makijaz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-28, 10:03   #1
Efelin
Przyczajenie

makijaz

Witam. Chcem sie dowiedziec jaki makijaz do mojej twarzy pasuje, mam cere tlusta miejscami sie luszczaca mam pare wypryskow. Nie wiem jak zakryc te nie doskonalosci , mam okragla twarz ciemne oczy, jakie kolory uzywac, a wlosy tez mam ciemne?(zdjecie moje jest na avatorze) Pozdrawiam.
Efelin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 15:22   #2
sarah22
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
GG do sarah22
Dot.: makijaz

wstaw normalne foto. i opisz swój wygląd..kolor oczu, brwi ust, włosów naturalny kolor, kolor skóry, jak sie opalasz, czy masz piegi, czy się rumienisz, w jakich kolorach się dobrze czujesz..??
sarah22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 09:19   #3
agata_slomka
Wtajemniczenie

Dot.: makijaz

Cytat:
Napisane przez Efelin Pokaż wiadomość
Witam. Chcem sie dowiedziec jaki makijaz do mojej twarzy pasuje, mam cere tlusta miejscami sie luszczaca mam pare wypryskow. Nie wiem jak zakryc te nie doskonalosci , mam okragla twarz ciemne oczy, jakie kolory uzywac, a wlosy tez mam ciemne?(zdjecie moje jest na avatorze) Pozdrawiam.
Niedoskonałości się leczy a nie tylko zakrywa. Jeśli masz cerę z problemami to proponuję dobrą pielęgnacje a dopiero na to makijaż.
Łuszczenie się skóry jest normalnym procesem odbudowy naskórka (poza przypadkami chorobowymi) i trzeba czasem pomagać cerze w usuwaniu jego.
Tak więc, dobry żel myjący, peeling co 2-3 dni i klem nawilżający matujący codziennie rano i wieczorem. Nie będziesz miała ani wyprysków, ani łuszczącej sie skóry a błyszczenie się zredukuje dopiero później myśl o makijażu
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości