4740
marryme21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Były Nie raz myślałam o tym fiolecie Choć w Poznaniu tak samo jak wszystkie niebieskie często były wyprzedane
W takim razie ja ich nie widziałam.
Szkoda,bo ciekawe kolory.
U mnie nowości brak i nie wiadomo kiedy będą.
Za to kupiłam w ramach pocieszenia lakier What Do U think,w starej wersji.Ostatnia sztuka.
Boski jest,nie wiem jak mogłam bez niego żyć.

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Doczytałam teraz tą stronę i nie mogę kryć oburzenia... TE LAKIERY SĄ W STANACH ZA DOLARA? Noooo nieeee! Dlaczego nawet europejskie marki są w Stanach tańsze niż w Europie? O_O

Jak zwykleeeeeeeeeeee.
marryme21 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości