Farbowanie w這s闚 - pare pyta - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-06-06, 20:39   #61
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Farbowanie w這s闚

Nie myj przeciw逝pie穎wym szamponem je郵i chcesz zatrzyma kolor... szampony przeciw逝pie穎we wyp逝kuj kolor z w這s闚. Mo瞠sz zosta przy tym do w這s闚 farbowanych, jednak zapami皻aj, 瞠 czerwieni nie wiadomo na jak d逝go nie utrzymasz idealnej bo to praktycznie niemo磧iwe, bo czerwie si bardzo kr鏒ko trzyma prawie niezale積ie od tego co robisz z w這sami

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2011-06-06 o 20:41
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-06, 21:18   #62
Hotty95
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Ja u篡豉m farby do 28 my- garnier color&shine. Wybra豉m kolor 5.5 maho. Wyszed pieknie. Farbn窸am si w lutym, a kolor zacz掖 schodzi w豉軼iwie dopiero w maju, tak瞠 polecam. Zaznaczam, 瞠 w這sy myje 3 razy w tygodniu.
Po zafarbowaniu u篡wa豉m najpierw szamponu z loreala- elvital, ale niedawno przesz豉m na pokrzywowy z ziaji- przeciw逝pie穎wy. Nie u篡wam kosmetyk闚 do w這s闚 farbowanych, bo nie widz sensu. To nietrwa豉 farba.
Zacz窸am teraz u篡wac od篡wki z tej serii co pierwszy szampon, ale musz znale嗆 co dla s豉bych w這s闚, bo troch mi wypadaj.
Hotty95 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-11, 01:47   #63
smileyxo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

moja kole瘸nka r闚nie ma taki kolor w這s闚, co jaki czas robi sobie jak捷 henn w tym kolorze aby kolor nie p這wia
smileyxo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-14, 14:42   #64
Mariolena92
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

Mam pytanie: czy jak otworze opakowanie zrozja郾iaczem i zostawi cz窷 nierozrobiona z woda w opakowaniu bo ca貫go nie zu篡豉m to po jakim miesi帷u nadaje si to do u篡cia czy mo瞠 zaszkodzi? Please, pom騜cie

Mariolena92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-16, 19:30   #65
Hotty95
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Ja u篡wa豉m farby po dw鏂h miesi帷ach, bo zu篡豉m p馧 opakowania na odrosty i po tych dw鏂h miesi帷ach znowu i nic si nie sta這. Tylko musi by koniecznie nie rozrobiona, w opakowaniu.
Hotty95 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-02, 20:16   #66
kamciaa353
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43
Farbowanie w這s闚 ....

Przepraszam je郵i nie w tym temacie pisze alee na "jak uzyska taki kolor" nikt nie odpisuje :/ kupi豉m sobie farbe ciemny swiec帷y br您 , odrosty mam ciemny blond a pofarbowane piaskowy blond , i teraz pytanie jak ja mam na這篡 farbe ?? odrazu na ca貫 w這sy czy najpierw na te odrosty ( ?? proszeee obardzo bardzo o odpowiedz i przepraszam 瞠 tak pisze bez 豉du i sk豉du ale si spiesze

a farbe mam taka... http://lorealparis.pl/koloryzacja/ko...isty-braz.aspx

Edytowane przez kamciaa353
Czas edycji: 2011-10-02 o 20:18
kamciaa353 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-22, 10:12   #67
kamileczka199
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
farbowanie w這s闚

Witam mam takie pytanka :
1.Co to s wywo造wacze oczywi軼ie we fryzjerstwie?
2.Co to jest farbowanie ton w ton?
kamileczka199 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-11, 20:09   #68
imaginativee
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Farbowanie w這s闚 :)

M鎩 tera幡iejszy kolor w這s闚 to ciemny br您, i przyby豉 wiosna chcia豉bym zmieni sw鎩 kolor w這s闚
Niestety nie znam si na farbach, i oko這 rok eksperymentuj z r騜nymi farbami, jednak zadowalaj帷ych efekt闚 nie by這.
Pole熯ie mi jakie dobre pianki lub farby koloryzuj帷e.
Je瞠li macie jakie fajne kolory, kt鏎e mog造by mi si spodoba, 鄉ia這 piszcie. Chcia豉bym uzyska kolor 鈔ednio br您owy, mo瞠 nawet lekko rudy b康 br您owy z przeb造skami czerwonego
imaginativee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-24, 16:53   #69
veromoda33
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 116
farbowanie w這s闚

kochane, ostatnio farbowa豉m w這sy z jasnego br您u na ciemny br您 farb Londa i wyszed mi prawie czarny kolor a w niekt鏎ych miejscach farba wcale nie wzi窸a i zrobi造 mi si paski ja郾iejsze, dzisiaj zn闚 zafarbowa豉m farb syoss ciemny blond i kolor wyszed mi bardzo 豉dny taki ciep造 br您owy ale te w這sy kt鏎e poprzednio nie zafarbowa造 si teraz te ich farba nie wzi窸a. czemu tak jest? boje si, 瞠 jak kolejny raz b璠 si farbowa豉 to te mi nie we幟ie. nie mam poj璚ia czemu tak jest. mo瞠 teraz je jeszcze szamponetk wzi望?
veromoda33 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-24, 18:09   #70
thedarksideoflight
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 182
Dot.: farbowanie w這s闚

A rozja郾ia豉 wcze郾iej albo robi豉 pasemka? Mo瞠 te partie, kt鏎ych farba nie chwyta s zniszczone czym?
28.10.11 - nie prostuj , wracam do naturalnego skr皻u.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych w這s闚

M鎩 blog
thedarksideoflight jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-24, 19:44   #71
madzia57
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 516

a w og鏊e... na czarny blond robi豉? na ciemnym ja郾iejszy nie wyjdzie
madzia57 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-24, 20:02   #72
veromoda33
Raczkowanie

mia豉m prawie czarne a teraz mi wyszed 豉dny br您. mo瞠 by造 wypalone s這鎍em i dlatego?
Stary 2012-08-24, 22:35   #73
Kamilka24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 409

nie odpowiedzia豉s na pytanie kt鏎e zada豉 thedarksideoflight co jest bardzo istotne
Kamilka24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-25, 09:51   #74
natalor
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 348

mam ten sam problem z tym,瞠 ja mam jasny blond a ciemniejsze pasma,kt鏎e nie chc si pofarbowa.Pr鏏owa豉m rozja郾iaczem robi w tych miejscach ,baa nawet ca陰 g這w zrobi豉m rozja郾iaczem. I niestety w tych miejscach farba mi nie dzia豉.Tzn minimalnie rozja郾ia ale nie tak jak reszt.
natalor jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-25, 20:14   #75
veromoda33
Raczkowanie

nie robi豉m ani pasemek ani nic w czerwcu tylko farbowa豉m si na br您 tak jak zawsze
Stary 2013-05-15, 19:25   #76
justyna151074
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

witam zamierzam pomalowa w這sy w domu na jasny blond. Do tej pory zawsze korzysta豉m z us逝g fryzjera i niewiem jak si za to zabra st康 te moje pytanie: czy do zrobienia testu na alergi mog u篡 farby kt鏎 b璠 malowa w這sy czy po otworzeniu i odczekaniu 48 godzin nie b璠zie ona si ju nadawa i musz kupi jeszcze jedn? prosz o rad
justyna151074 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-09, 17:29   #77
Invisble
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Farbowanie w這s闚 :)

Hej Mam z przyjaci馧k problem dotycz帷y farbowania w這s闚 Mamy 16 lat. Og鏊nie zacz窸y鄉y si farbowa szamponem koloryzuj帷ym (czerwony i rudy) Ju od dawna chcia造鄉y postawi na te kolory i my郵imy o koloryzacji farb. Jednak mamy obawy co do tego czy nasze w這sy farbowane w tym wieku nie b璠 strasznie zniszczone za powiedzmy 10 lat (u篡wa造by鄉y oczywi軼ie od篡wek, szampon闚 i og鏊nie produkt闚 przeznaczonych do piel璕nacji w這s闚 farbowanych). Jest jaka szansa, 瞠 farbuj帷 w這sy farb teraz zostanie nam cho jeden w這s w wieku 40 lat? xDD
Z g鏎y dzi瘯uj za odpowiedzi
Invisble jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-18, 14:49   #78
matylda kucharska
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21
Dot.: Farbowanie w這s闚 :)

Cytat:
Napisane przez Invisble Poka wiadomo嗆
Hej Mam z przyjaci馧k problem dotycz帷y farbowania w這s闚 Mamy 16 lat. Og鏊nie zacz窸y鄉y si farbowa szamponem koloryzuj帷ym (czerwony i rudy) Ju od dawna chcia造鄉y postawi na te kolory i my郵imy o koloryzacji farb. Jednak mamy obawy co do tego czy nasze w這sy farbowane w tym wieku nie b璠 strasznie zniszczone za powiedzmy 10 lat (u篡wa造by鄉y oczywi軼ie od篡wek, szampon闚 i og鏊nie produkt闚 przeznaczonych do piel璕nacji w這s闚 farbowanych). Jest jaka szansa, 瞠 farbuj帷 w這sy farb teraz zostanie nam cho jeden w這s w wieku 40 lat? xDD
Z g鏎y dzi瘯uj za odpowiedzi
do nauki a nie do farbowania
matylda kucharska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
czarne w這sy, farbowanie, farbowanie w這s闚, kolor w這sy, pomoc, rude w這sy, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.