草速y blond- jak sie go pozby? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-07-30, 19:35   #301
neilla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32
GG do neilla
Dot.: 草速y blond- jak sie go pozby?

wow dziekuje za tak szybk odpowiedz. wiem 瞠 dokoloryzacja nie niszczy ale malowalam d逝go w這sy i nie sa w najlepszej kondycji. Jeszcze raz dzi瘯i !!!

To, co bola這 znik這 ju
Mimo to b鏊. [...]
Mi這嗆 durna, mi這嗆 z豉
Nie ma w豉dzy nade mn .
neilla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-30, 20:06   #302
polciia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Cytat:
Napisane przez guest Poka wiadomo嗆
dziewczyny, mialam brazowo blond balejaz i postanowilam zrobic sobie na cale wlosy blond, z racji oszczednosci kupilam sobie farbe sama (Natea 111)i przy pomocy kolezanki ufarbowalam sobie wloski, niestety na samej gorze wyszly zolte!! okropnie to wyglada, postanowilam odczekac 2 tyg. i ponownie ( zeby nie mieszac) ta sama farba zrobic te zolte tylko i co,nic nie wzielo mi, nadal sa zolte a ja juz nie wiem co mam zrobic z nimi ?? boje sie ze jesli znowu w tym tygodniu sprobuje je farbowac to mi powypadaja czy nie znacie jakiejs metody na te zolte kudelki tak od zaraz .Za pomoc z gory bardzo wdzieczna !!!

Kup sobie szampon z marion To powinien pomoc troszeczke

http://www.marionkosmetyki.pl/oferta...h-i-blond.html
polciia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-31, 07:06   #303
pAti
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 704

ja polecam p逝kank Srebrzyk w takim szklanym s這iczku. nie lubi m璚zy si szamponami fioletowymi, a p逝kanka robi to samo co ma robi zdecydowanie lepiej i szybciej

pAti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-01, 19:46   #304
neilla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32
GG do neilla

to znowu ja... p逝kalam 4 razy jak narazie. Czy p逝kanka rozjasni mi jeszcze bardziej w這sy czy musze siegn望 po farbe lub rozja郾iacz:/ ? Nie s juz tak 鄴速e jak by造 ale to nadal nie ten kolor kt鏎y chce mie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00337.jpg (86,6 KB, 231 za豉dowa)

To, co bola這 znik這 ju
Mimo to b鏊. [...]
Mi這嗆 durna, mi這嗆 z豉
Nie ma w豉dzy nade mn .
neilla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-13, 10:16   #305
Rewolwer
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Dziewczyny pomocy .Niech kto kompetentny i maj帷y wiedz i do鈍iadczenie w tym temacie mi pomo瞠. W sobot zafarbowa豉 m鎩 ciemny blond Palette-skandynwaski blond . Oczywiscie wysz豉 jajecznica. C騜 by豉m przygotowana. W niedziel kupi豉m Loreal -bardzo jasny per這wy blond . Trzyma豉m 30 minut. Ju窺i cieszy豉m moim ch這dnym blondem ,a tu dupa. Kurczak jak by tak jest ; / Farba nie z豉pa豉 moich w這s闚. I sama nie wiem co teraz pocz望. 3 dzie pod rz康 w這s闚 farbowa nie b璠. Boje si,ze je spal,zniszcz ;/ A szampon niweluj帷y 鄴單 z joanny ma這 daje. W og鏊e nie widz efekt闚. Tak瞠 dziewczyny dorad嬈ie cos :C
Rewolwer jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-13, 12:02   #306
wilczku
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Mam aktualnie wielki problem na g這wie i mam nadziej, 瞠 b璠zie mi kto umia pom鏂 w鈔鏚 Wiza瘸nek. Naturalne w這sy mam na poziomie 7, kilka miesi璚y temu rozja郾i豉m je normaln farb Alfaparf 9,13 z 9% utleniaczem i o dziwo mi chwyci這 ja郾iej - tak 瞠 mia豉m te w這sy na 8, mo瞠 9 poziomie. Wszystko by這by ok, gdyby nie ten rudawy odcie, kt鏎y mi w ostateczno軼i wyszed. Wybra豉m si wtedy do fryzjerki, ona mi sch這dzi豉 kolor, doda豉 lekkie refleksy i wszystko na par dni by這 w porz康ku, po czym kolor zacz掖 si wyp逝kiwa i zn闚 wygl康a這 to, tak jak wcze郾iej. Obecnie nie wiem co robi i tak ju od d逝窺zego czasu. M璚z si teraz z 5cm odrostem i nie wiem co dalej robi. Rozwa瘸豉m ju nawet br您y, ale podejrzewam, 瞠 nie b璠zie mi w nich 豉dnie. Dlatego usi逝j dalej eksperymentowa z blondem i uda si do fryzjera, ale zdecydowanie ta雟zego, tylko teraz kwestia pozostaje taka, 瞠 nie wiem, o co go wtedy poprosi, gdy moim marzeniem jest posiadania blondu na poziomie 9 w tonacji popielatej i robienie sobie samemu w domu odrost闚 co miesi帷. No a p鏦i co sprawa wygl康a tak, 瞠 mam w這sy w niejednorodnym 鄴速awym kolorze, du瞠, ciemniejsze odrosty, plus jeszcze te refleksy. Tak wi璚 bardzo prosi豉bym o porad, jak delikatnie rozja郾i moje w這sy do mojego upragnionego koloru i przy okazji nada im popielaty refleks, no i na jaki zabieg si teraz zdecydowa u najbli窺zej wizyty u fryzjera. Delikatny baleja, rozja郾ianie odrostu?? Nie wiem. Prosz pom騜cie mi!!!
wilczku jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-13, 12:39   #307
konstancja01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Cytat:
Napisane przez wilczku Poka wiadomo嗆
Mam aktualnie wielki problem na g這wie i mam nadziej, 瞠 b璠zie mi kto umia pom鏂 w鈔鏚 Wiza瘸nek. Naturalne w這sy mam na poziomie 7, kilka miesi璚y temu rozja郾i豉m je normaln farb Alfaparf 9,13 z 9% utleniaczem i o dziwo mi chwyci這 ja郾iej - tak 瞠 mia豉m te w這sy na 8, mo瞠 9 poziomie. Wszystko by這by ok, gdyby nie ten rudawy odcie, kt鏎y mi w ostateczno軼i wyszed. Wybra豉m si wtedy do fryzjerki, ona mi sch這dzi豉 kolor, doda豉 lekkie refleksy i wszystko na par dni by這 w porz康ku, po czym kolor zacz掖 si wyp逝kiwa i zn闚 wygl康a這 to, tak jak wcze郾iej. Obecnie nie wiem co robi i tak ju od d逝窺zego czasu. M璚z si teraz z 5cm odrostem i nie wiem co dalej robi. Rozwa瘸豉m ju nawet br您y, ale podejrzewam, 瞠 nie b璠zie mi w nich 豉dnie. Dlatego usi逝j dalej eksperymentowa z blondem i uda si do fryzjera, ale zdecydowanie ta雟zego, tylko teraz kwestia pozostaje taka, 瞠 nie wiem, o co go wtedy poprosi, gdy moim marzeniem jest posiadania blondu na poziomie 9 w tonacji popielatej i robienie sobie samemu w domu odrost闚 co miesi帷. No a p鏦i co sprawa wygl康a tak, 瞠 mam w這sy w niejednorodnym 鄴速awym kolorze, du瞠, ciemniejsze odrosty, plus jeszcze te refleksy. Tak wi璚 bardzo prosi豉bym o porad, jak delikatnie rozja郾i moje w這sy do mojego upragnionego koloru i przy okazji nada im popielaty refleks, no i na jaki zabieg si teraz zdecydowa u najbli窺zej wizyty u fryzjera. Delikatny baleja, rozja郾ianie odrostu?? Nie wiem. Prosz pom騜cie mi!!!
baleja簑 nie radz, ja te mia豉m podobny problem tylko schodzi豉m z rudego, na takim jasnym juz wyp逝kanym rudym fryzjerka zrobi豉 mi baleja, to wygl康a這 fajnie bo nie mia豉m jeszcze odrostu ciemny blond, kiedy sie pojawi znowu posz豉m na baleja i wtedy mia豉m ju t璚z na g這wie konc闚ki 鄴速e odrost ja郾iejszy, posz豉m to innej fryzjerki na farbowanie ton w ton z wod 1,5% zmiesza豉 dwie farby popielaty i per這wy blond i wysz這 fajnie, za miesi帷 jak pojawi si odrosty p鎩d ju robic ca這嗆 tym per這wym blondem mam nadziej, 瞠 w koncu dojd do wymarzonego kolorku
KOCHAM <3
zapuszczam w這ski

konstancja01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-01, 19:32   #308
Vioolett
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Cze嗆 dziewczyny, mam podobny problem!

Rozja郾ia豉m kilka dni temu w這sy rozja郾iaczem syossa, potem z my郵, 瞠 t okropn 鄴單 pokryje mi jaka farba, malowa豉m w這sy Loreal Recital Preferance Viking 9.1 i nic... s troch ja郾iejsze, ale wci捫 okrutnie 鄴速e!
Za陰czam zdj璚ia, na kt鏎ych wida kolor, kt鏎y chc osi庵n望.
Dodam, 瞠 p逝ka豉m ju dwa razy w這sy fioletow p逝kank. Bez efekt闚.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 8075106148_74357701f5.jpg (27,5 KB, 149 za豉dowa)

Edytowane przez Vioolett
Czas edycji: 2012-11-01 o 19:34
Vioolett jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-23, 14:41   #309
Asiaczek1985
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46
GG do Asiaczek1985

witajcie Wiza瘸nki.
Ja r闚nie zaliczy豉m wtop kurczakow.
Mam ciemne w這sy, od dawna rozja郾iane rozja郾iaczem - baleja. Teraz praktycznie ju ca貫 mam jasne i wymy郵i豉m, 瞠 chcia豉bym je ujednolici i z jasnego blondu zrobi troszeczk ciemniejszy.
Nic nie robi sama, ze wszystkim chodz do sprawdzonej fryzjerki. By豉m u Niej wczoraj. Na odrost na這篡豉 farb z silniejsz wod, na reszt ze s豉bsz. Efekt - odrost kurczakowy. Powiedzia豉, 瞠 zaraz temu zaradzimy i na這篡豉 farb. W sumie wychodz帷 od Niej by豉m spokojna, bo kurczak znikn掖. Jednak T stwierdzi, 瞠 jestem po prostu ruda i w og鏊e nie pasuje mi to co mam na g這wie.
Faktycznie, w zale積o軼i od k徠a padania 鈍iat豉 i w zale積o軼i sztuczne czy naturalne - moje w這sy to ciemny zimny blond - za ciemny lub rudawe odrosty. Tak czy siak efekt ko鎍owy bardzo mi si nie podoba.
Nie wiem co z tym teraz zrobi, aby nie zniszczy w這s闚. Dorad嬈ie prosz. Szampon fioletowy, inny fryzjer? Ile odczeka przed kolenj farb?
Asiaczek1985 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-24, 18:40   #310
lucciola
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 562

Cytat:
Napisane przez Asiaczek1985 Poka wiadomo嗆
witajcie Wiza瘸nki.
Ja r闚nie zaliczy豉m wtop kurczakow.
Mam ciemne w這sy, od dawna rozja郾iane rozja郾iaczem - baleja. Teraz praktycznie ju ca貫 mam jasne i wymy郵i豉m, 瞠 chcia豉bym je ujednolici i z jasnego blondu zrobi troszeczk ciemniejszy.
Nic nie robi sama, ze wszystkim chodz do sprawdzonej fryzjerki. By豉m u Niej wczoraj. Na odrost na這篡豉 farb z silniejsz wod, na reszt ze s豉bsz. Efekt - odrost kurczakowy. Powiedzia豉, 瞠 zaraz temu zaradzimy i na這篡豉 farb. W sumie wychodz帷 od Niej by豉m spokojna, bo kurczak znikn掖. Jednak T stwierdzi, 瞠 jestem po prostu ruda i w og鏊e nie pasuje mi to co mam na g這wie.
Faktycznie, w zale積o軼i od k徠a padania 鈍iat豉 i w zale積o軼i sztuczne czy naturalne - moje w這sy to ciemny zimny blond - za ciemny lub rudawe odrosty. Tak czy siak efekt ko鎍owy bardzo mi si nie podoba.
Nie wiem co z tym teraz zrobi, aby nie zniszczy w這s闚. Dorad嬈ie prosz. Szampon fioletowy, inny fryzjer? Ile odczeka przed kolenj farb?
Na pocz徠ek spr鏏uj u篡 fioletowego szamponu. Kolejn farb k豉d豉bym teraz w ostateczno軼i. Ale ekspertk nie jestem
lucciola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-22, 20:09   #311
lusia2212
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 175

s takie szampony fioletowe, po kt鏎ych blondy nie 鄴趾n ;D
lusia2212 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-29, 15:20   #312
girl_95
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

co mam zrobi?
mialam ciemno rude, zdekoloryzowalam i wyszly mi rudo z馧te a chce zrobi si na blond pofarbowalam loreal exellence creme jasny natualny blond co niby rozjasnia nawet o 3 tony a prawie nie wida roznicy ...
i teraz dalej mam troche rozja郾ia lorealem? czy zrobi k徙iel rozja郾iaj帷?czy co ..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 15 (1).jpg (47,5 KB, 52 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0652.jpg (60,4 KB, 39 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0642.jpg (84,5 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 13 (2).jpg (84,1 KB, 48 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (102,9 KB, 28 za豉dowa)
girl_95 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-30, 11:41   #313
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575

Cytat:
Napisane przez girl_95 Poka wiadomo嗆
co mam zrobi?
mialam ciemno rude, zdekoloryzowalam i wyszly mi rudo z馧te a chce zrobi si na blond pofarbowalam loreal exellence creme jasny natualny blond co niby rozjasnia nawet o 3 tony a prawie nie wida roznicy ...
i teraz dalej mam troche rozja郾ia lorealem? czy zrobi k徙iel rozja郾iaj帷?czy co ..
K徙iel rozja郾iaj帷, farba Ci tego nie rozja郾i, co najwy瞠j na 穎速y.
Stary 2013-09-30, 14:59   #314
girl_95
Przyczajenie

spr鏏uje dzisiaj zrobi, a p逝kanka co w moim przypadku da?
Stary 2013-09-30, 16:09   #315
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
spr鏏uje dzisiaj zrobi, a p逝kanka co w moim przypadku da?
Sch這dzi i tyle
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-30, 19:30   #316
Lady_Caroline
Zadomowienie

Dok豉dnie. Cho w miejscach bardziej pomara鎍zowych mo瞠 nie chwyci, przynajmniej w moim przypadku tak by這.
Stary 2013-09-30, 21:41   #317
girl_95
Przyczajenie

rozjasnilam troche w這sy, dalej s z馧te no ale ja郾iejsze. kupilam loreala preference 9.13 i mam do tej farby doda 6 % wode czy nie ?
Stary 2013-09-30, 21:44   #318
Lady_Caroline
Zadomowienie

Cytat:
rozjasnilam troche w這sy, dalej s z馧te no ale ja郾iejsze. kupilam loreala preference 9.13 i mam do tej farby doda 6 % wode czy nie ?
Ja bym da豉 6, a po幡iej ewentualnie p逝kanka, jakby dalej by造 zo速awe.
Stary 2013-09-30, 21:57   #319
girl_95
Przyczajenie

okay dzi瘯i

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

a wla郾ie.. preference skoro jest farb rozja郾iaj帷 to nie ma wody ?
czy cos
Stary 2013-09-30, 22:03   #320
Lady_Caroline
Zadomowienie

Cytat:
okay dzi瘯i

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

a wla郾ie.. preference skoro jest farb rozja郾iaj帷 to nie ma wody ?
czy cos
Ma wod. Farby rozja郾iaj帷e maj wod 9%.
Stary 2013-09-30, 22:08   #321
girl_95
Przyczajenie

to mam doda oxydant? czy nie
Stary 2013-09-30, 22:18   #322
Lady_Caroline
Zadomowienie

Cytat:
to mam doda oxydant? czy nie
Musisz. Oxydant to ta woda/mleczko do陰czone do farby. Loreal ma oxy 6, wi璚 spokojnie mo瞠sz u篡 tego, ktory do陰czyli do farby.
Stary 2013-09-30, 22:48   #323
girl_95
Przyczajenie

do豉czone ? nic nie zauwazy豉m chyba 瞠 to z tym wywo豉czem jest .
ale tak czy inaczej mam sw鎩 oxydant to go chyba wymieszam z lorealem
Stary 2013-10-01, 10:18   #324
Lady_Caroline
Zadomowienie

Cytat:
do豉czone ? nic nie zauwazy豉m chyba 瞠 to z tym wywo豉czem jest .
ale tak czy inaczej mam sw鎩 oxydant to go chyba wymieszam z lorealem
Musi by do陰czone, bo farb zawsze miesza si z oxydantem, sama farba nie pofarbuje w這sow, a dopiero ta mieszanka.
http://3.bp.blogspot.com/-_lGcidrxcJ...penhague-1.jpg

oxydant to nr 2
Stary 2013-10-19, 11:41   #325
sandraanna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
草速e w這sy

Hej

Nie wiem co mnie podkusi這, ale postawi豉m samodzielnie rozja郾i wcze郾iej farbowane w這sy. Wiem, 瞠 o nieodpowiedzialne, ale chyba ka盥a z Nas musi tak g逝pot w swoim 篡ciu pope軟i M鎩 naturalny kolor to ciemny br您, w這sy pofarbowa豉m jakie dwa miesi帷e temu r闚nie na ciemny br您, ale o nieco innym odcieniu. Wczoraj u篡豉m GARNIER Color Sensation Krem dekoloryzuj帷y i w這sy wysz造 od bardzo jasnych na odrostach po marchewkowe na d逝go軼i, dzisiaj postanowi豉m je dodatkowo rozja郾i Intensywnym Rozja郾iaczem z Joanny i w這sy mam w kolorze kurczakowej 鄴販i,pomieszanej z pomara鎍zem Jak farb mog豉bym zniwelowa ten kolor, aby uzyska 豉dny blond? Czy jest na to jaka szansa?

Edytowane przez sandraanna
Czas edycji: 2013-10-30 o 19:37
sandraanna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-13, 22:26   #326
Blond_Magdziula
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Exclamation Ratunku, mam 鄴速e w這sy.

Od zawsze mia豉m problemy z farbowaniem w這s闚. Jakiego koloru z palety blond bym nie u篡豉 to zawsze wychodz mniej lub bardziej 鄴速e. Tylko nieliczne fryzjerki s w stanie uzyska zimny odcie blondu. Problem jednak w tym, 瞠 nie jestem w stanie tak cz瘰to korzysta z fryzjera jak bym tego chcia豉 (widz帷 si w lustrze) g堯wnie ze wzgl璠闚 finansowych. Pani Sylwia kt鏎a zajmuje si moimi w這sami "zapienia mi w這sy" czym co sprawia i nie s takie 鄴速e.Chcia豉bym zakupic owo pieni帷e si cudo ale nie wiem co to jest.
Czy jestem w stanie, w domu, uzyska zimny kolor? Co powinnam kupi?
Blond_Magdziula jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-20, 14:14   #327
Blond_Magdziula
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Wielkie dzi瘯i za wszystkie rady. U篡wam szampon闚 do siwych w這s闚. S najcz窷ciej filetowe, czasami niebieskie ale niestety nie zdejmuj 鄴販i na tyle ile bym chcia豉. Pomagaj gdy mam super kolor wprost z salonu fryzjerskiego, kt鏎y po paru myciach nieco z鄴趾nie.
.
A ja desperacko, w warunkach domowych chcia豉bym uzyska, na ca貫j g這wie jeden kolor.
Farbowanie kosmetykami og鏊no dost瘼nymi w zimnych kolorach ma dwojaki efekt. Odrosty i wcze郾iej farbowany fragment w這s闚 jest 鄴速awy. Reszta za siwa. Dramat.
Blond_Magdziula jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-20, 16:13   #328
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez Blond_Magdziula Poka wiadomo嗆
Wielkie dzi瘯i za wszystkie rady. U篡wam szampon闚 do siwych w這s闚. S najcz窷ciej filetowe, czasami niebieskie ale niestety nie zdejmuj 鄴販i na tyle ile bym chcia豉. Pomagaj gdy mam super kolor wprost z salonu fryzjerskiego, kt鏎y po paru myciach nieco z鄴趾nie.
.
A ja desperacko, w warunkach domowych chcia豉bym uzyska, na ca貫j g這wie jeden kolor.
Farbowanie kosmetykami og鏊no dost瘼nymi w zimnych kolorach ma dwojaki efekt. Odrosty i wcze郾iej farbowany fragment w這s闚 jest 鄴速awy. Reszta za siwa. Dramat.
Trzymaj je na w這sach d逝瞠j ja mia豉m balsamy w豉snie niebieskie albo fioletowe, trzyma豉m p馧 godziny i mia豉m srebrne w這sy
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-23, 18:40   #329
Romanaccia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 903

Ja po dlugisz poszukiwania i probach, pozbywam sie zoltego blondu szamponetkami "Delii" - Ksiazycowy blond, jak dla mnie sa numerem jeden!!, oprocz tego szampon i odzywka Joanny ,te "fioletowe", a wlosy zawsze farbuje farba Delii , ksiazycowym blondem, to jedyna farba do wlosow blond, ktora nie jest zolta, przynajmniej na moich wlosach, jedyna nadajaca lekko popielaty odcien, po niej nakladam szamponetke z tej samej firmy i o tej samej nazwie i nie ma problemu z zolcia
Stary 2014-08-14, 10:40   #330
Monia_K84
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3

Cytat:
Napisane przez Blond_Magdziula Poka wiadomo嗆
.
Nie wiem, czy jeszcze Ci si ta informacja przyda, bo od posta min窸o ju troch czasu, ale na 鄴速y blond polecam maseczk profesjonalnej firmy (ciach). Szampony i p逝kanki niweluj帷e 鄴速y odcie niestety dodatkowo przesuszaj i tak ju suche po rozja郾ianiu w這sy, a ta maseczka przykrywa 鄴速y odcie i dodatkowo nawil瘸 w這sy. Zastosowa豉m dwa razy i ju jest r騜nica W這sy s fajne, mi璚iutkie w dotyku

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2014-08-31 o 11:48
Monia_K84 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, dekoloryzacja, farba do w這s闚, pomara鎍zowe w這sy, rozja郾iacz, rozja郾ianie w這s闚, 鄴速e w這sy, 鄴速y kolor w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-14 19:36:16

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.