Co by tu zdziałać...? :-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-22, 16:35   #1
Shurie
Przyczajenie

Wink

Co by tu zdziałać...? :-)

Cześć dziewczyny!

Długo myślałam nad założeniem tego tematu, ale... wreszcie się przemogłam. Sądzę, że jeszcze dużo pracy przede mną, bym mogła czuć się jako tako we własnej skórze, ale dobrze jest w ogóle zacząć, i zdesperowana zdecydowałam o jakiekolwiek rady odnośnie moich włosów, makijażu... .

- Idzie lato, planuję się ładnie opalić - opalam się niestety na 'świnkę" (co świadczy między innymi stan mojej cery na załączonej fotce, ale o tym zaraz) i długo muszę czekać na uzyskanie równomiernej, brzoskwiniowej opalenizny;
- Mam zielone oczy , przez co dobrze czułam się jako rudzielec (bardziej to był truskawkowy blond, ale wciąż nie jestem przekonana do zdecydowanego odcienia - za bardzo się boję efektu, pomimo to chciałabym mieć taki piękny czerwonawy połysk )
- Piegów nie mam... ale za to cerę tłustą bardzo, trądzikową, problemową... czerwienię się często i z obecnym kolorem prezentuje się to obrzydliwie często wyglądam, jak nie przymierzając, ... świnka. Ale walczę z trądzikiem! Z zauważalnymi efektami.
- Moim naturalnym kolorem jest blond, ale ... taki "zbożowy". Pięknie współgrał z cerą beztrądzikową. Nie jestem bladziochem
- kolorytu ust nie umiem stwierdzić, ale chyba nie stanowią o niczym gdyż są za wąskie by jakkolwiek rzucały się w oczy.
- Noszę czerń, stonowaną czerwień, lubię też indygo, i przede wszystkim zieleń.

Proszę o poradę, krytykę, sugestię... będę bardzo wdzięczna za pomoc!
(w trosce o Wasze zdrowie psychiczne uprzejmie i szczerze uprzedzam, iż powiększenie zdjęcia może okazać się traumatycznym i niemiłym widokiem )
Pozdrawiam.
Shurie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 17:20   #2
mamakubusia
Raczkowanie

GG do mamakubusia
Dot.: Co by tu zdziałać...? :-)

Jesteś śliczną dziewczyną Jednak zmieniłabym kolor włosów na inny typ blondu (ciemniejszy) i wycieniowała włoski aby nadać im wyrazu. Makijaż delikatny, lekki podkład, trochę różu, oczka podkreślić tuszem i błyszczyk Nie jestem specjalistką więc może dziewczyny się wypowiedzą.
mamakubusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:31   #3
arielka13
Raczkowanie

jesteś piękna! masz takie delikatne rysy twarzy koloru nie zmieniaj, jest świetny i super Ci pasuje, jak już to może inne ścięcie grzywki?
Stary 2010-06-22, 20:51   #4
little.b.blue
Zakorzenienie

piękne z Ciebie dziewczyna
ja na Twoim miejscu jedynie pocieniowałabym włosy.
co do makijażu to myślę, że przez ten trądzik nie powinnaś używać zwykłaych podkładów czy innych kosmetyków drogeryjnych, ale zainwestować w minerały (no i oczywiście leczenie)

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

piękna z Ciebie dziewczyna
ja na Twoim miejscu jedynie pocieniowałabym włosy.
co do makijażu to myślę, że przez ten trądzik nie powinnaś używać zwykłaych podkładów czy innych kosmetyków drogeryjnych, ale zainwestować w kosmetyki mineralne (no i oczywiście leczenie)

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 21:07   #5
Shurie
Przyczajenie

Wow, dziękuję, Dziewczyny! nie spodziewałam się tak miłych słów. Podniosło mnie to trochę na duchu.

Muszę przyznać, że pomysł z wycieniowaniem naprawdę mi się podoba. Mam włosy raczej delikatne, ale dosyć długie (za łopatki) i po myciu w ciągu tego samego dnia łapię wrażenie 'przylizania'
więc może to trochę odciążyłoby pasma włosów. Tylko że wtedy pazurki byłyby najodpowiedniejsze? Bo jak chodzi o długość to są równej długości .
Z różem nigdy nie eksperymentowałam muszę zrobić fotkę i zapytać się o opinię, bo jak dla mnie, to mam za 'grube' powieki. Nigdy nie wyszłam z domu z zaaplikowanym cieniem do powiek
I właśnie ta grzywka mnie męczy, wiem, że zbieram zbyt dużo włosów na lewą stronę, aczkolwiek inaczej siebie nie widzę nie mam zbyt okrągłej twarzy do prostej grzywki? kiedyś fryzjerka mnie wystraszyła stwierdzeniem, że mam unikać takich grzywek i skutecznie mnie tym zniechęciła

a jak Wy uważacie?

Obecnie jestem w trakcie kuracji kwasem hialuronowym. Liczę się z tym (a raczej się spodziewam, i mam nadzieję
) że zaczerwienienie zniknie i będę mogła dobrać jednak coś ciemniejszego... Naprawdę sądzicie, że blond jest okej? Ten wydaje mi się taki żółtawy.
A ciemniejszy blond to dalej nie jako brąz, tak? Bo jakoś się przyczepiłam do tego brązu/rudego bo chyba mam uprzedzenia ze względu na swoją 'jajecznicę' .
<przepraszam za tak długie posty...>
Pozdrawiam.
Shurie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 21:54   #6
caskada
Zakorzenienie

ten obecny kolor masz dziwny jakis zolty czy wpadajacy w zielen trzeba to zmienic bo taka ladna dziewczyna ginie w nim
mam male propozycje
Stary 2010-06-22, 21:57   #7
caskada
Zakorzenienie

cos mi dzis zalaczniki nie dzialaja
Stary 2010-06-22, 21:58   #8
caskada
Zakorzenienie

juz ok przepraszam za male zasmiecenie zdarza sie..
Stary 2010-06-22, 22:38   #9
malo zmienna
Raczkowanie

GG do malo zmienna

Zgadzam się - śliczna z Ciebie dziewczyna
malo zmienna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 19:24   #10
Kasiulakitty99
Przyczajenie

Jesteś śliczna i wyglądasz na bardzo sympatyczną osobę Z włosami nic nie rób, bo kolor masz piękny. Może jakiś makijarz np wyraziste kreski eye linerem?
Pozdrawiam
Kasiulakitty99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 21:43   #11
noticeable
Przyczajenie

jesteś naprawdę ładna!
a fryzjerka Ci bzdur nagadała, ja sama mam dość okrągłą twarz.
jednak prosta grzywka dobrze mi pasuje, bo zaczesuje ją sobie na skos. całe czoło jest zakryte. jednak grzywka nie może być dłuższa niż do brwi.
poza tym włosy rosną o,5 mm na dzień jak coś szybko odrosną, ale uważam, że będzie ładnie.

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

aha, zapomniałam powiedzieć że grzywkę na noc, warto spiąć sobie spinka mi skończyły się robić wypryski pod grzywka, od kiedy tak robię.
noticeable jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 22:46   #12
bubus900
Zakorzenienie

Ladna z Ciebie dziewczyna , masz piekne oczy! Zazdroszcze!
Zgadzam sie z dziewczynami- odrobine ciemniejszy kolor i wycieniowane wlosy i bedzie super !

Tagi
brzydal, długi nochal, fuuj, metamorfoza

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości