Joanna super blond 5-6 tonow, pytania odnosnie nalozenia na czerwone wlosy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-23, 22:20   #1
Mania_xD
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Mania_xD

Joanna super blond 5-6 tonow, pytania odnosnie nalozenia na czerwone wlosy.

Witam, pytanie tyczy sie farby http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-29...owa-wersja.htm . Pierwszy raz bede bawila sie w rozjasnianie calych wlosow wiec wole zapytac niz od razu go walnac na glowe. Powiedzcie mi czy na czerwieni [farbowane kolo 3 tyg temu] w ogole zlapie mi, czy moge sie obawiac o marchewe? + Moje wlosy sa dosc zniszczone codziennym myciem + suszarka i krusza sie na koncach. Po recenzjach nie zbyt czuje sie pocieszona a wrecz boje sie ryzykowac utraty wlosow. Musze niestety sie rozjasnic, bo mam w planach polozenie na to toneru, a na fryzjera nie mam.

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

up
Stary 2010-06-24, 08:53   #2
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Joanna super blond 5-6 tonow, pytania odnosnie nalozenia na czerwone wlosy.

Jak masz takei zniszczone, kruszące się włoski to żadnego rozjaśniacza, bo naprawde się wykruszą całkiem! A dlaczego chcesz rozjaśnaic? Może spróbuj jasnego brązu lub ciemnego blondu. Włosy odcpoczną, kolor nie będzie juz taki czerwony, tylko coś z rudawym refleksem się zrobi w okolicach jasnego brązu. Włoski odpoczną. Podregenerujesz je z 3miesiące do poł roku. Zniszczone potem podetniesz i będziesz mogła rozjaśniac. A teraz nie masz na fryzjera, to jak Ci się włosy całkiem zniszcza po nieudanych kombinacjach, nie będziesz miała na ratowanie ich. No.. taka jets moja wizja. Sama szaleje na punkcie moich włosów i przeszły z czerni do jasnego blondu i teraz wydaje kupę pieniedzy, żeby toto odrosło i wyglądało jak najzdrowiej.
Stary 2010-06-24, 10:51   #3
fryz5
Zakorzenienie

Dot.: Joanna super blond 5-6 tonow, pytania odnosnie nalozenia na czerwone wlosy.

a jaki chcesz toner położyć?

rozjaśnić moze do żółci, ewentualnie beda rude refleksy, ale zalezy od tego jak włosy przymują farbowanie. powinno mocno rozjaśnić. najwyzej podetniesz zniszczone końce. inne rozjaśniacze, lub fary rozjaśniajace mogą nie złapać, a ten jest skuteczny przynajmniej, ale nie zmywaj go szybciej niz podane na ulotce

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2010-06-24 o 10:53
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:27   #4
Mania_xD
Zakorzenienie

Problem w tym ze nie zalezy mi na kolorze jaki wyjdzie, byle nie marchewa i nie 5 roznych odcieni, pozniej chcialam polozyc rozowy toner. Co do kruszacych sie wlosow.. Raz na rok chodze sie podciac, ostatnio [miesiac temu] obcielam 10cm bo mialam niezle spalone, pani kazala mi odstawic prostownice mimo ze jej nie uzywam.. Boje sie ze poprostu moga mi wypasc wszystkie klaki. A na probie jaka robilam od skory 3-5cm lapie mi na bialo, reszta marchewa
Stary 2010-06-24, 23:14   #5
fryz5
Zakorzenienie

a jak długo trzymasz? myśle ze róż powinien chwycic potem, przetrzymaj ten rozjaśniacz 5min dłzuej moze?
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 11:03   #6
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

wiesz, ja miałam lekko żółtawe włosy i różowy toner łapał mi na nich jakoś tak bardziej na "bladego pomidora" i dopiero jak rozjaśniłam jeszcze raz na takie bardzo bardzo jasne bez żółci to wyszedł mi różowy taki jaki chciałam. Niestety też mnie się wydaje, że powinnaś z pół roku odczekać i podciąć włosy, ja sobie zniszczyłam i nie mogę rozjaśniać, już 3 miesiące chodzę w zafarbowanych na jakiś ciemny blond bo nie chcę, żeby drastycznie było odrost widać. Wydaje mi się, że dopiero za rok podetnę to zniszczone. Ciągną i się włosy po myciu na końcach okropnie, i są suche, ale nie chcę ich dużo ścinać, bo chciałabym mieć co najmniej za ramię, a nawet teraz nie mam. Strasznie mnie serce ściska, że nie mogę mieć znowu różowych, ale muszę sobie niestety dać spokój narazie
Meadow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 19:58   #7
Mania_xD
Zakorzenienie

co do trzymania rozjasniacza, wlosy mi umra

A co do rozu, wlasnie ja nigdy nie rozjasnialam bo jestem jasna blondynka i ladnie mi lapal, poprostu chcialam sie pozbyc czerwieni ktora teraz mam [farba] ale jednak mysle ze jak poloze toner na 2h zlapie porzadnie najwyzej raz sie zyje.. Dzieki dziewczyny!
Stary 2010-06-25, 21:07   #8
karolaajna
Raczkowanie

Poradzę ci jako koleżanka z doświadczeniem .. ostatnio rozjaśniałam tym rozjąśniaczem "super blond" taki super, że przepłakałam całą noc.. miałam ciemny blond [ farbowane z 3 miesiace temu ] myślałam, że wyjdzie mi ładna platyna jak u tej pani na opakowaniu.. ale wyszedł mi żółty z połyskiem pomarańczowego! a włosy tak mi zniszczyło, że odpuszczam sobie suszenie i inne zabiegi tego typu. Nikomu nie polecam tego rozjaśniacza. Jak chcesz pozbyć się tego koloru lepiej poczekaj aż ci się troszkę "spierze" a potem stopniowo farbuj coraz jaśniejszymi kolorami.. to jest wersja dla cierpliwych ale jak chcesz od razu nie urządzaj fryzjera w domu lepiej iść do sepcjalisty niż później płakać jak włosy ci się wykruszą
karolaajna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 21:42   #9
Mania_xD
Zakorzenienie

I o to mi wlasnie chodzilo , dzieki bardzo... I wspolczuje ;x kiedys mialam podobna historie z inna farba ale z tego co slyszalam nie ja jedna [granatowa czern, efekt roz ktory lapal przez rok nawet na balejazu]. Odpuscilam sobie rozjasnianie i polozylam toner na wlosy czekam teraz..
Stary 2010-06-25, 22:00   #10
Meadow
Wtajemniczenie

daj znać jak wyjdzie
Stary 2010-06-25, 22:13   #11
Mania_xD
Zakorzenienie

Jest git trzymalam 2h i zlapal mi wyrazny, ale i tak skusze sie na rozjasnianie u fryzjera ew splukam to co mam i poloze farbe rozowa.
Stary 2010-06-25, 22:27   #12
Meadow
Wtajemniczenie

mogłabyś wstawić zdjęcie jak będziesz miała czas?
Stary 2010-06-25, 23:49   #13
Mania_xD
Zakorzenienie

jutro w swietle zrobie

ale mniej wiecej taki sam kolor mi zlapal jak tu na zdjeciu
http://lh4.ggpht.com/_t1QElbPHtZk/SO...2/DSC06581.JPG

Hop zdjecia robione chwile temu [nie mylam jeszcze glowy wiec mam lekki tluszcz i nielad.]

Edytowane przez Mania_xD
Czas edycji: 2010-06-26 o 10:42
Mania_xD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 09:26   #14
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Na grzywce fajnie wyszło, ale reszta włosków okropnie wysuszona. Zadbaj o własciwą pielęgnacje, kolor utrzyma się dłużej.

Super sukienka!!!

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości