Krzaczaste, "zapuszczone" brwi modelek vs brwi idealnie wyregulowane - co jest modne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-07-02, 14:51   #1
Blushy
Raczkowanie

Krzaczaste, "zapuszczone" brwi modelek vs brwi idealnie wyregulowane - co jest modne?

Wbrew temu, co mowia wszystkie moje kolezanki i znajome wizazystki (ze brwi musza byc wyregulowane) mnostwo modelek na wybiegach, roznych sesjach, w reklamach ma 100% naturalne, "zapuszczone" brwi, wygladajace na nietkniete pesetka Moj wniosek z tego jest taki, ze skoro w "wielkiej modzie" sa niewyregulowane brwi, to chyba nic w tym zlego Co o tym myslicie? Mi to by bylo na reke, bo nie lubie skubac moich brwi
Blushy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 15:24   #2
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125
Dot.: Krzaczaste, "zapuszczone" brwi modelek vs brwi idealnie wyregulowane - co jest

Nie sugeruj się modelkami, bo każemu pasuje inny kształt brwi. osobiście nienawidzę krzaczastych brwi, dlatego swoje reguluję. Żadna przyjemnośc, ale ładnie zrobione brwi, w dodatku odpowiednio przyciemnione i skorygowane cieniami z paletki Essence nadają mojej twarzy charakteru i naprawdę, bardzo dużo dają. Z niewyregulowanymi brwiami wyglądam tak nieciekawie.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 16:27   #3
zawszeboska
Zakorzenienie

Dot.: Krzaczaste, "zapuszczone" brwi modelek vs brwi idealnie wyregulowane - co jest

Aggie125, a co to za paletka? Jakaś specjalna do brwi?

Ja też moje brwi reguluję. I nie przestanę, nawet jeśli krzaki będą w modzie.
zawszeboska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 16:43   #4
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Aggie125, a co to za paletka? Jakaś specjalna do brwi?
Paletka Essence, ma bardzo dobre oeny na KWC, w tym i moją

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 21:17   #5
tranqil babe
Wtajemniczenie

Ja uwazam, ze moda moda ale bycie niewolnikiem mody jest niemądre Warto miec brwi pasujace do typu urody, jezeli komus pasują zapuszczone to niech takie ma

tranqil babe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 21:23   #6
ulinkaaa
Zakorzenienie

Nie sugeruje sie moda, tylko reguluje do ksztaltu mojej twarzy.
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 12:37   #7
estra
Rozeznanie

Wiesz są ludzie, którzy w miarę dobrze wyglądają z takimi brwiami, bo ich naturalny kształt już jest odpowiedni. Ja jednak (i 98 procent społeczeństwa) uważam, że delikatnie wyregulowane brwi mogą dodać wiele uroku

natura!
estra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 17:25   #8
karinkaa
Zadomowienie

Niewazne co jest modne,tylko w czym sie lepiej czujesz
Chocby byly modne krzaki przeslaniające pol czola to ja i tak bede regulowac ,bo podobaja mi sie cienkie brwi,ktorej pasuja do mojego owalnego ksztaltu twarzy
karinkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 18:43   #9
tylkokasia
Moderator

Ja wam powiem tak jakiś czas temu malowałam właśnie taką osobę z krzaczastymi brwiami. Były chyba nigdy nie regulowane. Wyglądały jak poziome kreski (zero łuku). Mało tego zamiast zwężać się na końcach były szersze. Do tego bardzo, bardzo ciemne.
Niestety mimo moim zdaniem udanego makijażu oka twarz tej pani wyglądała bardzo smutno.
Na zdjęciach wygląda jakby miała wiecznie skwaszoną minę bo takie brwi nadają twarzy dziwny grymas.
Nie jestem zwolenniczką cienkich kresek ale podstawowe zasady higieny brwi powinny być zachowane - delikatny łuk oraz zwężenie na końcach gdyż t właśnie brwi stanowią ramę dla oka !

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 10:01   #10
_vixen_
Zakorzenienie

Też mnie to dziwi.
Może na modelach takie brwi wyglądają dobrze, bo są to z reguły piękne kobiety lub o oryginalnej urodzie i najważniejsze - nieskazitelnej cerze.
Ale na zwykłych dziewczynach daje to efekt Brezniewa, dlatego jestem za regulowaniem.
_vixen_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 11:55   #11
wielokropek2
Rozeznanie

Ja brwi nie reguluję, ponieważ i bez tego zachowują ładny ładny kształt, absolutnie nie mający nic wspólnego z wizerunkiem Breżniewa. Ponadto są i tak bardzo jasne, właściwie niewidoczne, toteż sprawiam fałszywe wrażenie wielbicielki nowego trendu - ich rozjaśniania. W przyciemnionych wyglądam po prostu karykaturalnie. Podobnie jednak jak dziewczyny radzę nie sugerować się modą, a własnymi, indywidualnymi potrzebami.
Stary 2010-07-05, 16:22   #12
natalia0955
Przyczajenie

najlepsze są te pomiedzy krzaczastymi, a tzn nitkami poprostu nie wpadać ze skrajności w skrajność i nie sugerować się tym co jest modne, bo do każdego co innego pasuje, najlepiej pójdź do kosmetyczki i niech Ci wyreguluje to kosztuje 5zł może 10
natalia0955 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 16:43   #13
Monikonsa89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natalia0955 Pokaż wiadomość
najlepsze są te pomiedzy krzaczastymi, a tzn nitkami poprostu nie wpadać ze skrajności w skrajność i nie sugerować się tym co jest modne, bo do każdego co innego pasuje, najlepiej pójdź do kosmetyczki i niech Ci wyreguluje to kosztuje 5zł może 10

Popieram wypowiedź koleżanki Najlepsze są brwi nie całkiem zapuszczone, ale i nie super cienkie, coś pomiędzy

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 13:17   #14
SweetLips
Raczkowanie

Hej Dziewczyny
Ja mam odwrotny problem, moje brwi nie rosną w związku z tym używam henny brązowej ( bo mam jasne włosy) farbuje niewidoczne jasne włoski i choć troszke są grubsze - niestety nic na nie nie działa - próbowałam różne odżywki i olejek rycynowy ale na nic. To są skutki samodzielnej depilacji brwi w średniej szkole. Moda sie zmienia więc nie warto sobie robić kuku tak jak ja. Może znacie jakieś sposoby na porost brwi ?
SweetLips jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 20:35   #15
pinupxgirl
Wtajemniczenie

Faktycznie zauwazylam ze sporo modelek ma w ostatnim czasie dosc krzaczaste brwi i o dziwo wygladaja z nimi pieknie. Jednak w realnym zyciu nie widuje kobiet ktorym pasuja niewyregulowane brwi. Nadanie im ksztaltu penseta zwykle pomaga
Moze to kwestia tego, ze modelki sa zwykle zjawiskowo piekne, wiec wszystko im pasuje nawet szeeeerokie, nietkniete penseta brwi

pinupxgirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 21:43   #16
crippled
Wtajemniczenie

Każda dziewczyna marząca o zawodzie modelki na spotkaniu w agencji słyszy "nie farbować włosów, nie depilować brwi i nie korzystać z solarium" Założenia są takie, że modelka ma być naturalna, charakterystyczna i mieć plastyczną twarz bez puchatych policzków.

No i na takich twarzach może takie brwi prezentują się korzystnie, ale na przeciętnych dziewczynach już niekoniecznie
Jestem zdania, że najlepsze są brwi wyregulowane, ale bez zmiany ich naturalnego kształtu.

Ja mam na to system Obrysowuje kontury brwi kredką, mocno tak żebym dobrze widziała i wszystko co wystaje poza linie usuwam. Już wiele razy słyszałam, że mam piękny łuk - sama natura

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości