Moje początki, proszę o ocenę :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Pazurkowe galerie

Notka

Pazurkowe galerie Paznokcie, Galerie Wizażanek, wątki zbiorcze ze wzorkami, inspiracje do zdobienia paznokci, pomysły na urozmaicenie manicure

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-08-02, 21:00   #151
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie

Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

Sztynko, sama wiesz, jak jest, bo ci robilam paznokcie dwa razy i zaden ci nie odpadl po jednym dniu, a co dopiero mowic wszystkie na raz...

I dlatego dzisiaj do ciebie dzwonilam, bo zaczelam sie z nia klocic, ze jak chce polozyc kolejna warstwe zelu, to musi pozostac warstwa dyspersyjna, a ona chciala zebym jej matowila dwa razy ten sam szkielet... 4 godziny siedzialam i robilam jej te paznokcie, a wyszly okropne, bo tak mnie zdenerwowala... Nawet nie oplacalo sie zdjecia robic, ah... rozni są ludzie. Ale jak zadzwoni mi kolejnym razem, to jej powiem, ze nie wierze absolutnie w to, ze znowu jej wszystkie odpadly. I nie zrobie ich po raz kolejny. Dalam malo primera, dobrze opilowalam i oddłuscilam plytke, dalam jeszcze na opilowany szkielet jeszcze raz na wszelki wypadek cienka warstwe cleara... a to, ze zle trzymala kciuka w lampie i jej skorki zalalo, to nie moja wina, ja powiedzialam, jak ma go wlozyc, a ta wpakowala do tej lampy normalnie cala dlon na prosto i scieklo z kciuka wszystko ;/

Hm... jak ona tak wymysla ciagle, to ja sie nie dziwie, dlaczego ona ma juz ktorąś z kolei stylistke w ciągu kilku miesiecy, bo chyba jak ktos ma jedna i wyprobowana, to do niej chodzi caly czas, a nie co miesiac do innej.

A jeszcze taka jedna dziewczyna mnie denerwuje ;/ Juz sie ze mna umawia 3 raz na paznokcie i odwoluje... ;/ Ja sosbie rezerwuje czas, a ta mi pisze czasami i tego samego dnia, ze nie moze. Rowniez dziekuje za taka klientke.

Dziewczyny, dziękuje za wsparcie ;*
Mroczna_Sadystka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 06:18   #152
SONIA004
Zadomowienie

No to masz kurcze przeżycia na początku... Co za baba!! Mnie się też tak wydaje, że nie podobały jej się wcześniejsze pazurki i jak zdeklarowałaś się przyjechać i wykonać reklamację, to sobie wymyśliła, że będzie mieć nowe... Jeśliby zadzwoniła ponownie (w co raczej wątpię już) to powiedz, że owszem reklamacja do pierwszej pracy uwzględniona ale teraz to Ty możesz odpłatnie wykonać naprawę np. 4-5 zł od paznokcia.
Trzymaj się tam i nie dawaj cwaniarom!!
SONIA004 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 11:05   #153
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Cytat:
Napisane przez Mroczna_Sadystka Pokaż wiadomość
Sztynko, sama wiesz, jak jest, bo ci robilam paznokcie dwa razy i zaden ci nie odpadl po jednym dniu, a co dopiero mowic wszystkie na raz...

I dlatego dzisiaj do ciebie dzwonilam, bo zaczelam sie z nia klocic, ze jak chce polozyc kolejna warstwe zelu, to musi pozostac warstwa dyspersyjna, a ona chciala zebym jej matowila dwa razy ten sam szkielet... 4 godziny siedzialam i robilam jej te paznokcie, a wyszly okropne, bo tak mnie zdenerwowala... Nawet nie oplacalo sie zdjecia robic, ah... rozni są ludzie. Ale jak zadzwoni mi kolejnym razem, to jej powiem, ze nie wierze absolutnie w to, ze znowu jej wszystkie odpadly. I nie zrobie ich po raz kolejny. Dalam malo primera, dobrze opilowalam i oddłuscilam plytke, dalam jeszcze na opilowany szkielet jeszcze raz na wszelki wypadek cienka warstwe cleara... a to, ze zle trzymala kciuka w lampie i jej skorki zalalo, to nie moja wina, ja powiedzialam, jak ma go wlozyc, a ta wpakowala do tej lampy normalnie cala dlon na prosto i scieklo z kciuka wszystko ;/

Hm... jak ona tak wymysla ciagle, to ja sie nie dziwie, dlaczego ona ma juz ktorąś z kolei stylistke w ciągu kilku miesiecy, bo chyba jak ktos ma jedna i wyprobowana, to do niej chodzi caly czas, a nie co miesiac do innej.

A jeszcze taka jedna dziewczyna mnie denerwuje ;/ Juz sie ze mna umawia 3 raz na paznokcie i odwoluje... ;/ Ja sosbie rezerwuje czas, a ta mi pisze czasami i tego samego dnia, ze nie moze. Rowniez dziekuje za taka klientke.

Dziewczyny, dziękuje za wsparcie ;*
Absolutnie zrezygnuj z tej klientki. Ja taką jedna miałam też. Raz jej zrobiłam za 20 zł z dojazdem i była zadowolona. Potem podniosłam się o ten dojazd 10 zł to się zapisała i dwa razy odwoływała, ale tak, że ja już miałam ze sobą torbę w pracy i po pracy miałam do niej jechać wrr..
Ja przestałam się litować. Wole mieć 3 klientki w miesiącu po 50 zł niż 10 wrednych bab po 30 zł taka prawda. Ja tu się produkuję, a kobieta mi mówi, że ona miała na plastiku (czyt.tipsie) białym i ten uśmiech był płaski I myślała, że tak ma być, tym sposobem zyskałam kolejną klientkę
Kup sobie palucha do ćwiczeń i rób tak jak ja, że przez telefon uzgadniaj predyspozycje klientki do zabiegu. Ja pytam czy ma być frencz czy inne pazurki. Większość Pań chce np. na wesele i wtedy najczęściej przygotowuję 2 czy 3 propozycje paznokci i ona wybiera co jej się podoba. Dzięki temu uniknę problemu, że nie podołam paznokciom. W razie problemu odsyłam klientke do salonu na frencza za 120 zł, bo wiem, że dziewczyny za taką cenę z reguły już potrafią wszystko.
Jeszcze jedna rada. Przygotuj sobie portfolio. Ja na początek mam na pendrivie zapisane propozycje, które umiem i pokazuję klientce, bo często sama nie wie co chce i wybiera takie ozdoby, które się nie nadają do frencz np. taka moja rada od początkującej

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 11:17   #154
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie

Masz racje To, co ja biore za paznokcie to naprawde malutko, a ludzie jeszcze tak potrafia zjechac i doszukac sie wszystkich nierownosci itp. To niech taka jedna idzie do salonu, zrobi za 120 zl idealne paznokcie i bedzie zadwolona. Ludzie mysla, ze jak ja robie paznokcie za 25 zl, to juz potrafie niewiadomo co na tych paznokciach zrobic...Maja wymagania co niektore... Podwyzszam wlasnie ceny, edytuje wszystkie ogloszenia na stronach internetowych i bede za dojazd brala minimum 5 zl... to naprawde kosztuje w taki upal wlec sie przez cale miasto z ciezka torba, ze doslownie jak wrocilam wczoraj do domu, to wygladalam, jakbym z wody wyszla... a juz taka bylam zdenerwowana, ze za bilet pieniedzy nie wzielam, nawet sie nie upomnialam, juz chcialam jak najszybciej wyjsc stamtąd ;/
I jeszcze mi powiedziala ta dziewczyna, ze ja moze ja oszukuje i pracuje na zelach za 10 zl i dlatego mogly tez jej odpasc... ludzie potrafia dobic czasami, juz sie nawet nie odzywalam, bo brak slow mi bylo. Teraz jestem pewna, ze je zerwala, bo moze jej nie podobaly, ale wczoraj zrobilam jej takie łopaty, ze szok! Sto razy gorsze od tamtych i dobrze, bedzie z takimi chodzic, sama chciala

A z tym portfolio to dobry pomysl
Stary 2010-08-03, 13:57   #155
ana990
Raczkowanie

GG do ana990

Mroczna... jesteś dzielna Tak trzymaj. Jeśli taka jedna chce przeznaczyć kasę na pazury, a w tym wypadku 25 złotych to przeliczając na produkty codziennego użytku to co ona może mieć za to? Mąż kupi czteropak piwa + papier toaletowy = i po kasie... przecież to nie są żadne pieniądze... a jeśli się uda i pazurki wytrzymają np tydzień - czego z całego serca życzę - to najzwyczajniej w świecie role się odwracają i nie ona jest tu biedną pokrzywdzoną tylko ty jesteś obdzierana ze skóry... Proponuje nikomu nie mówić o kasie za dojazd... głupia mentalność ludzi... " dolicza za dojazd..."
Życz sobie więcej za usługę, a w tym niech będzie uwzględniony dojazd i nic nikomu nie mów, w nic nikogo nie wtajemniczaj... bo i po co... bądź bardziej pewna siebie... nie wskazuj klientce powstałych defektów jeśli takowe będą niech sama ocenia.... zazwyczaj one nie widzą tak jak my... choć może się nam wydawać, że tak... (oczywiście co ja biedna mogę wiedzieć... sama w krzakach siedzę... , ale widzę po siostrze ona była mega zadowolona... jak sobie przypomnę moje pierwsze żele ... sama byłam w niebo wzięta, dziś dopiero wstydzę się jak patrzę na te fotki, a oczu nie mogłam oderwać...) Życzę trzech z rzędu fajnych klientek i udanych prac... tak dla wzmocnienia MORALE i będzie dobrze... jeśli wciąż jesteś na tak po takich przejściach, to dasz radę. Co nas nie zabije to nas wzmocni.
ana990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 14:55   #156
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie

Ja zedytowalam ogloszenia tak: usluge wykonuje u siebie w domu, ale jest mozliwosc dojazdu do klientki za dodatkowa oplata"

Bylam w piwnicy, znalazlam swoje dawne male biureczko przypominajace te biurka w salonach kosmetycznych na wysokosc i szerokosc, wiec stwierdzilam, co ja sie bede meczyc i dojezdzac, a pozniej wysluchiwac jakis komentarzy ;/ Niech przyjezdzaja do mnie, albo ewentualnie jeszcze moge dojechac ale za dodatkowe pieniadze. U mnie jest spokoj, cisza, zadna dzieci nie biegaja, nie ma psow w mieszkaniu, zrobie sobie takie mini stanowisko w kącie pokoju i bedzie mi tam dobrze. A i uwazam, ze w odpowiednich warunkach jakosc moich prac powinna sie poprawic, bo np: jade do klientki, a tam 0 warunkow do pracy. siedze 4 godziny przy jakiejs malutkiej ławie na pufie i zginam sie na wszystkie mozliwe strony. Juz szczerze mowiac mam tego dosyc, niektore lampek nie maja, to i to musze taszczyc ze soba nie raz. A jak na studia wroce, to tez nie bede na pewno po calym Lublinie jezdzic ;/ Mam biurko i rowniez bez problemu bede mogla robic na stancji

A moi rodzice ciagle kaza mi to zostawic, dac sobie spokoj, wziac sie za cos pozytecznego itp. Ale ja sie nie poddaje, mam nadzieje, ze jak bede u siebie w domu robic, to bedzie lepiej
Stary 2010-08-03, 15:20   #157
TheOleskaaa
Raczkowanie

po tym, co tutaj czytam to powiem Wam, ze ciesze sie, że nie bawiłam sie w oglaszanie, boi widze jak wiele z tym nerwów.
Ja chyba nigdy tez nie mialam potrzeby i czasu zeby miec masy klientek i bylam zbyt malo pewna siebie. Robilam tylko kolezankom i tyle
trzymam za Was kciuki dziewczyny - nie dajcie sie zlym klientkom:P
TheOleskaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 15:38   #158
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie

TheOleska, dzięki Hm... nie zrezygnuje, mimo ze początki sa ciezkie, zawsze są. Trzeba to przejsc, ten kryzys.

A zeby wylacznie kolezankom robic, to mnie nie stac, bo za duzo zainwestowalam w kurs i w materialy... A ze nie mam serca od kolezanek brac wiecej niz polowa ceny, to nawet na materialy by mi nie wystarczylo. zreszta biore pod uwage kiedys kiedys... ze jak nie bede miala pracy po studiach, to ewentualnie moglabym pojsc do pracy jako stylistka albo polaczyc to z kosmetyką (bo to moj 2 kierunek).
Stary 2010-08-03, 15:48   #159
TheOleskaaa
Raczkowanie

no ja jestem bezkursowa to moze dlatego tak na lajcie podeszłam
od kolezanek najpierw brałąm 30 zl a potem jak zmieniłam zele na drozsze to 40
nikt sie nigdy nie buntowal bo i ja nikogo nie namawiałąm - jak ktos chcial to uswiadamialam, ze jestem samoukiem i ta osoba decyduje sie na własne ryzyko

ale jesli to jest twoj cel to podziwiam i tak jak juz pisałam bede trzymac kciuki upracie realizuj swoje plany a na pewno sie uda
Stary 2010-08-03, 22:18   #160
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Hej wpadłam Cie pocieszyć Zadzwoniła do mnie klientka- robiłam jej pazurki w tamten czwartek, że jeden jej odpadł. Więc pojechałam, a tak patrzę, a pazur jej zlazł dosłownie w całości he he pokazała mi go, był nie naruszony Patrze, więc na resztę pazurków, a one? NIC! Na dwóch lekko powietrze, widać, że z glossa, więc lekko dopiłowałam i git Tego jednego dorobiłam. Resztę jej skróciłam , bo były mega długie. Skończyłam pracę, zbieram się do wyjścia,a kobita mi wciska dyszkę do ręki i mówi, że to za "piłowanie" . Nie chciałam brać, bo to była moja wina najprawdopodobniej źle przygotowany pazurek, dodam, że najmniejszy.
Więc wzięłam tę dyszkę i podziękowałam . Widzisz sa jednak uczciwe klientki, którym nie trzeba się domagać Dlatego trzeba wierzyć, że będzie lepiej, myślę , że za rok już nikt nie skorzysta z naszych gwarancji

Mój blog:
Stary 2010-08-04, 08:10   #161
TheOleskaaa
Raczkowanie

no to normalnie brawka dla klientki oby wiecej takich!
Stary 2010-08-04, 08:22   #162
SONIA004
Zadomowienie

Mroczna. Myślę, że dobre decyzje podjęłaś.
A rodzicami się nie martw.Wiesz... w życiu różnie bywa i warto dodatkowy fach mieć w rękach. Jeśli tylko lubisz to robić i daje Ci to radość to trzeba to robić dalej
Stary 2010-08-04, 16:45   #163
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie

Dziękuje dziewczyny za mile slowa

Wstawiam swoje dzisiejsze stopy malowane lakierem...
Znowu mam zastoj, odkad napisalam, ze usluge wykonuje u siebie w domu, to teraz zajelam sie troche zdobnictwem
Stary 2010-08-05, 14:31   #164
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Ćwicz zdobnictwo , bo jeszcze trochę i będą klientki chciały np. frencza ze wzorkiem ja się właśnie próbuję z tym uporać. Ćwiczę na starych tipsach frencz różne kombinacje, ale nie mam do tego ręki. Z resztą nigdy nie miałam zdolności plastycznych pod tym kątem ale się nie poddaje. Wrzucam na bloga wzorki możesz podpatrzeć i się pośmiać kiedyś Ci dawałam linka

Mój blog:
Stary 2010-08-06, 10:01   #165
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie

Sztynko, nie zamierzam sie z ciebie smiac, bo podobaja mi sie paznokcie, ktore robisz
Hm... przez to, ze jeszcze nie mam mieszkania na kolejny rok akademicki i praktycznie codziennie jestem w Lublinie, musialam odwolalc 2 klientki, a chcialy przyjechac do mnie do domu ;/ lipa ;/
Ale znalezienie mieszkania na dzien dzisiejszy jest wazniejsze.
Stary 2010-08-10, 17:57   #166
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie

Dzisiejsze Jestem z nich bardzo zadowolona, bo w ogole praktycznie nie byly pilowane Pani przyjechala do mnie i bardzo sie spieszyla, bo ma male dziecko i mialam malutko czasu... A zdjecie wyszlo brzydkie, bo bylo robione w biegu doslownie, pani sie spieszyla na autobus. Naprawde wyszlo dobrze i french rowniutki jak nigdy Gdybym je jeszcze na koncu opilowala, to byloby cacy ;D Ale pani powiedziala, ze jej sie podobaja, byleby sie trzymaly, tak wiec i ja jestem zadwolona. Zrobilam tak, jak mi radzilyscie i po opracowaniu szkieletu przeciagnelam jeszcze lekko jednofazowka i powiem wam, ze chyba przynioslo efekt... Bo przy skorkach nie widzialam zadnych zapowietrzen, jedynie przy kciuku, ale pani zle trzymala kciuka, bo juz tak sie spieszyla, ze wytrzymac nie mogla... Swoja droga, to bylo smieszne.

Takze oceniajcie, ale zaznaczam, ze paznokcie nie byly pilowane wcale praktycznie.
Stary 2010-08-11, 22:04   #167
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie

Moje stopy. Wiem, ze lepiej wygladaloby to, gdyby paznokciec w duzym palcu byl dluzszy, ale on mi wcale nie rosnie... a na szablonie nie chcialo mi sie przedluzac. Tak wiec jest to, co widac.

I do tego beznadziejny splywajacy bialy zel z golden nailsa ;/ mam chec go wyrzucic, bo nawet nie zdarze nogi do lampy wlozyc, a juz jest krzywo
Stary 2010-08-11, 22:54   #168
ana990
Raczkowanie

GG do ana990

Stópki mi się podobają
ana990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 06:02   #169
SONIA004
Zadomowienie

dla stópek!!!
A te wyżej... powinny jednak trafić pod pilnik. (każdy diament trzeba oszlifować, by można się było nim zachwycać)
Stary 2010-08-12, 11:22   #170
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie

Dziękuje wam dziewczyny

Dzisiaj przyszla juz paczka i bialy zel jest mega gesty i jestem zadwolona!!! Nie ma porownania do tego, co mam teraz, juz nic nie bedzie splywac i usmiechy beda ladnie wygladac )

Dzisiaj planuje robic sobie migdalki, bo nie umiem ich robic, a widze, ze coraz wiecej osob chetnych na nie jest.
Stary 2010-08-12, 13:51   #171
DobraDusza88
Zakorzenienie

No rączkom brakuje opiłowania Więc następnym razem nie ma, że się Pani spieszy- ma poczekać i koniec
Stary 2010-08-12, 19:27   #172
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

A ja się wybiję Olu Mi się stopy baaardzo podobają Wyszły świetnie, naturalnie i chyba o to chodzi. Nie ma konieczności wydłużania dużego palucha, wyglądają ślicznie, a założysz japonki to jak marzenie
Co do tych wyżej to mi się nie podobają, bo zdobienie się domyślam to Pani robota? Ostatnio miałam takie bardzo podobne, bo kobieta chciała kształt pipe i frencz na prosto. Wyszło beznadziejnie, ale co poradzić ehh . Uważam, że powinnaś wyrównac krawędzie boczne, bo schodzą Ci wyraźnie na jedna stronę i jak dla mnie bardziej zalać krzywą . Ogólne wrażenie jest ok, ale nie ma co trza opiłować co do budowy się nie wypowiadam, bo nie mam kompetencji, ale coraz lepiej Ci idzie, a jak zobaczysz gęsty biały w akcji to oszalejesz z radości

Mój blog:
Stary 2010-08-12, 21:52   #173
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie

Prawa reka moja.

Jestem w szoku, ze tak ladnie mi wyszly. Zaznaczam, ze wszystko robilam lewa reka. French slabo usmiechniety, bo nie dalam rady lewa usmiechnac.

Moje pierwsze paznokcie bez szkieletu. wypowiedzcie sie pod wzgledem budowy przede wszystkim...

Wiem, ze skory sa zmasakrowane... ale nie mialam do pilowania cierpliwosci, komus oczywisce bym tak nigdy nie zrobila, wiec nie zwracajcie na to uwagi.

Takze wypowiadajcie sie, bo to moj prawdziwy debiut, najlepsze paznokcie do tej pory zdecydowanie )
Stary 2010-08-12, 22:18   #174
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie

cd
Stary 2010-08-13, 09:32   #175
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie

Nikt nie komentuje, to znaczy, ze jednak są zle?
Stary 2010-08-13, 09:52   #176
byliczka
Zakorzenienie

Mroczna powiem tak.. Kształt taki kompletnie paskudzi ręce. Bo nie jest to ani migdał ani szpic, jeśli zamysł był żeby to był migdał- to bardziej zaokrąglić, jeśli szpic- taka długość to nie najlepszy pomysł. Teraz wyszły takie ptasie dziubki, gdybyś same te czubki spiłowała i postawiła bardziej na półokrągły kształt były by bardzo ładne. Prosty french niestety psuje efekt, bo optycznie skraca płytkę, ale do wykonania przyczepić się nie można. Spróbuj je opiłować jak pisałam i zobaczysz że będą jeszcze ładniejsze
Stary 2010-08-13, 11:06   #177
SONIA004
Zadomowienie

Mnie tam sie podobaja, takie lekkie wyszły. Uśmiech mógł być bardziej uśmiechnięty ale to przyjdzie z czasem. A co do ostatecznego kształu to posłuchałabym rad Byli... Ona wie i widzi więcej niż my początkujące
Stary 2010-08-13, 11:48   #178
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie

Dziękuje wam za rady ;*

Byliczko, bardzo mi milo slyszec od ciebie pozytywną opinię Zrobilam tak, jak mi radzilas, spilowalam te czubki bardziej na migdalki i faktycznie o wiele lepiej wyglada

Soniu, dzięki za opinię, mnie rowniez sie podobają

Druga ręka wlasnie sie robi, zdjecia pewnie beda wieczorem.
Stary 2010-08-13, 16:44   #179
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie

Efekt koncowy, przerobione na migdalki.

w rzeczywistosci wygladaja jeszcze lepiej, ale moj brat nie umie robic zdjec ;/
Stary 2010-08-13, 18:41   #180
Vanessita
Zakorzenienie

Zdecydowanie lepiej w tym kształcie ale i tak proszą się o uśmiech

Nowe wątki na forum Pazurkowe galerie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości