Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Tradycyjna fryzura(facet) na 100dniówke czy raczej coś innego
Tradycyjna(krótkie na żel) 14 21,54%
Coś innego 51 78,46%
Głosujący: 65. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-03-31, 02:19   #1411
ciekawski6783
Przyczajenie

Dot.: Fryzury męskie,stylizacja - wątek zbiorczy

Też chciałbym mieć efekt takich włosów na górze głowy jak na zdjęciu autora postu powyżej, tyle, że moje są strasznie kręcone i trochę mnie denerwują. Przypominają takie:

Czytałem, że facet też może zrobić sobie keratynowe prostowanie włosów w domu ^^ Czy taki zestaw:

http://www.basiasmoter.pl/2014/10/12.html

dałby radę zrobić z kręconych włosów proste?
ciekawski6783 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 02:21   #1412
SceneQueene
Zakorzenienie

Tak. Chociaż mocniejsze jest Encanto. To jeszcze lepszy produkt do tego

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 02:27   #1413
ciekawski6783
Przyczajenie

Dzięki za szybką odpowiedź. Na allegro z tego co widzę jest mnóstwo zestawów Encanto, taki jest OK czy może warto wybrać inny?

http://allegro.pl/encanto-keratyna-p...191318510.html
Stary 2015-03-31, 02:34   #1414
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie ma za co. Tak, jest ok . Wiesz jak wszystko zrobić?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-03-31, 02:49   #1415
ciekawski6783
Przyczajenie

Nie, nigdy nawet nie używałem w życiu prostownicy, ale tam jest instrukcja dołączona, więc myślę, że z siostrą dam radę

Tak naprawdę mam jeszcze krótsze włosy od tego gościa na zdjęciu więc nie wiem czy nie musiałbym ich trochę zapuścić na górze, bo po bokach i z tyłu mam na zero cały czas. Po prostu nie wiem czy prostownica miała by co chwycić :P A to prostowanie chyba i tak prostuje tylko włosy, które już wyrosły, odrastałyby mi z powrotem kręcone, więc jak teraz mam krótkie to za 2 tygodnie miałbym pół na pół ? Czy to nie tak działa?
Stary 2015-03-31, 22:40   #1416
FacetBezTwarzy
Raczkowanie

ostatnio znajoma mi powiedziała mi, że noszę za krótkie włosy i bardziej bym się jej podobał z modnym ostatnio zaczesem.

Ja tam wole swój 3mm albo 5mm buzz cut, który fajnie eksponuje moje blizny na głowie.
Poza tym jak mam dłuższe włosy to potem jakaś kobieta wkłada mi palce we włosy.

Nigdy nie mogłem zrozumieć po co kobiety facetom wkładają palce we włosy?
To nie jest fajne.
FacetBezTwarzy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 04:53   #1417
ciekawski6783
Przyczajenie

Też chciałbym mieć właśnie taki zaczes więc jestem ciekaw czy jak teraz mam na górze tylko 2 cm to czy jest sens robić to keratynowe prostowanie, a nie np. za kilka tygodni. W sensie, żebym nie musiał znowu za miesiąc robić jak bd miał powiedzmy 6 cm Da radę prostownicy użyć na 2 cm?
Stary 2015-04-01, 16:38   #1418
SceneQueene
Zakorzenienie

Będzie bardzo ciężko.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-02, 15:58   #1419
ciekawski6783
Przyczajenie

A takie produkty po umyciu włosów cokolwiek by zdziałały?

http://www.bodyland.pl/index.php?do_...ratin+Straight

Jeśli nie ta firma to może inna?
Stary 2015-04-05, 22:46   #1420
magicznykamil12
Przyczajenie

Jakie kosmetyki do męskich włosów

Witam, jakie kosmetyki będą mi potrzebne do takiej fryzury ?

Na gumę raczej, bo pasta za cieżka. Myślałem, że guma + jakis spray, ale się nie znam na tym bardzo zależy żeby było trwale i naturalnie. Proszę o podanie produktów które znajdę w rossmanie.
magicznykamil12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 12:23   #1421
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Jakie kosmetyki do męskich włosów

Ja bym próbowała z gumą .

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-06, 20:21   #1422
StarszyJoachim
Przyczajenie

Witam, zapuszczam się od zera i mam kilka pytań. Na co trzeba zwrócić uwagę przy zapuszczaniu włosów mając kwadratową twarz? Mam niskie czoło, kwadratowy zarys włosów. Włosy są cienkie aczkolwiek strasznie gęste i nie umiem sobie z nimi poradzić gdy zapuści mi się dość spora grzywka (słynny garnek na głowie).
StarszyJoachim jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 13:04   #1423
SceneQueene
Zakorzenienie

A może jakaś dłuższa skośna grzywka?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-08, 18:13   #1424
Metalhead77
Przyczajenie

Zapuszczam kłaki już dłuższy czas, strasznie lubią się mocno zawijać na końcach ku górze, więc często je tarmoszę, rzadko rozczesuję i nie używam suszarki, przez co mocno się skręcają, inaczej wyglądają po prostu tragicznie. Grzywka jest już całkiem długa, wyprostowana ma kształt V i czubek tego V sięga mi za czubek nosa, więc muszę ją bez przerwy układać na bok, gdyż często opada mi na oczy, a nie mam pojęcia, jak to przyciąć, ile, czy inaczej zaczesać, żeby mogły sobie spokojnie dalej rosnąć. P.S. Nie mam takiego byczego karku, tak jakoś wyszło. :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2015-04-08 18.34.37.jpg (94,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2015-04-08 18.34.53.jpg (81,7 KB, 6 załadowań)
Metalhead77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 20:38   #1425
Qstom92
Przyczajenie

Radiohead - Thom Yorke; stylizacja

Witam.

https://www.youtube.com/watch?v=NSkTygQ7_qY

jak uzyskać takie włosy? Mam na myśli wokalistę
Qstom92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 23:53   #1426
Byku784
Przyczajenie

Podbicie

Czesc mam problem ze swoimi wlosami nie moge ich z tylu glowy podbic grzywka normalnie idzie w góre i trzyma sie mocno próbowalem 200 sposobami suszenie z opuszczana glowa tapirowanie itd ,próboje to takiego efektu dojsc jak na zdjeciu

jak cos to wlosy mam takie same dlugie jak ten chlopak na zdjeciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg abcd.jpg (79,6 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez Byku784
Czas edycji: 2015-04-13 o 23:54
Byku784 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 08:46   #1427
201701261449
Konto usunięte

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Podbicie

Przed suszeniem wetrzyj trochę pianki volume (ta z welli chyba nie ma alkoholu, ale głowy nie dam).
Możesz używać pudrów, takich jak got2be czy taft, na suche włosy nanosisz w tym miejscu trochę pudru, chwilę możesz poczekać i masujesz to miejsce, objętość się zwiększa.
Suchy szampon to też opcja, działa podobnie jak puder, ale ma często alkohol, który wysusza włosy.
Kiedy suszysz włosy możesz wywinąć ten tył na szczotce, podsuszać od dołu, spryskać lakierem dla utrwalenia.
Zależy też, czy myjesz włosy rano czy wieczorem, rano jest łatwiej podnieść włos, utrwalić lakierem i pianką na przykład. Jeśli śpisz na plecach, to normalne, że ten tył się przygniecie i oklapnie nawet, jeśli wcześniej go tapirowałeś.
201701261449 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 09:06   #1428
201701261449
Konto usunięte

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Radiohead - Thom Yorke; stylizacja

Po myciu wetrzyj trochę pianki we włosy i wysusz, nie czesz ich grzebieniem tylko palcami, spryskaj lakierem.
Ewentualnie użyj pudru typu taft lub got2be na suche włosy, wmasuj we włosy, lakier.
To doda takiej dużej objętości, a jeśli chcesz jeszcze takie kosmyki pojedyncze podkreślić, to przed spryskaniem lakierem, w takie już "napuszone: włosy wetrzyj w końcówki kosmyków trochę gumy modelującej.

Albo po prostu nie czesz się rano
201701261449 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 18:06   #1429
belieber96
Przyczajenie

Pomocy

Witam.
Mam problem z tym, że chciałbym ułożyć grzywkę do góry tak jak ma Justin Bieber, lecz włosy mi opadają po mimo nałożenia gumy :/ jakieś dobre płyny do stylizacji włosów proponujecie bo ja szczerze nie mam pojęcia. Ja chciałbym zakręcić swoją grzywkę ale nie udaje mi się bo nie wiem jakiego płynu do stylizacji użyć i jak dokładnie :/
Dziękuje z pomoc
belieber96 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 20:23   #1430
pisiont
Przyczajenie

Smile Fryzura męska

Cześć.
Z góry zaznaczam, że nie wiem czy dobrze trafiłem ale chciałbym uzyskać jakieś cenne rady na temat moich włosów.

Chodzi mi o taką fryzure:
https://www.youtube.com/watch?v=VtLgW61BRdw

Opisze kilka problemów i chciałbym żebyscie mi doradzili jakich kosmetyków używać i co pomoze mi rozwiazac problem.
Otóż problem w tym, że mam strasznie gęste włosy co wiąze sie z tym cięzko sie je uklada a nawet jak sie juz ulozy tak jak bym chcial to wystatczy 30 minut i one tracą calkowicie swoj wyglad a potem nawet jak je poprawie nie sa juz takie same. O ile przez pierwsze 2 tygodnie od wizty u fryzjera ukladaja sie calkiem calkiem to potem przez swoją gęstość sa coraz gorsze, a latac do fryzjera co tydzien, dwa nie mam zamiaru Więc pytanie jak sobie z tym radzić? Jakich kosmetyków uzywać żeby uniknac tych nieprzyjemnosci? Dodam ze włosy są tez suche jak nasmaruje je zwyklą pastą. Mysłałem ze jak kupie sobie super mega pro elo mocną paste to pomoze, ale nic...
Chodzi mi o kosmetyki ktore nadadzą moim wlosom byc moze połysku, takiej lekkości ukladania, ogolnie zeby nie byly suche i zniszczone, tylko żeby po ułozeniu wlosow tak jak na filmiku przez dluzszy okres nie tracily swojego uroku

Z góry dzieki i pozdrawiam
pisiont jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 19:38   #1431
Kamill21
Przyczajenie

Co zrobić aby włosy nie opadały zbyt szybko?

Cześć, w załączniku daje zdjęcie jakie mam włosy. Zazwyczaj używam pianki do włosów gdy umyje włosy(Robię to w nocy, rano ich nie myję), a rano używam pasty do włosów firmy Joanna (Czarno-Pomarańczowy słoiczek) oraz lakieru artego Hot Shot(czerwony), ten lakier kupiłem na allegro z myślą, że moje problemy się rozwiążą dzięki niemu i włosy nie będą opadać bo używałem lakieru za 5 zł, ale to kompletna klapa była. Jak użyje lakieru to czuję, że utrzyma włosy, na długo bo na początku jest spoko, ale po 3 godzinach włosy lekko opadają, a po 7 już nie byłą ta sama fryzura co rano. Dodam, że zazwyczaj układam je do góry maksymalnie albo do góry i trochę na bok. Zawsze opadają. Może to przez szampon bo używam szamponu Joanna do włosów przetłuszczających się i z tendencją do łupieżu. Używam go dlatego, że mama kupuje i każdy z niego korzysta, ale proszę doradźcie jaki szampon kupić i co zrobić, aby włosy dłużej stały. Jak dużo lakieru nałożę i tak opadną jak tyle ile trzeba chyba to też opadają ;/

Tak włosy wyglądają jak użyję tylko szamponu i je wysuszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 134.jpg (62,7 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez Kamill21
Czas edycji: 2015-05-13 o 19:39
Kamill21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 19:42   #1432
jestempanemtejgry
Przyczajenie

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jakich komsetyków należy używać, aby uzyskać efekt jak na zdjęciu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10846317_383666165091286_3677268330100988455_n.jpg (139,9 KB, 13 załadowań)
jestempanemtejgry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 14:34   #1433
Sylwia1900r
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez jestempanemtejgry Pokaż wiadomość
Witam. Chciałbym się dowiedzieć jakich komsetyków należy używać, aby uzyskać efekt jak na zdjęciu?
Klej do włosów.
Sylwia1900r jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 06:37   #1434
KATHALEENABC98
Przyczajenie

Dziewczyny a co sądzicie o fryzurze typu Irokez dla faceta ? Jest to jeszcze dla was modna fryzura, bo mój chłopak cały czas się ścina na irokeza..Mi już się trochę to znudziło a on tą fryzurę bardzo lubi. Co mi radzicie jak go namówić do innej fryzury do zmiany jej ?
KATHALEENABC98 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 17:55   #1435
SceneQueene
Zakorzenienie

Wysokie mi się nie podobają, ewentualnie bardzo niziutkie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-05-22, 12:12   #1436
Gino1
Przyczajenie

Jakim produktem układać męskie włosy.

Witam. Jakim produktem najlepiej układać męskie włosy? Obecnie używam Beach Boy'a ale nie jestem zbyt zadowolony z rezultatów. Możecie polecić jakiś wosk matujący albo cos w tym stylu?
Gino1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 15:44   #1437
Gino1
Przyczajenie

bump
Stary 2015-05-24, 14:07   #1438
Gino1
Przyczajenie

Podbije po raz kolejny. Interesuje mnie taki efekt https://www.youtube.com/watch?v=H97cii_RNDQ z tym że wosku z tego filmiku w Polsce nie dostanę ;-d. Ktoś coś? Bardzo mi zależy
Stary 2015-05-26, 21:37   #1439
robi6
Przyczajenie

Włosy się nie trzymają!

Witam, jestem facetem , mam średnie włosy takie do końca nosa, zawsze robię zaczes do tyłu i bok ,a raczej próbuję zaczesywać , bo jak układam je to opadają po 2 h ,są posklejane i nie wyglądają naturalnie. Testowałem już różne pasty , gumy , kleje, lakiery z marnym skutkiem. Ogólnie nie jestem w tym dobry i tu moje pytanie, co mogę zrobić aby mieć taką fryzurę która po 2 h się nie rozleci i jakoś to będzie wyglądać ,a nie takie posklejane :/
Szukałem na forum ,ale nie udało mi się znaleźć jakiejś konkretnej odpowiedzi :/
robi6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 22:55   #1440
Melanchton
Zakorzenienie

Dot.: Włosy się nie trzymają!

Napiszę tak jak piszemy dziewczynom: wrzuć zdjęcie włosów i opis pielęgnacji. Czym myjesz, jakich kosmetyków dokładnie używasz, bo z Twojego posta niewiele, póki co, można wywnioskować.

Tagi
13 lat, 2013, artystyczny nieład, beznadziejna, bląd, blond, brad, chłopak, czarne, czego uzywac, czoło, ekstra, facet, fajne, fryzjer, fryzura, fryzura japonia męska, fryzura męska, fryzury, fyzury, garnek, grzybek, grzywka, guma, image, kręcone, krótka, krótkie włosy, meska, meskie, metallica, metamorfoza, męska, męskie, mężczyna, mężczyzny, moda, modelowanie, nieposłuszne, nowosc, okropny, pasemka, pasemki, pasta, pitt, pomoc, pomocy, poskręcane, rerere, sercowata twarz, strąki, studniówka, stylizacja, stylizacja fryzury, ścięcie, teledysk, trzymają, układanie, ułożenie, uroda, wlosy, włosów, włosy, włosy w stylu, wygląd, wysokie, wysokie czoło, zaczes, zamrożenie, zapuszczanie, zepsuta, zmiana, zmiany, zrobić, żel

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości