Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie nie związany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-07-07, 15:43   #1
respina
Przyczajenie

2 GB - internet, proszę o odpowiedź!

Posiadam mobilny internet z orange, dokładnie 2 GB na miesiąc. Czy ktoś z was wie na ile on wystarcza? Kobieta w salonie powiedziała mi, że do rozmów na gg, przeglądania strony i do podobnych drobnych spraw on jest jak najbardziej w porządku. Mam komputer stacjonarny, więc muzyki ani filmów na laptopa nie ściągam.
Ostatnio rozmawiałam ok. godzinę na skype, czy to jest wskazane przy 2 GB? Czy jednak będzie mi zżerać mnóstwooo i za chwilę będzie mulił?
Bardzo proszę o odpowiedź.
respina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 16:39   #2
ergastoplazma
Raczkowanie

Dot.: 2 GB - internet, proszę o odpowiedź!

Ja mam internet w orange i do przeglądania stron, gg itp. spokojnie mi wystarcza. A poza tym zawsze jak się rozłączasz to masz napisane ile mega danych zostało przesłane, jest jeszcze takie coś jak raporty i tam w zakładce połączenia mobilne możesz sprawdzić ile już wykorzystałaś
ergastoplazma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 17:25   #3
respina
Przyczajenie

Łączna ilość to jest to, co wykorzystałam, tak?
Stary 2010-07-08, 07:32   #4
kavvka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez respina Pokaż wiadomość
Posiadam mobilny internet z orange, dokładnie 2 GB na miesiąc. Czy ktoś z was wie na ile on wystarcza? Kobieta w salonie powiedziała mi, że do rozmów na gg, przeglądania strony i do podobnych drobnych spraw on jest jak najbardziej w porządku. Mam komputer stacjonarny, więc muzyki ani filmów na laptopa nie ściągam.
Ostatnio rozmawiałam ok. godzinę na skype, czy to jest wskazane przy 2 GB? Czy jednak będzie mi zżerać mnóstwooo i za chwilę będzie mulił?
Bardzo proszę o odpowiedź.
przez takie rozmowy przez skype tez zżera, ja tak przecholowałam z filmami na iitv oglądałam codziennie serial po 2 odcinki(40min każdy) i po ok.2 tygodniach wyczerpałam 5GB
Stary 2010-07-08, 10:07   #5
respina
Przyczajenie

O kurcze, no to dobrze wiedzieć. Też czasem oglądam ale na stacjonarnym, tak ięc nie będę oglądać na laptopie, bo zniknie to szybciej niż myślę ^^
Stary 2010-07-08, 10:21   #6
little.b.blue
Zakorzenienie

2GB to trochę mało. mnie często kilka dni przed czasem wyczerpuje się 5GB, no ale ja często jutuba oglądam.
little.b.blue jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 13:19   #7
ppestka01
Raczkowanie

Wszystko zależy od tego do czego potrzebujesz neta. Osobiście sama zastanawiam się nad Orange.
Możecie powiedzieć jakie są lepsze i gorsze strony tego neta? Na co zwrócić uwagę przy wyborze?
Czy jest jakaś różnica między free a bussines everywhere?
ppestka01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 14:34   #8
respina
Przyczajenie

Dobre i złe strony, zła to jedynie zasięg, no ale to zalezy od miejsca zamieszkania. Ja mieszkam w baardzo małym miasteczku, wręcz wsi, ale internet chodzi bdb. No tylko musze przestrzegać limitu, bo jeśli go przekroczę no to wiadomo, że będzie chodził wolniej Ja jestem zadowolona z niego.
Stary 2010-07-12, 11:31   #9
ppestka01
Raczkowanie

dzięki za podpowiedź. Jeśli chodzi o zasięg to Orange ma chyba najlepszy zasięg , biorąc pod uwagę co oferuje konkurencja. Mam na myśli wprowadzenie technologii CDMA, dzięki której zasięg dociera w miejsca , które do tej pory były ciężko uchwytne. Przyglądałam strony innych operatorów, ale nie znalazłam info. żeby również mieli coś takiego. Zastanawia mnie również jak to jest w biznesie? Czy działa podobnie , czy są jakieś wyraźne różnice?
Stary 2010-07-13, 09:34   #10
respina
Przyczajenie

Tego niestety nie wiem, ale możliwe, że nawet jest lepiej.
Stary 2010-07-13, 10:17   #11
aliqua
Raczkowanie

Ja mam 3GB i ostatnio mi poszło w 2 tyg :/, no ale jak sie uważa żeby nie oglądać filmików i nie słuchać muzyki z neta to da się przezyc ten miesiąc. Dużo transferu schodzi też na otwieranie fotek, przekleństwo wątków na modzie , no i uważaj na blogi, czasem mają pełno zdjęć w dużej rozdzielczości, jeden klik i 200mb poszło.
Ale jeżeli używasz tylko do gg i zwykłego przeglądania stron to myśle, że powinno starczyc
aliqua jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 10:54   #12
Ercola
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ppestka01 Pokaż wiadomość
dzięki za podpowiedź. Jeśli chodzi o zasięg to Orange ma chyba najlepszy zasięg , biorąc pod uwagę co oferuje konkurencja. Mam na myśli wprowadzenie technologii CDMA, dzięki której zasięg dociera w miejsca , które do tej pory były ciężko uchwytne. Przyglądałam strony innych operatorów, ale nie znalazłam info. żeby również mieli coś takiego. Zastanawia mnie również jak to jest w biznesie? Czy działa podobnie , czy są jakieś wyraźne różnice?
Są minimalne różnice w cenach ( jeśli chodzi o niektóre warianty) a do tego w Bussines Everywhere w wyższych opcjach masz hotspoty za darmo. I jeszcze taka różnica, że w Free otrzymujesz Pakiet Złotówek a w Business osobno Pakiet minut i osobno Pakiet SMS

Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.

Ercola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 12:38   #13
ppestka01
Raczkowanie

dzięki Ercola. O hot spotach wiedziałam, ale nie miałam pojęcia ,że oddzielnie są pakiety smsów i minut. A czy jak korzysta się z internetu (pakiet biznesowy), poza granicami kraju , to są jakieś dodatkowe udogodnienia?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości