CHCĘ, POTRZEBUJĘ ZMIANY. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-07-21, 10:49   #1
Dota
Raczkowanie

CHCĘ, POTRZEBUJĘ ZMIANY.

Cześć piękne!
Moja potrzeba zmiany wyglądu jest naprawdę wilka.
Podjęłam decyzję.Od lat mam podobny balejage, podobną fryzurę, podobną długość.
Już nawet nie pamietam jaki mam naturalny kolor włosów (był chyba ciemno blond, teraz wydaje mi się bardziej ciemny). Od lat mam jasny blond balejage, albo z brązowymi pasemkami, albo bez. Z jednym kolorem, albo z dwoma. NUDA. Wczoraj przymierzałam peruki. I zadzwiwające dla mnie, ale w czarnych i ciemno rudych (taki kolor bardzo cieżko opisać, jakiś fiolet z wiśnią, z brązem?) wyglądałam naprawde fajnie. (ale to moja opinia.Jestem z Warszawy. Chciałabym przy takiej radykalnej zmianie znaleśźć bardzo dobrego speca od włosów. Ale w związku z tym, ze jestem sugestywna, to wolałabym, by ten ktoś nie kombinował na moich włosach wmawiając mi że rudy jeż będzie mi zdecydowanie pasował. Chciałabym wyglądać ładnie, sexsi, podobać się. Dlatego proszę Kochane, dajcie mi namiary na kogoś rzetelnego. Który piękno nie widzi inaczej.
PS. Np. w ostatniej Vivie widziałam co Mariusz Czajka zrobił z niektorymi aktorkami. Straszne. Znacznie ładniej wygladały przez etamorfozą. Nie chciałabym potem siedzieć i płakać. Może jakiś salon gdzie są peruki? Acha, i czy na te wielkokrotnie rozjasniane włosieta, farba wyjdzie dobrze? Czy może zmienić kolor? Ech. Ja to mam problemy. Za każdą Waszą odpowiedź będę wdzięczna.
Stary 2004-07-21, 11:05   #2
ank@
Rozeznanie

Re: CHCĘ, POTRZEBUJĘ ZMIANY.

Pewnie że zmienić - i kolor i fryzurę.
W końcu - kobieta zmienną jest
Skoro mierzyłaś peruki, to sama nalepiej wiesz w jakim kolorze Ci dobrze i w jakim fajnie się czujesz.
Posłuchaj własnej intuicji.
Koloryzację - jeśli chcesz zafabrować całe włoski - możesz zrobiś sama w domku dobrą, profesjonalna farbą ze sklepu fryzjerskiego.
A ten kolor z fioletem i wisnią to chyba kolor oberżyny

Powodzenia
Anka
ank@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-21, 11:16   #3
Dota
Raczkowanie

A wiesz Ania, że bardzo możliwe, że to oberżyna? Lubię powieki taki kolorem sobie malować.
Ale wiesz jak to jest. Od tylu lat jasna blondynka, a teraz jakiś rudy wamp? Ale co tam. Idę. Tyle, że nadal nie wiem gdzie?!
Stary 2004-07-21, 11:36   #4
ank@
Rozeznanie

Oberżynka nie jest ruda, Chyba ze po prostu wybierzesz inny kolor.
Ja parę lat temu przefarbowałam się (sama w domku) z gęstego blond balejażu prosto na... czarny. I to była najlerpsza zmiana w moim życiu! Nosiłam ten kolor 6 lat, dopiero ostatnio się go pozbyłam, bo mi się... znudził. Teraz mam fiolet Joanny, ale szukam czegoś bardziej intensywnie fioletowego - Elumen Goldwella.
Na koloryzację w polecam salony HairCoif. Wiem, że w Wraszawie są on min. w Wola Parku. Zreszta zajrzyj na ich stronę, tam jest mapka i inne informacje:
http://www.haircoif.pl/htm/main.htm

Pozdrawiam
Anka
ank@ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości