Maseczki do w這sow - jak uzywac? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2004-08-28, 22:22   #1
Rossie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 489

Maseczki do w這sow - jak uzywac?

Nie wiem jak powinnam uzywac maseczek do w這s闚. Czy ci庵le raz na tydzie, czy mo瞠 co jakie 3 miesi帷e w ramach takiej kuracji regeneracyjnej, a tak to uzywac odzywek dobranych do szamponow? Przy jakim stosowaniu daj one lepszy efekt? Z g鏎y dzi瘯i za odpowiedzi
Rossie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-08-28, 22:22   #2
Rossie
Raczkowanie

Re: Maseczki do w這sow - jak uzywac?

Tzn co 3 miesi帷e, przez np miesi帷.
Stary 2004-08-28, 22:52   #3
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

a mozesz cos blizej o kondycji Twoich w這sk闚?
Stary 2004-08-28, 23:28   #4
Rossie
Raczkowanie

S bardzo suche, 豉mliwe i kruche, to maj chyba wrodzone bo nic strasznego z nimi nie robi. Wkleje zdjecie, jak wygl康am po wyprostowaniu i tonie kosmetykow wyg豉dzajacych, widac chyba, 瞠 s suche.
Stary 2004-08-28, 23:43   #5
Rossie
Raczkowanie

Dodam, 瞠 prostuj je co jakis miesi帷, czasem 2. Nie farbuj i nie robi innych takich cud闚. Po ka盥ym myciu u篡wam od篡wki dobranej do szamponu, z serii do w這sow suchych i zniszczonych, profilaktcznie uzywam szamponow przeciw逝piezowych, czasem do w這sow normalnych i czasem tez do farbowanych (podobno w這sy si robi po nich g豉dsze bo domykaj ich 逝ski). S takie suche od samej sk鏎y, tzn mniej o wiele ni na ko鎍ach ale tez. I w豉snie nie wiem czy uzywac takich "maseczkowych" kuracji co jakis odstepik czasu czy tak ci庵le maseczke co tydzien 豉dowa.
Stary 2004-08-29, 00:29   #6
Izunia86
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 407
GG do Izunia86

Rossie a jakich maseczek uzywasz(jakies konkretne firmy)?Pozdrawiam

Faith Resnick
Izunia86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-08-29, 00:30   #7
Izunia86
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 407
GG do Izunia86

Aha tak z ciekawosci pytam bo tez chcialam sobie jakas zafundowac

Faith Resnick
Izunia86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-08-29, 00:43   #8
Gonia1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 526

A czy do w這s闚 mieszanych mo積a uzywa maseczek? Nie b璠 si szybciej przet逝szcza? A mo瞠 lepiej wtedy po這篡 mask tylko na suche ko鎍闚ki?
Gonia1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-08-29, 08:46   #9
Rossie
Raczkowanie

Izunia - u篡wa豉m maski WAX, przez oko這 p馧 roku co tydzien, ale du穎 mi to nie da這, poza tym - subiekcja. I uzna陰m, 瞠 wiele maseczek dost瘼nych w sklepach z kosmetykami jest o wiele lepszych. U篡wa豉m Nivei maseczk regeneracyjn do w這s闚 suchych i zniszczonych, t z tyi kapsu趾ami, podoba豉 mi si (wi璚ej mojej opinii na KWC), Welli Vivality (nie podoba豉 mi si, strasznie niewydajna i za duzo nie robi豉). No i wi璚ej chyba nie eksperymentowa豉m, teraz kupi豉m 3-minutow Gliss Kur do w這s闚 suchych i zniszczonych. Planowa豉m Inecto (super kusz帷y zapach i podobno super nawilzanie), ale wyd豉 mi si z a droga, w Galerii Centrum 23z, jak podobno kosztuje do 18 :|
Gonia - og鏊nie zawsze powinno si nak陰da maseczk wi璚ej na same ko鎍闚ki, je瞠li nie potrzebujesz od nasady. Wtedy w這ski nie b璠 obci捫one od nasady, lecz nawil穎ne tam gdzie tego najbardziej potrzebuj. A o to w豉郾ie chodzi, nie ?
Stary 2004-08-29, 09:30   #10
malinka23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 264

Gonia1 napisa(a):
> A czy do w這s闚 mieszanych mo積a uzywa maseczek? Nie b璠 si szybciej przet逝szcza? A mo瞠 lepiej wtedy po這篡 mask tylko na suche ko鎍闚ki?

Jezeli wlosy Ci sie bardzo przetluszczaja to lepiej nie nakladac maseczki przy glowie ale tak od polowy dlugosci wlosow
malinka23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-08-29, 12:15   #11
hair
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 860

Jestem wlascicielka bardzo suchych wlosow "z natury", maski uzywam wg potrzeb - czasem nawet po kazdym myciu (no dobrze, zwykle tak robie, kiedy zbywam je zwykla odzywka mam sianko). Myslalam tez o jakims zabiegu u fryzjera.. hmm..
hair jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-08-29, 16:00   #12
Rossie
Raczkowanie

A masz kr璚one czy proste w這sy? Bo ja mam bardzo kr璚one ... My郵a豉m, 瞠 rzadko zdarza si tak z natury
Stary 2004-08-29, 16:52   #13
hair
Rozeznanie

No moje juz takie sa . Teraz mam farbowane, ale nawet nietkniete byly suchutkie. Sa raczej krecone, bardzo cienkie (zdjecie wkleilam na topiku: http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1093288321 ). Ale lubie sie babrac z roznymi maseczkami wiec nie marudze (w tej chwili uzywam wax na przemian z nafta kosmetyczna + olej rycynowy. po umyciu jeszcze odzywka ziaji bez splukiwania).
Stary 2004-08-30, 13:09   #14
Rossie
Raczkowanie

No wi璚 jak uzywac? Raz w tygodniu, a podczas innych my odzywki dobrane do szampon闚, czy co oko這 3 miesi帷e, porzez ca造 miesi帷 albo 2 bez przerwy? Prosze o odpowied bo juz sama nie wiem jak mam robic...
Stary 2004-08-30, 23:02   #15
Rossie
Raczkowanie

up
Stary 2004-08-31, 12:07   #16
hair
Rozeznanie

No wiec tak. Wszedzie czytalam, zeby uzywac maski mniej wiecej raz w tygodniu (co 5 do 10 dni). Poza tym wiasna i jesienia mozna przeprowadzic "zmasowany atak". Generalnie jednak uzywaj masek wg potrzeb. Jesli wlosy sa bardzo przesuszone to nawet po kazdym myciu, albo zmien maske na mocniejsza. A jesli zaczynaja sie robic matowe, ciezkie to znak, ze sie przejadly i mozesz maske na kilka myc odstawic.
Stary 2004-08-31, 12:27   #17
Rossie
Raczkowanie

Dzi瘯i za pomoc Moje w這ski chyba sie nie przejedz, jak b璠e uzywac po kazdym myciu przez np ca造 miesi帷. Robi陰m tak przed wakacjami z mask nivea do w這s闚 suchych i zniszczonych i by這 ok. Wypr鏏uje te jaki rodzaj stosowania b璠zie lepszy dla moich w這s闚, np. WAX uzywa豉m co tydzien i zbyt wiele mi to nie da這, a jak uzywa豉m po kazdym myciu przez oko這 miesi帷 - 1,5 to zmieni造 troch s鎩 wygl康 na lepszy.
Stary 2004-08-31, 12:27   #18
Rossie
Raczkowanie

Dzi瘯i za pomoc Moje w這ski chyba sie nie przejedz, jak b璠e uzywac po kazdym myciu przez np ca造 miesi帷. Robi陰m tak przed wakacjami z mask nivea do w這s闚 suchych i zniszczonych i by這 ok. Wypr鏏uje te jaki rodzaj stosowania b璠zie lepszy dla moich w這s闚, np. WAX uzywa豉m co tydzien i zbyt wiele mi to nie da這, a jak uzywa豉m po kazdym myciu przez oko這 miesi帷 - 1,5 to zmieni造 troch s鎩 wygl康 na lepszy.
Stary 2004-09-02, 23:28   #19
Marlena_P
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33
GG do Marlena_P

A mo瞠 polecicie co - tzn. jakie od篡wki,preparaty- na w這sy farbowane: troch zniszczone. Czekam na jakie rady
Stary 2004-09-04, 12:42   #20
Rossie
Raczkowanie

Sorki, 瞠 troche po幡o odpowiadam, zaje豉m sie now szko陰 i prawie wcale nie wchodze na Wiza.pl Ja polecam Ci maseczke Elseve t do w這s闚 farbiwanych (czerwona)v i szampon i od篡wk z tej serii. Wiele os鏏 sobie to chwali, mowi, 瞠 w這sy maja po nich g豉dsze i takie bardziej 郵iskie, ja tez czasem uzyje bo preparaty do w這sow farbowanych s tez dobre na w這sy suche i zniszczone
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.