Pe Cruz, Monica Bellucci i Salma Hayek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-07-08, 11:33   #1
Pe_
Raczkowanie

Pe Cruz, Monica Bellucci i Salma Hayek

Hej!
Dziewczyny mam pewien problem... Jestem wielką fanką C. Cruz, M. Bellucci i S. Hayek. Sama też posiadam ciemne (prawie czarne) włosy i bardzo jasną cerę- typowa Pani Zima ;-). Próbowałam się wzorować na makijażu Pe, ale wyglądałam strasznie...

W brązach, pomarańczach, moreli i czarnej kresce naokoło oka jest mi fatalnie... (Pe)
Mam wrażenie, że M. Bellucci też używa brązów, ale kreskę ma tylko na górnej powiece (co u mnie tez się sprawdza). Niestety usta w brązowym kolorze mnie postarzają, zresztą cienie też...
W makijażu Salmy podoba mi się minimalizm i chyba najlepiej pasuje do mnie jej styl malowania ;-) nie mniej mam problem z błyszczykiem/ szminką, ponieważ nie wiem czemu ale Pe, Monice i Salmie ładnie w jasnych beżowo-brązowych kolorach na ustach a ja w nich wyglądam blado i nie ciekawie...

Dziewczyny poradźcie jak powinnam się malować, aby przybliżyć się chociaż trochę do jednego z moich ideałów...

Przypomnę, że mam jasną karencję (czasem po niektórych podkładach wręcz porcelanową), przyciemniam włosy na ciemny brąz/ czerń, zielone oczy i pulchne poliki ;-)

Może jest tu jakaś koleżanka tak zbzikowana jak ja ;D
Stary 2010-07-08, 14:16   #2
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dot.: Pe Cruz, Monica Bellucci i Salma Hayek

Cytat:
Napisane przez Pe_ Pokaż wiadomość
Hej!
Dziewczyny mam pewien problem... Jestem wielką fanką C. Cruz, M. Bellucci i S. Hayek. Sama też posiadam ciemne (prawie czarne) włosy i bardzo jasną cerę- typowa Pani Zima ;-). Próbowałam się wzorować na makijażu Pe, ale wyglądałam strasznie...

W brązach, pomarańczach, moreli i czarnej kresce naokoło oka jest mi fatalnie... (Pe)
Mam wrażenie, że M. Bellucci też używa brązów, ale kreskę ma tylko na górnej powiece (co u mnie tez się sprawdza). Niestety usta w brązowym kolorze mnie postarzają, zresztą cienie też...
W makijażu Salmy podoba mi się minimalizm i chyba najlepiej pasuje do mnie jej styl malowania ;-) nie mniej mam problem z błyszczykiem/ szminką, ponieważ nie wiem czemu ale Pe, Monice i Salmie ładnie w jasnych beżowo-brązowych kolorach na ustach a ja w nich wyglądam blado i nie ciekawie...

Dziewczyny poradźcie jak powinnam się malować, aby przybliżyć się chociaż trochę do jednego z moich ideałów...

Przypomnę, że mam jasną karencję (czasem po niektórych podkładach wręcz porcelanową), przyciemniam włosy na ciemny brąz/ czerń, zielone oczy i pulchne poliki ;-)

Może jest tu jakaś koleżanka tak zbzikowana jak ja ;D
Proste, dlatego, że beżowo-brązowe i beżowo-perłowe szminki, błyszczyki pasują najlepiej do opalonej/śniadej karnacji, czyli taką, jaka ma i Pe i Salma , a nie do bladej, jasnej

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-07-08 o 14:25
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 094 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 18:27   #3
Pe_
Raczkowanie

Zgodze się, że Pe jest zazwyczaj opalona ale Salma często jest bladziutka...

Jak myslicie czy je 3 mozna zaliczyc do Zimy, czy Pe jest jesienią?
Stary 2010-07-08, 20:34   #4
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Pe_ Pokaż wiadomość
Zgodze się, że Pe jest zazwyczaj opalona ale Salma często jest bladziutka...

Jak myslicie czy je 3 mozna zaliczyc do Zimy, czy Pe jest jesienią?
Salam bladziutka??? w życiu! Chyba zdjęcia za jasne gdzies były Meksykanki mają śniada karnację. W porównaniu z Salmą, to Polki bladziochy są

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 094 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 14:54   #5
charisse
Raczkowanie

szczerze, to ja nie za bardzo rozumiem, o co Ci chodzi
ich makijaż jest moim zdaniem dość prosty, tzn. smokey eyes i cielista/bladoróżowa szminka.
to tylko kwestia tego, czy potrafisz mocno porkeślić oczy i znalazłaś idealną dla siebie cielistą szminkę.

może powinnać załączyć swoje zdjęcia i dziewczyny więcej Ci doradzą? bo skoro piszesz, że masz bladą cerę (opalasz się?), to raczej zrobisz się na "królewnę Śnieżkę" przyciemniając brwi i włosy, a nie na Latynoskę...

charisse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 21:14   #6
PannaEwelina
Zakorzenienie

No właśnie - raczej się nie da wyczarować z osoby, którą charakteryzuje słowiaśnski typ urody osoby o typie latynoskim,południowym. Zamiast naturalnego efektu może wyjść karykaturalnie, chyba lepiej podkreślić własny typ, wydobyć to,co najpiękniejsze,a nie przerabiać się na siłę. Można zaczerpnąć inspiracji, jednak dopasować kolory, ich natężenie (w makijażu) do własnej osoby i swojego typu Nie każdemu we wszystkim tak samo ładnie, po co ślepo kopiować Najlepiej poszukać makijazu 'skrojonego' na włąsną osobą, bo jeśli chodiz o ubrania- to wiadomo,rzecz gustu i dopasowania do sylwetki
PannaEwelina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 21:49   #7
Pe_
Raczkowanie

kochane dlatego zalozylam tenw atek bo problem tkwi w tym ze nie chce nasladowac penelope w 100% bo wiem ze nie bedzie mi to pasowalo, ale chodzi o to co zrobic aby chlodna zima choc troche wcielila sie w pe ;-) czyli jakie polecalybyscie cienie zamiast pomaranczow i brazowo ktore uzywa pe...

a nie o slepe kopiowanie...
Stary 2010-07-11, 22:02   #8
PannaEwelina
Zakorzenienie

Określ swoj typ kolorystyczny(jest odpowiedni wątek ) a co za tym idzie - swoją paletę kolorów, albo metodą prób i błędów dopasuj sobie make-up Na stronie taaz.com można na sobie popróbować kolory, polecam (z tym, że 'pracuje się' na droższej, górnopółkowej kolorówce )
PannaEwelina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 22:08   #9
Lemirka
Zakorzenienie

Wstaw zdjęcia bo nie wiem jak inaczej można Ci coś doradzić.
Lemirka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości