makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :) - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-09-08, 17:37   #1981
esterr
Zakorzenienie

Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No i powtórze się, ale znowu musze powiedzieć, że bosko
Corii lejesz miód na moje serce . No i oczywiście dziękuję .

Cytat:
A ja dzisiaj nabyłam z Kryolanu to, co na zdjęciu, pędzelek do kresek i transparentny ryżowy puder anti-shine, pomazałam się nim na podkład i ... jezu .... pierwszy raz w życiu mam idealny mat! Cuuudo!
teraz sobie poczekam do wieczora, zobaczymy, czy wytrzyma bez poprawki cały dzień, jak zapewniała Pani Jak jej sie pytałam, czy one lepsze od tych do matowania z np. Diorów, Chaneli, to powiedziała, ze nie ma porównania, bo te sa profesjonalne ...obaczymy ...
Podobno te profesjonalne kosmetyki to tak średnio nadają się do codziennego używania, znacznie lepiej ich używać na wyjścia , ale oczywiście czekam na relację, bo może to bujdy jakieś

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
matowi na amen, ale nie nadaje się do suchych i delikatnych cer, bo przesusza

z braku laku dorwałam sie dzisiaj do Alicji UD i mam swój wymarzony niebieski, wyglądam nawet nie tak strasznie
A gdzie zdjęcia ? Szybciutko dawaj bo będzie
Stary 2010-09-08, 17:45   #1982
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
O to zdaj koniecznie relację jak puder się spisał pod koniec dnia. Kiedyś miałam na niego chrapkę i ciekawa jestem jak się spisuje
Jak na razie nic się nie świeci

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
matowi na amen, ale nie nadaje się do suchych i delikatnych cer, bo przesusza
Akurat mam mieszaną cerę, wiec w sam raz No i na podkład nawilżający to tym bardziej będzie ok

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 121 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 18:02   #1983
Yasia
Wtajemniczenie

Cytat:

Akurat mam mieszaną cerę, wiec w sam raz No i na podkład nawilżający to tym bardziej będzie ok
Ja też mam mieszaną więc też powinien być ok

Coco Chanel
Yasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 18:11   #1984
moniq_c
Zakorzenienie

esterrrrr!!! o rety!!!! jakaś ty laska!!!! mrrrrrrrau
co za oczy co za cera jakie usta
oddawaj!!!!

a , makijaże też bardzo ładne

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:

e, co tam mieszana - mi go daj do wypróbowania na mojego tłuściocha, to ci dopiero powiem co on wart
Stary 2010-09-08, 18:24   #1985
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
esterrrrr!!! o rety!!!! jakaś ty laska!!!! mrrrrrrrau
co za oczy co za cera jakie usta
oddawaj!!!!

a , makijaże też bardzo ładne
Moniś, paskudo Ty! W zakłopotanie mnie wprawiłaś straszne , powiem Ci tylko w tajemnicy, że gdybyś zobaczyła mnie live, to byś zmieniła zdanie .
A tak w ogóle to dziękuję .
Stary 2010-09-08, 18:57   #1986
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
e, co tam mieszana - mi go daj do wypróbowania na mojego tłuściocha, to ci dopiero powiem co on wart
Ja Ci moge odsypke zrobić

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 121 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2010-09-08, 19:57   #1987
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość

na razie nie kupie Guerlaina bo po co mi tyle na raz ... musze wykonczyc aqua i wtedy pomysle

co do tego Lancome i Even Better to juz troche napisalam Urbankowi... Lancome jest lzejszy i niby mniej kryje... ale ma cos w sobie co daje caly dzien zadowolenia w momencie spojrzenia w lustro... bez poprawek... wygladam tak jak chwile po nalozeniu... even better musze poprawiac... ma wieksze krycie ale tez jest bardziej tepy w nakladaniu i bardziej go widac... i jak tak dalej bedzie to na pewno nie kupie wiecej EB a pozostane przy tym Lancomie ... i swietnie ten podklad wspolpracuje z moim lancomowym korektorem
Destii, jak potestujesz jeszcze Lancomiaka, napisałabyś jak on się ma do Aqua'y Gerlenowej? Będę wdzięczna

Tak BTW: zawsze Cię widziałam oczami wyobraźni jako jasnowłosą, a tu taka niespodzianka

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
A ja dzisiaj nabyłam z Kryolanu to, co na zdjęciu, pędzelek do kresek i transparentny ryżowy puder anti-shine, pomazałam się nim na podkład i ... jezu .... pierwszy raz w życiu mam idealny mat! Cuuudo!
teraz sobie poczekam do wieczora, zobaczymy, czy wytrzyma bez poprawki cały dzień, jak zapewniała Pani Jak jej sie pytałam, czy one lepsze od tych do matowania z np. Diorów, Chaneli, to powiedziała, ze nie ma porównania, bo te sa profesjonalne ...obaczymy ...
Corii ja mam ten puder Anti-Shine i sobie go używałam głównie w upały, żeby się nie świecić i powiem Ci, że moją mieszaną buzię nieco przesuszył na policzkach Niemniej produkt fajny i chyba starczy mi na najbliższe 236 lat

Edytowane przez PannaEwelina
Czas edycji: 2010-09-08 o 20:02
PannaEwelina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 20:14   #1988
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Corii ja mam ten puder Anti-Shine i sobie go używałam głównie w upały, żeby się nie świecić i powiem Ci, że moją mieszaną buzię nieco przesuszył na policzkach Niemniej produkt fajny i chyba starczy mi na najbliższe 236 lat
Ewelina, bo on wysuszać może, dlatego ja pod niego mam zamiar nawilżać mocno buzię, zresztą chce go aplikować głownie na strefę T, na policzki raczej nie Ale fakt, pioruńsko wydajny, tylko opakowanie lipne, bo się sypie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2010-09-08, 20:19   #1989
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Ewelina, bo on wysuszać może, dlatego ja pod niego mam zamiar nawilżać mocno buzię, zresztą chce go aplikować głownie na strefę T, na policzki raczej nie Ale fakt, pioruńsko wydajny, tylko opakowanie lipne, bo się sypie
Ja właśnbie chyba za słabo nawilżałam cerę, stąd i wyszuszenie(na szczęscie tylko u dołu policzków). Pyli się mocno niestety,zwłaszcza przy czarnych ubraniach trzeba mieć to na względzie, ja nie odklejałam plasterka zabezpieczającego w całości, tylko 3 dziurki zostawiłam odkryte- na szczęście.
A jak go oceniasz przy Les Voilettes?
Stary 2010-09-08, 21:00   #1990
moniq_c
Zakorzenienie

Cytat:
Ja Ci moge odsypke zrobić
możesz

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Moniś, paskudo Ty! W zakłopotanie mnie wprawiłaś straszne , powiem Ci tylko w tajemnicy, że gdybyś zobaczyła mnie live, to byś zmieniła zdanie .
eee coś mi się wydaje że jednak nie
no dobra, to będę się rozglądać po stolycy
Stary 2010-09-08, 21:06   #1991
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
możesz [COLOR="Silver"]
Sjur, oczywiście coś za coś

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Ja właśnbie chyba za słabo nawilżałam cerę, stąd i wyszuszenie(na szczęscie tylko u dołu policzków). Pyli się mocno niestety,zwłaszcza przy czarnych ubraniach trzeba mieć to na względzie, ja nie odklejałam plasterka zabezpieczającego w całości, tylko 3 dziurki zostawiłam odkryte- na szczęście.
A jak go oceniasz przy Les Voilettes?
Niestety, Voiletki to inna bajka, gorsza pod względem matowienia, nimi to ja z 2 razy na dzien musze poprawiac makijaz

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2010-09-08, 21:10   #1992
moniq_c
Zakorzenienie

Cytat:
Sjur, oczywiście coś za coś
ech, no co to za interesowna baba
ja chyba nawet wiem za co

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Niestety, Voiletki to inna bajka, gorsza pod względem matowienia, nimi to ja z 2 razy na dzien musze poprawiac makijaz
aż takie to dobre???????? a gdzie to sie tak w ogóle kupuje te kryolany? czuję sie zainteresowana
Stary 2010-09-08, 21:26   #1993
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:

aż takie to dobre???????? a gdzie to sie tak w ogóle kupuje te kryolany? czuję sie zainteresowana
A żebyś wiedziała, ze dla mnie naprawdę takie dobre, co przejeżdzam paluchem koło nosa (tam zawsze sie tłuszcze i swiece najszybciej), to stwierdzam sucho i matowo.
Nie wiem jak w stolnicy, ale u nas jedna firma z artykułami kosmetycznymi wszelakiej maści sprowadza Kryolany. Namierzyłam na guglu adres.
Wyślę Ci taka malutka odsypkę w sam raz do spróbowania, co byś się przekonała czy warto wg Ciebie czy nie warto.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2010-09-08, 21:34   #1994
moniq_c
Zakorzenienie

noż kurka nie musiałaś mnie namawiać więcej
bardzo dziękuję
wyguglałam już gdzie są w warsiawie w razie jakby co

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2010-09-08 o 21:36
moniq_c jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 22:44   #1995
me emma
Przyczajenie

Esterr- pięknie wyglądasz jak modelka.
me emma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 01:08   #1996
uzunia
Wtajemniczenie

Oczywiscie cały czas obserwuje wątek...podziwiam amijażę..i ubolewam,zę aparat który mam tak zjada kolory,ze wyglada jakbym praktycznie w ogóle makijazu nie miała ;/.

Za to wypowiem się trochę nt o których ostatnio rozmawiałyście.

Nowy podkład Lancome Teit Miracle- odcień 010 super dla jasnych cer.
U mnie bez problemu się stopił.Dobrze kryje aczkowiek, sa miesjca gdzie potrzeba nałożyć dwie warstwy. Trwałosc na cerze mieszanej ok 6h,potem nieco się błyszczy i zaczyna się ścierać.

Super za to jest nowa baza rozświetlajaca. Trochę przypomina mi Artcical Light Smashboxa,ale ma lżejsza kosnsystencje. Generalnie super kosmetyk jesli ktoś lubi efekt glow.

Nowy Givenchy Radicaly No surgetic.Super.W ogole nie widac,ze mam podkład. Nie podkreśla lini. Jest bardzo elastyczny (?) i nie osadza się w porach. Bardziej skierowany do cer suchych, u mnie po 4 h niemiłośiernie się swieci..aczkolwiek trzyma do wieczora.

Kosmetyki Kryolan-większosc moich koleżanek wizażystek sobie je chwali. Sama mam Anti-chine od jakiś 2 m-cy. Na początku uzywałam regularnie,teraz sporadycznie.
Daje efekt gładkiej super zmatowionej skory, przy dłuższym stosowaniu niestety podkresla skórki (ewentualnie to wina zmiany kremu).
Opakowanie jest paskudne,ale trzeba mu przyznac jest wydajny i w zasadzie to powiedziałabym,ze trudno go wydobyć.
Jest trochę podobny do pudru HD Make Up Forever,jednak ten drugi wydaje mi się mniej suchy (?). Kryolan bardziej matowi.

---------- Dopisano o 01:08 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------

Teraz czytam KCW nt tego produktu i przypomniała mi sie jeszcze jedna rzecz (dla jednych wada dla drugich zaleta) po użyciu tego pudru mój TŻ powiedział,że wygladam jakbym wybieliła sobie twarz.

NEW~!!! http://wizaz.pl/forum/showthread.php...9#post25471289

uzunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 10:10   #1997
me emma
Przyczajenie

Cytat:
Desti cudnie te Chanelki na Tobie leżą i bardzo Ci ten granat pasuje

Moniś, pięknie oczka pomalowane

U mnie dziś Purple Crystal (jak zwykle aparat większość zeżarł )
Esterr- a zdradzisz co masz na ustach? Bo wyglądasz tak ślicznie, trudno ocenić tylko oko Jakbyś miała bardzo delikatny róż. Powinnaś częściej się pokazywać chcoiaż dla mnie to niedobrze bo jeszcze polubię fiolety, które mnie nie lubią.
Stary 2010-09-09, 10:13   #1998
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
eee coś mi się wydaje że jednak nie
no dobra, to będę się rozglądać po stolycy

A Ty już na stałe w stolycy jesteś ?

Czemu nikt nic nie wstawia ?

No dobra, to znowu ja zacznę . Dziś Twilighty.. historia moich Twilihgtów jest taka że pierwszą swoją paletkę wydałam, bo za chiny nie mogłam się nią umalować, wygladałam jak ubrudzona
Jednak kolory są tak moje, że postanowaiłam sprawić sobie kolejną i mazać się tak długo, aż cuś zacznie mi wychodzić..
Konstruktywna krytyka mile widziana
Stary 2010-09-09, 10:17   #1999
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez me emma Pokaż wiadomość
Esterr- a zdradzisz co masz na ustach? Bo wyglądasz tak ślicznie, trudno ocenić tylko oko Jakbyś miała bardzo delikatny róż. Powinnaś częściej się pokazywać chcoiaż dla mnie to niedobrze bo jeszcze polubię fiolety, które mnie nie lubią.
Na ustach mam Serum de Rouge nr 470 (z najnowszej kolekcji) Diora .
I dziękuję za miłe słowa
Stary 2010-09-09, 11:37   #2000
me emma
Przyczajenie

Cytat:

No dobra, to znowu ja zacznę . Dziś Twilighty.. historia moich Twilihgtów jest taka że pierwszą swoją paletkę wydałam, bo za chiny nie mogłam się nią umalować, wygladałam jak ubrudzona
Jednak kolory są tak moje, że postanowaiłam sprawić sobie kolejną i mazać się tak długo, aż cuś zacznie mi wychodzić..

Trudno konstruktywnie krytykować widząc takie kości policzkowe.
Off top, ale na budowę twarzy jestem bardzo wrażliwa i musiałam to napisać.
Twillighty są bardzo nei moje i żałuję bo tyle je tu zachwalacie, do zieloncych oczu pięknie wygladają, właściwie chyba stworzono je z myślą o takim kolorze. Moje oczy są raz szare, raz niebieskie raz zielone. Tyle z krytyki.

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Na ustach mam Serum de Rouge nr 470 (z najnowszej kolekcji) Diora .
I dziękuję za miłe słowa
Bardzo fajny efekt. Ja wczoraj kupiłam na Ebay Dior Lip Polish Rose Petal. Liczę na podobny tylko bardziej mokry efekt.
Stary 2010-09-09, 11:37   #2001
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:

Konstuktywnej krytyki nie będzie, bo sama bym się kciała tak piknie umalowac

Nikt nie wstawia, bo może nikomu się nie chce?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2010-09-09, 11:57   #2002
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Trudno konstruktywnie krytykować widząc takie kości policzkowe.
Off top, ale na budowę twarzy jestem bardzo wrażliwa i musiałam to napisać.
Twillighty są bardzo nei moje i żałuję bo tyle je tu zachwalacie, do zieloncych oczu pięknie wygladają, właściwie chyba stworzono je z myślą o takim kolorze. Moje oczy są raz szare, raz niebieskie raz zielone. Tyle z krytyki.

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Bardzo fajny efekt. Ja wczoraj kupiłam na Ebay Dior Lip Polish Rose Petal. Liczę na podobny tylko bardziej mokry efekt.
Akurat swoje kości policzkowe lubię, natomiast asymetrię w budowie twarzy już nie .
Dziewczyny wstawiające Twilighty mają nie tylko zielone oczy i wszystkim w nich pięknie, więc jeśli lubisz takie kolory to może spróbuj w perfumerii je przetestować .

Co do Lip Polisha, mam ten 004 i on u mnie marny efekt dawał, tzn koloru prawie wcale, wręcz rozjaśniał usta... bardziej podobny kolorystycznie wg mnie do tej szminki Diora jest Lip Polish 002, jeśli już miałabym porównywać . Oczywiście dużo też zależy od naturalnego koloru ust .

Cytat:
Konstuktywnej krytyki nie będzie, bo sama bym się kciała tak piknie umalowac

Nikt nie wstawia, bo może nikomu się nie chce?
Buziole Corii , nie mam pojęcia jak ja mogłam się pozbyć Twilightów, przecież one takie cudne są .

No to może niech się komuś zechce .
Corii co masz dziś na okach? Pokaż
Stary 2010-09-09, 12:20   #2003
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Buziole Corii , nie mam pojęcia jak ja mogłam się pozbyć Twilightów, przecież one takie cudne są .

Ja sama się zastanawiałam swego czasu, jak można było się pozbyć Twilightów No i juz wiem teraz, ze nie mozna było

Hmmm, co ja mam dzisiaj na okach ... no ... MAC-a mam ale siedze w pracy i zdjęc nie bedzie

Aaa i po pupie dostaniesz bo przez Ciebie mi się zachciało tego serum Rouge a przeciez ponad 2 weeki temu, sama babka w sephorze mnie na nie namawiała, jak się nim umalowałam, to podziękowałam

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-09-09 o 12:22
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2010-09-09, 12:20   #2004
hola ola
Zakorzenienie

Esterku piękne makijaże a Ty piękna Kobieta jesteś
hola ola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 12:27   #2005
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Jaaaa przestałam sie świecić po Kryolanie Zazwyczaj o tej porze Aqua juz troszkę zaczynała sie świecic a dzisiaj nic ! Jak mi to wytrzyma do wieczora, jak wczoraj, to bedzie to mój kwc

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2010-09-09, 12:28   #2006
me emma
Przyczajenie

Cytat:
Akurat swoje kości policzkowe lubię, natomiast asymetrię w budowie twarzy już nie .
Dziewczyny wstawiające Twilighty mają nie tylko zielone oczy i wszystkim w nich pięknie, więc jeśli lubisz takie kolory to może spróbuj w perfumerii je przetestować .

Co do Lip Polisha, mam ten 004 i on u mnie marny efekt dawał, tzn koloru prawie wcale, wręcz rozjaśniał usta... bardziej podobny kolorystycznie wg mnie do tej szminki Diora jest Lip Polish 002, jeśli już miałabym porównywać . Oczywiście dużo też zależy od naturalnego koloru ust .

Kości są obłędneale co do Lip Polish to się zmartwiłam
02 wydawał mi się taki cukierkowy i wolałam ten zgaszony róż, ale nie znoszę rozjaśnionych ust. Na szczęście moja są z natury mocno napigmentowane. Czasami nie mam na nich nic a komuś wydaje si że jest Ale kupiłam - teraz poczekam sobie tak do 10 dni i zobaczę. Oby tylko efekt nie był w stylu Paris Hilton.
Stary 2010-09-09, 12:53   #2007
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Ja sama się zastanawiałam swego czasu, jak można było się pozbyć Twilightów No i juz wiem teraz, ze nie mozna było

Hmmm, co ja mam dzisiaj na okach ... no ... MAC-a mam ale siedze w pracy i zdjęc nie bedzie

Aaa i po pupie dostaniesz bo przez Ciebie mi się zachciało tego serum Rouge a przeciez ponad 2 weeki temu, sama babka w sephorze mnie na nie namawiała, jak się nim umalowałam, to podziękowałam
No już teraz Twilightów na pewno nie oddam .

To pstryknij fotki po pracy albo jutrzejszego malowidła, dawno nic nie wstawiałaś

A dlaczego nie kupiłaś w końcu tego serum? Kolor nie ten i jakim w ogóle się mazałaś ? Ja tylko powiem że fenomenalnie nawilża i pielęgnuje usta, nie czuć że cokolwiek na nich jest. W tym samym czasie kupiłam nowy błyszczol Chanela o trwałości pomadki i jest do bani, bo od razu po nałożeniu ściąga i jednak wysusza usta, choć wizualnie wygląda fajnie . Wracając do serum, wiem, że to nie moje ostatnie .

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Esterku piękne makijaże a Ty piękna Kobieta jesteś
Dzięki Oluś

Oluś a dlaczego Tropical Light oddajesz ? Przecież dopiero co tak Ci się podobały..

Cytat:
Jaaaa przestałam sie świecić po Kryolanie Zazwyczaj o tej porze Aqua juz troszkę zaczynała sie świecic a dzisiaj nic ! Jak mi to wytrzyma do wieczora, jak wczoraj, to bedzie to mój kwc
No to pięknie , w końcu znalazłaś super puderek .

Cytat:
Kości są obłędneale co do Lip Polish to się zmartwiłam
02 wydawał mi się taki cukierkowy i wolałam ten zgaszony róż, ale nie znoszę rozjaśnionych ust. Na szczęście moja są z natury mocno napigmentowane. Czasami nie mam na nich nic a komuś wydaje si że jest Ale kupiłam - teraz poczekam sobie tak do 10 dni i zobaczę. Oby tylko efekt nie był w stylu Paris Hilton.
Nie wiem czy nie mylę nr w takim razie, bo dla mnie 004 jest jasny cukierkowy wręcz, natomiast 002 jest ciemniejszy i bardziej naturalny, właśnie taki przygaszony lekko róż .
Wstawiam zdjęcia, pierwsze to 002 ciemniejszy, na drugim 004 jaśniejszy

Edytowane przez esterr
Czas edycji: 2010-09-09 o 12:56
esterr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 13:00   #2008
me emma
Przyczajenie

Cytat:

To pstryknij fotki po pracy albo jutrzejszego malowidła, dawno nic nie wstawiałaś

A dlaczego nie kupiłaś w końcu tego serum? Kolor nie ten i jakim w ogóle się mazałaś ? Ja tylko powiem że fenomenalnie nawilża i pielęgnuje usta, nie czuć że cokolwiek na nich jest. W tym samym czasie kupiłam nowy błyszczol Chanela o trwałości pomadki i jest do bani, bo od razu po nałożeniu ściąga i jednak wysusza usta, choć wizualnie wygląda fajnie . Wracając do serum, wiem, że to nie moje ostatnie .

Dzięki Oluś

Oluś a dlaczego Tropical Light oddajesz ? Przecież dopiero co tak Ci się podobały..

Nie wiem czy nie mylę nr w takim razie, bo dla mnie 004 jest jasny cukierkowy wręcz, natomiast 002 jest ciemniejszy i bardziej naturalny, właśnie taki przygaszony lekko róż .
Wstawiam zdjęcia, pierwsze to 002 ciemniejszy, na drugim 004 jaśniejszy
Nie mylisz się. Ja wkleję swatch jaki znalazłam - nie jest tak źle, nie rozjaśni mi ust.
Miał być naturalny, słodki, dziewczęcy efekt.
Ja mam bardzo dziecinną urodę i tylko w naturalnych kolorach wyglądam dobrze- stąd spytałam Ciebie o to Serum de Rouge.
Bardzo mnie ono kusi.
Stary 2010-09-09, 13:01   #2009
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:

No, ja myślę, że ich już teraz nie oddasz Przeciez pięknie Ci w nich

No spróbuję pstryknąć cuś po pracy, ale nie wiem czy coś wyjdzie, bo za oknem szaro-bur

Serum nie kupiłam, bo bardziej byłam napalona na błyszczol z nowej kolekcji, no i się bałam, ze będzie mi wysuszac usta, a ostatnio własnie takie mam jakieś przesuszone. Ale jak mówisz, ze nawilża naparwde dobrze .. to teraz już nei bede miała skrupułów go nabyć

A puder .. to chyba dożywotnio będe miała taki wydajny

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2010-09-09, 13:06   #2010
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:

Piękne makijaże Esterr, wszystkie, które wrzuciłaś Poza tym - kształt ust
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości