sianko na głowie-już nie mam nerwów!!!help!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-04-18, 14:18   #1
Isahra
Raczkowanie

sianko na glowie

Od zawsze farbuje wlosy na jasny blond. Tym razem, mimo iz slyszalam duzo negatywnych opinii o farbach Joanny.. skusilam sie na nia. Moje dwie przyjaciolki zrobily sobie pasemka i slicznie wygladaly! Naprawde wyszlo im ladnie. A ja zrobilam.. i wygladam beznadziejnie. Mam teraz na glowie siano a nie wlosy mimo iz trzymalam 40 min jak tam pisalo. Co moge teraz z tym siankiem zrobic by znow przypominalo wlosy? Nie chce scinac bo sa juz dosc krotkie, a planowalam zapuszczac..
Stary 2004-04-18, 14:24   #2
nenvena
Zadomowienie

Re: sianko na glowie

MOżliwe, że śa wysuszone. MOże ta farba jest jakaś mocniejsza? Niedawno zrobiłam blond balejaż i po umyciu włosy straszliwie mie sie platały i wyglądały właśnie jak siano-wystarczyła dobra odzywka regenerująca (AVON), i jest ok.
nenvena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-18, 17:01   #3
Isahra
Raczkowanie

Re: sianko na glowie

O.. a nawet mam odzywke regenerujaca z Avonu i jakas maseczke na wlosy musze wyprobowac. Dzieki!
Stary 2004-08-20, 21:40   #4
Agusiaczek
Raczkowanie

sianko na głowie-już nie mam nerwów!!!help!!!

Błagam,ja błagam pomóżcie!!!Już nie mam siły!!!Własnie siedze z ręcznikiem na głowie i szlag(za przeproszeniem ) mnie trafia jak sobie pomyśle, że mam za chwile zmarnować 40 min na rozczesywanie tego siana!!!Wiem,wiem,ktoś z bezproblemowymi włoskami pomyśli, że przesadzam,ale dziewczyny majace ten sam problem połaczą się ze mną w rozpaczy Włosy mam chyba od zawsze takie jakies chropowate,ale jak nie farbowałam to zwykła odżywka dawała im radę.Teraz odkąd farbuję(już nie całe na sredni blond,teraz robię pasemka, bo nie wyobrażam sobie siebie w ciemnych w.-aha,mój naturalny kolor to ciemny blond)nie moge sobie z nimi poradzić!!!!Tak więc BŁAGAM O POMOC!!!Poradżcie mi jakąś super odzyweczke-maseczke najlepiej sprawdzoną Alfaparf,Jochem's,Farouk czy inne takie,bo ze sklepowyhc mam juz wszystko obcykaneZ góry dziekuję za zainteresowanie i czas
Agusiaczek
Agusiaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-20, 21:46   #5
Rossie
Raczkowanie

Re: sianko na głowie-już nie mam nerwów!!!help!!!

Ja mam to samo, nie wiem co z tym robić, no cos okropnego, nawet kilka godzin po wyprostowaniu zacyznaja sie puszyc niemiłosiernie, ogromnie. Nie wytrzymałam i sciełam do ramion (tak były zniszczone), bardzo fajnie sie układały a teraz (z tyłu mam troche za ramiona), stoi mi taki jakby obważanek. Ja juz nie mam pomysłow, chce nosic rozpuszczone włosy na codzien, ba zreszta musze bo mam złe ukrwienie skóry głowy...a nie moge bo sie robi szopa ogromna, jak są dłuzsze to jeszcze gorsza....nie do pokazania...co z tym robic ?
Rossie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-20, 22:02   #6
Marilyn
Wtajemniczenie

Oj wiem coś o tym ( kudły po trwałej!!!) Polecam maske Cosmetici Dora z wyciagiem z bambusa - rewelacja!!! Z reszta nie jestem odosobniona w zachwytach - spójrz na recenzje
Do Rossie: Jesli chodzi o puszenie..to moze Pani Grazyna cos doradzi - tu nie mam doswiadczenia
pozdrawiam
Marilyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-20, 23:02   #7
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

nie jest to takie proste doradzic , jak sie nie widzi wlosow, nie dotyka ich , nie czuje pod palcami ich struktury!
naprawde nie potrafie zreszta nikt nie potrafi dobrac kosmetyku , czy nawet koloru tak celujaco, bez kontaktu ..
coz..moge tylko polecic :szampon nawilzajacy, do wlosow rozjasnianych, odzywke nawilzajaco- odzywcza, do czestego mycia oraz maske raz dwa razy w tygodniu, i cos na koniec pielegnacji czyli odzywke ktorej sie nie splukuje, to wzsystko na wlosy po umyciu , natomiast juz po wysuszeniu, na koniec serum zamykajace luske wlosa to sa niezbedne kosmetyki przy tak plączacych sie wlosach
wlosy zniszczone wtedy sie rowniez nie pusza ale czasem
potrzeba im do stylizacji srodka wygladzajacego o ktorym np. wspomnialyscie
dla kazdej osoby zazwyczj jest potrzebny inny wiec prosze abyscie zajrzały na KWC i skozrzystały z opinii dziewczyn , ktore ich uzywały
Stary 2004-08-21, 02:32   #8
CzarnyElf
Zakorzenienie

tez mi sie puszyly wlosy co robie? wczasie mycia wlosow nie podnosze ich do gory w czasie mycia szamponem tylko wcieram delikatnie szampon we wlosy i rozprowadzam go na calej dlugosci wlosow wcierajac i masujac delikatnie po splukaniu nie zawijam recznika na czubku glowy tylko delikatnie wycieram recznikiem wode z wlosow pozwalam jej wsiaknoc w recznik i pozwalam wlosom wyschnac bez uzywania suszarki potem nakladam odzywke z jedwabiem tylko troszke i rozczesuje wlosy delikatnie rzadkim grzebieniem.Nie pusza sie
Stary 2004-08-21, 08:30   #9
Agusiaczek
Raczkowanie

Dziękuję za odpowiedż Może ktos jeszcze ma jakiś pomysł, sprawdzony patent
Agusiaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 10:16   #10
k-n
Wtajemniczenie

A moze zastosujesz stary sprawdzony sposob naszych babć? Nafta z dodatkiem olekju rycynowego (mozna taka kupić, specjalna do wlosów suchych) + jajko + sok z cytryny, nastepnie nakładasz na włosy, owijasz ręcznikiem na jakiej 20 minut i myjesz włosy.
Pomaga
Stary 2004-08-21, 10:56   #11
Rossie
Raczkowanie

Załączę swoje zdjęcie, w wyprostowanych włosach bo bez wyprostowania się nigdy nie pokaże chyba. To są moje włosy w minute dosłownie po wyprostowaniu (drugim bo pierwsze było ranoi do wieczora sie popsuło straszie) i po "nawaleniu" w nie tony oliwki nabłyszczajacej w sprayu.
Rossie jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości