Czarne brwi i jasne w這sy? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2004-07-23, 18:50   #1
bootla
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
GG do bootla

Czarne brwi i jasne w這sy?

Jak my郵icie, czy czarne brwi b璠 幢e wygl康a z blond w這sami? Cze lepiej poja郾i brwi na br您, albo 軼iemni w這sy?
bootla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-07-23, 19:59   #2
jenny007
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
Re: Czarne brwi i jasne w這sy?

to zalezy od rysow twarzy , mam kolezanke ktora jest blondynka i ma czarne brwi - u niej wyglada to normalnie , w kazdym razie nie razi natomiast kiedy ja tak dla zabawy pomalowalam moje brwi na czarno ( tez jestem blondynka ) to wygladalo to troche nienaturalnie , chociaz moze to byc tez kwestia przyzwyczajenia pozdrawiam
jenny007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-07-23, 20:08   #3
maja55
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 258

jenny007 napisa(a):
> to zalezy od rysow twarzy , mam kolezanke ktora jest blondynka i ma czarne brwi - u niej wyglada to normalnie , w kazdym razie nie razi natomiast kiedy ja tak dla zabawy pomalowalam moje brwi na czarno ( tez jestem blondynka ) to wygladalo to troche nienaturalnie , chociaz moze to byc tez kwestia przyzwyczajenia pozdrawiam

tak jak napisa豉 jenny007 wszystko zale篡 od rys闚, karnacji, koloru w這s闚. Ja mam naturalne, do嗆 jasne(鈔edni, z這ty blond) w這sy i do tego bardzo ciemne brwi i rz瘰y - prawie czarne. Wygl康a to bardzo naturalnie i nie wyobra瘸m sobie samej siebie w ja郾iejszych brwiach.
Stary 2004-07-23, 21:56   #4
bootla
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
GG do bootla

Ja r闚nie mam naturalnie czarne brwi, jednak co do rz瘰 - potrzebuj pomocy tuszu. W這sy mam koloru blond z tendencj do 軼iemniania zim i rozja郾iania w lecie. Nie s one jasnymi, ale mam w planie baleja z jasnych blond闚. Dlatego boj si, 瞠 jasny kolor b璠zie kolidowa z czarnymi brawiami. Widzia豉m dzi w telewizji kobiet, kt鏎a zrobi豉 sobie baleja i zafarbowa豉 brwi henn > Og鏊nie przychylam si do zdania kole瘸nek.
bootla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-10, 22:21   #5
Falthanna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
GG do Falthanna
Dot.: Re: Czarne brwi i jasne w這sy?

Dziewczyny prosz pom騜cie mi! Musz zrobi co z moimi brwiami, bardzo podobaj mnie si wyraziste brwi, takie jakie mo積a zaobserwowa u aktorek w braylijskich serialach. Ale czy mnie b璠zie w takich dobrze? Jestem z natury szatynk, mam piwne oczy, ciemne brwi i rz瘰y nie wymagaj帷e henny. Ale w這sy mam bardzo bardzo jasny blond, prawie 瞠 bia貫 ;p kszta速 twarzy mam prostok徠ny a m鎩 typ urody to wiosna...czy dobrze mi b璠zie w takich podkre郵onych brwiach przez henne? czy powinna ona by czekoladowa czy czarna? prosze porad嬈ie co!
Stary 2008-05-10, 22:25   #6
diamentowa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 570

Cytat:
Napisane przez Falthanna Poka wiadomo嗆
Dziewczyny prosz pom騜cie mi! Musz zrobi co z moimi brwiami, bardzo podobaj mnie si wyraziste brwi, takie jakie mo積a zaobserwowa u aktorek w braylijskich serialach. Ale czy mnie b璠zie w takich dobrze? Jestem z natury szatynk, mam piwne oczy, ciemne brwi i rz瘰y nie wymagaj帷e henny. Ale w這sy mam bardzo bardzo jasny blond, prawie 瞠 bia貫 ;p kszta速 twarzy mam prostok徠ny a m鎩 typ urody to wiosna...czy dobrze mi b璠zie w takich podkre郵onych brwiach przez henne? czy powinna ona by czekoladowa czy czarna? prosze porad嬈ie co!
pokombinuj z r騜nymi kolorami cieni. Zobaczysz jaki kolor Ci pasuje i wtedy mo瞠sz robi henn.
diamentowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-11, 00:00   #7
pandulek
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 104

Moja siostra jest z natury jasna blondynk i ma bardzo ciemne brwi, a wygl康a to 豉dnie Najwazniejsze chyba 瞠by brwi byly ladnie wyregulowane, bo takie krzaczaste mog nie wygl康a imponuj帷o
pandulek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-11, 23:00   #8
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891
Dot.: Czarne brwi i jasne w這sy?

Trzeba jednak podkre郵i jeden fakt ciemne brwi do blondu mo瞠 i si zgodz ale nie do platyny bo to wygl康a komicznie na pewno nie czarne czy ciemny br您 ale br您 raczej pasuj.
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-07, 21:23   #9
johnw57
BAN sta造

Wiadomo軼i: 414

Cytat:
Napisane przez Falthanna Poka wiadomo嗆

Je郵i masz bardzo jasny blond naturalny to nie mo瞠sz by szatynk.
johnw57 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-21, 16:35   #10
Marien
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 174

Widz, 瞠 to bardzo stary w徠ek, ale mo瞠 kto odpowie.
Jak do moich blond w這s闚 mam niestety za ciemne brwi ( czarne) czy ta henna kiedy zejdzie ca趾owicie i b璠 mie sw鎩 stary kolor brwi czy ta czer b璠zie si ci庵le utrzymywa豉 tylko, ze b璠zie bledsza? Wcze郾iej mia豉m br您ow henn i ona nie zesz豉 ca趾owicie tylko troch zosta豉 na brwiach.
Marien jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-05, 22:10   #11
karolcia017
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 225

nie wiem, a Marien!! jak zrobi豉 henn brazowa to jak one wyszly i nie zmyly Ci sie? bo ja z reguly jestem szatynka mam cimne brwi niebieksie oczy ale farbe na glowie mm blond i boje sie ze mi sie zmyj, odrosna czarne czy cos takiego;d
karolcia017 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.