A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-07-19, 11:16   #61
angelaaa94
Raczkowanie

Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Heeej .. długo nie pisalam ale jestem na wakacjach, więc dostęp do neta mam ograniczony!
hmm.. wiec tak! nieobgryzam już 2 tygodnie , paznokcie zaczynają mieć fajny kształt
skórek tez już nie ruszam

nawet siostra stwierdziła że jeszcze nigdy takich ladnych paznokci nie miałam
dzisiaj powinna dojść mi odżywka nail tek
a czy to serum wzmacniajace wibo można używać na skórki?

angelaaa94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 21:41   #62
Areneith
Przyczajenie

Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Szaleju się najadły, babska wredne. Jakim prawem tyle postów mogłyście napisać, podczas mojej nieobecności?

Dzisiaj wygryzłam wszystkie palce, łącznie z paznokciami. Tylko pogratulować, prawda?
Ale grunt, że się staram. Zmyłam lakier, wypilnikowałam i posmarowałam kremikiem. Teraz tak cudownie pachną...
Areneith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 23:26   #63
angelaaa94
Raczkowanie

c h o l e r a, odżywki jak nie ma tak nie ma -.- !

ps. juz nie obgryzam skórek, ale co mam zrobić jak one zaczynają mi odrastać? i to wcale nie przy samym paznokciu tylko pod paznokciem np...jak je 'usune' to odrosną ponownieczy coś da sie zrobic?
czy beda rosły tam takie malutkie odrosty w nieskonczonosc?

Stary 2010-07-20, 13:24   #64
Coming
Raczkowanie

GG do Coming

Przyłączam się drogie dziewczyny
Ja nie obgryzam od 15.07.2010 roku.Dlaczego? Wyjechałam na działkę i wczoraj przyjechałam. A to basen a to braciszek a to tamto i czas leciał a jedyne co robiłam z paznokciami to... patrzenie na nie i czyszczenie ich z wszelkich brudów. Ach no i muszę się was spytać kochane co z białą końcówką ciąć czy zostawić?

Edytowane przez Coming
Czas edycji: 2010-07-20 o 13:33 Powód: dopisek
Coming jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 13:34   #65
iwona200
Zakorzenienie

Dziewczyny czy to serum wzmacniajace z wit. C i wpaniem Lovely WIBO jest w rozowej buteleczce? Bo na zdjeciu w KWC widze czerwona a ja kupilam rozowe, opis sie zgadza
iwona200 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 13:36   #66
Coming
Raczkowanie

GG do Coming

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy to serum wzmacniajace z wit. C i wpaniem Lovely WIBO jest w rozowej buteleczce? Bo na zdjeciu w KWC widze czerwona a ja kupilam rozowe, opis sie zgadza
Sorki że pytam ale za ile kupiłaś?
Coming jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 20:48   #67
Costa
Raczkowanie

GG do Costa

Witajcie Obgryzaczki! Też jestem tym wstręciuchem, ale od dzisiaj zaczynam zapuszczać
Cytat:
Napisane przez Coming Pokaż wiadomość
Sorki że pytam ale za ile kupiłaś?
W Rossmanie kupisz za kilka złotych, ok. 4-5 zł za buteleczkę. Wibo Lovely ma całą serię do paznokci, nie wiem czy skuteczną, bo nie używałam z tej serii mam preparat na wzrost paznokcia, ale chyba sobie tylko wmawiałam, że rosły.
aktualnie używam odżywki z Miss Sporty na wzmocnienie płytki paznokcia, wydaje mi się, że działa. W każdym bądź razie nałożyłam, ładnie wygląda, to też nie ruszam pazurów.
Pozdrawiam Was wątku, zadziałaj!

Uśmiech się!

GreenTeaLover <3
Costa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 22:34   #68
Zorael
Raczkowanie

Przyłącza się do was notoryczna obgryzaczka paznokci! Obgryzam odkąd pamiętam i już nie wiem jak sobie z tym poradzić.. Zawsze w wakacje paznokcie trochę mi odrastały, bo wyjeżdżałam i nie było czasu ani stresu, a teraz miałam frustrujący obóz i nic się nie zmieniło.. Kurcze.. mam nadzieję, że jakoś sobie z tym poradzę dołączając się do was ;D
Zorael jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 22:42   #69
Jaryshka20
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Zorael Pokaż wiadomość
Przyłącza się do was notoryczna obgryzaczka paznokci! Obgryzam odkąd pamiętam i już nie wiem jak sobie z tym poradzić.. Zawsze w wakacje paznokcie trochę mi odrastały, bo wyjeżdżałam i nie było czasu ani stresu, a teraz miałam frustrujący obóz i nic się nie zmieniło.. Kurcze.. mam nadzieję, że jakoś sobie z tym poradzę dołączając się do was ;D

.

Edytowane przez Jaryshka20
Czas edycji: 2012-10-24 o 19:37
Jaryshka20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 22:49   #70
Zorael
Raczkowanie

Mój TŻ na razie się ze mnie śmieje odrobinę jak mu nie chcę rąk pokazać, albo mam jakieś uniki ;D Tak to mi jeszcze nikt nie groził
Czy silna to ja nie wiem, ale taka którą mam powinna wystarczyć
Stary 2010-07-22, 22:58   #71
Jaryshka20
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Zorael Pokaż wiadomość
Mój TŻ na razie się ze mnie śmieje odrobinę jak mu nie chcę rąk pokazać, albo mam jakieś uniki ;D Tak to mi jeszcze nikt nie groził
Czy silna to ja nie wiem, ale taka którą mam powinna wystarczyć

hehe uniki - skąd ja to znam...
Jaryshka20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 10:14   #72
angelaaa94
Raczkowanie

haha przyszła mi odżywka w sumie to już w środę
więc jestem na 3 dniu stosowania tego 'cudeńka?' ..hmm, paznokcie od razu stały sie twardsze i mocniejsze ale nie widzę ich wzrostu jak na razie, wiem, to dopiero 3 dzień wiec nie mogę sie za bardz spodziewać natychmiastowych effektów..
a więc...nie obgryzam już 18 dni, dzisiaj jest dzień 19 to mój chyba największy sukces w te wakacje!
skórki..hmm...wyglądają coraz lepiej, tylko ponawiam pytanie!
CO MAM ZROBIĆ GDY SKÓRKI POD PAZNOKCIEM ZACZYNAJĄ MI ODRASTAĆ I WYSTAJĄ TAKIE MAŁE SKÓRKI [takie dziubki]

<33majcie się moje obgryzaczki

Stary 2010-07-23, 11:47   #73
Babcia Jaga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez angelaaa94 Pokaż wiadomość
haha przyszła mi odżywka w sumie to już w środę
więc jestem na 3 dniu stosowania tego 'cudeńka?' ..hmm, paznokcie od razu stały sie twardsze i mocniejsze ale nie widzę ich wzrostu jak na razie, wiem, to dopiero 3 dzień wiec nie mogę sie za bardz spodziewać natychmiastowych effektów..
a więc...nie obgryzam już 18 dni, dzisiaj jest dzień 19 to mój chyba największy sukces w te wakacje!
skórki..hmm...wyglądają coraz lepiej, tylko ponawiam pytanie!
CO MAM ZROBIĆ GDY SKÓRKI POD PAZNOKCIEM ZACZYNAJĄ MI ODRASTAĆ I WYSTAJĄ TAKIE MAŁE SKÓRKI [takie dziubki]

<33majcie się moje obgryzaczki

ja też sobie zamówiłam odżywki do pazurków i skórek i lakier utwardzający :P
Mój tż mnie klepie po łapkach jak widzi, że wędrują w stronę buźki
ja miałam w przyborniku do paznokci takie "łopatki" do wycinania skórek. u mnie to się sprawdza i ładnie można się ich pozbyć
Babcia Jaga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 12:54   #74
sharron
Raczkowanie

oj przyłaczam się! tzn, skorek nigdy nie obgryzalam,ale paznokcie ojj tak. od dawna ich juz nie obgryzam,uzaleznilam się za to od gum do zucia polecam! moje paznokcie,choc juz ich dawno nie obgryzalam,zawsze byly slabe,nie dalo sie ich zapuscic,rosly ale ciagle sie lamaly. od 6 dni stosuje wasze rady.mocze je w cieplej oliwie,w cytrynie,kupilam olejek rycynowy. są na prawde mocne!

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

i kochane! polecam rekawiczki,ale za nim gumowe! juz lepiej bez,one strasznie wysuszaja! kupcie sobie bawelniane,biale rekawiczki,ja takie mam na noc zaewsze wysmaruej gruuba warstwe kremow,odzywek olejku rycynowego i zakladam a jeszcze gdy nie chcecie obgryzac,takze zakladajcie rekawiczki, gdy wsadzicie je do buzi,od razu sie opamietacie no,rekawiczka w buzi!
Stary 2010-07-23, 14:44   #75
justa886
Raczkowanie

od kiedy pamiętam gryzłam paznokcie, miałam okropne! a zreszta okropne to chyba mało powiedziane!
zapragnełam sobie założyc tipsy dałam 6 dych, zwykły french zeby tak sie nie rzucało w oczy ze nagle mam paznokcie zawsze byłam kojarzona z poobżeranymi pazurami, w trzech paznokciach to miałam po poł paznokcia zresztą inne nie były lepsze. pod tipsami ładnie podrosły, zdjełam i zaczełąm o nie dbac! jak je miałam tak mi sie podobały tak je oglądałam dotykałam i chciałam zebym swoje takie miała.
wprawdzie teraz są miękkie i pewnie bardzo podatne na złamania ale ni gryze a jak cos mi sie zadrze albo coś to odrazu po pilniczek i spiłowuje, ostatnio ściełam przez przypadek kawałek kciuka bo kroiłam i tak mi było go szkoda, wczoraj nawet mi przyszła z sally hansen na szybszy wzrost paznokci taką niebieską z minerałami z morza martwego, oliwke kupiłam z vipery do skórek. najbardziej było mi głupio jak szwagier albo chopak mi dogryzał cos o paznokciach i postanowiłam skończyc z tym i miec swoje ładne.
dziewczyny jestem z wami, moze to banalne co napisze ale naprawde to nie ładnie i niestetycznie wygląda i wogóle to nie wygodne chowac za kazdym razem ręce za sibie, krępujące to jeśli ktoś się na te pazury patrzy. nie gryźcie, jestem z wami! ja to gryzłam od początku od kiedy tylko miałam zęby ale teraz koniec z tym!
justa886 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 16:11   #76
Areneith
Przyczajenie

Heh znowu chciałam mieć dzień bez obgryzania, znowu siedze w rękawiczkach, a pazury jak poobgryzane, tak poobgryzane. Oczywiście tylko skórki, bo o płytki dbam.
30 lipca jade na spotkanie klasowe i musze do tego momentu ładnie zapuścić. Prosze, trzymajcie za mnie kciuki
Życzę wam miłego dnia :P

Edytowane przez Areneith
Czas edycji: 2010-07-23 o 16:14
Stary 2010-07-24, 15:29   #77
Costa
Raczkowanie

GG do Costa

Cytat:
Napisane przez Areneith Pokaż wiadomość
Heh znowu chciałam mieć dzień bez obgryzania, znowu siedze w rękawiczkach, a pazury jak poobgryzane, tak poobgryzane. Oczywiście tylko skórki, bo o płytki dbam.
30 lipca jade na spotkanie klasowe i musze do tego momentu ładnie zapuścić. Prosze, trzymajcie za mnie kciuki
Życzę wam miłego dnia :P
Areneith trzymam za Ciebie kciuki, jak i za was wszystkie drogie zmobilizowane Wizażanki!
Generalnie trzymam się, póki co, od czterech dni. Płytka się wzmocniła, ciągle smaruję olejkami i kremami skórki, wyraźnie się zmieniły, stały się miękkie, nie zadzierają się. Przy tak krótkich paznokciach moje dłonie, nareszcie () wyglądają estetycznie!
Nawet przyjacióła powiedziała, że jest dumna..

Trzymajcie się Obgryzaczki.. Pozdrawiam!

Uśmiech się!

GreenTeaLover <3
Stary 2010-07-26, 11:59   #78
bonia01
Przyczajenie

Dziewczyny gdzie kupujecie ten olejek rycynowy? W aptece, w drogerii? Jak tego uzywacie? Smarujecie, moczycie? Nigdy tego nie robiłam a wyczytałam, że bardzo dobrze działa i bardzo wzmacnia pazurki.
bonia01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 01:10   #79
Costa
Raczkowanie

GG do Costa

Cytat:
Napisane przez bonia01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie kupujecie ten olejek rycynowy? W aptece, w drogerii? Jak tego uzywacie? Smarujecie, moczycie? Nigdy tego nie robiłam a wyczytałam, że bardzo dobrze działa i bardzo wzmacnia pazurki.
Boniu, ja się w olejek rycynowy zaopatrzyłam w aptece, chyba ze 3 zeta dałam
Kiedyś jeszcze smarowałam paznokcie maścią z wit. A, świetnie działała, ale mi się skończyła.. Też ją właśnie z apteki wzięłam, za 5 zł.
Pozdrawiam.

ps. nie obgryzam od tygodnia, paznokcie są cudowne

Uśmiech się!

GreenTeaLover <3
Stary 2010-07-27, 08:41   #80
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jaryshka20 Pokaż wiadomość
witaj
ja zanim doznałam oświecenia w tej kwestii, przechodziłam okresy bezsilności wobec tego nałogu, podczas jednego Tż powiedział że mi palce w gów*ie wysmarujeoczywiśc ie to ostateczna ostateczność silna wola Ci wystarczy

Mi mówi, że mnie weźmie do szpitala gdzie leczą psychiczne choroby (bo taki mamy w pobliżu) i będą mnie z tego leczyć, bo to musi być na tle nerwowym żeby tak sobie masakrować palce i paznokcie Oczywiscie żartuje, ale swoją droga jego w dzieciństwie świetnie tam wyleczono z mrugania oczami, bo pewnego razu zobaczył na korytarzu wariatkę w kaftanie, któa się rzucała i krzyczała i tak się wystraszył, że przestał to robić byleby już nigdy tam nie wrócić A terapie, rozmowy z lekarzami nic nie pomagały
iwona200 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 15:22   #81
Zorael
Raczkowanie

Mocne z tym kaftanem.. Może też powinnam się tam przejść, by się ze wszystkiego wyleczyć.. Chociaż tak realnie, to mogłoby nie być jednak takie... zabawne.
Stary 2010-07-27, 17:40   #82
Areneith
Przyczajenie

Witajcie!

Dziękuje, że znalazła się osoba, która mi dopinguje. To miłe z Twojej strony
Moje palce troszkę się goją, ale zawsze się znajdzie skórka, którą trzeba wygryźć, nawet za cenę okropnego bólu. Tak jest i chyba musi być

To moje palce (nie śmiać się, widziałam gorsze )

23.07 - nie obgryzam skórek
30.08 - regularnie ćwiczę
23.07 - podcinam końcówki i zapuszczam włosy
Stary 2010-07-27, 18:23   #83
kredka2
Przyczajenie

W porównaniu do moich, do masz śliczne pazurki Pomysł fantastyczny, oczywiście się przyłączam
Stary 2010-07-28, 12:22   #84
inniemamocna
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Jaki fajny wątek
Ja skórki obgryzałam od czwartej klasy. Chwilowo przestałam i znowu zaczęłam. Najpierw tylko ze zdenerwowania, później to już przez cały czas.
Ale powiedziałam sobie dość! Jak będę mieć brzydkie skórki, to i paznokcie nie będą ładnie wyglądać. A na tym wyjątkowo mi zależy.
Mój sposób? Przede wszystkim wizyta u kosmetyczki. Zrobiłam sobie żelowe paznokcie. Skórek już nie obgryzam, bo paznokcie będą brzydko wyglądać.
Dodatkowo codziennie wieczorem wcieram krem do skórek i krem do rąk. Ale nic nie da efektu bez silnej woli.
Także trzymam za Was kciuki dziewczyny. Z obgryzania skórek da się wyleczyć. Pozdrawiam!

inniemamocna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 14:39   #85
angelaaa94
Raczkowanie

Witam moje obgryzaki
a więc jestem z siebie mega dumna!!!
nie obgryzam/nie obdzieram już 24 dni
paznokcie zaczynaja wyglądać ślicznie w lakierze do paznokci
tak sie ciesze ze do was dołaczyłam, to wy dałyscie mi motywacje
dziekuje
mam nadzieje że juz nigdy nie tknę swoich paznokci&skórek!
nie mogę zrozumieć co było we mnie takiego że robiłam to chociaż bolało i wygladało okropnie... nie chcę już do tego wracać

za jakieś 2 tyg zrobię zdj i się wam pochwale troszke

buźki kochane

Stary 2010-08-01, 15:07   #86
RosemarieV
Rozeznanie

To może ja się do Was dołączę? ;-)

Przez jakiś rok obgryzałam paznokcie, kiedy bardzo się stresowałam, potrafiłam obgryźć wszystkie..

Teraz mam aparat ortodontyczny, więc to już nie takie proste ;-)
No i staram się zapuszczać paznokcie, więc przerzuciłam się na skórki ;/

Nie wiem, jak sobie z tym poradzic bo nad tym nie panuję, nawet nie wiem, że je obgryzam, dopóki ktoś mi nie zwróci uwagi..

Mam nadzieję, że jakoś dam radę ;-)
RosemarieV jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 19:31   #87
kasiek17b
Raczkowanie

GG do kasiek17b

ugh... bylam nad jeziorem, wiadoma: las, plaza, slonce.... zadarl mi je jeden paznokiec i wszystkie obgryzlam ;( a byly juz takie dlugie! przylaczam sie do was, tylko nie obgryzam ot tak, jak mnie cos zlapie to dopiero wtedy
kasiek17b jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 02:10   #88
Costa
Raczkowanie

GG do Costa

Cytat:
Napisane przez Areneith Pokaż wiadomość
Witajcie!

Dziękuje, że znalazła się osoba, która mi dopinguje. To miłe z Twojej strony
Moje palce troszkę się goją, ale zawsze się znajdzie skórka, którą trzeba wygryźć, nawet za cenę okropnego bólu. Tak jest i chyba musi być

To moje palce (nie śmiać się, widziałam gorsze )
Masz bardzo ładne, ja na swoje aż się wstydzę patrzeć

Niestety pociągnęłam jeden paznokieć, no i obgryzłam ze trzy. Właśnie nakładam odżywkę. Wytrzymałam 10 dni, pora na podejście drugie.
Trzymajcie kciuki

Pozdrawiam, Costa

Uśmiech się!

GreenTeaLover <3
Stary 2010-08-02, 08:49   #89
infatuated
Zakorzenienie

przyłączam się do watku ! moje postanowienie sierpniowe->zapuścić ładne paznokcie mam nadzieje, że się uda, bo są wakacje- nie ma się czym stresować ;P
infatuated jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 11:11   #90
kasiek17b
Raczkowanie

GG do kasiek17b

trzymamy za Ciebie kciuki
kasiek17b jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości