Potrzebuje pomocy :) w sprawie w這s闚 ;) - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-07-04, 22:35   #1
paulilo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Potrzebuje pomocy :) w sprawie w這s闚 ;)

Siemanko jestem tutaj nowa zwracam si z pro軸 id w pi徠ek do fryzjerki na niby pasemka jak dot康 i chcia豉bym jednolity kolor ...kiedys z jakis ponad rok temu mialam zafarbowane wlosy na czarny i zaczelam je traktowac pasemkami i je rozjasnilam przez ten rok do takiego stopnia (zalaczam zdjecie ) od glowy do ucha mam swietne wlosy a koncowki caly czas brazowe rudawe nie wiem jaki to kolor uznac .... i co mam zrbic by wlosy cale takie byly....pasemka tkzw baleja robie juz ponad rok i efektu mocnego nie widze w koncowkach podcinam fakt ale nie wiem co mam zrobic a szkoda mi dlugosci by sciac prosze doradzcie mi moze jakis inny kolor !!!
PS: a dalo by sie z tego zrobic konkretny caly blad??
paulilo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-05, 18:33   #2
sonk
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 143
Dot.: Potrzebuje pomocy :) w sprawie w這s闚 ;)

a mia豉 robion dekoloryzacj?? ja jak schodzi豉m rok temu z czarnego to babka mi zrobi豉 najpierw dekoloryzacje, a potem nak豉da豉 mi rozja郾iacz (bo m鎩 naturalny kolor to br您) i powiem Ci ze ja od razu wysz豉m z salonu blondynk!!
nie wiem mo瞠 idz do profesjonalnej fryzjerki! ona napewno co zaradzi. Piszesz 瞠 idziesz na pasemka niby pasemka, ale chcesz ju mie wszystkie w這sy blond. Wi璚 powiedz jej 瞠 chcesz mie jednolity kolor taki jak na g鏎ze masz! Nie wiem ja mia豉m od razu blond na ca貫j d逝go軼i
sonk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-06, 12:29   #3
loveangelmusicbaby
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 137
Dot.: Potrzebuje pomocy :) w sprawie w這s闚 ;)

Cytat:
Napisane przez paulilo Poka wiadomo嗆
Siemanko jestem tutaj nowa zwracam si z pro軸 id w pi徠ek do fryzjerki na niby pasemka jak dot康 i chcia豉bym jednolity kolor ...kiedys z jakis ponad rok temu mialam zafarbowane wlosy na czarny i zaczelam je traktowac pasemkami i je rozjasnilam przez ten rok do takiego stopnia (zalaczam zdjecie ) od glowy do ucha mam swietne wlosy a koncowki caly czas brazowe rudawe nie wiem jaki to kolor uznac .... i co mam zrbic by wlosy cale takie byly....pasemka tkzw baleja robie juz ponad rok i efektu mocnego nie widze w koncowkach podcinam fakt ale nie wiem co mam zrobic a szkoda mi dlugosci by sciac prosze doradzcie mi moze jakis inny kolor !!!
PS: a dalo by sie z tego zrobic konkretny caly blad??
hej, bardzo mi sie podoba ten kolor co masz na zdjeciu fajnie te kolory ze soba wspolgraja. tak, da rade zrobic caly blond, ale czy warto? bo z czarnego przez braz wyjda tylko takie zoltawe wlosy i moim zdaniem nie zbyt ciekawe... oraz jest ryzyko ze po takiej procedurze beda dosc wysuszone... oczywiscie, zawsze mozna dodac pasemka blond do tych ciemniejszych wlosow i ciemniejsze pasemka do tych jasniejszych wlosow co masz na gorze (jesli zalezy Ci na tym zeby miec jakis dosc jednolity kolor). czyli wszystko jest mozliwe (oprocz platyny na tych ciemniejszych wlosach )- trzeba tylko miec dobrego fryzjera ktore ladnie dobierze kolory.

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.