makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :) - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-07-29, 21:30   #961
p4w
Zakorzenienie

Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
o witaj

pewnie z brązów mam satin taupe, mythology, twinks, brown down i charcoa brown.. posiadam jeszcze sketch, flashtrack

Chodziło mi o te paletki http://www.urbandecay.com/categories...oShadowBox.cfm
http://www.urbandecay.com/categories...eShadowBox.cfm

A dzis Was znów pomęcze paletką UD
Do pierwszego mejkapu użyłam cieni midnight cowboy rides again, twice baked i half baked..
Do drugiego uzi, kiddie pool i twice baked
pierwszy makijaż piękny, ale drugi brak mi słów
a ta kreska tak idealna jak komputerowa

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 23:28   #962
buzichocho
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
pierwszy makijaż piękny, ale drugi brak mi słów
a ta kreska tak idealna jak komputerowa
dziękuje przy drugim miałam wiecej czasu, a nie standardowo 10 min krecha robiona nowym czarnym Fluidline, chyba Clinique pójdzie w odstawkę
Stary 2010-07-30, 10:46   #963
negra_paloma
Raczkowanie

Zdjęcia mi wyszły strasznie żółte, ale to wina apratu- jest nowy i trudno mi jeszcze robić nim normalne zdjęcia, chociaż i tak nigdy nie byłam w tym fachowcem. Zrobiłam makijaż paletką Dior 5 Iridescent Graphic Lights - cieniem pomieszanym różem i jasnym fioletem. Rzęsy do odstrzału wiem
negra_paloma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 11:47   #964
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez negra_paloma Pokaż wiadomość
Zdjęcia mi wyszły strasznie żółte, ale to wina apratu- jest nowy i trudno mi jeszcze robić nim normalne zdjęcia, chociaż i tak nigdy nie byłam w tym fachowcem. Zrobiłam makijaż paletką Dior 5 Iridescent Graphic Lights - cieniem pomieszanym różem i jasnym fioletem. Rzęsy do odstrzału wiem
Ja sie jakiś czas własnie zastanawiałam nad zakupem tej paletki, ale obawiam się, ze będzie za jaskrawa ... o ile jaskrawosć Electric Lights mi nie przeszkadza, bo to niebieskości i folety, tak do jaskrawych róży nie jestem przekonana. Pink May do niej troszeczkę podobna, ale nie taka żywa.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 090 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 11:57   #965
negra_paloma
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja sie jakiś czas własnie zastanawiałam nad zakupem tej paletki, ale obawiam się, ze będzie za jaskrawa ... o ile jaskrawosć Electric Lights mi nie przeszkadza, bo to niebieskości i folety, tak do jaskrawych róży nie jestem przekonana. Pink May do niej troszeczkę podobna, ale nie taka żywa.
Pink May to łagodne róże, a te trochę neonowe no i PM nie są takie błyszczące z tego co pamiętam. Te lśnią poprostu.
Była taka paletka Dior jeszcze z tych starych, przed erą Iridescentów, limitowana na lato , kolekcja nazywała się Dior Girly i tam też były roże i fiolety. Ona trochę mi się z Pink May kojarzy, ale trudno teraz pewnie nawet o zdjęcia tamtej kolekcji.
Stary 2010-07-30, 12:01   #966
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Pink May to łagodne róże, a te trochę neonowe no i PM nie są takie błyszczące z tego co pamiętam. Te lśnią poprostu.
Była taka paletka Dior jeszcze z tych starych, przed erą Iridescentów, limitowana na lato , kolekcja nazywała się Dior Girly i tam też były roże i fiolety. Ona trochę mi się z Pink May kojarzy, ale trudno teraz pewnie nawet o zdjęcia tamtej kolekcji.
Dla mnie Pink May sa błyszczące Ale i tak lubię ta paletkę, fajny dziewczęcy makijazyk mozna nią machnąć
Wiesz, gdzies sie niedawno dogrzebałam an necie do stareńkich paletek i pamiętam, ze była taka nazwa co wymieniłaś - Girly więc, mozna się dokopac

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 090 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2010-07-30, 12:03   #967
negra_paloma
Raczkowanie

Cytat:
Dla mnie Pink May sa błyszczące Ale i tak lubię ta paletkę, fajny dziewczęcy makijazyk mozna nią machnąć
Wiesz, gdzies sie niedawno dogrzebałam an necie do stareńkich paletek i pamiętam, ze była taka nazwa co wymieniłaś - Girly więc, mozna się dokopac
Wpisałam hasło Dior eyeshadows 2005 i wyświetliły się. Po nazwie bym ich nie znalazła. Nie wiem inaczej je pamiętam, ale to one. Wiem, że mialy taki srebrny pyłek, jakby drobniutki brokat, nie poświatę jak Graphic. Dawały bardzo deliktny efekt.
Stary 2010-07-30, 12:10   #968
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Wpisałam hasło Dior eyeshadows 2005 i wyświetliły się. Po nazwie bym ich nie znalazła. Nie wiem inaczej je pamiętam, ale to one. Wiem, że mialy taki srebrny pyłek, jakby drobniutki brokat, nie poświatę jak Graphic. Dawały bardzo deliktny efekt.
Faktycznie, kolorki ładniusie, trochę do Pinków podobna.
Jedyne co mi sie nie podoba w tych starych paletkach, to kształt tych kasetek z cieniami , nowsze sa wg mnie estetyczniejsze
I zastanawiam sie z którego roku sa Secret Charm ... mnie sie wydaje że z ok 2006/2007 roku ale nie moge znaleźć info. I czy to była limitowanka, czy stała spzredaz ..hmm ...?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-07-30 o 12:12
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2010-07-30, 12:18   #969
negra_paloma
Raczkowanie

Cytat:
Faktycznie, kolorki ładniusie, trochę do Pinków podobna.
Jedyne co mi sie nie podoba w tych starych paletkach, to kształt tych kasetek z cieniami , nowsze sa wg mnie estetyczniejsze
I zastanawiam sie z którego roku sa Secret Charm ... mnie sie wydaje że z ok 2006/2007 roku ale nie moge znaleźć info. I czy to była limitowanka, czy stała spzredaz ..hmm ...?
Tak stare były kanciaste i taki inny granat. Ciekawe czy tymi z 2005 mogłabym umalować czy wypalić oko (mam strasznie wrażliwe, łzawiące z byle powodu oczyska).
Stary 2010-07-30, 12:25   #970
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Tak stare były kanciaste i taki inny granat. Ciekawe czy tymi z 2005 mogłabym umalować czy wypalić oko (mam strasznie wrażliwe, łzawiące z byle powodu oczyska).
Kochana, moje Charmsy maja date produkcji 2006, dzisiaj pierwszy raz nimi się umalowałam i zobaczymy, jak to będzie
Jak jutro będe miała całe oczy po nocy, to znaczy, ze się da
Jak zaropiałe, to znaczy, ze ... a dodam, ze od jakiegoś czasu tez mam wrażliwe oczy ...

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2010-07-30, 12:43   #971
negra_paloma
Raczkowanie

Cytat:
Kochana, moje Charmsy maja date produkcji 2006, dzisiaj pierwszy raz nimi się umalowałam i zobaczymy, jak to będzie
Jak jutro będe miała całe oczy po nocy, to znaczy, ze się da
Jak zaropiałe, to znaczy, ze ... a dodam, ze od jakiegoś czasu tez mam wrażliwe oczy ...
No nie Corii Twoich oczu szkoda do zaropienia Na czym / kim będziemy oglądały nowości jesienne i Enigmę?
Mnie piecze często nawet po kremie do którego wracam i wcześniej było ok. A już w te upały po przyjściu ze słońca (oczywiście okulary i UV 50 pod oczy) to normalnie uczucie piasku pod powiekami i łzy na zawołanie jak u figurki stojacej w kaplicy torreadorów w Sevilli.
Tam wszyscy się śmiali, że jestem podobna do tej figury przez moje łzawiące oczy.
Stary 2010-07-30, 12:48   #972
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
No nie Corii Twoich oczu szkoda do zaropienia Na czym / kim będziemy oglądały nowości jesienne i Enigmę?
Mnie piecze często nawet po kremie do którego wracam i wcześniej było ok. A już w te upały po przyjściu ze słońca (oczywiście okulary i UV 50 pod oczy) to normalnie uczucie piasku pod powiekami i łzy na zawołanie jak u figurki stojacej w kaplicy torreadorów w Sevilli.
Tam wszyscy się śmiali, że jestem podobna do tej figury przez moje łzawiące oczy.
Nie szkoda, bo paletka warta grzechu No mnie oczy sie zrobiły wrażliwe, po tej bakteryjnej infekcji od używania sephorowych ogolnodostępnych pędzelków
A propos Enigmy, już wczoraj byłam nia umalowana

A ja rozumiem dobrze Twoje wrażliwe oczęta

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2010-07-30, 13:01   #973
negra_paloma
Raczkowanie

Cytat:
Nie szkoda, bo paletka warta grzechu No mnie oczy sie zrobiły wrażliwe, po tej bakteryjnej infekcji od używania sephorowych ogolnodostępnych pędzelków

A do mnie Enigma jeszcze leci (albo już leci) z USA to chwilę potrwa, ale to ENIGMA więc warto.
Tak śmiesznie to wychodzi bo umówiłam się z TZ że podczas urlopu (a ten wypada pod koniec sierpnia) we Włoszech nie będe za niczym latać po sklepach bo On ma dosyć urlopów podczas których wszystko kręci się wokół tych zakupów. Więc powiedział wszystko kup wcześniej, ja na to że dobrze Enigma leci, rózu nie wybiorę bez pomazania z tych trzech cudów Chanel, piątki Diora kuszą, ale mam podobne kolory w Duo Chanel więc nie wiem...a jeszcze nowe Serum de Rouge, ale to też muszę obadać sama. No i na szczęście NIC z Guerlaina mi się nie widzi z jesieni, więc jest jakaś szansa na normalny urlop.
Stary 2010-07-30, 13:07   #974
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
A do mnie Enigma jeszcze leci (albo już leci) z USA to chwilę potrwa, ale to ENIGMA więc warto.
Tak śmiesznie to wychodzi bo umówiłam się z TZ że podczas urlopu (a ten wypada pod koniec sierpnia) we Włoszech nie będe za niczym latać po sklepach bo On ma dosyć urlopów podczas których wszystko kręci się wokół tych zakupów. Więc powiedział wszystko kup wcześniej, ja na to że dobrze Enigma leci, rózu nie wybiorę bez pomazania z tych trzech cudów Chanel, piątki Diora kuszą, ale mam podobne kolory w Duo Chanel więc nie wiem...a jeszcze nowe Serum de Rouge, ale to też muszę obadać sama. No i na szczęście NIC z Guerlaina mi się nie widzi z jesieni, więc jest jakaś szansa na normalny urlop.
Stwierdzam, ze na amerykańską Enigme warto było czekac tak długo
A myśle o rózyku Plum Attraction
Heh, biedny Twój mąż

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2010-07-30, 13:11   #975
negra_paloma
Raczkowanie

Cytat:
Stwierdzam, ze na amerykańską Enigme warto było czekac tak długo
A myśle o rózyku Plum Attraction
Heh, biedny Twój mąż
Dlatego czekam Ta wypiekana warta grzechu.
Ja też myslę o tym rózu, ale muszę sprawdzić sama. To nie jest łatwe zrobić taką skończoną listę i pokupować, bo już to forum utrudnia. A jeszcze na lotniskach to już trzebaby mnie przykuć do czegos żebym nie poleciała do tych sklepów, są tam paletki Chanel jakich nie kupię w PL. Ale obiecałam w miarę bezkosmetykowy urlop i taki będzie.
Stary 2010-07-30, 13:55   #976
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Dlatego czekam Ta wypiekana warta grzechu.
Ja też myslę o tym rózu, ale muszę sprawdzić sama. To nie jest łatwe zrobić taką skończoną listę i pokupować, bo już to forum utrudnia. A jeszcze na lotniskach to już trzebaby mnie przykuć do czegos żebym nie poleciała do tych sklepów, są tam paletki Chanel jakich nie kupię w PL. Ale obiecałam w miarę bezkosmetykowy urlop i taki będzie.
Ale wypiekana to okrągła, a okrągła to europejska
A ja moze w ciemno sie zdecyduję an różyk, najwyzej się wymienie na targowisku
No, ale jak np.. jak tylko raz pójdziesz do sklepów z kosmetykami, to chyba się nie obrazi?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2010-07-30, 15:24   #977
negra_paloma
Raczkowanie

Cytat:
Ale wypiekana to okrągła, a okrągła to europejska
A ja moze w ciemno sie zdecyduję an różyk, najwyzej się wymienie na targowisku
No, ale jak np.. jak tylko raz pójdziesz do sklepów z kosmetykami, to chyba się nie obrazi?
No to ja ciemna masa jestem- mam niewypiekaną czyli amerykańską (mam wirtualnie)
Co do TZ nie obrazi się (chyba On wie że ja uwielbiam sklepy z kosmetykami. Co to byłby za pobyt bez żdanego nabytku kolorówkowego Tylko potem smieje się, że mam te paletki a często chodzę tylko z pomalowanymi rzęsami
Stary 2010-07-31, 11:29   #978
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:

Cori nie było mnie jakis czas przeczytaąłm o łekach co pisałyście a to WOW masz enigme a czy zrobisz real foto jej i na oczkach i na ręce bo nie wiem czy MACa prasowańce zamawiać a do tego jakby mało było kuszenia dostaąłm kupon - 40 zł z D.
hola ola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 12:45   #979
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Cori nie było mnie jakis czas przeczytaąłm o łekach co pisałyście a to WOW masz enigme a czy zrobisz real foto jej i na oczkach i na ręce bo nie wiem czy MACa prasowańce zamawiać a do tego jakby mało było kuszenia dostaąłm kupon - 40 zł z D.
Oluś, zaraz wkleję Enigmę na oczkach tutaj- trochę niedopracowane, bo na chybcika robiony, wiec wybacz

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-07-31 o 12:47
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2010-07-31, 12:49   #980
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Corii prezentuje cienie z jesiennej kolekcji Chanela - Enigma nr 19, z dedykacją dla Olusi

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-08-25 o 11:06
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2010-07-31, 13:12   #981
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Corii prezentuje cienie z jesiennej kolekcji Chanela - Enigma nr 19, z dedykacją dla Olusi
śliczna paletka i ślicznie Ci w niej

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 13:14   #982
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
śliczna paletka i ślicznie Ci w niej
Dziękuję, chociaż nigdy nie umiem dopracować make upu perfekt, echhh

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2010-07-31, 13:33   #983
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Dziękuję, chociaż nigdy nie umiem dopracować make upu perfekt, echhh
oj tam, na zdjęciu wygląda super, a kolorki z paletki są super na codzień, takie lubię najbardziej, jakoś nie mam odwagi na szaleństwa...

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 14:02   #984
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
oj tam, na zdjęciu wygląda super, a kolorki z paletki są super na codzień, takie lubię najbardziej, jakoś nie mam odwagi na szaleństwa...
Zgadza się, na co dzień można uzyć w fajnym połączeniu, ale też można zrobić fajnistego smoka na wieczór

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2010-07-31, 15:43   #985
negra_paloma
Raczkowanie

Corii ależ Ty masz rzęsy - możesz spokojnie zaoszczędzić na tuszach bo natura matka wyposażyła Cię w permanentny Diorshow. Paletka boska- już przebieram nogami do swojej. Pięknie w wersji dziennej, ale można też coś wieczorowego zrobić. Twoje kolorki zdecydownie, moja Enigma gdzieś nad oceanem leci, mam nadzieję, że już leci a nie kisi się na poczcie w USA. Jak by nie było piekna premiera Enigmy dzięki Twoim oczom.
Stary 2010-07-31, 17:45   #986
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Corii ależ Ty masz rzęsy - możesz spokojnie zaoszczędzić na tuszach bo natura matka wyposażyła Cię w permanentny Diorshow. Paletka boska- już przebieram nogami do swojej. Pięknie w wersji dziennej, ale można też coś wieczorowego zrobić. Twoje kolorki zdecydownie, moja Enigma gdzieś nad oceanem leci, mam nadzieję, że już leci a nie kisi się na poczcie w USA. Jak by nie było piekna premiera Enigmy dzięki Twoim oczom.
Paloma, dziękuję bardzo Kochana, mam nadzieję, ze jak Twoja Enigma doleci, to również wstawisz swój makijaż tutaj

A poniżej wstaawiam - Dior Ready-To-Glow

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-08-25 o 11:06
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2010-07-31, 17:52   #987
moniq_c
Zakorzenienie

Corii, fajnie wyglądają , nie oddawaj ich!
Stary 2010-07-31, 17:57   #988
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Corii, fajnie wyglądają , nie oddawaj ich!
A wlasnie, ze oddawaj !!! MI !!!!

Corri - swietnie Ci w tych enigmach Na mnie sa czarne, koloru brak

A przez arcydziela Buziaka zachcialo mi sie paletek Urban Decay Uprzedzajac pytania - rycze, bo urzadzamy nowe mieszkanie w NYC od zera i nie mam sumienia wydawac kasy na kosmetyki Eh, zycie ...

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 18:00   #989
moniq_c
Zakorzenienie

urbanek, a po co ci sumienie, bierz paletkę
Stary 2010-07-31, 18:09   #990
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
urbanek, a po co ci sumienie, bierz paletkę
No w sumie ....

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości