Bonder - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-03, 19:19   #1
luckyy67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3

Bonder


Witam,

Mam pytanie w sprawie bondera, otóż wyczytałam na tutejszym forum, że stosując bonder nalezy jego nadmiar przetrzeć wacikiem i do lampy,
Ja przeszłam kurs, na którym mówiono mi, że nakładamy bonder, dajemy do lampy i wycieramy wacikiem nasączonym cleanerem po wyjęciu z lampy.
Tak też się zdziwiłam jak to w końcu powinno być... ?
luckyy67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 19:34   #2
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Bonder

ile firm - tyle bonderów i tyle sposobów jego użycia. Zapoznaj się z wytycznymi producenta bondera który stosujesz i bedziesz wiedziała najlepiej.

(aczkolwiek o przecieraniu cleanerem jeszcze nie słyszałam - ale ja w ogóle bondera nie używam, więc nie wiem)
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 19:35   #3
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: Bonder

Z firm które posiadają w swojej ofercie Bonder ( czyli światłoutwardzalny primer) znam tylko dwie.Astonishing Nails oraz IBD.
Obydwie firmy zalecają nałożenie bondera i usunięcie jego nadmiaru suchym wacikiem PRZED utwardzeniem.
Napisz na jakiej marce się szkoliłas i u kogo.
__________________
All4Nails Team Kraków
DariannaKrak. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 19:41   #4
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Bonder

ja znam jeszcze bonder cnd - ale tam z kolei ten tzw. bonder nakłada się jak primer (a tym ma się różnić od primera, że stosuje sie go pod żel a nie akryl) - stąd chyba najlepiej stosować się do instrukcji producenta
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 19:57   #5
luckyy67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Bonder

Przeszłam indywidualny kurs stylizacji paznokci żelowych w Gliwicach. Pracowałam na produktach firmy Nails product i z tej firmy mam bonder. Nie ma na nim zaleceń producenta ale tego też sie nie doszukiwałam skoro na kursie pokazywano mi jak go stosować... Niestety nie jestem zadowolona z ich żeli i szukam czegoś odpowiedniego narazie zaczynam od testowania żeli Activ. Co do kursu to chyba muszę wybrać się na coś bardziej profesjonalnego bo nie ukrywam, że więcej rzeczy dowiedziałam się tutaj niz tam...
luckyy67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 22:49   #6
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: Bonder

dobra rada tez ma
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 17:31   #7
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: Bonder

Nt-ja nie napisałam,ze nie ma innych bonderów ale,że ja,osobiście znam te dwa i że obydwie firmy zalecają nadmiar usunąć wacikiem przed utwardzeniem

Generalnie pomiędzy warstwami żelu żadna firma nie zaleca przemywania warstwy dyspersyjnej.
Jeśli nie jesteś zadowolona ze szkolenia i z produktów i budzi Twoją wątpliwość prawidłowość aplikacji produktów które obecnie używasz,proponuję udać się na jednodniowe doszkolenie do polecanego na forach szkoleniowca,tak aby móc u sprawdzonej osoby rozwiać swoje wątpliwości i móc pracować na marce,która nie będzie płatać figli.
__________________
All4Nails Team Kraków
DariannaKrak. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 23:18   #8
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Bonder

Chcialabym zakupic bonder. Jaki polecacie?
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 11:12   #9
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Bonder

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
Chcialabym zakupic bonder. Jaki polecacie?
.........
IBD..trzyma wszystko
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 11:59   #10
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Bonder

dark dzieki ale sprecyzuje sie :P IBD, LF i PB z pewnoscia bym zakupila bez watpliwosci gdybym nie byla ogranicona finansowo, walcze z zapowietrzeniami i mysle sprobowac bondera, jak sie okaze, ze to nie to, to znow zakup na marne Prosilabym o jakies tansze propozycje, jesli to w ogole mozliwe
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 09:38   #11
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Bonder

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
dark dzieki ale sprecyzuje sie :P IBD, LF i PB z pewnoscia bym zakupila bez watpliwosci gdybym nie byla ogranicona finansowo, walcze z zapowietrzeniami i mysle sprobowac bondera, jak sie okaze, ze to nie to, to znow zakup na marne Prosilabym o jakies tansze propozycje, jesli to w ogole mozliwe
.........
to obstawiam jednak przygotowanie płytki....lub same żele..na czym pracujesz?
używasz może acetonu do odtłuszczenia paznokci? odrobinka bardzo pomaga przy trudnej płytce,
drugi trik pomocny-jak juz opracujesz masę i zabierasz się do nabłyszczania to daj troszkę primera od skórek i porządnie wysusz zanim dasz nabłyszczacz..ja daje wtdy własnie bonder
Trzecia kwestia to sam nabłyszczacz,jezeli to gloss i wyjedziesz na nat.płytkę na bank podpowietrzy całość.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 18:05   #12
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Bonder

na prawej rece mam masakre, ale jestem praworeczna, wiec to moze byc wina skorek, lewa moglam "przeoczyc". Na lewej juz sa takie male zapowietrzonka, a mysle, ze dobrze przygotowlam plytke, bo zawsze sie bardzo staram, uzywam RaNails. Glossa to nie wina, bo w niektorych zapowietrezonych miejscach nawet widac, ze nie dojechalam nim. Myslalam, ze na takie male bonder mi pomoze.
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 18:25   #13
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Bonder

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
na prawej rece mam masakre, ale jestem praworeczna, wiec to moze byc wina skorek, lewa moglam "przeoczyc". Na lewej juz sa takie male zapowietrzonka, a mysle, ze dobrze przygotowlam plytke, bo zawsze sie bardzo staram, uzywam RaNails. Glossa to nie wina, bo w niektorych zapowietrezonych miejscach nawet widac, ze nie dojechalam nim. Myslalam, ze na takie male bonder mi pomoze.
.......
ale to o Twoje własne łapki Ci chodzi? a klientkom się nie zapowietrzają? jak o własne to sprawa jak dla mnie wyjaśniona mi się NIGDY nie zdarzyło zrobić dokładnie swoich łapek,zawsze jest coś zalane/niedolane/przepiłowane/niedopiłowane...poprostu samej sobie ciężko wykonać paznokcie i już..gdzieś nawet o tym dziewczyny pisały,ze największe problemy mają ze sobą własnie nie wiem czy bonder na to pomoże
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 23:54   #14
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Bonder

jak komus robie tez sie zapowietrzeaja raz mniej raz gorzej. Ale przez dlugi czas uzywalam acetonu na to primer. teraz probuje dehhydrator i primer. ostatnio robilam siostrze, ale po primerze dalam masked, a on sie czesto zapowietrza z tego co czytam bez podkladu. Pamietam, ze jak robilam kolezance instruktorce pod jej okiem uzywalam bondera LF i z jej relacji wiem, ze trzymaly sie dobrze, stad ten moj pomysl z bonderem
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 20:48   #15
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Bonder

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
jak komus robie tez sie zapowietrzeaja raz mniej raz gorzej. Ale przez dlugi czas uzywalam acetonu na to primer. teraz probuje dehhydrator i primer. ostatnio robilam siostrze, ale po primerze dalam masked, a on sie czesto zapowietrza z tego co czytam bez podkladu. Pamietam, ze jak robilam kolezance instruktorce pod jej okiem uzywalam bondera LF i z jej relacji wiem, ze trzymaly sie dobrze, stad ten moj pomysl z bonderem
.....
masked tylko z podkładem
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 22:47   #16
elcia woj
Przyczajenie
 
Avatar elcia woj
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
GG do elcia woj
Dot.: Bonder

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
jak komus robie tez sie zapowietrzeaja raz mniej raz gorzej. Ale przez dlugi czas uzywalam acetonu na to primer. teraz probuje dehhydrator i primer. ostatnio robilam siostrze, ale po primerze dalam masked, a on sie czesto zapowietrza z tego co czytam bez podkladu. Pamietam, ze jak robilam kolezance instruktorce pod jej okiem uzywalam bondera LF i z jej relacji wiem, ze trzymaly sie dobrze, stad ten moj pomysl z bonderem
Ja właśnie używam bondera LF i jest rewelacyjny klientki mega zadowolone przychadzą nawet po 2 miesiącach i zero zapowietrzeń
elcia woj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 13:41   #17
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Bonder

bonder z Nails Company - jak dla mnie - niezastapiony
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.