草速y blond- jak sie go pozby? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-12-30, 11:59   #271
tennyo4
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 556
Dot.: 草lty blond !! ?

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,22...ch.html&next=1

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-30, 12:10   #272
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Ja uzywa豉m, mi bardzo wysuszy w這sy.
Lepszy jest profesjonalny Joanny porzeczkowy, kiedy uzywa豉m, nie ma si co obawia, on nie zmienia koloru, a ew. odcienie z ciep造ch na ch這dne.
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-30, 12:12   #273
Eponie
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

O dzi瘯i. A ten co u篡wa豉 to taki fioletowy ?
Eponie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-30, 16:41   #274
VanilQ
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 983

Ja u篡wam od czasu do czasu szamponu z Biosilka, jest drogi, ale dobrze nawil瘸 w這sy. Uwa瘸豉bym tylko z cienkimi w這sami, bo je obci捫a. Tym porzeczkowym te my豉m, ale on barwi sk鏎 na r瘯ach... Mia豉m suche r璚e to p騧niej chodzi豉m z fioletowymi plamami. ;P Ale te fioletowe szampony maj za zadanie eliminowa 鄴速e refleksy na w這sach, sprawdzaj si. I do od鈍ie瘸nia koloru te s ok.
Stary 2010-12-30, 22:49   #275
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:
Napisane przez Eponie Poka wiadomo嗆
O dzi瘯i. A ten co u篡wa豉 to taki fioletowy ?
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-09, 17:19   #276
ToxicCherry
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 201
moje w這sy,- koszmar. prosz o rady..

Witam. Z gory przepraszam za powielanie w徠ku, wiem, 瞠 jest mn鏀two porad na temat 鄴速ych w這s闚, jednak moje przypadki, przebi造 ju wszystko..
Ot騜 wyda豉m mn鏀two kasy na fryzjera. Stosuje liczne szampony do w這s闚 blond, p逝kanki itd. jednak w這sy nadal s 鄴速e. Nie wiem ju, co robi.. Jak to 'przykry'.. Czy mo瞠 ogolnie da sobie spok鎩 z tym jasnym blondem? My郵a豉m nad tonerem bia造m, mo瞠 on co pomo瞠? prosz o rady.. w za陰cznikach-moje w這sy.
ggfffgfg.jpg

KLIK

ToxicCherry jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-09, 18:45   #277
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: moje w這sy,- koszmar. prosz o rady..

bia造 toner jest na bardzo bardzo jasny blond, mo瞠 po prostu powinna po這篡 farb w ch這dniejszym odcieniu?

a tak poza tym wiadomo, 瞠 ka盥y przypadek inny ale mimo wszystko mog豉 umie軼i go w w徠ku na taki temat
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-09, 18:59   #278
Fuzukatsu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 478

Po堯 rozja郾iacz i problem z g這wy Odcie zostanie wyr闚nany i ch這dny, bez 瘸dnych 鄴販i.

Uda si!

"Ko軼i馧 to korporacja, a krzy to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-09, 19:31   #279
Blond Wenus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 120

dawaj syoss 12-0 a pozb璠ziesz si tego koloru co tam widnieje u Ciebie i b璠ziesz mie jasne
Blond Wenus jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-10, 10:26   #280
Ilena
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 654
Dot.: 草速y blond- jak sie go pozby?

Joanna fioletowy szampon, mycie codzienne i pozostawianie piany na 30 minut na w這sach .. po tygodniu powinno ju by wida spor r騜nic
Ilena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-10, 12:45   #281
agusia5144
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 291

Te mia豉m taki problem, polecam fioletow p逝kanke z rossmana za oko這 6 z
agusia5144 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-10, 13:24   #282
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 411

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Poka wiadomo嗆
Po堯 rozja郾iacz i problem z g這wy Odcie zostanie wyr闚nany i ch這dny, bez 瘸dnych 鄴販i.
przecie po rozja郾iaczu kolor jest w豉郾ie 鄴速y?
Stary 2012-01-10, 13:45   #283
ToxicCherry
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 201

dzi瘯uje za odpowiedzi.
problem w tym, 瞠 od ok 2 miesi璚y u篡wam p逝kanek, szampon闚 do blondu z Joanny i nadal s zo速e.. ostatnio skusi豉m sie na farbe sayossa mro幡y blond,- nadal nic nie poskutkowa這. ba, bylo jeszcze gorzej.. odrosty baardzo jasne, a reszta jeszcze bardziej zolta!

KLIK

ToxicCherry jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-10, 17:33   #284
Fuzukatsu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 478

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka wiadomo嗆
przecie po rozja郾iaczu kolor jest w豉郾ie 鄴速y?
Ale jak rozja郾iasz naturalny, dlatego k豉dzie si go kilka razy.

Uda si!

"Ko軼i馧 to korporacja, a krzy to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-10, 17:38   #285
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 411

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Poka wiadomo嗆
Ale jak rozja郾iasz naturalny, dlatego k豉dzie si go kilka razy.
edytowane
nie radzi豉bym nikomu k豉嗆 na w這sy rozja郾iacza po kilka razy nawet na odrosty,a ju na pewno nie na te w這sy,kt鏎e by造 ju rozja郾iane.

na niechciane odcienie 鄴販i mo瞠 pom鏂 szlachetna per豉 z joanny, a rudo嗆 srebrny py lub go喚bi popiel.

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2012-01-10 o 17:46
rockandrollqueen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-10, 17:47   #286
women20
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 476

witam czy ktos mi moze pomoc ?? po kolei chce zafarbowac moje wlosy( natuarlne brazowe odrosty, reszta to pasemka blond) farba wellaton 12.1 i woda12% najpierw naloze na odrost na jakas godzinke a potem nie wiem na ile dac na cale wlosy na jakies 10minutek? a co w woda ktora jest dolaczona do farby nie uzywac jej tylko tej mojej 12%? i na calosc jak bede przeciagac to musze dac mniejsze stezenie zeby nie wypalic wlosow??

women20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-14, 08:16   #287
dropiata
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

Prawd m闚i帷, to ten szampon fioletowy Joanny te mi niewiele pomaga. Jako nie widz po nim platyny na w這sach. A robi豉m dodatkowo srebrnym py貫m. Niestety paskudny rozja郾iacz Syoss tak mi rozja郾i na marchewkowo. Poprzedni rozja郾iacz Joanny rozja郾i naprawd ja郾iutko, a srebrny py da czyst platyn. No niestety wymy郵i豉m sobie ten Syoss i teraz mam problem, srebrny py tylko ogasi do z這tego ale to wci捫 nie platyna i r騜ni si od reszty w這s闚.
dropiata jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-14, 12:34   #288
Ekstazaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 758

na 鄴速y blond bardzo skuteczna jest p逝kanka do w這s闚 SREBRZYK. tania i niweluje ten brzydki kolor.
Ekstazaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-14, 15:16   #289
Justyna2602
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 167

mnie na 鄴速awy kolorek w這s闚 pomaga farba Bardzo jasny per這wy blond feria preference i szmpon loreal profesional shine blond myj nim zawsze w這sy i s wr璚z bia貫 pi瘯na platyna
Justyna2602 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-15, 10:31   #290
_Tinkerbell
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 378
GG do _Tinkerbell

Dziewcz皻a.. A ja jestem za豉mana.. Kiedy mia豉m takie pi瘯ne bia貫 w這sy, no po prostu bia貫. Farbowane w jednym salonie. Potem co mi odbi這 i pofarbowa豉m si na rudo Joann. I wtedy zacz掖 si koszmar - wypadanie, pl徠anie, zrobi造 si sztywne i suche.. bardzo si ba豉m o moje w這sy, jednak zdecydowa豉m si na rozja郾ianie w tym samym salonie, bo przecie im ufa豉m. I to by kolejny b陰d. Teraz od g鏎y mam w這sy jasny blond, platynka taka, ale jak je zwi捫... po bokach, je郵i podnios w這sy do g鏎y s 鄴速e jak... jak jajko jakie! Pr鏏owa豉m ju wszystkiego.. srebrnej p逝kanki, fioletowej, szamponu joanny (tego fioletowego).. Miejscami przebija mi ten 鄴速y.. Nie wiem co mam robi, rozja郾ia jeszcze raz?
Stary 2012-01-23, 15:49   #291
lucciola
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 562

mog造by軼ie poleci mi szamponetk albo szampon koloryzuj帷y 瞠by zgasi 鄴單 i zeby w這sy sta造 si srebrne (mam bardzo jasny blond, farbowany oczywi軼ie). U篡wa豉m Biosilka, Joanny Professional i jeszcze jednego, fryzjerskiego szamponu No yellow ale one rozja郾iaj ju rozja郾ione w這sy a te 鈍ie穎 zafarbowane i 鄴趾n帷e jeszcze bardziej podkre郵aj (t ich 鄴單), wi璚 prosz nie polecajcie mi kolejnych fioletowych szampon闚 tylko co co jest delikatniejsze od farby ale farbuje...
lucciola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-23, 19:56   #292
Justyna2602
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 167

Cytat:
Napisane przez lucciola Poka wiadomo嗆
mog造by軼ie poleci mi szamponetk albo szampon koloryzuj帷y 瞠by zgasi 鄴單 i zeby w這sy sta造 si srebrne (mam bardzo jasny blond, farbowany oczywi軼ie). U篡wa豉m Biosilka, Joanny Professional i jeszcze jednego, fryzjerskiego szamponu No yellow ale one rozja郾iaj ju rozja郾ione w這sy a te 鈍ie穎 zafarbowane i 鄴趾n帷e jeszcze bardziej podkre郵aj (t ich 鄴單), wi璚 prosz nie polecajcie mi kolejnych fioletowych szampon闚 tylko co co jest delikatniejsze od farby ale farbuje...
Mo瞠 szampon koloryzuj帷y palette? Mro幡y blond czy ch這dny blond jakos tak. Niedawno po這篡豉m go na 4 minuty i mi wyszed ch這dny odcie ( ale zaznaczam 瞠 nie mam 鄴速ych w這s闚 tylko ch這dne wi璚 nie gwarantuje co Tobie wyjdzie)
jak bys by豉 zainteresowana to to jest numer 0 taka laska z jasnym blondem kr鏒kie w這sy na opakowaniu
Justyna2602 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-23, 20:03   #293
Romanaccia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 903

Moj naturalny kolor wlosow to zloty blond,ktorego nienawidze,wiec farbuje je na popielaty blond,jakis czas temu odkrylam swietna farbe do wlosow i to jest najlepsza farba jaka kiedykolwiek w zyciu mialam !
Delia - Ksiezycowy Blond ,nadaje piekny "ksiezycowy" odcien,wlosy po niej nie sa absolutnie zolte,ani tez "siwe" czy "szare" jak to robia niektore popielate farby ,do tego raz lub dwa w miesiacu na odswiezenie koloru stosuje szamponetke Delii w tym samym odcieniu co farba ,plus ...
myje wlosy szamponem Joanny tym "fioletowym" i nakladam odzywke z tej samej serii ,na moje wlosy dziala ! tak wiec polecam,moze ktorej z was tez pomoze

a co do plukanek,probowalam i powiem,ze na farbowane wlosy slabo dziala,zwlaszcza jesli sa swiezo farbowane,poprosty nie chwyta,dziala tylko na niefarbowane,badz farbowane ,ale juz kilka tygodni wczesniej,tylko ,ze czesto jest to totalna porazka,poniewaz kilka razy wlosy wyszly mi ... niebieskie lub fioletowe,raz przerazona tym blekitem na wlosach ponownie je zafarbowalam i staly sie.... zielone ! ,nie polecam plukanek,to zbyt ryzykowne
Stary 2012-01-23, 20:07   #294
lucciola
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 562

Cytat:
Napisane przez Justyna2602 Poka wiadomo嗆
Mo瞠 szampon koloryzuj帷y palette? Mro幡y blond czy ch這dny blond jakos tak. Niedawno po這篡豉m go na 4 minuty i mi wyszed ch這dny odcie ( ale zaznaczam 瞠 nie mam 鄴速ych w這s闚 tylko ch這dne wi璚 nie gwarantuje co Tobie wyjdzie)
jak bys by豉 zainteresowana to to jest numer 0 taka laska z jasnym blondem kr鏒kie w這sy na opakowaniu
dzi瘯i.Poszukam
lucciola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-28, 00:09   #295
konstancja01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

http://www.marionkosmetyki.pl/oferta...h-i-blond.html

bije na g這w szampon joanny
KOCHAM <3
zapuszczam w這ski

konstancja01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-02, 14:46   #296
Iwona2012
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Post Dot.: ratunku mam zolte wlosy a chce biale

Opowiem wam moja historie
mialam srednio brazowe wlosy (farbowane), z racji tego, ze zaczelam siwiec (mam 26 lat!) postanowilam, ze je rozjasnie sama.
Po uzyciu rozjasniacza wyszly mi lekko zolte z pomaranczowym,wiec poszlam do sklepu z zamiarem kupienia jakiejs farby w stylu piaskowego blondu, ale wyszlam ze srednim blondem(drogiej firmyi ladnie wygladal kolorek na opakowaniu)Z tej kombinacji wlosy wyszly mi leciutko zielonkawe prawie nie widoczne, ale ten kolor mi nie pasuje,wiec prosze Was o rade, chce uzyskac cos takiego jak nizej ale nie wiem jaki to kolor, bede bardzo wdzieczna
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg d逝gie+w這sy,+mm.jpg (19,3 KB, 71 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ac648d3f002c3eea4e459982.jpg (28,9 KB, 62 za豉dowa)
Iwona2012 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-03, 16:44   #297
Sonia4444
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Hej dziewczyny. Mam do Was ogromn pro軸. Farbowa豉m wczoraj w這sy farb schwarzkopf live color XXL, absolute platinum, i chyba za kr鏒ko trzyma豉m bo wysz造 mi w niekt鏎ych miejscach takie lekko 鄴速e, a w niekt鏎ych nawet pomara鎍zowe Jestem za豉mana. Zastanawiam si jak farbe kupi 瞠by zniwelowa ten kolor 鄴速y. chcia豉bym mie tak platyne na w這sach ale nigdy mi nie wychodzi. A do fryzjera nie mam obecnie mo磧iwo軼i i嗆. Zastanawiam si r闚nie czy nie zniszcz sobie w這s闚 jak pofarbuje je 2 dni po farbowaniu i czy jak bym kupi豉 farbe np lodowy blond czy by pom鏬. Mam te szampon likwiduj帷y 鄴速e odcienie ale nie pom鏬.

Pom騜cie bo psychicznie ze swoimi w這sami nie wytrzymam

Mo瞠 kt鏎a wie z Was jakie p逝kanki s w Irlandii i jakie s najlepsze?

Edytowane przez Sonia4444
Czas edycji: 2012-02-03 o 16:45
Sonia4444 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-04, 09:09   #298
karojen24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439

Cytat:
Napisane przez Sonia4444 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny. Mam do Was ogromn pro軸. Farbowa豉m wczoraj w這sy farb schwarzkopf live color XXL, absolute platinum, i chyba za kr鏒ko trzyma豉m bo wysz造 mi w niekt鏎ych miejscach takie lekko 鄴速e, a w niekt鏎ych nawet pomara鎍zowe Jestem za豉mana. Zastanawiam si jak farbe kupi 瞠by zniwelowa ten kolor 鄴速y. chcia豉bym mie tak platyne na w這sach ale nigdy mi nie wychodzi. A do fryzjera nie mam obecnie mo磧iwo軼i i嗆. Zastanawiam si r闚nie czy nie zniszcz sobie w這s闚 jak pofarbuje je 2 dni po farbowaniu i czy jak bym kupi豉 farbe np lodowy blond czy by pom鏬. Mam te szampon likwiduj帷y 鄴速e odcienie ale nie pom鏬.

Pom騜cie bo psychicznie ze swoimi w這sami nie wytrzymam

Mo瞠 kt鏎a wie z Was jakie p逝kanki s w Irlandii i jakie s najlepsze?

Nie wiem, czy masz tam dostep do takich farb jak np. Belle Color 111 lub Loreal Preference Stockholm.(?) Mi zawsze na takie problemy pomagaly. I wlosy po nich sa w dobrym stanie (nawet po wczesniejszym ich rozjasnieniu). Moim faworytem jest Belle Color...Pozdr.
karojen24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-30, 18:13   #299
neilla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32
GG do neilla

OMG. Za陰czam zdj璚ia moich w這s闚. Jestem po dwukrotnej dekoloryzacji. Naturalne w這sy mam blond troche widac na zdjeciach. I chcia豉bym zeby kt鏎as mi doradzi豉 jaka plukanke u篡c zeby tego si pozby, fioletowa niebiesk czy srebrn.... Malowac narazie nie chce, chce zeby troche w這sy odpocze造 i tak sa juz z niszczone...konc闚ki sa najbardziej pomaranczowe wiec je podetne ale co z reszta w這s闚? Proszeeeeee o pomoc((

PS. mam nadzieje ze kto tu jeszcze zagl康a...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00310.jpg (122,7 KB, 79 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00313.jpg (94,8 KB, 59 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00314.jpg (74,6 KB, 49 za豉dowa)

To, co bola這 znik這 ju
Mimo to b鏊. [...]
Mi這嗆 durna, mi這嗆 z豉
Nie ma w豉dzy nade mn .

Edytowane przez neilla
Czas edycji: 2012-07-30 o 18:16
neilla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-30, 18:40   #300
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Napisane przez neilla Poka wiadomo嗆
OMG. Za陰czam zdj璚ia moich w這s闚. Jestem po dwukrotnej dekoloryzacji. Naturalne w這sy mam blond troche widac na zdjeciach. I chcia豉bym zeby kt鏎as mi doradzi豉 jaka plukanke u篡c zeby tego si pozby, fioletowa niebiesk czy srebrn.... Malowac narazie nie chce, chce zeby troche w這sy odpocze造 i tak sa juz z niszczone...konc闚ki sa najbardziej pomaranczowe wiec je podetne ale co z reszta w這s闚? Proszeeeeee o pomoc((

PS. mam nadzieje ze kto tu jeszcze zagl康a...
dekoloryzacja nie niszczy...
srebrna to to samo co niebieska
i jak masz takie lekko rudawe to niebieska b璠zie lepszym rozwi您aniem ni fioletowa
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, dekoloryzacja, farba do w這s闚, pomara鎍zowe w這sy, rozja郾iacz, rozja郾ianie w這s闚, 鄴速e w這sy, 鄴速y kolor w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-14 19:36:16

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.