Utrzymanie koloru włosów farbowanych-rozjaśnianych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-09-27, 15:41   #1
Gosiabie
Rozeznanie

Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie

Utrzymanie koloru włosów farbowanych-rozjaśnianych

Pani Grażyno - proszę mi pomóc w doborze szamponu pielęgnującego włosy opisane w tytule.
Mam długie, delikatne, ale gęste włosy, które potraktowałam ostatnio balejażem w odcieniach beżowego blondu.
Zastanawiam się nad kupnem szmponu loreal vitamino color.
Co PAni o tym sądzi?
Czy lepsza jest wella? Już miałam i znudziła mi się
Po9zdrawiam serdecznie
Gosiabie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-27, 22:05   #2
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Re: Utrzymanie koloru włosów farbowanych-rozjaśnianych

nie znam tych kosmetykow i ich dzialania, ale zawsze do utrwalania koloru nalezy uzywac kosmetykow przeznaczonych dla takich wlosw
moze dziewczyny znaja ten szampon?
Stary 2004-09-27, 22:14   #3
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca

Ja bardzo lubię szampon Vitamino Color do włosów cienkich - generalnie w ogóle cenię dosyc profesjonalnego Loreala. Najlepiej sprawia sie przy włosach farbowanych na ciemno, nie płowieją aż tak szybko (a może sobie jeszcze tylko wmawiam ), dobrze nawilża, nie narusza delikatnej struktury i tak już osłabionych włosów, nie plącze ich ani nie kołtuni. Cudów nie ma, kolor troszkę zblaknie zawsze ale taki szampon pomaga przedłużyć zywotność koloru. To chyba mój ulubiony szampon do włosów farbowanych bardzo dobry. Odżywka z tej linii jest już dla mnie tylko dobra, zaś z masek polecam zdecydowanie Intense Repair.
Gosieńko, skoro masz blond balejaż to może warto jakiś szampon do blondu? Ja z natury mam ciemnoblond włosy, często rozjasniałam pasemkami. Przetestowałam bardzo wiele szamponów i odzwywek do blondu, niektore naprawdę nadają świetliste refleksy. Ze swojej strony polecam serię Swarzkopfa Bonacure Blond

Pozdrawiam serdecznie

Smoczyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-27, 22:36   #4
Gosiabie
Rozeznanie

Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie

Dziękuję Ci OLu
Problem w tym ,ze zamierzam dokonać zakupu na allegro(jakaś ekonomiczna wielka butla , a tam niestety Schwarzkopfa nie widzę.
W salonach fryzjerskich zostawiam bowiem forunę, a kosmetyki są tam bardzo drogie.
Dobrze mi się zdawało, że gdzies już słyszałam Twą pozytywną opinię na temat Vitamino Color.
Naturalne włoski mam jasnobrązowe, więc chyba zdecyduję się na ten loreal. Choc przyznam, że mam ochotę na ten szampon do włosków blond.
Pozdrawiam serdecznie
Stary 2004-09-27, 22:54   #5
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca

Drobiazg Gosieńko
Tez widziałam na allegro te gigantyczne butle, chyba przy następnej wypłacie kupię sobie taki szampon i dużą maskę - ceny tych ekonomicznych opakowań są bardzo korzystne ale na razie chcę zużyć to co mam - a mam potężny arsenał... jestem naprawdę maniakiem i mam zawsze w domu pod ręką kilka różnych szamponów i maseczek, ciężko byłoby mi się zdecydować na jeden... mam suche włosy i uzywam szamponu do zniszczonych włosów, ale na zmianę z Fitomedem, no trzeba raz na jakiś czas spłukać te silikony... Ach jestem włosowy maniak Myślę że będziesz zadowolona z Vitamino, to dobry szampon, ja polecam z czystym sumieniem
A ja Schwarzkopfa kupuję zawsze w sklepie fryzjerskim gdzie mają bardzo fajne rzeczy i nie mogę się oprzeć po Kerastase myślałam że już nic mnie do tego stopnia nie zauroczy, ale Schwarzkopf jest super - zwłaszcza linia repair, dla suchych włosów bombowa

Buziaki

Smoczyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-27, 23:07   #6
Gosiabie
Rozeznanie

Ja też jestem fanka Kerastase, ale na razie fundusze mi troszki ..stopniały..hehe i musze się ratowac czym innym.
Nie mogłam się nigdy przekonać do Loreala - może dlatego, że
mój Piotr, w czasach, gdy nosił jeszcze długie włosy, dostał łupieżu po jednym z szamponów tej firmy.
Myślę, że nie wszystko tej formy jest takie, hehe
Na punkcie włosów mam hopla kompletnego i też mam szafe kosmetyków.
Choc, jak mówię, ostAtnio trochę mi pokładów ubyło..
Przynajmniej mam parę profesjonalnych odżywek Kerastase i Welli ;-0
Będe pamiętała o Schwarzkopfie.
Dziękuje raz jeszcze.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości