Farbowanie w這s闚 - pare pyta - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-10-22, 13:12   #1
Angelika20
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Question

farbowanie w這s闚

nie wiem co mam robi. 鈔ednio co pi耩 miesi璚y chodz do fryzjera i robi sobie balejage blond. ale bardzo szybko mam odrosty. kupi豉m sobie farb z welli safira "blask ksi篹yca" i chcia豉bym sobie zafarbowa sama ca貫 w這sy i nie wiem czy mi wyjdzie. prosz mi co doradzi
Angelika20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-22, 14:22   #2
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431
Dot.: farbowanie w這s闚

Jesli nie masz wprawy, doradza豉bym pododbny zabieg wykonac u fryzjera. Blask ksi瞛yca owszem rozja郾ia, ale nie tak bardzo ( ok 2-3 tony) . Wszystko wi璚 zalezy jaki masz kolor w這s闚 odrost闚. Jesli w miar jasny( np do 鈔edniego blondu) powinnas najpierw zafarbowa odrosty , na ok 30 min ( mo瞠 d逝瞠j, moze mniej, musisz kntrolowac odcie jaki si wytworzy) a nast瘼nie przeci庵n帷 farb na ca貫 w這sy na ok 5-10 minut. Ale musisz pami皻ac, 瞠 prawdopodobnie odrosty i tak b璠a nieco ciemniejsze, bo an rozja郾ianych w這sach blask ksi瞛yca nawet po 5 minutach wytworzy odcie niemal bia造 ( z w豉snego do鈍iadczenia). Musisz tez pami皻ac, ze w這sy na kt鏎ych nie by這 pasemek nie rozjasnia si tak jak te juz rozjasnione wi璚 uzyskasz efekt blond pasemek na blond w這sach ( jednak on niweluje si po kilku farbowaniach, kiedy ciemniejsze w這sy wymyja si z pigmentu w tym samym stopniu co wczesniej rozjasnione).
Wi璚 tak - sama koncepcja dobra, tez tak robi豉m, tyle, 瞠 nie uzy豉bym do tego blasku ksi瞛yca, chyba, 瞠 jak pisa豉m , masz swoje dosc jasne w這sy. Inaczej odrosty b璠 鄴速e poprostu. Jesli masz w這sy od 鈔edniego do ciemnego blodu uzy豉bym czegos co rozja郾ia co najmniej o 4 tony ( np wella wellaton odcienie rozja郾iaj帷e) na odrosty ( ok 30 minut) a dopiero po tym na ca貫 w這sy na ok 5- 10 minut safir. Jesli natomiast masz w這sy od ciemnego blondu w g鏎, powinnas u篡c rozja郾iacza ( od 6 ton闚) na odrosty .
Jednym zdaniem jest z tym troche zabawy, jesli nie masz wprawy polecam fryzjera.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-22, 14:25   #3
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

teraz widze , 瞠 napisa豉s balayage a nie pasemka. Ale procedura jest ta sama, tyle, 瞠 pami皻aj, tam gdzie masz jasniejszy blond on przez kilka farbowa tego typu b璠zie jasniejszy niz tam gdzie masz ciemniejszy blond ( bo zak豉dam, 瞠 pisz帷 balayage blond masz na my郵i balayage w豉snie z r霩nych odcieni blondu

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-22, 15:09   #4
Efu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 64

ja tam nie polecam safiry.. mialam podobny problem do ciebie w zasadzie bylam w identycznej sytuacji.. tez mnie meczylo ciagle chodzenie do fryzjera i kupilam safire te najjasniejsza... nie mapietam moze nawet te sama co Ty... zach璚ona obrazkiem polozylam na moje wlosy i tam gdzie mialam odrost wyszly takie... hmm blond pomaranczowe tam gdzie byl ciemniejszy blond takie zoltawo blond a tam gdzie byly bardzo jasne dopiero bylo cos takiego jak na opakowaniu... generalnie skonczylo sie na placzu i farbowaniu na ciemniejszy kolor... Nie polecam ale moze ty masz jasniejsze wlosy ode mnie... ja mam tzw mysi blond jak wiekszosc...
Efu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-22, 18:18   #5
Angelika20
Przyczajenie

dzi瘯i wielkie za pomoc. ja swoje w這sy mam 鈔edni blond. zrobi tak jak m闚icie i p鎩d do fryzjera. nie chc p豉ka z powodu w這s闚.
Angelika20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-29, 15:23   #6
Karolina-135
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45
Farbowanie w這s闚

Witam, hmm jaki czas temu pofarbowa豉m sobie w這sy farb z garniera 102 ultrajasny opalizuj帷y blond (m鎩 naturalny kolor to ciemny blond). Nie za bardzo podoba mi si ten kolor, wyszed troch inny ni jaki ma modelka na opakowaniu. Teraz brzmi moje pytanie: czy mog przefarbowa moje w這sy na jaki inny ja郾iejszy blond od tego jaki mam? Zastanawiam si nad popielatym. Z g鏎y dzi瘯uj za odpowiedzi
Czuje sie jak w niebie.*
Karolina-135 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-30, 08:43   #7
playmax
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31
Dot.: Farbowanie w這s闚

zachowaj miesi璚zny odst瘼 pomi璠zy kolejnymi farbowaniami, 瞠by nie poniszczy w這s闚
by mo瞠 co z tego wyjdzie, jak na ten jasny blond po這篡sz ten popielaty
ta farba dobrze dzia豉 tylko na jasnych w這sach, wiem po sobie
playmax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-30, 11:15   #8
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!

Wiadomo軼i: 660

okolo 2 tygodni po farbowaniu mozna ponownie sprobowac...wydaje mi sie ze wyjdzie teraz znaczaco lepszy efekt i bedziesz zadowolona...jesli beda nadal zoltawe refleksy to kup sobie szampon do wlosow blond i siwych..
http://allegro.pl/item301712215_1_lo...h_siwych.htmll
lub odzywke
http://allegro.pl/item300894057_faro...cien_350m.html
Stary 2008-01-30, 11:17   #9
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!

Wiadomo軼i: 660

one pomoga Ci zeliminowac ten niechciany odcien
sama tego uzywalam i moge szczerze polecic...
Stary 2008-01-30, 13:58   #10
Karolina-135
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45

Bardzo wam dzi瘯uje dziewczyny Nied逝go wybior si po farb
Czuje sie jak w niebie.*
Karolina-135 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-10, 08:17   #11
BWWT
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38
farbowanie w這s闚

Witam

Nie mam do鈍iadczenia w farbowaniu i dlatego zwracam si z kolejnym pytaniem w tej kwestii
Jak d逝go trzeba odczeka mi璠zy jednym a drugim farbowaniem?
Przyznam szczerze, 瞠 mam niewypa na g這wie i chcia豉bym jak najszybciej to zmieni Boj si, 瞠 je瞠li w kr鏒kim czasie drugi raz potraktuj w這sy farb, b璠zie jeszcze gorzej.
Prosz o porad.
BWWT jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-10, 09:34   #12
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

a co sie dokladnie stalo? jaki mialas kolor wyjsciowy i co wyszlo po farbowaniu?
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-10, 11:03   #13
siusan89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 129
GG do siusan89

no wlasnie daj wiecej popdpowiedzi, jesli chodzi o ciemne farby to ja wczesniej farbowalam dzien po dniu i nic sie nie dzialo ;p pare razy juz tak bylo albo w ten sam dzien. tylko rozjasniacza na rozjasniacz nie mozna bo sie wykrusza ;p
siusan89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-10, 11:11   #14
BWWT
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

Ja mam problem z ciemn farb. Jestem szatynk. Chcia豉m uzyska kolor mlecznej czekolady, a wyszed kasztanowy (miejscami rudy) i to jest ten niewypa Zastanawiam si, czy mog spr鏏owa na這篡 inny br您. Boj si, 瞠 zniszcz w這sy, i 瞠 ten rudy mo瞠 przebija.
BWWT jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-10, 12:35   #15
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasie鎥a

Wiadomo軼i: 9 924
GG do kasienka.b

A fryzjer? Z pewno軼ia nalo篡豚y tak farb, kt鏎a uzyska豉by wymarzony kolor
Stary 2008-04-10, 13:06   #16
paatrycjaa90
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

chcialam zrobic sobie jasny braz..a wyszed mi kolor czarny!! jak myslicie jaka farbne nalozyc teraz alby kolor by jasneisjzy ??
paatrycjaa90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-10, 14:52   #17
karolka21
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 127

HEJ DZIEWCZYNY
Mam male pytanko otoz bede jutro robic kolezance wlosy,
zakupilysmy profesjonane farby Szedzki Blond i rozjasniacz, bo ona chce miec koniecznie rozjasnione pasemka na czubku glowy.
Do tego kupilysmy fioletowy szampon z Matrixa, dzieki ktoremu nie bedzie zoltych odcieni dodam, ze owa kolezanka ma juz na glowie robione pasemka rozjasniaczem.
A moje pytanko jest takie czy wyjdzie jej jasny blond jesli naloze pasmka na gore i farbe na reszte wlosow i na koncu umyjemy tym szamponem.
Jak myslicie jaki kolor wyjdzie??
Chodzi o to zeby nie byl rudawy ani zoltawy, ja jej mowie ze nie wyjdzie ale uparla sie zebym sie jeszcze poradziala, wiec postanowilam zapytac was o zdanie
karolka21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-16, 23:24   #18
branZoleta
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Witam. W zasadzie naturalne w這sy mam czarne. Nie s super ciemne, ale nikt mi nie powie 瞠 bli瞠j mi do ciemnego br您u. Mniej wi璚ej 5 miesi璚y temu nak豉da豉m trwa陰 farb o jakim kasztanowych, czy miedzianym odcieniu. Efekt by oczywi軼ie taki, 瞠 tylko pod s這鎍e wida by這 ja郾iejszy kolor(ma貫 przeb造ski). Moje w這sy troszk si rozja郾i造. Teraz chcia豉bym zmieni kolor w這s闚 na rudy. Tym razem z rozja郾ianiem, 瞠by uzyska intensywny ognisty kolor. Fryzjerka, u kt鏎ej by豉m powiedzia豉 "widz u pani odrosty, farbowanie nie wyjdzie r闚nomiernie". Czy naprawd po 5 miesi帷ach farba nadal jest przeszkod na farbowanie? Czy nie mo積a rozja郾i farbowanych tak dawno w這s闚? A mo瞠 wszystko da si zrobi, ale zniszczenia b璠 tak wielkie, 瞠 w這sy mog nadawa si tylko do zgolenia? A mo瞠 to tylko kwestia p鎩軼ia do dobrego fryzjera? Czy mo磧iwe jest to, 瞠 moje w這sy nie maj ju farby a to co zosta這 to tylko delikatne rozja郾ienie, kt鏎e pozosta這 po poprzedniej farbie? Nie znam si na farbowaniu, ale takie rzeczy da si ju robi z w這sami a nie da si z ciemnych w這s闚 farbowanych tak dawno zrobi rudych? Bardzo prosz o odpowied. I dobre wie軼i nie chcia豉bym czeka a mi nowe w這sy odrosn "nieskalane" farbami koloryzuj帷ymi.
Stary 2008-06-17, 21:56   #19
branZoleta
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

i jak, kto umie mi pomoc?
Stary 2009-02-07, 18:17   #20
Iwa1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Farbowanie w這s闚

Witam,mo瞠 kto doradzi mi w jaki spos鏏 nak豉da farbe na w這sy.Do tej pory farbowa豉m szamponem koloryzj帷ym,ale s造sza豉m,瞠 farbe nak豉da si w inny spos鏏.
Iwa1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-07, 19:10   #21
iustitia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 881

Przejrzyj forum
iustitia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-09, 17:15   #22
gosiaczek828
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
farbowanie w這s闚

Witam niedawno robi豉m sobie w這sy szamponem wczesniej mia豉m kolor 鈔edni blond a po farbowaniu wyszedl mi lekko rudawy nie jest zle ale wolalabym raczej blond czy jezeli zrobie sobie teraz jeszcze raz szamponem wlosy czy ten kolor rudy bardziej mi sie poglebi a moze raczej uzyc rozjasniacza? Prosze podpowiedzcie mi.
gosiaczek828 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-09, 20:43   #23
gosiaczek828
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Farbowanie w這s闚

Witam niedawno robi豉m sobie w這sy szamponem wczesniej mia豉m kolor 鈔edni blond a po farbowaniu wyszedl mi lekko rudawy nie jest zle ale wolalabym raczej blond czy jezeli zrobie sobie teraz jeszcze raz szamponem wlosy czy ten kolor rudy bardziej mi sie poglebi a moze raczej uzyc rozjasniacza? Prosze podpowiedzcie mi.
gosiaczek828 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-10, 17:23   #24
przytulanka87
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 172
Wpisy w blogu: 1

A mo瞠 najlepiej wybra si do profesjonalisty??........
A nie potem p豉ka i wo豉 o pomoc ,,Kolor nie wyszed.Pom騜cie''

18.08.2012 - 15.00

Bloguj sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj te prosz tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze

przytulanka87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-11, 15:20   #25
alutka0
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 397
Wpisy w blogu: 12
GG do alutka0

Lepiej nie kombinuj sama ; udaj si lepiej do fryzjera.

Sierpie 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-11, 15:28   #26
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Szampon koloryzuj帷y nie rozja郾ia w這s闚 Jedyne wyj軼ie to rozja郾ienie u fryzjera lub ufarbowanie na ciemniejszy kolor
Jak po陰czysz dwa r騜ne blondy to mo瞠sz mie zielon po鈍iat
Je瞠li Ci to pocieszy to kolor zrobiony szamponem zmywa si szybko. Pomaga u篡wanie szamponu przeciw逝pie穎wego
Stary 2010-04-06, 10:36   #27
atina1985
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Farbowanie w這s闚

Witam serdecznie. Od pewnego czasu m璚zy mnie pewne pytanie. Ok 5 miesi璚y temu zrobi豉m sobie pasemka platynowy blond+cappucino,wysz造 super ale zamarzy造 mi sie jasne w這sy w jednolitym kolorze. znalaz豉m w sklepie farb Joanna Naturia 210 naturalny blond. Kupi豉m sobie lecz obawiam si czy w這sy gdzie mia豉m jasne pasemka,gdzie by豉 nak豉dana ta "niebieska farba" czy te pasemka nie wyjd mi jakie zielone lub r騜owe? Bardzo si boj takiego efektu,czy to moze mi grozi? pozdrawiam
atina1985 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-06, 11:22   #28
pyzolka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 98

zielone Ci nie wyjd, na pewno
mog jedynie troszk podchodzi pod rudy na pasemkach cappuccino. tak mi si wydaje.
pyzolka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-06, 12:47   #29
an0138
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 383

nic Ci nie grozi...sama uzywalam naturii naturalny blond
an0138 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-18, 21:03   #30
A7XMega
Przyczajenie

Farbowanie w這s闚

Witam , chcia豚ym zafarbowa w這sy , mam teraz takie dosy kr鏒kie i stawiam je na lakier ale nie ukrywam 瞠 b璠 zapuszcza jakby co i tutaj moje pytanie :
Chcia豚ym zafarbowa w這sy na czarno tylko jak wiadomo szybko pojawi si odrosty kt鏎ych chcia豚ym si od razu pozbywa tylko nie wiem jak.
Farbowanie cz瘰te ca造ch w這s闚 raczej odpada bo bym je zniszczy a kremami koloryzuj帷ymi raczej nie chce farbowa bo to ma trwa這嗆 6 my a ja myj g這wy praktycznie codziennie (bo stawiam na lakier).
Farbowanie odrost闚 to musi by zabieg bardzo szybki i prosty kt鏎y wykonam sobie w domu , s jakie sposoby na to ?
Ja si nie znam dlatego pisz tutaj a chcia豚ym mie czarne w這sy i od razu pozbywa si odrost闚 瞠by wygl康a這 to naturalnie a zarazem 瞠by nie niszczy這 w這s闚 a najlepiej jeszcze je wzmacnia這 o ile to mo磧iwe hehe
Z g鏎y dzi瘯i i czekam na pomoc
A7XMega jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
czarne w這sy, farbowanie, farbowanie w這s闚, kolor w這sy, pomoc, rude w這sy, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.