najlepsze FARBY do w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2004-08-24, 17:43   #1
juszka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 56

najlepsze FARBY do w這s闚

Oczywi軼ie chodzi mi o farby do u篡tku domowego.Dodam,瞠 stosowa豉m Wellaton(ju nie pami皻am jak dok豉dnie nazywa si kolor,w ka盥ym razie to by burgund, a tak瞠 kasztan<hihi,oczywi軼ie nie jednocze郾ie>)i Garniera Color Naturals taki fajny fiolecik.Je瞠li chodzi o Wellaton to by豉m nawet zadowolona,ale kolor mi si znudzi i nie mog豉m tam znale潭 ju dla siebie nic ciekawego,a br您ik,kt鏎y mnie aktualnie interesuje,wszystkim wychodzi prawei czarny/ten Welli w豉snie/.Garnier...hmmm-efekt super,fiolet odjazdowy,ale zmywa si cholerstwo szybciutko :/

Jakie s Wasze typy?CO polecacie,a co omija z daleka??

Jezeli by juz taki w徠ek,to przepraszam za dublowanie i prosze ew.o link

Pozdrawiam!
juszka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-08-24, 21:21   #2
juszka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 56
Re: najlepsze FARBY do w這s闚

Czy瘺ym by豉 jedyn os鏏k na tym forum,kt鏎a farbuje w這sy?

Prosz o jakie podpowiedzi i opinie.

I dalej cieplutko pozdrawiam
juszka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-08-24, 22:03   #3
malinka23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 264

Ja lubie Garnier Nutrisse Natea bardzo jasny blond naturalny superrozjasniaj帷y Ostatnio spodobal mi sie blond z Welli farba Viva Color wiec pewnie wyprobuje niedlugo Czy ktos wie czy tam sa odcienie superrozjasniajace?
malinka23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-08-24, 23:40   #4
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

moze poszukajcie w archiwum? byly juz podobne watki
Stary 2004-08-25, 10:39   #5
hair
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 860

Nie bede oryginalna : odradzam Palette. Strasznie zniszczyla wlosy (tzn to, co nie wypadlo po farbowaniu). Jesli musze szukac jakis plusow, wlosy ladnie blyszczaly po uzyciu (chociaz pozniej zadna odzywka nie mogla przywrocic im blasku). Farbowalam kolezanke granatowa czernia Palette - mimo centymetrowych odrostow farba dalej "puszczala", nie mogla isc na basen, zmoknac na deszczu bo po plecach slywaly jej efektowne fioletowe smugi.
hair jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-08-25, 16:56   #6
svenja
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 892

Helou
Po wielu walkach stoczonych z przeroznymi farbami do wlosow (chcialam czerwony kolor, wychodzilo jak zwykle ), doszlam do wniosku, ze wole oddac sie w rece profesjonalisty i nie zaluje.
Jasne, ze jest to wydatek spory (ok. 100 zl miesiecznie), ale slowo daje, ze sie oplaca, szczegolnie polecam farby loreal professionnel. Wlosy blyszcza sie pieknie i teraz farbowalam tylko odrosty bo farba nadal sie dzielnie trzyma na koncowkach tak jak pierwszego dnia. Dodatkowo takie farby w ogole "nie gryza" skory glowy choc zawieraja amoniak. No i nie smierdza przerazliwie...

Moge polecic Ci na pewno tak zwane "wspomagacze", czyli odzywki zawierajace pigmenty np. czerwone badz fioletowe.
Nie wiem czy w Polsce dostepne sa produkty Redkena, ale odzywka Color Injection jest super.
Podobno Goldwell tez wypuscil takie kolorowe odzywki. Naprawde swietnie odswiezaja kolor.

Jesli juz mialabym wybrac farbe do uzytku domowego to pewnie Schwarzkopf Live XXL. Najmniej uciazliwa

mfg
svenja
Stary 2004-08-25, 17:24   #7
MarilynManson
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 174
GG do MarilynManson

z doswiadczenia wiem ze dobre sa farby firmy LONDA, sa uzywane przez wielu fryzjerow...

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.