Wizażystka z Inowrocławia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-27, 00:14   #1
M0N1K4
Zakorzenienie

GG do M0N1K4

Wizażystka z Inowrocławia

Witajcie.

Od kilku dni czaję się by zadać to pytanie i nie wiem w jakim wątku,na którym podforum czy może jednak założyć oddzielny temat Jeśli więc zadałam pytanie w złym miejscu proszę mnie od razu ustawić do pionu

Wizaż to nie moja działka, sama nie umiem siebie porządnie pomalować, a co dopiero mówić o kimś

Dłubię sobie jakąś tam biżu i pomyślałam,że fajnie by było mieć ją sfotografowaną na modelkach. Byłam już zapraszana na sesje, ale chciałabym w końcu sama zorganizować jakiś plenerek. Nie będą to zdjęcia komercyjne albo takie z któyrch będę coś mieć bo nie umieszczę ich w miejscach sprzedaży .Mi chodzi o dobrze spędzony czas, fotograf chce mieć fajne zdjęcia i podszkolić warsztat itd. Fotografa mam, modelkę też się znajdzie( na upartego mogę stanąć przed obiektywem), ale nie mam na miejscu wizażystki. Może jest tutaj jakaś dobra wizażystka z mojego miasta lub bliskich okolic? Bez porządnego makijażu ani rusz moim zdaniem w czasie sesji zdjęciowej
Zaznaczam że szanuję poświęcony czas i rozumiem iż kosmetyki nie są za darmo i nie leżą na ulicy prosząc by je podnieść

Proszę za mocno nie bić
M0N1K4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 20:54   #2
sweet_sugar
Raczkowanie

Dot.: Wizażystka z Inowrocławia

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Witajcie.

Od kilku dni czaję się by zadać to pytanie i nie wiem w jakim wątku,na którym podforum czy może jednak założyć oddzielny temat Jeśli więc zadałam pytanie w złym miejscu proszę mnie od razu ustawić do pionu

Wizaż to nie moja działka, sama nie umiem siebie porządnie pomalować, a co dopiero mówić o kimś

Dłubię sobie jakąś tam biżu i pomyślałam,że fajnie by było mieć ją sfotografowaną na modelkach. Byłam już zapraszana na sesje, ale chciałabym w końcu sama zorganizować jakiś plenerek. Nie będą to zdjęcia komercyjne albo takie z któyrch będę coś mieć bo nie umieszczę ich w miejscach sprzedaży .Mi chodzi o dobrze spędzony czas, fotograf chce mieć fajne zdjęcia i podszkolić warsztat itd. Fotografa mam, modelkę też się znajdzie( na upartego mogę stanąć przed obiektywem), ale nie mam na miejscu wizażystki. Może jest tutaj jakaś dobra wizażystka z mojego miasta lub bliskich okolic? Bez porządnego makijażu ani rusz moim zdaniem w czasie sesji zdjęciowej
Zaznaczam że szanuję poświęcony czas i rozumiem iż kosmetyki nie są za darmo i nie leżą na ulicy prosząc by je podnieść

Proszę za mocno nie bić

Ale przecież nikt cię nie bije, gdybyś mieszkała niedaleko mnie to bym cię pomalowała. Ale Inowrocław to 30 km ode mnie i niestety tam nie bywam. Ale może jakaś dziewczyna odezwie się w tej kwestii

Proszę, odpisuj u mnie !
sweet_sugar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 11:58   #3
M0N1K4
Zakorzenienie

GG do M0N1K4

Cytat:
Napisane przez sweet_sugar Pokaż wiadomość
Ale przecież nikt cię nie bije, gdybyś mieszkała niedaleko mnie to bym cię pomalowała. Ale Inowrocław to 30 km ode mnie i niestety tam nie bywam. Ale może jakaś dziewczyna odezwie się w tej kwestii

hehe, dzieki

No właśnie w takiej okolicy - na pewno bym kogoś znalazła, ale to trochę uciążliwe wieźć modelkę x kilometrów do pomalowania, a potem albo się cofać do Inowrocławia albo jechać w miejsce gdzie mielibyśmy zdjęcia robić.

Niemniej, dziękuję za odzew
M0N1K4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 11:24   #4
AlterE
Przyczajenie

M0N1K4 tak sie akurat sklada ze jestem wizazystka i od niedawna mieszkam w Inowroclawiu, przypadkiem trafilam na Twoj watek
Daj znac czy zrobilas juz sesje, moze jakos wymienimy uslugi
Pozdrawiam
AlterE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 16:50   #5
1majka89
Przyczajenie

Gdzie skończyłyście wizaż? Ja znalazłam szkołę wizaży i stylizacji tzn. taką specjalizację w Żaku w Inowrocławiu i nie wiem czy się tam zapisywać???? Możecie coś poradzić? Nauczę się czegoś tam?
1majka89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 15:56   #6
niralka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
hehe, dzieki

No właśnie w takiej okolicy - na pewno bym kogoś znalazła, ale to trochę uciążliwe wieźć modelkę x kilometrów do pomalowania, a potem albo się cofać do Inowrocławia albo jechać w miejsce gdzie mielibyśmy zdjęcia robić.

Niemniej, dziękuję za odzew
Ja również jestem z Inowrocławia i jestem chętna mam skończony wizaż i stylistykę w Żaku, może coś wspólnie wymyślimy ;-)
niralka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości