Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Tradycyjna fryzura(facet) na 100dniówke czy raczej coś innego
Tradycyjna(krótkie na żel) 14 21,54%
Coś innego 51 78,46%
Głosujący: 65. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-07-09, 20:10   #1261
Szymekk
Przyczajenie

Dot.: Fryzury męskie,stylizacja - wątek zbiorczy

Witam. Chciałbym się poradzić odnośnie doboru fryzury.
Moje zdj.

Myślałem o tej fryzurze Adama Sztaby, co o tym myślicie? Jeżeli macie jeszcze jakieś inne propozycje to bardzo prosze.
Szymekk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 14:27   #1262
Stive
Przyczajenie

Problem z włosami/fryzurą - Facet.

Witam

Zgłaszam się do was z małym problemem. Moje włosy po umyciu i wysuszeniu są jakby napuszone, stojące. Szczególnie denerwuję mnie to po bokach i z tyłu głowy (grzywkę i tak lekko stawiam do góry). Wygląda to jak hełm i optycznie pogrubia mi twarz. Chciałbym żeby włosy leżały i były łatwe do układania. Znacie jakiś konkretny specyfik który pomoże mi się pozbyć tego problemu? Dodam że włosy są dosyć twarde (chyba też suche, ale nie jestem pewny bo po prostu się na tym nie znam). A rano po obudzeniu są tłuste. Fryzura jest podobna do tej w załączniku, czasem troche krótsza.

Pozdrawiam ;D Mam nadzieje że mi pomożecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Hardwell+11.jpg (90,5 KB, 31 załadowań)
Stive jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 08:02   #1263
_Tinkerbell
Zakorzenienie

GG do _Tinkerbell
Dot.: Problem z włosami/fryzurą - Facet.

jest cały wątek o pielęgnacji suchych włosów
Stary 2014-07-18, 12:22   #1264
Stive
Przyczajenie

Tak wiem. Chodzi mi o jakiś konkretny sprawdzony szampon czy odżywkę którą można powszechnie kupić (np w Rossmanie). Prysznic biorę bardzo szybko (napięty plan dnia) i nie mam niestety czasu na zabawę z jakimiś olejkami, maseczkami... W mojej pracy dość ważny jest wizerunek, a te włosy naprawdę wyglądają nieciekawie ;/
Stive jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 13:33   #1265
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Stive Pokaż wiadomość
Tak wiem. Chodzi mi o jakiś konkretny sprawdzony szampon czy odżywkę którą można powszechnie kupić (np w Rossmanie). Prysznic biorę bardzo szybko (napięty plan dnia) i nie mam niestety czasu na zabawę z jakimiś olejkami, maseczkami... W mojej pracy dość ważny jest wizerunek, a te włosy naprawdę wyglądają nieciekawie ;/
spróbuj na początek niebieskiej odżywki Isana i szamponu garnier z awokado i karite lub z rozmarynem i oliwa albo alterra z granatem- wszystko to jest w rossie.

Wysłane z mojego LG-E460

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 13:38   #1266
ulicznica
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to ulicznica

Cytat:
Napisane przez Stive Pokaż wiadomość
Witam

Zgłaszam się do was z małym problemem. Moje włosy po umyciu i wysuszeniu są jakby napuszone, stojące. Szczególnie denerwuję mnie to po bokach i z tyłu głowy (grzywkę i tak lekko stawiam do góry). Wygląda to jak hełm i optycznie pogrubia mi twarz. Chciałbym żeby włosy leżały i były łatwe do układania. Znacie jakiś konkretny specyfik który pomoże mi się pozbyć tego problemu? Dodam że włosy są dosyć twarde (chyba też suche, ale nie jestem pewny bo po prostu się na tym nie znam). A rano po obudzeniu są tłuste. Fryzura jest podobna do tej w załączniku, czasem troche krótsza.

Pozdrawiam ;D Mam nadzieje że mi pomożecie
Jeśli i tak musisz myć włosy codziennie, polecam szampon Garnier z rozmarynem i oliwą lub szampon nawilżający Alterra z granatem i aloesem.

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 20:54   #1267
pepe12345
Przyczajenie

Włosy stoją dęba odżywka zawierająca silikony

Witam wszystkich, mam nawet spory problem odnośnie włosów. Otóż chodzi o to, że włosy stoją mi na całej głowie, zamiast leżeć. Problem jest na tyle uciążliwy, że jak mam w miarę krótkie włosy to jest spoko, bo jeszcze aż tak nie przeszkadza, ale jak są dłuższe, to tutaj zaczyna się problem, ponieważ włosy cały czas stoją, u góry głowy, na bokach oraz z tyłu.
Moje włosy wyglądają tak jak u Posła Burego
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...tart=0& ndsp=20

Boki ścinam krótko maszynką, górę nożyczkami. Muszę się ścinań co 2 tygodnie.
Ścinanie maszynką nie wchodzi w grę muszę mieć troszkę więcej włosów na górze.
Zapuszczenie włosów odpada, gdyż strasznie się pocę.

Jest jakiś sposób na to, aby włosy nie stały a leżały ?

Czytałem o odżywce bez spłukiwania -zawierającą silikony.

Może ktoś mi polecić konkretną odżywkę z podaniem nazwy

Z może jest coś innego poza odżywką na mój problem?
pepe12345 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 11:52   #1268
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Włosy stoją dęba odżywka zawierająca silikony

Przy tej długości włosów, jeśli mają one taką strukturę jak na zdjęciu gładkie ich samo-układanie się jest niestety praktycznie niemożliwe. Spróbuj jednak dociążyć je nawilżającymi odżywkami.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2014-08-18, 18:28   #1269
Hariox
Przyczajenie

Męska fryzura - jak ułożyć? ;)

Cześć,

ja panie i panowie do Was z takim pytaniem... Jak i czym (jaką pastą etc.) ułożyć fryzury jak na załączonych obrazkach:

Chodzi mi o konkretne porady jakiej pasty uzyć, jak ją wcierać etc. Zawsze mam z tym problem i albo nałożę zbyt dużo i włosy wyglądają sztucznie, są posklejane, albo za mało i nie wyglądają tak jak na obrazkach...

Pozdrawiam!
Hariox jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 18:31   #1270
Polizei_aufmachen
Przyczajenie

Dot.: Męska fryzura - jak ułożyć? ;)

Po prostu nie kupuj żadnej Joanny dla Rafałków i Bartków, która na 3/4 typa wygląda jak syf i ogarnij sobie Biczboja, eloski pozdro ze ślizgiem ema
Polizei_aufmachen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 18:36   #1271
Hariox
Przyczajenie

Cool Dot.: Męska fryzura - jak ułożyć? ;)

Cytat:
Napisane przez Polizei_aufmachen Pokaż wiadomość
Po prostu nie kupuj żadnej Joanny dla Rafałków i Bartków, która na 3/4 typa wygląda jak syf i ogarnij sobie Biczboja, eloski pozdro ze ślizgiem ema
Jeśli chodzi Ci o pastę matującą Schwartzkopf got2b beach boy, to właśnie taką posiadam. Ostatnio przyczaiłem w Rossmanie i kupiłem sobie.
Hariox jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 12:41   #1272
alek9sandra
Przyczajenie

Hej panowie i panie
W sumie to piszę w imieniu mojego chłopaka :P

Ma on fryzurę coś a'la Zeus http://instagram.com/p/qHii9soEQ4/?modal=true a nawet są bardzo podobni Jednakże chłopaka denerwuje cały czas to, że po ułożeniu włosów gumą Taft Looks Restyling Guma do stylizacji, jak wyjdzie z domu głupi wiatr niszczy mu fryzurę i grzywka dosłownie sterczy.
Czy polecacie jakiś kosmetyk lub sposób (!!), żeby włosy wyglądały dobrze nawet na wietrze? :P W internecie czytałam, że na mokre włosy nałożyć gumę, suszyć suszarką i lakierem z Cien z lidla popsikać. Próbował ktoś?
Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez alek9sandra
Czas edycji: 2014-08-24 o 12:43
alek9sandra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 20:18   #1273
ins_
Przyczajenie

Dziękuję za pomoc .

Edytowane przez ins_
Czas edycji: 2014-09-03 o 14:56
ins_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 13:33   #1274
LucasNav
Przyczajenie

nieposłuszne włosy

Cześć,
potrzebuję jakichś rad co do układania włosów.
Mam delikatne, raczej gęste włosy, ale strasznie nieposłuszne. Chcę je zaczesać do tyłu mniej więcej tak:

ale po jakimś czasie (od kilkunastu minut do kilku godzin) moje włosy "migrują" ze swojej pozycji na inną i kończę z taką fryzurą "na bok":

Próbowałem różnych środków i sposobów: gumy, żelu, pasty modelującej, pianki, lakieru do włosów, używałem suszarki, prostownicy...
już nie mam pomysłu jak zmusić te włosy do siedzenia na swoim miejscu, bez sprawiania nienaturalnego wyglądy -,-

Edytowane przez LucasNav
Czas edycji: 2014-08-31 o 13:37
LucasNav jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 13:04   #1275
peacher
Przyczajenie

Sztywne i sterczące włosy

Cześć. Jestem 24 latkiem ze sztywnymi włosami, które bez niczego mi stoją. Nie muszę nakładać żelu czy gumy by mi stały.

Niestety na bokach głowy też mi stoją, nie opadają i przy dłuższych włosach robi się mi afro.

W ubiegłym tygodniu byłem u fryzjera, który boki ściął krótko, pomiędzy nimi a grzywką zrobił cieniowanie, a samą grzywkę dłuższą.

Fajnie to wyglądało, bardzo twarzowo i sam się sobie podobałem.

Niestety po umyciu włosów fryzura się rozpadła. Miałem taką na żołnierza, jak na zdjęciu:

learnhaircuts.com/wp-content/uploads/2014/04/Pictures-of-Fla...Haircuts-253x300.jpg

learnhaircuts.com/wp-content/uploads/2014/04/Flat-Top-Haircuts-For-Men-255x300.jpg

www.coolmenhairstyles.com/flat-top-hair-style/lat-top-hair-style-13/

Pasowała mi, ale niestety włosy mi stoją z przodu i z boku, a że głowę mam okrągłą robi się mi afro

img3.wikia.nocookie.net/__cb20120120223010/gta/pl/images/d/d...8fryzura_-_SA%29.jpg

W nim wyglądam jak ciepła klucha i mało męsko, natomiast w fryzurze tej zrobionej przez fryzjera podobam się dziewczynom.

Po umyciu włosów czar prysł, bowiem znowu włosy stoją po bokach i robi się afro, przez co nietwarzowo wyglądam.

Co powinienem zrobić?
peacher jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 13:17   #1276
chimay
Zakorzenienie

Dot.: Sztywne i sterczące włosy

Cytat:
Napisane przez peacher Pokaż wiadomość
Cześć. Jestem 24 latkiem ze sztywnymi włosami, które bez niczego mi stoją. Nie muszę nakładać żelu czy gumy by mi stały.

Niestety na bokach głowy też mi stoją, nie opadają i przy dłuższych włosach robi się mi afro.

W ubiegłym tygodniu byłem u fryzjera, który boki ściął krótko, pomiędzy nimi a grzywką zrobił cieniowanie, a samą grzywkę dłuższą.

Fajnie to wyglądało, bardzo twarzowo i sam się sobie podobałem.

Niestety po umyciu włosów fryzura się rozpadła. Miałem taką na żołnierza, jak na zdjęciu:

learnhaircuts.com/wp-content/uploads/2014/04/Pictures-of-Fla...Haircuts-253x300.jpg

learnhaircuts.com/wp-content/uploads/2014/04/Flat-Top-Haircuts-For-Men-255x300.jpg

www.coolmenhairstyles.com/flat-top-hair-style/lat-top-hair-style-13/

Pasowała mi, ale niestety włosy mi stoją z przodu i z boku, a że głowę mam okrągłą robi się mi afro

img3.wikia.nocookie.net/__cb20120120223010/gta/pl/images/d/d...8fryzura_-_SA%29.jpg

W nim wyglądam jak ciepła klucha i mało męsko, natomiast w fryzurze tej zrobionej przez fryzjera podobam się dziewczynom.

Po umyciu włosów czar prysł, bowiem znowu włosy stoją po bokach i robi się afro, przez co nietwarzowo wyglądam.

Co powinienem zrobić?
Przypuszczam, że chodzi o stylizację. Ja bym na Twoim miejscu próbowała zrobić to, co robił fryzjer, a jeśli użył produktów, których nie znasz, to poszłabym zapytać, czym masz włosy stylizować, żeby uzyskać taki efekt, jaki miałeś po wizycie w salonie.

Niestety tak to często bywa, że fryzjer tnie włosy pod konkretną fryzurę, która sama z siebie się nie ułoży, a zapomina o tym, że nie każdy włosy w domu chce lub potrafi stylizować.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2014-09-04 o 13:18
chimay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 13:21   #1277
peacher
Przyczajenie

Pani gdy obcięła wyglądało to fajnie, nic na głowę nie kładła, na końcu samym wtarła mi gumę, poleciła mi ją, kupiłem ale nawet jak nałożę to nie ma efektu.
Stary 2014-09-04, 14:47   #1278
chimay
Zakorzenienie

W takim razie pytaj na podforum Fryzury i styling. Tutaj na pielęgnacyjnym możemy Ci doradzić głównie w kwestii pielęgnacji, a to Ci nie pomoże w uzyskaniu wymarzonej fryzury.
chimay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 10:05   #1279
Sylwia1900r
Wtajemniczenie

Wtarła gumę we włosy ale czy widziałeś by formowała ci fryzurę grzebieniem? np: takim gęstym ze szpikulcem z drugiej strony, takim grzebieniem ja sobie boki/brzegi fryzur układam, także można formować nim pazurki, koki, on jest precyzyjny, spróbuj nim zaczesać boki do góry, bo chyba włosy z boku chcesz podnieść, jak podniesiesz wszystko to poczekać aż guma zaschnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pobrane.jpg (8,2 KB, 5 załadowań)
Sylwia1900r jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 15:23   #1280
peacher
Przyczajenie

Wtarła gumę bez pomocy grzebienia.

Tak się zastanawiam jaka guma będzie dobra dla sterczących włosów?
Stary 2014-09-05, 16:26   #1281
Sylwia1900r
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez peacher Pokaż wiadomość
Wtarła gumę bez pomocy grzebienia.

Tak się zastanawiam jaka guma będzie dobra dla sterczących włosów?
Dwie w swoim życiu przetestowałam, Joanna dobra nie zostawia żadnych śladów na włosach jest przezroczysta.
Guma Wella zostawia białe ślady na ciemnych włosach, nadaje się tylko do jasnych, guma welli lepsza w kwestii utrwalania.
Właź na kwc i przeglądaj, tam jest dużo opinii, a najlepszy do wymyślnych fryzur będzie klej do włosów, on mocniej utrwala od gumy.
Sylwia1900r jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 09:41   #1282
mateo931
Przyczajenie

czy mozna układać włosy męskie na lewy bok ?

można układać męskie włosy na lewy bok ?? prosze o odpowiedz
mateo931 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 21:04   #1283
Kossel2
Przyczajenie

Jaka to fryzura

Witam, bardzo spodobała mi się ta fryzura:
http://timeentertainment.files.wordp...0&h=320&crop=1

Czy wie ktoś jak się ona nazywa?
Kossel2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 19:10   #1284
kessanda
Przyczajenie

Cool Jak poradzić sobie z włosami?

Witam, mam 20 lat moje włosy są suche, krótkie, lekko kręcone-ciemny blond. Posiadam isana gel wet, preparat pielęgnujący isana intensive oraz szampon taki sam. Do tego taft w piance ultra strong oraz taft guma. Chcialbym zasięgnąść Waszej porady jak mam fajnie używać tych kosmetykow (największy problem to kiedy po umycie naloze zel wlosy staja sie takie tluste, taka szopa na nich jest) jak stworzyć fajną stylizację?
Może choćby coś takiego : http://www.e-fryzury.com/me_ro/photo...fryzury-62.jpg

Generalnie chodzi mi o to aby fryzura byla swieza, wymodelowana z uzyciem kosmetykow ktore posiadam. proszę o pomoc i dokładne wskazówki jak/co robić.

Z góry dziekuje

Edytowane przez kessanda
Czas edycji: 2014-09-17 o 19:13
kessanda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 21:58   #1285
Gino1
Przyczajenie

Jaki szampon.

Jako że to mój 1 post na tym forum to witam serdecznie. Nie wiem czy to dobry dział więc jeśli nie to proszę o przeniesienie. Chciałem zasięgnąć opinii na temat męskiego szamponu do włosów przetłuszczających się.
Drugie pytanie czy znacie jakiś produkt podobny do Beach Boy'a , tylko z lepszym utrwaleniem? Z góry dziękuje za odpowiedź.
Gino1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 12:11   #1286
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Jaki szampon.

Co do utrwalenia, poszukaj wątku 'fryzury męskie - stylizacja', tam jest dużo porad, polecanych produktów.
Co do szamponu, mój brat miał ten problem i najbardziej chwali sobie Ziaja yego. Taka granatowa butelka.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-09-21, 16:47   #1287
Gino1
Przyczajenie

Dot.: Jaki szampon.

Dziękuje za odpowiedź , zakupie ta Ziaja Yego
Ten miałaś na myśli? http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/ziaja-yeg...FabMtAodCz0Asg

Edytowane przez Gino1
Czas edycji: 2014-09-21 o 16:48
Gino1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 13:56   #1288
Salvatie
Przyczajenie

Odstające/stojące/puchate włosy po bokach

Witam, wszystkich

Mam problem, które mnie nurtuje już od dawna, mianowicie, moje włosy po bokach głowy wyglądają jak u jeżozwierza, stoją, widać mi całą skórę głowy, są jakby puchate.. Z tymi u góry nie mam problemu.

Zaprzestałem od około 2 miesięcy suszyć głowę suszarką (Zawsze tak suszyłem), teraz natomiast przecieram włosy tylko ręcznikiem i czekam aż same wyschną, kupiłem szampon od:

Nivea "Regenerujący, Intense Repair - Pielęgnuje, głęboko regeneruje i wygładza.." Włosy myję codziennie rano.

Schwarzkopf "Gliss Kur Hair Repair - Miękkość i połysk dla włosów zniszczonych, suchych.."

Stosuję już od jakiś 3-4 dni odżywkę, z szamponem miałem już do czynienia nie dawno, i nie uzyskałem oczekiwanego efektu, prócz tego że włosy teraz są miękkie, po bokach nic się nie zmieniło.

Fotki:
1: http://iv.pl/images/23982855861236992021.jpg
2: http://iv.pl/images/50284544953719656244.jpg

Pomóżcie, bo ja z tym oszaleję.. tak mnie to razi..
Salvatie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 14:35   #1289
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Odstające/stojące/puchate włosy po bokach

Mój drogi, nie widzę totalnie na zdjęciach problemu o którym piszesz. Masz krótkie włoski, więc przy tej fryzurze to normalne, że układają się one "w bok". Możesz spróbować odrobiny gumy/pasty włóknistej przy układaniu, ale moim zdaniem to zbędne.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-10-05, 15:20   #1290
Salvatie
Przyczajenie

Dot.: Odstające/stojące/puchate włosy po bokach

Niektórym od razu idą w dół, naturalnie tak rosną, mi się robią takie igiełki i stoją.. i widać skórę głowy.. :/
Salvatie jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
13 lat, 2013, artystyczny nieład, beznadziejna, bląd, blond, brad, chłopak, czarne, czego uzywac, czoło, ekstra, facet, fajne, fryzjer, fryzura, fryzura japonia męska, fryzura męska, fryzury, fyzury, garnek, grzybek, grzywka, guma, image, kręcone, krótka, krótkie włosy, meska, meskie, metallica, metamorfoza, męska, męskie, mężczyna, mężczyzny, moda, modelowanie, nieposłuszne, nowosc, okropny, pasemka, pasemki, pasta, pitt, pomoc, pomocy, poskręcane, rerere, sercowata twarz, strąki, studniówka, stylizacja, stylizacja fryzury, ścięcie, teledysk, trzymają, układanie, ułożenie, uroda, wlosy, włosów, włosy, włosy w stylu, wygląd, wysokie, wysokie czoło, zaczes, zamrożenie, zapuszczanie, zepsuta, zmiana, zmiany, zrobić, żel

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości