3 rozne zabiegi,ktory najciekawszy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-17, 12:35   #1
ojka1
Przyczajenie

3 rozne zabiegi,ktory najciekawszy?

Witam,

dostalam zaproszenie do spa,dokladnie to wygralam zaklad z mezem i jade do spa .Zanim przyjade musze sie umowic na zabiegi.Podalam informacje o sobie i przeslano mi 2 komplety zabiegow na twarz i cialo.Mam sobie z nich wybrac zabiegi na 3 dni ktore by mialy sens.Ja sie zupelnie na tym nie znam wiec prosze o pomoc.Oto opis mojej osoby i propozycje zabiegow ktore dostalam:

"Chciałabym ustalić listę ,ilość i koszt zabiegów w Państwa spa w terminie od 30 lipca do 1 sierpnia( weekend).
Interesuje mnie kilka kwestii najważniejsze to:
-zabiegi na cialo silnie odchudzajace,zwalczajace cellulit
-zabiegi na nogi zwalczające uczucie ciężkości nóg( w przyszłości chciałabym umówić się na zabieg zamykania naczynek które pojawiły się w ciągu ostatniego roku)
-zabiegi na twarz poprawiajace jej owal,koloryt-rozswietlajace i nawilzajace,niwelujace drobne zmarszczki mimiczne,
Poniewaz bede przejazdem powinny byc to zabiegi przynoszace efekty juz po pierwszym zabiegu.

Mam 30 lat,nie pale,mieszkam w czystym środowisku.Moja skora twarzy należy do wrażliwych, średnio zanieczyszczonych, z problemami w strefie "T" i to tam mam jedyne problemy.
Cellulit mam w gornej fazie 1 stopnia,waga w ciągu ostatnich 2 lat ciągle się zmienia miedzy 61 a 71.Mam 174cm wzrostu.Skora twarzy jest wrazliwa.Mam kaszkowata skore w gornej parti rak,oraz dosc duzy problem z ciezkimi nogami.Bede podczas urlopu, po wakacjach na mazurach a przed 2 tyg nad morzem"

zaproponowane mi WYBOR z zabiegow:

Na cialo

-Zielona kawa (zabieg na ciało) 2,5l h
-Masaż odchudzający 25 min (70zł)
-Lekkie nogi godz. 45 min. (100zł)
-mezoterapie beziglowa na cialo
-30 minutowy zabieg DERMO HEALTH

Na twarz

-Witamina C (zabieg na twarz) 1,5 h (260zł)
-Double effect (zabieg na twarz) (200zł
-mezoterapia beziglowa twarzy
-bolift

z gory dziekuje

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

jest to spa w Rumi,moze cos innego z ich listy byscie mi zaproponowaly bo dla mnie wszystko brzmi ciekawie

Edytowane przez ojka1
Czas edycji: 2010-06-17 o 12:34
ojka1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości