草速y blond- jak sie go pozby? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2002-08-26, 14:45   #1
guest
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 954

草速y blond- jak sie go pozby?

dziewczyny, mialam brazowo blond balejaz i postanowilam zrobic sobie na cale wlosy blond, z racji oszczednosci kupilam sobie farbe sama (Natea 111)i przy pomocy kolezanki ufarbowalam sobie wloski, niestety na samej gorze wyszly zolte!! okropnie to wyglada, postanowilam odczekac 2 tyg. i ponownie ( zeby nie mieszac) ta sama farba zrobic te zolte tylko i co,nic nie wzielo mi, nadal sa zolte a ja juz nie wiem co mam zrobic z nimi ?? boje sie ze jesli znowu w tym tygodniu sprobuje je farbowac to mi powypadaja czy nie znacie jakiejs metody na te zolte kudelki tak od zaraz .Za pomoc z gory bardzo wdzieczna !!!
guest jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-08-26, 15:42   #2
AnetaAN
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: pOMOCY - 鄴速y blond

Kup sobie ... niebiesk p逝kank.
Wiem, 瞠 to spos鏏, delikatnie m闚i帷, archaiczny [img]icons/icon12.gif[/img] ale przynamniej pozb璠ziesz si tej osza豉miaj帷ej 鄴販i.

Powodzenia [img]icons/icon10.gif[/img]
aneta
Stary 2002-08-26, 16:35   #3
AgaZ
Przyjaci馧ka Wizaz.pl

Wiadomo軼i: 7 656

Nie dawno wizazanki doradzaly juz na ten temat. Wpisz prosze w ikonce [szukaj] slowa "鄴速e w這sy" i "p逝kanka"; Jest tam troche informacji [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam
AgaZ
bardzo Was prosz piszcie w sprawie wszystkich zg這sze i problem闚 do Anio趾a Tasma雟kiego. Anio貫k jest THE BEST. Ja ju nie pracuj w wiza簑 od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale ju nie mog odpowiada na Wasze pro軸y
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-08-26, 20:06   #4
guest
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 954

Hej!
Nie przejmuj si zbytnio. Mia豉m ten sam problem. Dziewczyny z Wiza簑 poradzi造 mi u篡 szamponu koloryzuj帷ego Palette, kolor "go喚bi" numer 310. Nie przejmuj si, 瘸 szampon ma kolor... fioletowy. Ma g堯wce wspaniale gasi kurczakow 鄴單, nadaj帷 w這skom pi瘯ny, platynowy odcie - 瘸den "babciny" fiolet czy niebieski kolor! Powodzenia i nie przejmuj si!
guest jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-01-17, 17:40   #5
ewa.kilim.
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 075
Kolejna ofiara losu z 鄴速ymi w這sami!

Zafarbowa豉m sobie w這sy farb Bell Color nr 111 i wyszed mi kurczaczek na w這sach. Przep逝ka豉m je raz w p逝kance Celii i troch ta 鄴單 przygas豉, ale nadal s 鄴速awe. Co teraz? Czy mo磧iwe jest, 瞠 ta 鄴單 zniknie po jeszcze paru u篡ciach tej p逝kanki, czy mo瞠 nie czeka i zafarbowa w這sy inn farb? I tak przy okazji: jakie odcienie rudo軼i pasuj osobie b璠帷ej latem? I je瞠li bym znowu farbowa豉 w這sy po paru dniach od poprzedniego farbowania, to czy lepiej by這by u篡 takiej samej marki farby, czy mo瞠 to jest oboj皻ne?
ewa.kilim. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-01-17, 18:58   #6
201608040942
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 9 979
Re: Kolejna ofiara losu z 鄴速ymi w這sami!

widze ze jestes tym samym typem urody co ja. Wiec tak do pani lato pasuja zimne barwy czyli ciemny blond z popielatym polyskiem, typowe popielate wlosy, bardzo jasny blond nawet w kolorze platynowym. Sa nawet lata co maja brazowe wlosy ale zawsze z tym chlodnym popielatym polyskiem nigdy to nie jest cieply braz. Nirktore lata nie lubia swoje go koloru(ja tez nie lubie)wiec je farbuja(ja tez to robie-pasemka), niektorym pasuja rudosci ale nie takie jak u pani jesien. Te kasztany to raczej odcienie czerwonego np wisnia, burgund. I musze przyznac ze sama sie dlugo farbowalam na takie kolory, teraz mam jasne pasemka, gdyz po 6 latach troche mi sie znudzil ten kolor i chcialam wrocic do swoich wloskow, chodz kusily mnie czerwone pasemka to jednak zrobilam jasne, przez co ludzie daja mi 17 lat a mam 27 hihihhi. Co do reszty twojego pytania to nie jestem pewna jak bedzie najlepiej bo nie jestem fryzjerka i nie chce ci czegos doradzic ze co fryzjer mnie przeklnie. Ale skoro juz tak nadwyrezylas swoje wlosy to lepiej moze na dalsze farbowanie do fryzjera on bedzie wiedzial co zrobic zeby ci wlosow nie spalic aha i jeszcze cos jak masz zolty kolor to umyj pare razy w szamponie do wlosow siwych, gwarantuje po jakims czasie zolty sie zmyje i bedziesz miec cudny blond
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-01-17, 19:09   #7
sylwiamaria
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 670
Wy郵ij wiadomo嗆 przez ICQ do sylwiamaria GG do sylwiamaria
szampon do wlosow siwych

czesc Monika,
mam pytanie odnosnie "szamponu do wlosow siwych", o ktorym wczesniej wspomnialas, czy moglabys dokladniej opisac co to za produkt.

1. " W 篡ciu niewiasty rozr騜ni mo積a siedem okres闚: niemowl, dziewczynka, dziewczyna, m這da kobieta, m這da kobieta, m這da kobieta i m這da kobieta."
George Bernard S

sylwiamaria jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-01-17, 22:27   #8
wiewiorka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36
Re: szampon do wlosow siwych

polecam szampon color boosting isa dory,odcien silver.jest on do siwych i blond wlosow.zabija zolc,nadaje platynowy odcien.trzeba go potrzymac spieniony ok. 3-4 min. na wlosach.naprawde swietny
wiewiorka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-01-17, 22:31   #9
maarta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

A wiesz mo瞠 gdzie mo積a go dosta, jest w normalnych drogeriach? (interesuje mnie W-wa), bo niestety mam podobny problem...
a czy on zadzia豉 na w這sy farbowane ju jaki czas temu (ale nadal 鄴速awe, fuj)???
maarta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-01-17, 23:35   #10
Kizia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38
GG do Kizia

Mo瞠sz te u篡 szamponu Welli "Regenal" (szampon do w這s闚 siwych i blond). Sama u篡wam go co kilka dni i mam 豉dny popielaty blond (bo zazwyczaj jaki czas po farbowaniu robi mi si kurczakopodobny kolorek).
Szampon kosztuje ok. 18 z (czarna prostok徠na butelka ze srebrn nalepk)
Kizia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-01-18, 19:20   #11
201608040942
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 9 979

a ja polecam GUHL, moja mama byla zachwycona w sklad kompletu dochodzi jeszcze odzywka do splukania. Moja mama juz po jednym razie zadzwonila do mnie i piala z zachwytu jej wlosy sa miekkie(ma wysuszone od trwalej), dobrze sie ukladaja, pierwsze siwe wloski nabraly pieknej barwy, a te jeszcze nie siwe tez jakies takie lepsze. Szampon przeznaczony jest do wlosow siwych posiwialych i platynowych blond. Nie wiem czy ta firma jest w PL, ale u mnie w Deutschland, jest w kazdym markecie kosztuje ok. 5€ za jeden produkt, ja mam z tej firmy odzywke do wlosow blond a szampon mi sie juz skonczyl. Aha jeszcze firma YR zawiera szampon do wlosow siwych z wyciagiem z blawatka. I dziewczyny nie bujcie sie jak z butelki wyleje sie niebieski plyn, nie zafarbuje wam wlosow na niebiesko, wyprobowane na moich wlosach i nic a nic sie na niebiesko nie swieci. Moze po jednym umyciu ten paskudny zolty kolor sie nie zmyje, ale po paru albo parunastu napewno.
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-02-28, 15:41   #12
niki86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
jaki odcien??

naturalny kolor wlosow mam ciemny braz ale od dlugiego czasu farbuje wlosy na blond. obecnie wlosy mam w odcieniu bardziej jasnym slonecznym ktory przenika czasem w podobny do zoltego ;/ teraz chce zafarbowac wlosy na kolor ktory nie wpadalby w zolc lecz nie znam sie kompletnie na odcieniach blond. chcialabym osiagnac efekt podobny jak na zalaczonych zdjeciach.dziewczyny pomozcie jaki odcien farby mam wybrac zeby pokrylo obecny rozjasniony kolor i ciemne odrosty
niki86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-02-28, 20:57   #13
lilu1980
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 501
GG do lilu1980
Re: jaki odcien??

ja robilam Nutrisse popielaty jasny blond, chyba to tak sie nazywalo, robilam kolezance, na ciemnych wloskach i wychodzil ladnie, opakowanie dla przyklady, dkladnie nie pamietam czy to to, al powiem ze farbki sa ogolnie dobre. pozdrawiam...
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-02-28, 21:10   #14
Pamina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

lilu- na jak ciemnych wlosach to robilas?
Pamina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-02-28, 21:20   #15
niki86
Przyczajenie

akurat nie chodzi mi o konkretna farbe tylko o odcien bo marke dobrej i delikatnej farby juz mam tylko jaki wybrac odcien??lilu a znasz moze jakis mniej popielaty bo jak dla mnie to troche jest to przybrudzony kolorek
Stary 2005-02-28, 21:54   #16
lilu1980
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 501
GG do lilu1980

ale nnie wyjdzie Ci w z馧ty! musisz w sklepie zobacz, a robilam na brazowych,sredni braz. Jesli nie wybierzesz popielatego to mysle ze inne pojda w zolty odcien, pozdrawiam...
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-02-28, 23:49   #17
niki86
Przyczajenie

mozliwe ale czekam na jeszcze jakies propozycje bo jednak chodzi mi bardziej o taki odcien jak na zalaczonych fotkach a tam raczej chyba popielatego nie ma;/prosze pomozcie!!
Stary 2005-03-01, 19:19   #18
niki86
Przyczajenie

up up
Stary 2005-03-02, 21:45   #19
niki86
Przyczajenie

up
Stary 2005-03-06, 13:07   #20
niki86
Przyczajenie

up
Stary 2005-05-12, 13:45   #21
Apsik
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 797
GG do Apsik
Ratunku, 鄴速e w這sy!!!

Mojej mamie zawsze wychodz 鄴速e w這sy, je郵i farbuje je na ja郾iejszy ni naturalny. Je郵i na ciemniejszy - prawie czarne. Ostatnio 鄴單 na jej g這wie osi庵n窸a sw鎩 zenit, chyba nic nie jest bardziej 鄴速e ni jej w這sy! A to wynik farbowania w salonie fryzjerskim... za co sporo zap豉ci豉.
Mam pytanie, czy na takie w這sy mo積a po這篡 ja郾iejszy kolor i on co zmieni, czy poprostu 鄴速y b璠zie ja郾iejszy? My chcemy co popielatego, jak mo積a co z tym zrobi, 瞠by uzyska popielaty bl康? Czy skorzysta z dekolorantu, czy dobra farb bez ciep造ch pigment闚? Zupe軟ie si na tym nie znam.
Apsik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-12, 13:49   #22
dasza
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 84
GG do dasza
Dot.: Ratunku, 鄴速e w這sy!!!

Twoja mama musi polozyc sobie plukanke fioletowa, wtedy wyjdzie popielaty blond
Stary 2005-05-12, 14:14   #23
Apsik
Rozeznanie

GG do Apsik

Pr鏏owa造鄉y, ale nate瞠nie 鄴速ego pigmentu jest tak du瞠, 瞠 po p逝kance w這sy zrobi造 sie jakby szare... W ka盥ym razie brudnawe, a nie popielate...
Stary 2005-05-12, 14:48   #24
dasza
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 84
GG do dasza

uuuuuu..... to moze mama pofarbuje sobie na jakis odcien brazu?? Np.jasny braz??? z pasemkami blond ???
Stary 2005-05-12, 17:46   #25
owieczka21
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 140
Exclamation Dot.: Ratunku, 鄴速e w這sy!!!

moja kumpela tez mia豉 ten problem!!po jakis 3 dniach trzeba po這zyc na to nastepna farbe najlepiej jakis b.b.b jasny popielaty blond np.loreala i potem od szampony kt鏎ego uzywa dodac kilka kropli p逝kanki najlepiej srebrnej i myc jak zwykle z tym ze po spienieniu pozostawic to na g這wie na ok.5-7 minBedzie dobrze po prostu twoja mama ma duzo farbnika we w這sach i dlatego tak sie dzieje pozdrawiam
owieczka21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-12, 23:40   #26
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

chcialabym wiedziec czy mama miala wczesniej wlosy farbowane ? i czym i na jaki kolor?
gaga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-13, 00:07   #27
Apsik
Rozeznanie

GG do Apsik

Wcze郾iej farbowa豉 u fryzjera, wi璚 nie wiem czym. Wiem na pewno, 瞠 to nie by dekolorant, kolor mia by jasnym orzechem.
Stary 2005-05-13, 00:29   #28
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

ok, czyli wczesniej wlosy byly farbowane, nie wazne czym... ale na jaki kolor?, i jaki teraz po tym farbowaniu miala uzyskac?czy chiala uzyskac?
bo z tego co piszesz to wywnioskowalam ze wczesniej byly farbowane na ciemniejszy a teraz na jasniejszy mialy byc?
gaga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-05, 20:21   #29
Kropeczkaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 282
Jak Usunac Farbe?????

Dziewczyny blagam o pomoc... pofarbowalam wlosy szamponetka w kolorze "sredni blond". Na glowie mam kolor podobny do zoltka jaja :/ CO Z TYM ZROBIC?????? ;(
Kropeczkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-05, 20:32   #30
Medea27
Przyczajenie

Dot.: Jak Usunac Farbe?????

Ja uparcie b璠 reklamowa farb : kolor -Viking farba - Loreal Recital Preference - sliczny kolor - popielaty blond ABSOLUTNIE nie ZOLTY i pokryl zoltko, kt鏎e, podobnie jak Ty, zafundowalam sobie ostatnio na glowie. Zaraz nastepnego dnia zafarbowalam tym Vikingiem i jestem zachwycona kolorem Jest taki nie wiem jak to opisa, nic 鄴ltego, 瘸den barbiasty blond, taki jasny popielaty,ale blond chlodny, naprawde polecam P.S. 草速ko z Viva Welli ( nigdy ju nie kupi tego dziadostwa, fuuuuuuuuu!) pokry doskonale i nie zniszczyla farba wlos闚.
Medea27 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, dekoloryzacja, farba do w這s闚, pomara鎍zowe w這sy, rozja郾iacz, rozja郾ianie w這s闚, 鄴速e w這sy, 鄴速y kolor w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-14 19:36:16

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.