już nie mam siły!!!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-22, 19:38   #1
b_ea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3

już nie mam siły!!!!!!!!!


Mam beznadziejne włosy - falowane ale tak jakby chciały a nie mogły. Są cienkie, delikatne , "pierzaste", tłuste u nasady suche na końcach.Po umyciu jeśli nic z nimi nie zrobię wyglądam jakbym się nigdy nie czesała. Muszę je myć codziennie i modelować na grubej szczotce , ale juz nie mam siły!!!Zresztą przez tyle lat suszarka zrobiła swoje- są bardzo przesuszone.Czego oczekuję? Chciałabym nie musieć suszyć ich suszarką, ale żeby wyglądały choć trochę cywilizowanie!!!
b_ea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-22, 21:42   #2
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: już nie mam siły!!!!!!!!!

WITAJ BEA! NA POCZATEK DOBRA ODZYWECZKA NA KONCE WLOSOW, MYJESZ GLOWE SZAMPONEM DO PRZETLUSZCZAJACYCH SIE? TO POTEM ODZYWKE OD POLOWY WLOSOW , BARDZO FAJNE SA MASKI Z NIVEA! A POTEM ZAMIAST SUSZYC NA SZCZOTKE WEZ TROCHE PIANKI I UGNIATAJ WLOSY REKOMA BY POWSTALY NATURALNE SKRETY, WIEM O CZY MOWISZ BO JA MAM TAKIE WLOSY NIE KRECONE, ALE I NIE PROSTE, POD WPLYWEM WILGOCI JESZCZE BARDZIEJ SIE SKRECAJA?I NIE WIEDOMO CO Z NIMI ROBIC, TO SCIELAM, A NIE MYSLALAS O JAKIEJS POSTRZEPIONEJ FRYZURCE? JAKA MASZ DLUGOSC WLOSOW? ODPOWIEDNIA FRYZURKA MOZE WIELE ZMIENIC!BARDZO LADNIE UKLADAJ SIE MI WLOSKI KIEDY UZYWAM SZAMPONU DOVE! POZDRAWIAM
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-22, 23:42   #3
b_ea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3
Re: już nie mam siły!!!!!!!!!

Dzięki, już mi lepiej jak wiem , że nie jestem sama Mam włosy do szyi, krótsze nie wchodzą w grę - fatalnie wyglądam. Od niedawna uzywam szamponu nivea do norm. i lekko przetłuszczających się i muszę przyznać ,że jest b. dobry ,spróbuję tych masek tak jak radzisz.Słyszałam też ,że odżywki L'oreal do kręconych dostępne w salonach są super , ale trochę drogie więc boję się ryzykować - w łazience mam całą półkę takich niewypałów!
b_ea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-23, 00:34   #4
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: już nie mam siły!!!!!!!!!

tych kosmetykow loreal nie probowalam, jak mialam dlugie to zwieszalam glowe do dolu i gniotlam wloski, teraz scielam na krotko z dluzszym tylem i jestem bardzo zadowolona rez gniote wloski czasem uzywam szczotki, teraz na rynku jest wiele fajnych fluidow do kreconych wloskow, pozdrawiam.
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-23, 08:11   #5
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: już nie mam siły!!!!!!!!!

Spróbuj Joanny żelu do włosów z woskiem. Nie natłuszcza, nie skleja i nie "wysztywnia" włosów a likwiduje "siano" i ładnie nabłyszcza. Kosztuje ok 7-8zł - ma opakowanie w kształcie ściętego stożka.

Pozdrawiam
Anka
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.