Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-15, 18:07   #1
nelly000
Raczkowanie

Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

Hej
Słuchajcie mam pomysł. Co Wy na to żeby zamieszczać tu zdjęcia swoich włosów i zdjęcia na których są kolorki do których chcemy dojść i niech bardziej doświadczone koleżanki wypowiadały się jakich odcieni farb użyć itp.?

Ja zaczną z moją prośbą
W załącznikach macie mój obecny kolor i dwa zdjęcia koloru który mi się maaarzy... pomóżcie, co mam zrobić?
nelly000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:23   #2
nelly000
Raczkowanie

Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

a i wiem że na tych zdjeciach są pasemka ale chodzi mi mniej więcej o taki odcień

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

czy da się tak kolor osiągnąć takimi szamponami koloryzującymi jak garnier color&shine albo casting loreala? czy tylko zwykłą farbą/ rozjaśniaczem? czy może tylko fryzjer coś poradzi?
Stary 2010-06-15, 18:33   #3
MalwinaG
Przyczajenie

Hej dziewczyny może jakoś mi doradzicie . Chodzi o to , że mam czarne włosy od jakiś 7 miesięcy i z 5 razy malowane czarną farbą i chciałabym zejść z tego kolorku na blond , ale wizyta u fryzjera odpada, a włosów nie malowałam 2 miesiące i już mam odrosty. Mój brat zajmuje się fryzjerstwem i ma mi jutro pomalować włosy ,ale nie wiem co kupić .. i nie chcę mieć pojaranych włosów jak kiedyś ;/ A zalezy mi też na czasie bo w piątek wylatuję do Anglii nie widziałam rok czasu siostry i chciałabym dobrze się reprezentować , ale boję się , że wyjdzie klapa . Jak możecie pomóżcie mi i napiszcie czy Blond by pasował do mnie. Zdjęcie w czarnych włosach jest moje , a te pozostałe to kolorki jakie bym chciała aby mi wyszły . Jeżeli myślicie , że pasował by mi blond to jaki odcień i który najbardziej z tych zdjęć co są niżej w linkach . Pozdrawiam

http://sumeyya.files.wordpress.com/2...ey-tisdale.jpg ( o takim mogę jedynie pomarzyć ) ((

http://z.about.com/d/latinmusic/1/0/...hi_333x500.jpg

http://img.webme.com/pic/p/polonia-r...lde/anahi1.jpg

http://broadcatching.files.wordpress...ney-spears.jpg
MalwinaG jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:36   #4
nelly000
Raczkowanie

oj nie wiem czy dasz radę tak szybko przejść w blond.. musiałabyś zrobić dekoloryzację w domu i później nałożyć farbę ale takie zabiegi robione w domu bywają eeee zaskakujące przejrzyj wątki o dekoloryzacji, pewnie znajdziesz tam coś odpowiedniego
Stary 2010-06-15, 18:38   #5
visionAM
Zakorzenienie

skoro Twój brat zajmuje się fryzjerstwem to powinien Ci powiedzieć co masz kupić

a poza tym przejrzyj sobie wątki o dekoloryzacji
visionAM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:43   #6
MalwinaG
Przyczajenie

Własnie dekolaryzacja odpada ;/ Bo za dużo pieniędzy dopiero jak bym wróciła z Anglii mogłabym sobie pozwolić na dekolaryzacje chyba ,że znasz jakieś tanie i dość dobre dekolaryzatory to bym mogła wypróbować w domku . Myślałam ,żeby kupić 2 rozjasniacze fryzjerskie i dwie farby , ale sama już nie wiem ( Myślisz , że blond będzie mi pasował ?
Stary 2010-06-15, 18:44   #7
nelly000
Raczkowanie

hmmm a macie jakiś pomysł na te moje włosy?
Stary 2010-06-15, 18:51   #8
MalwinaG
Przyczajenie

Mój brat powiedział ,że dekolaryzator i farby . Ale to za dużo wyjdzie i nie zawsze po dekolaryzatorze farba schodzi ;/ Czasami są strasznie żółte i wstrętnie to wygląda . Koleżanka mi proponuje żebym kupiła rozjaśniacz fryzjerski 7-8 ton i farbę czystą platyną i do tego szampon marion ultramocny i mówi , że na pewno będzie super jasny blond .
Stary 2010-06-15, 19:00   #9
nelly000
Raczkowanie

ale to może Ci strasznie zniszczyć włosy...

kurcze dziewczyny pomóżcie mi :P
Stary 2010-06-15, 19:05   #10
MalwinaG
Przyczajenie

Tego własnie się obawiam , a kiedyś miałam pojarane włosy i mi odżyły nie chcę tego drugi raz przechodzić ;/ Tak bezradność ;/ A co do twoich włosków to co do drugiego zdjęcia to byś musiała zrobić blond pasemka z karmelowym odcieniem coś w tym stylu
Stary 2010-06-15, 19:06   #11
visionAM
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MalwinaG Pokaż wiadomość
Mój brat powiedział ,że dekolaryzator i farby . Ale to za dużo wyjdzie i nie zawsze po dekolaryzatorze farba schodzi ;/ Czasami są strasznie żółte i wstrętnie to wygląda . Koleżanka mi proponuje żebym kupiła rozjaśniacz fryzjerski 7-8 ton i farbę czystą platyną i do tego szampon marion ultramocny i mówi , że na pewno będzie super jasny blond .
no i podejrzewam, że po takiej dawce będziesz musiała skrócić włosy co najmniej o połowę
wg mnie powinnaś podejść na to na spokojnie, bo nie jest łatwo z czarnego zrobić blond i na pewno nie da rady tak po prostu w jeden dzień to osiągnąć... lepiej się słuchaj brata, a nie koleżanki. I przejrzyj forum, bo nie Ty jedna masz takie problemy
Stary 2010-06-15, 19:10   #12
MalwinaG
Przyczajenie

Wiem o tym bardzo dobrze od paru dni cały czas przeglądam forum i jak zejść z czarnego na blond , ale róznie dziewczyny piszą . Jedna dziewczyna napisała ,że z czarnych schodziła i w ciągu dnia 3 razy rozjaśniała rozjasniaczem włosy i o dziwo miała pięknu blond i wcale nie były takie popalone ... :O Już sama nie wiem komu wierzyć ? ; )
Stary 2010-06-15, 19:26   #13
visionAM
Zakorzenienie

wiele zależy od kondycji włosów... jak masz grube, zdrowe i gęste to możesz ryzykować, a jak cieniutkie i poniszczone to niestety możesz je stracić dość szybko...

ja do blondu zeszłam z bardzo ciemnego brązu, ale zajęło mi to jakieś 3 tygodnie.
Stary 2010-06-15, 19:36   #14
MalwinaG
Przyczajenie

Teraz powiem , że nie mam dużo włosów , ponieważ przez wcześniejsze rozjaśnianie włosy mi się pojarały , ale od tego czasu odżyły mi . Tyle , że mam wycieniowane włoski ;/
Stary 2010-06-15, 19:42   #15
nelly000
Raczkowanie

hmm jak myślicie co uzyskam jak na te moje włosy nałożę garnier color & shine nr 7 blond?
Stary 2010-06-15, 20:24   #16
malachite
Rozeznanie

MalwinaG
Ja sądze, że taki jasny blond nie będzie Ci pasował. Chyba że taki jak na 2 zdjęciu. Już bardziej Jakiś brąz
Poza tym przejście z czerni na blond w jeden dzień jest nie możliwe bez zniszczeń. Oczywiście sposobów jest wiele ale najbezpieczniejsze są te rozłożone na jakiś okres czasu bo inaczej to możesz sie niestety pozbyć włosów. Jeśli koniecznie nie chcesz już być czarna- Możesz nałożyć dobry rozjaśniacz na jakies 20-30 minut. Włoski napewno będą jasniejsze co prawda pewnie rudawe. Wiec połóż później jakąś brązową farbe do zniwelowania tych rudości. Zobaczysz czy będzie Ci ładniej w jaśniejszym i zabieg możesz powtarzac co jakiś czas by mieć coraz jaśniejsze włosy. Oczywiście niezbędna będzie maxymalna pielęgnacja włosów- być może też podcięcie końcówek.

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

nelly000 podobne efekty dają blondy garniera
np Garnier Belle Color 11 jasny popielaty blond - Mimo że jasny i popielaty na moich włosach ciemny blond z pasemkami wyszedł bardzo podobnie jak na zdjęciach dodanych przez Ciebie taki ciepły srednio ciemny blond.
Podobny efekt może dac również Garnier Belle Color 2 blond.
Dobra fryzjerka napewno potrafiła by zrobić takie refleksy tylko trzeba jej dobrze wytłuamczyć poznieważ one są takie jasno- słomkowe
No i masz kolorek jak z obrazka

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez nelly000 Pokaż wiadomość
hmm jak myślicie co uzyskam jak na te moje włosy nałożę garnier color & shine nr 7 blond?
Ta farba wyjdzie zdecydowanie za ciemno.Oglądałam zdjęcia na wątku o tej farbie. W każdym przypadku wychodził brąz! :P
malachite jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 12:36   #17
caskada
Zakorzenienie

tez mialam czarne farbowane teraz od kilku lat mam blond taki jak nizej masz link do moich wlosow zeszlam z czarnego poprzez pasemka robione stopniowo i coraz gesciej zajelo mi to ok pol roku ...a rok na doprowadzenie wlosow do jednolitego koloru...teraz robie tylko odrosty z pasemek ...wlosy mi sie nie zniszczyly nie wypadly..
jesli zrobisz to z glowa moze bedzie okale czy za 1 razem ci sie uda nie jestem tego pewnakolor moze byc drastyczny lub odbije sie to na wlosach w sposob ze sie skrusza od tak mocnego zabiegu
Stary 2010-06-16, 13:02   #18
sylffka
Raczkowanie

Malwinko z doświadczenia Ci powiem, że będzie ciężko ale jesat to osiągalne. Ja schodziłam z brązu z pallete na skandynawski blond pallete. Jest to farba z wodą 9%, kolor za każdym razem wychodzi ekstra na odrostach. POLECAM! Ale jak nałożysz go na czarną farbę to na 100 % po pierwszym farbowaniu będziesz miała kolor kurczakowaty/miedziany/deliktnie rudy. Niestyt trzeba to przeżyć. Po 2 dniach nałożyłam jeszcze raz i już było lepiej. Włosy uzyskały kolor złotego blondu. Później zafarbowałam za miesiąc i uzyskałam kolor taki jak na opakowaniu i trzymam się tej farby do dziś. Co do kondycji włosów...to już indywidualna sprawa. Moje za łopatki włosy trochę to odchorowały, nie wypadały ale słabsze się trochę skruszyły, więc żeby nie mieć szopy używałam dużo waxa i jedwabiu. Regularne zabiegi sprawiły, że szybko wróciły do dobrej kondycji. Ale nie ręczę jak będzie u Ciebie.
Stary 2010-06-16, 14:10   #19
charliee
Rozeznanie

Cytat:
Hej dziewczyny może jakoś mi doradzicie . Chodzi o to , że mam czarne włosy od jakiś 7 miesięcy i z 5 razy malowane czarną farbą i chciałabym zejść z tego kolorku na blond , ale wizyta u fryzjera odpada, a włosów nie malowałam 2 miesiące i już mam odrosty. Mój brat zajmuje się fryzjerstwem i ma mi jutro pomalować włosy ,ale nie wiem co kupić .. i nie chcę mieć pojaranych włosów jak kiedyś ;/ A zalezy mi też na czasie bo w piątek wylatuję do Anglii nie widziałam rok czasu siostry i chciałabym dobrze się reprezentować , ale boję się , że wyjdzie klapa . Jak możecie pomóżcie mi i napiszcie czy Blond by pasował do mnie. Zdjęcie w czarnych włosach jest moje , a te pozostałe to kolorki jakie bym chciała aby mi wyszły . Jeżeli myślicie , że pasował by mi blond to jaki odcień i który najbardziej z tych zdjęć co są niżej w linkach . Pozdrawiam

proponuję pokazać zdjęcie bez całego tego mega ciężkiego makijażu, bo tak to ciężko cokolwiek stwierdzić, nie widać w ogóle Twoich rysów twarzy, koloru oczu, oprawy tylko strasznie mocny makijaż i podkład w kolorze pomarańczy. poza tym żeby ocenić w jakim kolorze byłoby dobrze to daj zdjęcie twarzy, nie sylwetki.
moim zdaniem te czarne włosy i mocna opalenizna nie wyglądają korzystnie, wręcz nienaturalnie. Myślę, że jasny brąz, średni albo ciemny blond byłby okay ale póki nie zobaczę zdjęcia bez tony makijażu to tego nie mogę z całą pewnością stwierdzić.

i nie uzyskasz wspaniałego blondu w jeden dzień schodząc z czarnych, trzeba będzie przeprowadzić dekoloryzację ze 2 razy albo i 3 w jakichś odstępach czasu (np co 1-2 mce) aby nie skatować włosów. Spróbuj zdekoloryzować do jaśniejszego brązu, później stopniowo dąż do wymarzonego blondu.
charliee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 14:38   #20
MalwinaG
Przyczajenie

Koleżanka miała czarne włosy i pomalowała palett i właśnie miała takie kurczakowaty odcień włosków , ale jakoś nie jestem przekonana do tych farb Jak na razie kupiłam w salonie fryzjerskim 2 rozjaśniacze plus 2 wody 12% bo tak mi doradziła sprzedawczyni ... choć od razu powiedziała , że nie będą one jakieś super jasne ;/ Więc po rozjaśnianiu mam zamiar pomalować włosy jeszcze jakąś farbą może wtedy będzie o wiele lepiej . Jak na razie zobaczymy co wyjdzie . Dziś kupiłam sobie dobrą odżywkę z jedwabiem i mam serum do zniszczonych włosków. Jak to się mówi świat należy do odważnych ... moja mam twierdzi , iż zwariowałam ;p Ale te czarne włosy mnie przytłaczają i jak lekko się pomaluję nie wygląda się korzystnie . A przy blond buźka jest rozjaśniona i lekki makijaż sprawia , iż ładnie się wygląda bez tego ciężkiego makijażu ; ) Dziękuje bardzo ;*** Pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez charliee Pokaż wiadomość
proponuję pokazać zdjęcie bez całego tego mega ciężkiego makijażu, bo tak to ciężko cokolwiek stwierdzić, nie widać w ogóle Twoich rysów twarzy, koloru oczu, oprawy tylko strasznie mocny makijaż i podkład w kolorze pomarańczy. poza tym żeby ocenić w jakim kolorze byłoby dobrze to daj zdjęcie twarzy, nie sylwetki.
moim zdaniem te czarne włosy i mocna opalenizna nie wyglądają korzystnie, wręcz nienaturalnie. Myślę, że jasny brąz, średni albo ciemny blond byłby okay ale póki nie zobaczę zdjęcia bez tony makijażu to tego nie mogę z całą pewnością stwierdzić.

i nie uzyskasz wspaniałego blondu w jeden dzień schodząc z czarnych, trzeba będzie przeprowadzić dekoloryzację ze 2 razy albo i 3 w jakichś odstępach czasu (np co 1-2 mce) aby nie skatować włosów. Spróbuj zdekoloryzować do jaśniejszego brązu, później stopniowo dąż do wymarzonego blondu.

To zdjęcie było jakoś w styczniu robione i światło było ciemne . Zdjęcie jak zdjęcie w realu nie jestem tak mocno opalona . Hmm jednak przełożyłam lot i lecę za tydzień do Anglii , więc mam na to 7 dni Jestem roztrzepana i nie lubię długo na coś czekać i to jest moja wada ;/

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tez mialam czarne farbowane teraz od kilku lat mam blond taki jak nizej masz link do moich wlosow zeszlam z czarnego poprzez pasemka robione stopniowo i coraz gesciej zajelo mi to ok pol roku ...a rok na doprowadzenie wlosow do jednolitego koloru...teraz robie tylko odrosty z pasemek ...wlosy mi sie nie zniszczyly nie wypadly..
jesli zrobisz to z glowa moze bedzie okale czy za 1 razem ci sie uda nie jestem tego pewnakolor moze byc drastyczny lub odbije sie to na wlosach w sposob ze sie skrusza od tak mocnego zabiegu

Podziwiam Cię , kiedyś też miałam pasemka i tak dochodziłam do blondu , ale nie jestem cierpliwa i chcę od razu pomalować na blond , ale oczywiście boję się skutków i reakcji mojego chłopaka . Bo jak pytałam go czy się malować to on na to '' nie wiem , ale sądzę ,że w czarnym Ci bardzo ładnie choć chciałbym Cię zobaczyć też w blond włosach, ale to twój wybór jak będzie źle to przemalujesz na czarno '' . Niby ma rację , ale jak będzie źle i przemaluje włosy znowu na czarny to bezsensu by było bo włosy na pewno trochę się zniszczą ;/ Ehh szkoda , że nie wymyślili rozjaśniacz , który by nie niszczył włosów i jakiś dobry odbarwiacz, który ściągał by farbę dobrze za 1 razem . Niby mamy XXI wiek , ale jeszcze takich specyfików niestety nie ma ... a szkoda

Mama to mnie denerwuje mówi , że życzy mi , żeby włosy mi wyszły i będę wtedy miała nauczkę , ale mam już dość tego koloru i chciała bym przejść totalna metamorfozę choć nie zawsze ona może być korzystna .

Pozdrawiam

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-06-16 o 21:21 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
Stary 2010-06-16, 16:58   #21
dilara
Raczkowanie

MalwinaG i jak ci idzie z tym rozjasnianiem? bo ja w sumie pasemkami probuje rozjasnic swoje brazowe wlosy ale jak na razie wyszla ku*a, bo niedokladnie mi fryzjerka zrobila te pasemka no i jak juz bedzie "po" to zalacz kilka fotek. Pozdrowionka

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

poza tym to uwazam ze jak wyjdzie ci jakis fajny odcien blondu, np jasniutki wrecz taki jakby slomkowy - albo kolorek z tego 1szego zdjecia ktore zamiescilas jako przykladowe, to bedzie ci bardzo ladnie, bo jestes dosc mocno opalona.
dilara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 21:09   #22
charliee
Rozeznanie

Cytat:
To zdjęcie było jakoś w styczniu robione i światło było ciemne . Zdjęcie jak zdjęcie w realu nie jestem tak mocno opalona . Hmm jednak przełożyłam lot i lecę za tydzień do Anglii , więc mam na to 7 dni Jestem roztrzepana i nie lubię długo na coś czekać i to jest moja wada ;/

Masz piękne niebieskie i duże oczy
Widzę znów grubą kreskę na powiekach, heh uparłaś się na nią... Myślę, że w blondzie mogłoby być Ci ładnie ale nie w takim mocno nachalnym bardzo jasnym, tylko coś taki beżowo-popielaty blond do średniego blondu, do tego jakiś fajny delikatniejszy makijaż... wyglądałabyś tak bardziej delikatnie, kobieco nie wiem jak to ująć choć to mogą być tylko moje wyobrażenia.
Tylko, że niestety po rozjaśnianiu czy też dekolorze trzeba sie liczyć z włosami ala kurczak. Ja niedawno rozjaśniałam sama z ciemnego brązu i miałam jasną marchewkę po zabiegu, położyłam na to średni blond zmieszany z popielatym i włosy były ekstra, wyszedł taki beżowy blond, ale farba szybko się wymywa po takich zabiegach i znów mam prześwity kurczaka...

Jesli masz osłabione włosy to może faktycznie lepiej spróbować z jakimiś pasemkami jaśniejszym, niekoniecznie blond bo na czarnych mogą wyglądać tandetnie, ale jakiś jasny brąz i tak stopniowo rozjaśniać.

Ja miałam przed rozjaśnianiem włosy w dobrej kondycji także mi nie wyrządziło to żadnej krzywdy.
charliee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 09:42   #23
caskada
Zakorzenienie

no no bardzo jestem ciekawa tej metamorfozy jaki wyjdzie efekt ale z gory wiadomo ze za 1 razem nie bedzie dobrze beda poprawki
widze ze jestes opalona mocno ciekawe jak to sie zgra z jasnymi wlosami moze i bedzie okogolnie to ladnie ci w czarnych masz taki nietypowy kontrasy czyli czarne wlosy +niebieskie oczy a ja mam na odwrot ciemnie oczy a jasne wlosy
prostujesz wlosy?
Stary 2010-06-17, 10:42   #24
MalwinaG
Przyczajenie

No nie wiem Kochane , ale pokaze wam zdjecie ...nie wiem czy wam sie w tym kolorku spodobam oczzwiscie na zywo jest ciemniejszy troszke i skora tez jest ciemniejsza , ale ogolnie mysle , ze jest dobrze ... znajomym sie podoba mowia , ze ladniej mi w blond wloskach . A co do prostowania wlosow to owszem prostuje bo z natury mam strasznie krecone wlosy. Sorki za tyle bledow , ale klawiatura mi sie cos przestawila
Stary 2010-06-17, 10:44   #25
MalwinaG
Przyczajenie

Cytat:
No nie wiem Kochane , ale pokaze wam zdjecie ...nie wiem czy wam sie w tym kolorku spodobam oczzwiscie na zywo jest ciemniejszy troszke i skora tez jest ciemniejsza , ale ogolnie mysle , ze jest dobrze ... znajomym sie podoba mowia , ze ladniej mi w blond wloskach . A co do prostowania wlosow to owszem prostuje bo z natury mam strasznie krecone wlosy. Sorki za tyle bledow , ale klawiatura mi sie cos przestawila

Pomylilam sie skora jest jasniejsza troszke niz na zdjeciu : ) Napiszcie czy wam sie podobam w takim kolorze czy nie ?
Stary 2010-06-17, 10:46   #26
visionAM
Zakorzenienie

wg mnie na tym zdjęciu wyglądasz strasznie tandetnie...
krechy na oczach+taki jasny blond+róż to wg mnie coś obrzydliwie sztucznego...
ja na Twoim miejscu w życiu nie chciałabym tak wyglądać, no ale co kto lubi...

No i szczerze mówiąc z czarnych do aż tak jasnego blondu łatwo nie zejdziesz
Stary 2010-06-17, 10:48   #27
MalwinaG
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez charliee Pokaż wiadomość
Masz piękne niebieskie i duże oczy
Widzę znów grubą kreskę na powiekach, heh uparłaś się na nią... Myślę, że w blondzie mogłoby być Ci ładnie ale nie w takim mocno nachalnym bardzo jasnym, tylko coś taki beżowo-popielaty blond do średniego blondu, do tego jakiś fajny delikatniejszy makijaż... wyglądałabyś tak bardziej delikatnie, kobieco nie wiem jak to ująć choć to mogą być tylko moje wyobrażenia.
Tylko, że niestety po rozjaśnianiu czy też dekolorze trzeba sie liczyć z włosami ala kurczak. Ja niedawno rozjaśniałam sama z ciemnego brązu i miałam jasną marchewkę po zabiegu, położyłam na to średni blond zmieszany z popielatym i włosy były ekstra, wyszedł taki beżowy blond, ale farba szybko się wymywa po takich zabiegach i znów mam prześwity kurczaka...

Jesli masz osłabione włosy to może faktycznie lepiej spróbować z jakimiś pasemkami jaśniejszym, niekoniecznie blond bo na czarnych mogą wyglądać tandetnie, ale jakiś jasny brąz i tak stopniowo rozjaśniać.

Ja miałam przed rozjaśnianiem włosy w dobrej kondycji także mi nie wyrządziło to żadnej krzywdy.

Dziekuje bardzo i wiesz lubie moje oczy A co do kresek to nie bede sie mocno malowac przy blond . A dekolaryzator czasami mocniej wlosy niszczy niz rozjasniacz no chyba , ze dekolaryzator bez amoniaku to taki podobno nie niszczy i wlos jest taki jak byl przed A blond pasemka na czarnych wlosach wygladaja tandetnie Wloski bym pomalowala farba popielaty blond i mysle , ze bedzie ok . Dzieki dziewczyny za pomoc : ***
Stary 2010-06-17, 10:53   #28
visionAM
Zakorzenienie

najpierw sprawdź swój typ kolorystyczny, bo nie każdemu jest dobrze w popielatych chłodnych odcieniach, mam wrażenie że lepiej wyglądałabyś w bardziej naturalanym, ciepłym blondzie, np. złocistym albo perłowym...
Stary 2010-06-17, 11:06   #29
MalwinaG
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
wg mnie na tym zdjęciu wyglądasz strasznie tandetnie...
krechy na oczach+taki jasny blond+róż to wg mnie coś obrzydliwie sztucznego...
ja na Twoim miejscu w życiu nie chciałabym tak wyglądać, no ale co kto lubi...

No i szczerze mówiąc z czarnych do aż tak jasnego blondu łatwo nie zejdziesz

Sa gusta i gusciki ... Najwazniejsze jest to jakim czlowiekiem jest sie w srodku , a nie jaki kolor ma sie wlosow itp . W zyciu licza sie inne wartosci nie tylko wyglad. Od razu jak ma sie jasny kolor wlosow to pisze sie , ze tandetnie . Byc moze tak , ale ja sie tak nie czuje. Podoba mi sie taki kolorek , ale chcial bym go przyciemnic

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
najpierw sprawdź swój typ kolorystyczny, bo nie każdemu jest dobrze w popielatych chłodnych odcieniach, mam wrażenie że lepiej wyglądałabyś w bardziej naturalanym, ciepłym blondzie, np. złocistym albo perłowym...

Byc moze tak na razie musze poczekac . Po pewnym czasie nie ma problemu zawsze mozna z jasnego blondu przemalowac na ciemniejsz blond . Wiadomo , ze jak mialam czarne wlosy i nagle taki blond to wyglada to dziwnie ,ale po jakims czasie czlowiek przyzwyczaja sie .

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez sylffka Pokaż wiadomość
Malwinko z doświadczenia Ci powiem, że będzie ciężko ale jesat to osiągalne. Ja schodziłam z brązu z pallete na skandynawski blond pallete. Jest to farba z wodą 9%, kolor za każdym razem wychodzi ekstra na odrostach. POLECAM! Ale jak nałożysz go na czarną farbę to na 100 % po pierwszym farbowaniu będziesz miała kolor kurczakowaty/miedziany/deliktnie rudy. Niestyt trzeba to przeżyć. Po 2 dniach nałożyłam jeszcze raz i już było lepiej. Włosy uzyskały kolor złotego blondu. Później zafarbowałam za miesiąc i uzyskałam kolor taki jak na opakowaniu i trzymam się tej farby do dziś. Co do kondycji włosów...to już indywidualna sprawa. Moje za łopatki włosy trochę to odchorowały, nie wypadały ale słabsze się trochę skruszyły, więc żeby nie mieć szopy używałam dużo waxa i jedwabiu. Regularne zabiegi sprawiły, że szybko wróciły do dobrej kondycji. Ale nie ręczę jak będzie u Ciebie.

Dziekuje jak cos moge wyprobowac pozniej ta farbe na odrosty. Kupie jeszcze wax uzywam odzywek i serum i bede robic plukanke , wiec powinno byc dobrze
Stary 2010-06-17, 11:25   #30
caskada
Zakorzenienie

te wloski juz przemalaowalas bo nie moge zalapac pod spodem jakies czarne widze....ale wygladasz ok wiadomo napewno nie naturalnie ale kto teraz jest naturalny mozna policzyc na palcach...podobna jestes na tej focie w tej platynie do Christiny Aguileryte same oczy blekitne
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości