Jaki kolor wlosow i fryzura :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-25, 15:02   #31
caskada
Zakorzenienie

Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

ladymakeuppl wspaniala
camelotka86nieesia2 5
no i cuda robiaca na wlosach rosebud143
no ale wracajac do tematu do wlosow to faktycznie ladnie ci w miodkach
Stary 2010-06-25, 16:39   #32
dilara
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ladymakeuppl wspaniala
camelotka86nieesia2 5
no i cuda robiaca na wlosach rosebud143
no ale wracajac do tematu do wlosow to faktycznie ladnie ci w miodkach
caskada a jaki Ty masz kolorek? ten co jest na avatarze to twoje wloski wlasnie? masz jakies jeszcze inne zdjecie swoich wlosow? no bo jak mowisz ze masz podobny typ urody - kolor cery i oczka, to moze tez ladnie by mi bylo w takim kolorku jak masz Ty

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

probowalam otworzyc Twoj albumik, bo podobno jest tam az 8 fotek, ale chyba cos nie dziala Jak bys mogla to napisz mi jakim kolorkiem i czym dokladnie farbujesz wloski, jak masz naturalny kolor i wklej mi tu pare foteczek
dilara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 18:37   #33
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dilara Pokaż wiadomość
caskada a jaki Ty masz kolorek? ten co jest na avatarze to twoje wloski wlasnie? masz jakies jeszcze inne zdjecie swoich wlosow? no bo jak mowisz ze masz podobny typ urody - kolor cery i oczka, to moze tez ladnie by mi bylo w takim kolorku jak masz Ty

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

probowalam otworzyc Twoj albumik, bo podobno jest tam az 8 fotek, ale chyba cos nie dziala Jak bys mogla to napisz mi jakim kolorkiem i czym dokladnie farbujesz wloski, jak masz naturalny kolor i wklej mi tu pare foteczek
nie na avatarze to nie ja to caskada wokalistkahehhe czy link pod spodem do moich wlosow nie dziala znowu? dzis zmienialam powinno byc dobrze ew w moim profilu jest album wiec tam mozesz zobaczyc te klaki moje
farbuje sie u fryzjera i robie tylko pasemka kiedys mialam czarne ale od kilku lat mam blond jak sie znudzi zawsze mozna zmienic jego odcien
ps napisz mi czy moj link pod spodem nie dziala jesli znow otwierasz bo u mnie dziala
Stary 2010-06-25, 18:50   #34
dilara
Raczkowanie

Cytat:
nie na avatarze to nie ja to caskada wokalistkahehhe czy link pod spodem do moich wlosow nie dziala znowu? dzis zmienialam powinno byc dobrze ew w moim profilu jest album wiec tam mozesz zobaczyc te klaki moje
farbuje sie u fryzjera i robie tylko pasemka kiedys mialam czarne ale od kilku lat mam blond jak sie znudzi zawsze mozna zmienic jego odcien
ps napisz mi czy moj link pod spodem nie dziala jesli znow otwierasz bo u mnie dziala
pieeekne wlosy sliczny kolorek! czym Ty farbujesz? jaka farba, jaki kolorek? To jest cieply kolor tak? czy naturalny? i jak je tak ladnie podkrecasz? na walki jakies grubsze? niby napisane ze prostownica ale chyba tego za bardzo nie skumalam
Stary 2010-06-25, 19:03   #35
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
pieeekne wlosy sliczny kolorek! czym Ty farbujesz? jaka farba, jaki kolorek? To jest cieply kolor tak? czy naturalny? i jak je tak ladnie podkrecasz? na walki jakies grubsze? niby napisane ze prostownica ale chyba tego za bardzo nie skumalam
hehhe farbuje u fryzjera to sa pasemka geste jasne mam tam sloneczny blond i jasniejsze pasemka naturalnie wlosy sa krecone ale warstwe z wierzchu zakrecam na prostownicy(niewiem czy wiesz ale na prostownicy mozna krecic tez loki)
tak ten kolor mozna okreslic jako cieply zdjecia robione byly w domu wiec malo swiatla jest i nie widac dobrze koloru
Stary 2010-06-26, 08:18   #36
Silvia91
Rozeznanie

Jeśli chodzi o obsypywanie cieni to tak....jeżeli nabierzesz kosmetyku na pędzelek to jego nadmiar powinnaś otrzepać,wtedy nie powinno się obsypywać.Ale jeśli już to nastąpi to weź duży pędzel,np taki do bronzera/różu i strzepaj nadmiar cienia. Najwygodniej i bez rozmazywania usuwa się cień,gdy na podkład później zaaplikuje się np puder w kamieniu,puder sypki,bo wtedy cień nie 'przylepi' się do samego podkładu,a jedynie nasiądzie na puder. .

Jeśli chodzi zaś o włosy...Moim zdaniem ładnie Ci będzie i chłodnym blondzie i w ciepłym,jednak kolory ,które zaliczane są do chłodnych odcieni,niestety 'przybladzają' twarz.Zaś kolory,które są ciepłe (np mają w sobie odcienie rudości,miodu,złota) ocieplają buzię,przez co wydaje się ,że cera jest bardziej opalona,ma ciepły koloryt. Z tego co widzę po postach,to nie chcesz wyglądać na bladą,więc jak najbardziej wybierz ciepły odcień blondu

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Chodziło mi : strzepaj nadmiar cienia z twarzy

Cosmetoholic

diet victim

Silvia91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 13:38   #37
dilara
Raczkowanie

Hej dziewczyny, przepraszam, ze tak dlugo musialyscie czekac na odzew
umieszczam fotke po tym jak rozjasnilam juz wloski - mam czarne kreski na powiekach, pomalowalam oczka 4 kolorami - od bezu po prawie czarny braz w kacikach, ale niestety nie widac tego za bardzo na fotce - na zywo wydaje mi sie, ze wyglada lepiej i mocniej
Stary 2010-07-28, 13:42   #38
dilara
Raczkowanie

tak teraz patrze na fotke, i mimo iz robione w swietle dziennym, to wogole nie oddaje koloru wlosow..... moze zbyt beznadziejny aparat... kolor wydaje sie ciemniejszy i chlodny...
jak bede miala fotki z lepszego aparatu to dodam bo w sumie tutaj nie widac nawet roznicy przed i po...
Stary 2010-07-28, 13:45   #39
mgielka321
Zadomowienie

Widać, widać - już widać, że piękna metamorfoza! Dodaj więcej fotek Makijaż też bardzo ładny - podkreślił jaka jesteś piękna. Nawet mogłabyś zaszaleć z czymś jeszcze mocniejszym. Ja bym Cię chętnie zobaczyła w jakimś delikatnym np. brązowym smoku Ciekawe jak byś wyglądała.
mgielka321 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 13:52   #40
caskada
Zakorzenienie

moja droga jak ty ladnie wygladasz piekna zmiana teraz wygladasz jak sliczna zadbana dziewczyna wloski jednak duzo daja i kolorek taki naturalny nie sztuczny nie zolc no i jak sama widzisz koniecznie sie maluj to jeszcze nikomu nie zaszkodzilo o ile to sie robi z glowa
co to za kolorek wlosow pasemka balejaz napisz koniecznie ?
Stary 2010-07-28, 13:58   #41
dilara
Raczkowanie

Cytat:
moja droga jak ty ladnie wygladasz piekna zmiana teraz wygladasz jak sliczna zadbana dziewczyna wloski jednak duzo daja i kolorek taki naturalny nie sztuczny nie zolc no i jak sama widzisz koniecznie sie maluj to jeszcze nikomu nie zaszkodzilo o ile to sie robi z glowa
co to za kolorek wlosow pasemka balejaz napisz koniecznie ?

fakt, kolor wogole nie wyszedl zolty, odcien jest cieplejszy niz widac na zdjeciu, ale zaden zolty ani rudawy. A co najlepsze, mialam tylko bardzo gesto zrobione pasemka rozjasniaczem, na to nie kladlam juz zadnej farby, tak jak poczatkowo zamierzalam - a kolor wyszedl bardzo fajnie w rezultacie

bardzo dziekuje za opinie, jak bede miala troszke wiecej czasu to pomaluje sie jakos inaczej i tez wstawie fotki - teraz (umalowana ) lece gotowac obiadek synkowi Pozdrawiam
Stary 2010-07-28, 14:05   #42
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
fakt, kolor wogole nie wyszedl zolty, odcien jest cieplejszy niz widac na zdjeciu, ale zaden zolty ani rudawy. A co najlepsze, mialam tylko bardzo gesto zrobione pasemka rozjasniaczem, na to nie kladlam juz zadnej farby, tak jak poczatkowo zamierzalam - a kolor wyszedl bardzo fajnie w rezultacie

bardzo dziekuje za opinie, jak bede miala troszke wiecej czasu to pomaluje sie jakos inaczej i tez wstawie fotki - teraz (umalowana ) lece gotowac obiadek synkowi Pozdrawiam
tez mam robione tylko pasemka mniej sie niszcza wlosy a kolor masz bardzo fajny
ja tez zaraz bede gotowac obiadzik dla swojego malucha bo narazie drzemke ma a ja moge w spokoju popisac
Stary 2010-07-28, 14:34   #43
dilara
Raczkowanie

jeszcze jedna fota - specjalnie zrobiona z lampa, kolor chyba bardziej zblizony tym razem do prawdziwego.
Stary 2010-07-28, 14:37   #44
dilara
Raczkowanie

heh, i twarz juz mi sie swieci
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości