AAAAAAA!!! Moje w這sy to pora磬a! Pomocy! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2004-09-21, 18:41   #1
pantera@@@
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

AAAAAAA!!! Moje w這sy to pora磬a! Pomocy!

Nie mog ju wytrzyma z moimi w這sami. Prubowa豉m wszystkiego. Przer騜ne produkty, zapuszczanie, skracanie w這s闚...
Mam cienkie i delikatne w這sy. A co w nich niecierpie to to, 瞠 si nie豉dnie faluj. Bez 豉du i sk豉du. Raz podwijaj si pod sp鏚, raz do g鏎y a raz w jeszcze inn stron. U篡wam po ka盥ym myciu 瞠l do prostowania w這s闚 Goldwell, kt鏎y wyg豉dza je, rozprostowuje i sprawia 瞠 si lepiej uk豉daj. Gdy podeschn dosuszem je suszark i uk豉dam na suszarko-lok闚ce rozprostowuj帷 je. I jest spoko dopuki nie zacznie pada deszcz lub nie b璠zie wilgotno. Wtedy na mojej g這wie tworz si nie豉dne fale.... Ju nie wiem co mam zrobi. B豉gam! Porad嬈ie!
pantera@@@ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-09-21, 20:57   #2
aniapl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38
Re: AAAAAAA!!! Moje w這sy to pora磬a! Pomocy!

Mam podobny rodzaj wlosow, tez z tym walczylam i przez usilne prostowanie ich mozna je tylko zniszczyc a wtedy bedzie jeszcze gorzej.
Gdy poczuja wilgoc ich luski rozszezraja sie i sa podatne na krecenie i niesforne zachowanie, to juz taki rodzaj wlosow i tak ich struktura. Wszytskie zabiegi dotyczace prostowania straczaja od jednego do drugiego stosowania, bardziej profesjonalne troche dluzej.

Mysle, ze najlepiej dobrac fruzurke, najlepiej jakos zwichrowana, przy ktorej tak ukladajace sie wlosy dodadza jej uroku, byc moze wtedy docenisz takie a nie inne swoje wlosy i bedziesz zadowolona.

Sproboj zapuscicwlosy tak za ramiona, tak zeby wlosy mialy jednakowa dlugosc, a nawet z przodu zeby byly "lekko" dluzsze, koncowki prosto przyciete - nie wystrzepione, wtedy wlosy nie bede sie zaczepiac o siebie i mniej bede sie wywijac, a jak juz bede to wszytskie na tej samej mniej wiecej dlugosci i nie bedziesz moze tak sie denerwowac - niektore dziewczyny nawet chcialby taka fruzurkei takie wlosy niz ich naturalne proste.

Jesli zapuscisz tak wlosy, wtedy bedzie mozna ladnie je jakos sciac i dobrac odpwoiednia dla nich fryzurke jesli tak Ci sei znudzi.

Ale moze sama znajdziesz tez inny i ciekawy sposob na swoje "niegrzeczne" w這ski.

Pozdrawiam
Leila
aniapl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-09-22, 17:27   #3
anastacja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 301
Re: AAAAAAA!!! Moje w這sy to pora磬a! Pomocy!

Rad na falowane w這ski jest albo odpowiednia fryzurka, taka w豉郾ie roztrzepana Albo trwa貫 prostowanie w這sk闚. L'oreal wykonuje zabieg X-tenso, jest to sta貫 wyg豉dzanie w這sk闚 i prostowanie. Utrzymuje si bodaj瞠 miesi帷 ? lub d逝瞠j, gdy si sotosuje specialne produkty r闚nie z L'oreala.
Pozdrawiam !
Ana
anastacja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-11, 14:03   #4
QxQ
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37
GG do QxQ
Dot.: Re: AAAAAAA!!! Moje w這sy to pora磬a! Pomocy!

mam normalnie chyba identyczne w這sy !
wczoraj bylam u fryzjera i je troche skrocilam i zrobilam grzywke wyglada fatalnie zobacz http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=372842
Stary 2009-10-11, 14:14   #5
kiitty
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 346
Dot.: AAAAAAA!!! Moje w這sy to pora磬a! Pomocy!

ja uzywam balsamu prostujacego wlosy Nivea straight&easy. wedlug mnie troche pomaga. wlosy sa po nim gladsze i nie wyginaja sie w kazda strone
kiitty jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-11, 15:25   #6
ewelinusia88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34
Dot.: AAAAAAA!!! Moje w這sy to pora磬a! Pomocy!

mam takie w這sy jak ty i z doswiadczenia wiem 瞠 im kr鏒sze tym gorzej wygladaja. dzisiaj rano je wyprostowa豉m by造 ladne i proste wysz豉m na zewnatrz i ju po prostych nie ma 郵adu ale nie wygladaja fatalnie tak jak kiedys kiedy mia豉m je du穎 kr鏒sze. obecie mam w這sy do ramion. w這sy im d逝窺ze tym sa cie窺ze a tym samym mniej podatne na skr璚anie. mi troche pomaga wcieranie w wilgotne wlosy pianki podkre郵aj帷ej skr皻 lok闚 wtedy 豉dniej si skrecaj a nie tylko wywijaj na wszystkie strony
ewelinusia88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.