;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-17, 14:22   #1
sokomo
Przyczajenie

Smile

;)

Witam
Jestem tu nowa jakby co.
Chciałabym pofarbowac się na rudo lecz nie wiem jaki był by najlepszy dla mnie odcień.Nie jestem pewna czy by mi pasował tak po za tym...Chce by to wszystko naturalnie wyglądało zwłaszcza że idzie lato i pewnie mimo że nie lubie się opalac moja skóra będzie troche opalona a nie zawsze rudy ładnie wygląda z ciemną karnacją.Brwi zapuszczam bo chce miec geste.Myślałam jeszcze nad małą zmianą fryzury ale niewiem jaka była by najlepsza.Radykalnego ścinania nie chce szkoda mi czasu jakiego je zapuszczałam. ( głównie chodzi mi o cieniowanie badz grzywke )
Dziękuje wszystkim z góry za porady
sokomo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 14:49   #2
caskada
Zakorzenienie

nie moge sie dopatrzec jaki jest twoj naturalny kolor wlosow braz jak dobrze widze....jak dla mnie to zostaw te wlosy i nie maluj zwlaszcza na rudowidze tu ladne geste wlosy i widze ze mloda jestes..a robisz sobie jakis delikatny makijaz? bo tego mi tu brakuje do takich wlosow...ja bym nie malowala tak drastycznie za ladne wlosy ..wystarczy moze troszke wycieniowac plus grzywka na bok dluga i bedzie dobrze
moze sie myle zobaczymy co ci napisza inne wizazanki

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

cosik takiego dziewczeco i naturalnie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
nie moge sie dopatrzec jaki jest twoj naturalny kolor wlosow braz jak dobrze widze....jak dla mnie to zostaw te wlosy i nie maluj zwlaszcza na rudowidze tu ladne geste wlosy i widze ze mloda jestes..a robisz sobie jakis delikatny makijaz? bo tego mi tu brakuje do takich wlosow...ja bym nie malowala tak drastycznie za ladne wlosy ..wystarczy moze troszke wycieniowac plus grzywka na bok dluga i bedzie dobrze
moze sie myle zobaczymy co ci napisza inne wizazanki

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

cosik takiego dziewczeco i naturalnie
ups zapomnialam o zdjeciach

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-06-17 o 18:18
caskada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 09:08   #3
mabr
Przyczajenie

Dot.: ;)

ja bym je wycieniowała, bo na górze masz takie oklapnięte a na dole Ci się puszą, a jak wycieniujesz to będą lżejsze i może bardziej puszyste u nasady też jestem za grzywką taką na bok
mabr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 23:37   #4
fizja
Raczkowanie

Dot.: ;)

Po pierwsze KONIECZNIE je wycieniuj a po drugie trudno jest nam ocenić na podstawie czarno-białych zdjęć czy pasowałby Ci dany kolor nie mniej twierdzę, że w rudym nie byłoby źle
btw. nie wiem dlaczego wszystkie lecą za szałem rudego

16.02.2010
szczęśliwa
fizja jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości