profesjonalne farby do w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2002-08-25, 00:26   #1
guest
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 954

profesjonalne farby do w這s闚

Odkylam dzisiaj sklep, gdzie mozna kupic profesjonalne farby do wlosow (m.in Wella L'Oreal). Widzialam super jasny blond o jakim zawsze marzylam ale niestety zaden fryzjer nie spelnil tych marzen [img]icons/icon9.gif[/img]. Chcialabym ufarbowac sobie kilka, kilkanascie pasemek (na calosc-nie, bo odrosty byloby widac po dwoch tygodiach) i zastanawiam sie, czy moge zrobic to sama? Czy ta farba nie bedzie za inwazyjna, jak dlugo powinnam ja trzymac? Niestety nie moge zapytac sprzedawczyni, bo wywieszona jest informacja, ze to sa profesjonalne produkty i oni nie ponosza odpowiedzialnosci za efekty i nie udzielaja rad.
Wiem, ze zaproponujecie mi wizyte u fryzjera. Ale moje dotychczasowe wizyty u amerykanskich fryzjerow byly straszne. Za pierwszym razem zaplacilam $80 za grube, brzydkie i krzywo polozone pasemka.. pomijam fakt, ze bardzo niefachowo je nakladala, bo zrobila mi przedzialek na przodzie (zamiast na czubku glowy zebrac wlosy i farbowac od przodu glowy do tylu, po uprzednim ufarbowaniu tylu i bokow) i potem widac bylo balejaz tylko wtedy jak nosilam przedzialek na srodku.. Nastepna wizyta u innego fryzjera to $120.. mialy byc bardzo jasne pasemka a wyszlo tak jakby ufarbowala mi wszystkie wlosy.. Tesknie za fryzjerka z Lodzi [img]icons/icon22.gif[/img]
guest jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-08-25, 09:00   #2
guest
Zakorzenienie

Re: profesjonale farby do wlosow

Ninieczka, powiem Ci jedno:
przez kilka lat farbowa豉m w這sy samodzielnie (mia豉m proste, p馧d逝gie, wi您a豉m je w koczek - nie mia豉m po co chodzi do fryzjera). Wypr鏏owa豉m wi瘯szo嗆 farb dost瘼nych na rynku i ostatecznie trzymam si L'Oreala (chcia nie narzeka豉m te dobre farby Welli). I w這ski mia豉m ca造 czas pi瘯ne, 篡we, b造szcz帷e - farbuj帷 je co 4 tygodnie.
A - tak ze dwa lata temu - postanowi豉m co zmieni w swoim wygl康zie; wybra豉m si do salonu Welli - gdzie za drug wizyt fryzjerzy nam闚ili mnie na pasemka (niewiele, tylko refleksy). Ju po pierwszym farbowaniu w這sy wydawa造 si grubsze i sztywniejsze, a po p馧 roku w這sy zamieni造 si w co, co przypomina這 w dotyku sznurek do snopowi您arki. Przenios豉m si do autoryzowanego przez L'Oreala salonu z tradycjami. Trafi豉m na 鈍ietn fryzjerk, zaproponowa豉 mi od篡wcze produkty Kerastase, stan w這s闚 si poprawi. Ale fryzjerka si zwolni豉, zaj窸y si mn inne. Odtwarza造 mi pasemka (co zrozumia豉m po czasie) "jak popad這", a nie wybieraj帷 ju rozja郾ione w這sy. Skutek - wszystkie w這sy zosta造 odbarwione, strasznie si przesuszy造. Kiedy do piel璕nacji wystarcza造 mi zwyk貫 (ca趾iem przecie przyzwoite) rynkowe produkty, a teraz jestem "uzale積iona" od Kerastase po 70-80 z szt. i jeszcze profesjonalnych 鈔odk闚 do modelowania, bo bez nich nie mog u這篡 w這s闚 - pomimo tego 瞠 kr鏒ko 軼i窸am. Farby profesjonalne L'Oreal i Matrix w odcieniu zbli穎nym do mojego szatynowego zmywaj si w 2-3 tyg., a odcienie ciemniejsze s trwa貫, ale wygl康aj nienaturalnie. W這sy s dalej suche i sztywne, pomimo traktowania kosztownymi preparatami i codziennego od篡wiania.
Wniosek:
profesjonalne farby niszcz w這sy (pewnie po to, 瞠by nas zmusic do korzystania z profesjonalnych kosmetyk闚 do piel璕nacji i stylizacji). Osobi軼ie z tym ko鎍z. Zamierzam wr鏂i do rynkowych produkt闚 do koloryzacji, fryzjerom zostawi tylko strzy瞠nie.
pozdrowionka serdeczne [img]icons/icon40.gif[/img]
Stary 2002-08-25, 09:47   #3
guest
Zakorzenienie

Maga jak przeczyta豉m "salon Welli" to zrobilo mi sie gor帷o.Dwa lata temu w przyp造wie strasaznej chandry postanowi豉m co zmieni w swoim wygldzie oczywi軼ie w celu poprawienia nastroju.Nie od dzi wiadomo ,瞠 lepsze jest wrogiem dobrego.Wybra豉m salon firmowy Welli poniewa liczy豉m na pe貫n profesjonalizm.Mysl,瞠 niedowidz帷a s御iadka zrobi豉by mi 豉dniejsze i mniej popalone pasemka.To by horrror(przy kasie r闚nie).Prawie dwa lata chodzilam ze spuszczona g這w i tunelami zanim inny fryzjer doprowadzi mnie do stanu u篡walno軼i.
Stary 2002-08-25, 10:09   #4
guest
Zakorzenienie

G喚boko ci rozumiem [img]icons/icon38.gif[/img]
Taka my郵 do嗆 praktyczna mnie nachodzi:
par miesi璚y temu by豉 dyskusja na forum o salonach fryzjerskich; dziewczyny obieca造 瞠 jak trafi na co godnego polecenia, to dadz zna - i nic.. to m闚i samo za siebie;
A instytucja "Z這ty Salon" rozwija si niemrawo - bo te wi瘯szo嗆 wiza瘸nek jest jeszcze w wieku, kt鏎y nie zmusza do korzystania z profesjonalnych kosmetyczek, poza standardowymi zabiegami higienicznymi.
Gdyby tak Z這sliwiec (widzisz to, Z這 ?? [img]icons/icon7.gif[/img] ) zrobi nam "Czarn List Salon闚 Fryzjerskich" czuj, 瞠 mia豉by powodzenie. Albo osobny ranking "Z這ty fryzjer", bo to co opisujemy w Z這tym Salonie og鏊nie - to nie przystaje > przyda這by si mie mo磧iwo嗆 osobnej oceny jako軼i strzy瞠nia (to mo積a po pierwszej wizycie oceni), osobno modelowania + doboru fryzury, a osobno koloryzacji (tu za pierwszym razem mo瞠 by OK, a dramat zaczyna si p騧niej)
i koniecznie - po ilu wizytach jest ocena (z utrzymaniem jako軼i us逝g te bywa r騜nie)
Ciekawe, co na to Kierownictwo wiza ... [img]icons/icon40.gif[/img]
[img]icons/icon27.gif[/img]
Stary 2002-08-25, 10:20   #5
guest
Zakorzenienie

Re: Wella nie!

Taaa. Wella chyba stara si zas逝篡 na miano najbardziej bublowatego salonu.
Kilka lat temu postanowi豉m obci望 w這sy na kr鏒ko. Troch ba豉m si, jaki b璠zie efekt moich eksperyment闚, wi璚 wybra豉m renomowany salon Welli. Oczywi軼ie my郵a豉m, 瞠 spotka mnie tam sam profesjonalizm.
Wybra豉m sobie fryzurk, zasiad豉m na fotelu i popad豉m w stan g喚bokiej relaksacji. A specjalistka uzbroi豉 si w no篡czki...
Efekt jej pracy przer鏀 moje naj鄉ielsze oczekiwania. Chcia豉m wprawdzie kr鏒kie w這sy, ale my郵a豉m, 瞠 b璠 mie wi璚ej ni 2 cm w najd逝窺zym miejscu (grzywka, na ca貫j g這wie fryzura by豉 hm wojskowa). Wysz豉m prawie p豉cz帷, znajomi albo p瘯ali ze 鄉iechu ("nie przejmuj si, w這sy rozn"), albo zamieniali si w pos庵 b鏊u i rozpaczy. Baby w sklepie m闚i造 do mnie "ch這pcze" - w豉郾ie wtedy zacz窸am si malowa, i to bardzo intensywnie. Zosta豉 mi alergia na Well - niewa積e: fryzjer, szampon czy farba - stawiam im stanowcze Veto. W這sy zapu軼i豉m, a do fryzjera chodz wy陰cznie po to by podci望 ko鎍闚ki. I nawet wtedy, kiedy widz, 瞠 zbli瘸 si do mnie z z瑿atymi no篡czkami do dega穎wania stawiam mu (jej) ultimatum - albo normalne, albo wcale.
A renomowane salony, w kt鏎ych za oszpecenie domagaj si minimum 50 z omijam szerokim 逝kiem.
Stary 2002-08-25, 10:49   #6
guest
Zakorzenienie

Ka盥ej kobiecie 篡cz,zeby spotka豉 na swej drodze tak fryzjerk jak moja obecna.Nie do軼,瞠 sama potrafi zaproponowa fryzurk to jeszcze zajmuje sie tylko tob.Nie biega jak wiekszo嗆 fryzjer闚 miedzy trzema zacz皻ymi "g這wami" i dlatego farba na w這sach nie le篡 nigdy d逝瞠j ni musi.My郵,瞠 nie tylko ja doceniam ja jako fachowca.Na wizyte trzeba zapisa si trzy tygodnie wczesniej.
Stary 2002-08-25, 10:56   #7
guest
Zakorzenienie

A gdzie to jest, Viola?? napisz koniecznie!
Prawd m闚i帷, testuj eraz nowego fryzjera (facet). By豉m dwa razy i jestem wzgl璠nie zadowolona - chocia grzywk przystrzyg mi za bardzo (nie wiedzia, 瞠 mam przebarwienia na czole, gdyby nie to, nawet by豉bym ucieszona z eksperymentu). Salon jest ma造 (tylko dwa stanowiska) i wiem, 瞠 jak si um闚i, co pan zajmuje si tylko mn. Mo瞠 jest jaka nadzieja [img]icons/icon12.gif[/img]
Stary 2002-08-25, 11:33   #8
guest
Zakorzenienie

maga kochanie je瞠li mieszkasz w okolicy tr鎩miasta ch皻nie podam namiary.Moge Cie nawet zapisa jesli tylko sobie 篡czysz.Buziaczki!!!
Stary 2002-08-25, 11:39   #9
guest
Zakorzenienie

Dzi瘯i, Viola, kocham Tr鎩miasto (sp璠zi豉m w Gda雟ku kawa 篡cia jako dziecina - 2 mies. w lecie co roku [img]icons/icon25.gif[/img])
ale mieszkam w Katowicach... szkoda
Stary 2002-08-26, 04:21   #10
guest
Zakorzenienie

Dziekuje Dziewczeta [img]icons/icon7.gif[/img] za zainteresowanie. Postanowilam nie kupowac tych farb.. zwazywszy na to, ze farbuje wlosy dosc systematycznie to lepiej omijac te najsilniejsze farby..
Dzieki [img]icons/icon35.gif[/img] [img]icons/icon35.gif[/img]
Stary 2002-08-26, 07:37   #11
guest
Zakorzenienie

Oczywi軼ie, je郵i nie masz potrzeby pokrywania farb siwizny, to stosowanie farb jest niepotrzebne - szampony i 瞠le koloryzuj帷e L'Oreala utrzymuj kolor do pojawienia si odrost闚 i pi瘯nie piel璕nuj w這sy. Ja zaczyna豉m od Recitalu a potem stosowa豉m Casting - jeszcze 豉godniejszy - z du篡m zadowoleniem. Ale trwa豉 farba L'Oreala (Performance) jest r闚nie bez zarzutu - obawia豉m si jej, ale przekona豉 mnie mama - posiadaczka w這s闚 dosy zniszczonych trwa陰, kt鏎a stwierdzi豉 瞠 po tej farbie stan w這s闚 si poprawi.
[img]icons/icon27.gif[/img]
Stary 2011-01-05, 17:05   #12
paulina2605
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Dot.: profesjonalne farby do w這s闚

Witam Czy kt鏎a z was zetkn窸a si kiedy z farb do w這s闚 Activia Plant firmy Lendan. Zosta豉 mi polecona w hurtowni fryzjerskiej jako profesjonalna i ma這 inwazyjna farba , czy kt鏎a jej u篡wa豉?
paulina2605 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-16, 16:55   #13
Vea
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565

Cytat:
Napisane przez paulina2605 Poka wiadomo嗆
Witam Czy kt鏎a z was zetkn窸a si kiedy z farb do w這s闚 Activia Plant firmy Lendan. Zosta豉 mi polecona w hurtowni fryzjerskiej jako profesjonalna i ma這 inwazyjna farba , czy kt鏎a jej u篡wa豉?
No ja w豉郾ie te widzia豉m efekt farb Lendana na znajomej mojej kole瘸nki, tylko, 瞠 ona pono mia豉 t farbk bardziej trwa陰 na w這sach -> Diamond Color Age. Efekt na jej w這sach by suuuuuuper po prostu.

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-09-07 o 11:17
Vea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-03, 12:52   #14
monakuc
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

witam wszystkie forumowiczki. od dawna czytam forum na bie膨co i 郵edz niekt鏎e wpisy zw豉szcza te dotycz帷e farbowania - bo to odwieczny m鎩 problem. ale dopiero teraz si zarejestrowa豉m. w sumie to sama nie wiem czemu tak p騧no
chc si z wami podzieli swoj opini. mam w這sy farbowane rozja郾iaczem 6% i na to nak豉da豉m od篡wk koloryzuj帷 l'oreal richesse (dost瘼na w salonach fryzjerskich) blond wychodzi pi瘯ny. zawsze r闚ny, od篡wki zmienia豉m w zale積o軼i od nastroju, raz nak豉da豉m jasny blond, raz 鈔edni innym razem ciemny. i wszystko by這by w porz康ku bo niby od篡wka nie niszczy豉 w這s闚 tylko je od篡wia豉, ale szybko si sp逝kiwa豉 i po jakich 5 myciach na g這wie pojawia si tleniony blond. i zacz窸o si kombinowanie z farbami sklepowymi. garnier, loreal, palette, londa i wellaton - wszystkie w kolorze jasny blond i wszystkie wychodzi造 rude na odrostach. nawet jak trzyma豉m 40min. m鎩 naturalny to 鈔edni blond. pami皻am, 瞠 loreal jasny blond wysz造 ciemne i mocno rude, a ja nie chc帷 niszczy w這s闚 si璕n窸am do internetu w celu znalezienia ''domowych'' sposob闚 na rozja郾ienie. i tak trafi豉m na rumianek. faktycznie rozja郾i i to dosy mocno, a robi豉m to tak:
(kupi豉m w aptece koszyczek rumianku, wsypa豉m do garnka i zala豉m wrz徠kiem i odstawi豉m do zaparzenia si. takim intensywnym wywarem p逝ka豉m w這sy 10min i pozostawi豉m na 15 oraz nakry豉m r璚znikiem)
w這sy si rozja郾i造 i to sporo, z tym 瞠 kolor 鄴速y. ale nie jest to taki brzydki 鄴速y, ale bardzo naturalny. nawet nie wygl康a這 to g逝pio. po miesi帷u kupi豉m farb syoss pro nature jasny naturalny blond, ale zanim zafarbi豉m, zrobi豉m sobie p逝kank z rumianku. na w這sach potrzyma豉m 20 minut i takie w這sy rozja郾ione na drugi dzie zafarbi豉m. kolor idealny. jak na zdj璚iu. rumianek troch w這sy wysusza i one przez to lepiej ch這n farb. ale na pewno ich nie niszczy. mam wra瞠nie, 瞠 s delikatne jak nigdy wcze郾iej. polecam!
monakuc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.