Essence cz. V - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-08-19, 23:28   #2551
BlueSunshine
Wtajemniczenie

Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
U mnie Colossal dużo bardziej wydłuża i lepiej rozdziela rzęsy niż MA. Chociaż MA używam od niedawna, więc może jak trochę zmieni konsystencję (odrobinę wyschnie w opakowaniu), to będzie mi się lepiej nim operowało, bo na razie jest bardzo mokry. Albo jeszcze muszę z nim poćwiczyć i go rozpracować. Na razie żałuję, że zdradziłam Colossala.
Mi np colossal nie odpowiadał na początku, bo nieprzepadam za takimi lejącymi się konsystencjami tuszu, zazwyczaj się wciąż gdzieś śpieszę a trochę dłużej to schnie, i robiło lekką pandę, ale po jakimś czasie zrobił się idealny w sumie, ale nadal mam ochotę dosłownie uciąć końcówkę od szczoteczki, za długa jest dla mnie.. i zastanawiam się właśnie czy nie spróbować MA czy zostać przy C.. już sama nie wiem. Ale dziękuję za porównanie
Stary 2010-08-19, 23:51   #2552
SugaMama1988
Zadomowienie

GG do SugaMama1988

Być może trafiłaś na jakiś mocno wymacany egzemplarz i dlatego tak się zachowuje?
Daj mu w każdym razie jeszcze szansę W każdym razie miałam okazję collosala testować i był w porządku jednak ma o połowę tańszy a uważam że w swojej kategorii bardzo dobry

SugaMama1988 jest offline  
Stary 2010-08-20, 01:12   #2553
blebleble22
Rozeznanie

Dziewczyny, czy wiecie może, jak wygląda stan drugiej szafy w centrum Wawy? Będę wdzięczna za informacje
blebleble22 jest offline  
Stary 2010-08-20, 05:41   #2554
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Było wszyściutko, co tylko dusza zapragnie
Jakieś życzenia?

-Y no ja mam wish liste stempelki wraz z tymi płytkami (nie wiem ile jest tam tych płytek ogólnie)
--było to takie hmm...koło z ozdobami do paznokci ? Jezeli jest to ja chcem chcem chcem

I kurde...nie wiem co jeszcze ;/ Może pasiak dla blondasków

I nie wiem co jeszcze
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-08-20, 07:22   #2555
POLKA84
BAN stały

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Jak się w środę pytałam o dostawę Essence w Wola Parku to pani bez problemu mi powiedziała, że na dniach powinna być I potwierdziła nazwę limitki - teraz będzie We Saw It First - WSIF.

To ciekawe.. Byłam wczoraj na Podgrodziu i pani mi powiedziała, że w najbliższym czasie nie będzie serii limitowanej.
POLKA84 jest offline  
Stary 2010-08-20, 10:35   #2556
goooosienka
KosModerator

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
Mi nawet to nie pomaga, po umyciu jakoś takie "oblepione" są, a bez odżywki się puszą okrutnie, wiec poszedl w odstawkę w końcu i wróciłam pokornie do mypy i babydreama..

goooosienka jak bym tam sama wpadła to bym chyba prędko nie wyszła, a jeśli już to z nieźle nadszarpniętym portfelem znając mnie i moje zachcianki..:P mam tylko nadzieję na ten róż i pędzelek bo bez krążka jakoś może przeżyję

dziewczyny, a ma któraś porównanie colossal'a do Multi action'a może?
Mój portfel narazie jest tak poszarpany że leży głęboko w torbie i kwiczy

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA
Gabinet kosmetologii profesjonalnej w Zabrzu
Gabinet kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, makijaż, manicure, pedicure.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 335 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
goooosienka jest offline  
Stary 2010-08-20, 10:46   #2557
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Wydaje mi się, że panie w Naturze zwyczajnie nie wiedzą, jak to będzie z limitkami. Pani, z którą rozmawiałam, mowiła mi, jak wyglądają dostawy: przywożą albo nie. One tak naprawdę wiedzą, co dostały, gdy zaczynają rozpakowywać przywiezione kosmetyki.

BlueSunshine, miałam Colossala, a teraz mam Multi Action. Colossal może się przy MA schować - jest po prostu fatalny jako tusz pogrubiający. Ma tylko ładny zapach i głęboki, czarny kolor. Natomiast MA pozwala wyczarowac naprawdę piękną firankę rzęs. Dwie warstwy MA dają lepszy efekt niż 3-4 Colossala.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655

Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2010-08-20 o 10:47
Aggie125 jest offline  
Stary 2010-08-20, 11:17   #2558
BlueSunshine
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
BlueSunshine, miałam Colossala, a teraz mam Multi Action. Colossal może się przy MA schować - jest po prostu fatalny jako tusz pogrubiający. Ma tylko ładny zapach i głęboki, czarny kolor. Natomiast MA pozwala wyczarowac naprawdę piękną firankę rzęs. Dwie warstwy MA dają lepszy efekt niż 3-4 Colossala.
hm a masz może jakieś zdjęcie rzęs tak żeby porównać? ja collosala kładę dwie warstwy i mam baaardzo dużo go na rzęsach, tak że aż wręcz "czuję jak mi powieki w dół lecą" ale mam dość gęste rzęsy w sumie.. ajć sama już nie wiem

goooosienka a daj spokój, ostatnio wciąż jakieś paczki do mnie przychodzą, listonosz skomentował nawet ostatnio że postawi mi oddzielny karton na poczcie będzie wszystko zbierać przez tydzień, i mi to pod koniec tygodnia przyniesie hurtem, a co w tym wszystkim jest najlepsze, nagle wszystko jest mi "niezbędne do życia"a jak tak dalej pójdzie będę bez butów chodzić bo całą kasę wydam
Stary 2010-08-20, 11:19   #2559
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
hm a masz może jakieś zdjęcie rzęs tak żeby porównać? ja collosala kładę dwie warstwy i mam baaardzo dużo go na rzęsach, tak że aż wręcz "czuję jak mi powieki w dół lecą" ale mam dość gęste rzęsy w sumie.. ajć sama już nie wiem
Nie, fotek nie mam, tylko opisuję wrażenia. Ja mam rzęsy delikatne i cienkie, więc nie ma szans, abym Colossala poczuła na rzęsach (no, może kilka warstw, aż do uzyskania efektu jednej grubej rzęsy...)

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2010-08-20, 11:20   #2560
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Mam do oddania lakier Eclipse "Undead" i cienie z limitki Etno Couture (fiolet, żółć, zieleń w białej kasetce).
Ktos chce ? Lakier używany, cienie może z 2 razy.
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-08-20, 11:23   #2561
POLKA84
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Mam do oddania lakier Eclipse "Undead" i cienie z limitki Etno Couture (fiolet, żółć, zieleń w białej kasetce).
Na wymianę czy za free ?
POLKA84 jest offline  
Stary 2010-08-20, 11:29   #2562
_Roksi
Zadomowienie

Mam pytanie, czy szafy Essence są we wszystkich Douglasach?

A konkretnie do Wrocławianek, czy Essence jest w Douglasie w Galerii Dominikańskiej i Magnolii? Jeśli tak, to jak z zaopatrzeniem?
Ja widziałam Essence w Arkadach i szafa była prawie pełna, niczego nie brakowało
_Roksi jest offline  
Stary 2010-08-20, 11:32   #2563
anulusekk
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez blebleble22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wiecie może, jak wygląda stan drugiej szafy w centrum Wawy? Będę wdzięczna za informacje
Szafa jest dość przebrana. Jak byłam w środę to babeczka z Natury dokładała po jednym lakierze, więc może do końca dnia coś więcej się uzbierało Z tego co mi utknęło w pamięci to było po jednym pasiaku dla blondynek i brunetek, róż brązujący dla brunetek i jeden matowy brązer dla blondynek. Kilka lakierów z SYF (najwięcej fioletów).
anulusekk jest offline  
Stary 2010-08-20, 11:44   #2564
Lavanda
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Jak się w środę pytałam o dostawę Essence w Wola Parku to pani bez problemu mi powiedziała, że na dniach powinna być I potwierdziła nazwę limitki - teraz będzie We Saw It First - WSIF. I dopóki będę w stolicy to będę właśnie w Wola Parku kupować bo natury w Centrum są katastrofalne - szafy często puste. W wola parku ostały się z Eclipse ostatnie lakiery - czerwony i czarny, są też po jednym cieniu). A dodam, że tamten douglas jest fajny, bo często jest tam to co w ZT czy Arkadii nie ma.
ja też zapoluję na różyk
to ma być w naturze w WP czy w douglasie?
w życiu tam nie byłam, i wole się dopytać żeby w razie spontanicznej (czyt. w amoku) wizyty w tym CH wiedzieć czego szukam

Cytat:
SugaMama1988 ten róż wydaje się być jakiś taki.. jasny? wydaje mi się że może być trochę "blady" ale może na delikatny look będzie w sam raz
też mam obawy, żeby nie był za jasny...
Stary 2010-08-20, 12:01   #2565
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez POLKA84 Pokaż wiadomość
Na wymianę czy za free ?
Chętni bym sie wymieniła jak coś to PW, no i w domu będę ok.18 gdyby ktoś chciał fotki tych kosmetyków zobaczyc.
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-08-20, 12:01   #2566
goooosienka
KosModerator

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Odkupię chętnie cienie

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA
Gabinet kosmetologii profesjonalnej w Zabrzu
Gabinet kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, makijaż, manicure, pedicure.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 335 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
goooosienka jest offline  
Stary 2010-08-20, 12:03   #2567
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Odkupię chętnie cienie
Laska, ja Ci moge je kupić nówki w Katonie, bo jeszcze chyba sa Jak cos to krzycz głosno
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-08-20, 12:04   #2568
lenlea
Raczkowanie

Dziewczyny ponawiam pytanie, czy któraś z Was ma dostęp do Into The Wild i mogłaby mi kupić: lakiery Heart Chakra (różowy) i Bongo Drums (jaśniutki), cienie 01 Mumbamumba (róż-brąz) i paletkę z różem i bronzerem
lenlea jest offline  
Stary 2010-08-20, 12:07   #2569
anulusekk
Raczkowanie

[QUOTE=Lavanda;21501492]ja też zapoluję na różyk
to ma być w naturze w WP czy w douglasie?
w życiu tam nie byłam, i wole się dopytać żeby w razie spontanicznej (czyt. w amoku) wizyty w tym CH wiedzieć czego szukam

W Wola Parku w Douglasie
anulusekk jest offline  
Stary 2010-08-20, 12:39   #2570
SugaMama1988
Zadomowienie

GG do SugaMama1988

co do różuz wsif to tak go poogladałm na fotach i stwierdzam, że blade toto mimo że ładnie blade ale ja takiej bladości nie preferuję niestety:|
dziewczynki któraś ma ten bronzer z itw? bo lakiery wiem że macie ale co z bronzerkiem?

Stary 2010-08-20, 12:54   #2571
magrat16
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anulusekk Pokaż wiadomość
Zmieniam moją dobrą opinię na temat zielonego MA. Używałam go przez niecałe 2 tygodnie i był świetny. Jednak z dnia na dzień zaczął robić się coraz bardziej suchy i ciężko mi się nim teraz maluje. Po paru godzinach noszenia osypuje się takimi dużymi grudkami (w niedawne upały sprawdzał się świetnie!) Nie wiem co się z nim stało Poużywam go jeszcze trochę i zobaczę, ale coś czuję, że wrócę do różowego MA
to musiał być mocno wymacany mój zielony MA wytrzymał 3 miesiące, zużyłam go, a nie wysechł. Czyli podobnie jak z różowym. Też miałam tak z 1 sztuką różowego, że wysechł po niecałym miesiącu. Teraz po prostu czaję się na dostawę i dopiero wtedy kupuję tusz gdzieś z dna
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2010-08-20, 13:11   #2572
SugaMama1988
Zadomowienie

GG do SugaMama1988

Tylko 3 miesiące u Ciebie Magrat wytrzymał zanim się skończył? Ja używam dobre 6-7 miesięcy i cały czas jestem zadowolona z efektu

Stary 2010-08-20, 14:11   #2573
cotka
Zadomowienie

Cytat:
Mój portfel narazie jest tak poszarpany że leży głęboko w torbie i kwiczy
Ja bym chciala stempelki znaczy ten zestaw stempel+plytka
Stary 2010-08-20, 14:14   #2574
Caramella
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
co do różuz wsif to tak go poogladałm na fotach i stwierdzam, że blade toto mimo że ładnie blade ale ja takiej bladości nie preferuję niestety:|
dziewczynki któraś ma ten bronzer z itw? bo lakiery wiem że macie ale co z bronzerkiem?
ja ten bronzer pomacalam w sklepie. bylam na niego okropnie napalona ale jakos mnie nie zachwycil. na mojej skorze te 2 jasne byly praktycznie niewidoczne a ten brązowy jakiś dziwny był, taki 'tępy', przypominal mi cien do powiek niskiej jakosci....
who we wish we could be
who we want to be with

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline  
Stary 2010-08-20, 14:45   #2575
magrat16
Zakorzenienie

Cytat:
Tylko 3 miesiące u Ciebie Magrat wytrzymał zanim się skończył? Ja używam dobre 6-7 miesięcy i cały czas jestem zadowolona z efektu
tak mi się wydaje, nie chcę przesadzić. Chociaż pamiętam, że śnieg chyba jeszcze był jak kupowałam, a wyrzuciłam go z malutką resztką niedawno. To może ciut więcej niż 3 miesiące
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2010-08-20, 15:21   #2576
SugaMama1988
Zadomowienie

GG do SugaMama1988

Carmella,no właśnie ciekawa jestem tego najciemniejszego koloru-bo mam podobne odczucia wizualne do Twoich dotykowych że jakiś taki mączny no i zdecydowanie za ciemny, a dwa pozostałe też raczej jako cienie pewnie lepiej dawały by rade
W każdym razie chciałam powiedzieć że doleciał dziś do mnie róż Cah z wymianki (SexiChic ) i naprawdę jest bardzo fajnym różem ale ostrożnie z nim trzeba bardzo-poza tym nie wiem czy to moje zboczenie ale ma bardzo specyficzny zapach-taki chemiczno-apteczny

Stary 2010-08-20, 15:32   #2577
pierniczek_
Rozeznanie

Cytat:
Mi np colossal nie odpowiadał na początku, bo nieprzepadam za takimi lejącymi się konsystencjami tuszu, zazwyczaj się wciąż gdzieś śpieszę a trochę dłużej to schnie, i robiło lekką pandę, ale po jakimś czasie zrobił się idealny w sumie, ale nadal mam ochotę dosłownie uciąć końcówkę od szczoteczki, za długa jest dla mnie.. i zastanawiam się właśnie czy nie spróbować MA czy zostać przy C.. już sama nie wiem. Ale dziękuję za porównanie
Właśnie ja też tak mam, że każdy nowy tusz musi się trochę rozkręcić, żeby mi odpowiadał i zazwyczaj w połowie opakowania jest idealny. Dlatego daję jeszcze szansę MA.

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy szafy Essence są we wszystkich Douglasach?

A konkretnie do Wrocławianek, czy Essence jest w Douglasie w Galerii Dominikańskiej i Magnolii? Jeśli tak, to jak z zaopatrzeniem?
Ja widziałam Essence w Arkadach i szafa była prawie pełna, niczego nie brakowało
W Douglasie w Galerii jest jedna szafa Essence, ale słabo zaopatrzona. Byłam tam wczoraj i było mnóstwo pustych miejsc. Nie wiem, jak jest z Douglasem w Magnolii, ale w Magnolii są w Naturze dwie szafy.
pierniczek_ jest offline  
Stary 2010-08-20, 15:35   #2578
_Roksi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
Właśnie ja też tak mam, że każdy nowy tusz musi się trochę rozkręcić, żeby mi odpowiadał i zazwyczaj w połowie opakowania jest idealny. Dlatego daję jeszcze szansę MA.

W Douglasie w Galerii jest jedna szafa Essence, ale słabo zaopatrzona. Byłam tam wczoraj i było mnóstwo pustych miejsc. Nie wiem, jak jest z Douglasem w Magnolii, ale w Magnolii są w Naturze dwie szafy.
Dzięki za odpowiedź Zajrzę dziś do Magnolii w takim razie, bo poszukuję pędzelka do różu, a do Arkad mam daleko...
A wiesz może, czy Essence jest w Pasażu Grunwaldzkim?
_Roksi jest offline  
Stary 2010-08-20, 15:37   #2579
Lavanda
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez anulusekk Pokaż wiadomość
W Wola Parku w Douglasie
dziękować

Cytat:
ano właśnie...
aleeeee..
oblookać na żywo nie zaszkodzi
Stary 2010-08-20, 15:43   #2580
pierniczek_
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Zajrzę dziś do Magnolii w takim razie, bo poszukuję pędzelka do różu, a do Arkad mam daleko...
A wiesz może, czy Essence jest w Pasażu Grunwaldzkim?
Właściwie to nawet nie wiedziałam, że Essence jest w Douglasach i o tym w Galerii dowiedziałam się przypadkiem, więc nie wiem, jak jest z innymi.

Jeśli chodzi Ci o te biało-różowe pędzle, to jeszcze 3 dni temu były w Naturze w Astrze.
pierniczek_ jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości