草速y blond- jak sie go pozby? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-03-18, 16:47   #61
nataola5
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24
Dot.: ratunku mam zolte wlosy a chce biale

Zastanawiam sie jeszcze nad farba o ciemnym blondzie ,ale chyba poczekam i wypr鏏uj ten szampon co napisa豉 Szkoda mi po raz kolejny farbowac w這sy a nie chce ciemnych w這s闚 bo jest mi nie 豉dnie.A chcia豉m dobrze wygladac bo niedlugo zaczynam nowa praceMam jeszcze kilka tygodni wiec moze cos jeszcze da sie zrobic Bede probowac kazdych szampon闚
nataola5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-12, 18:14   #62
monica00
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
pomoc na 鄴速y odcien blondu

Bylam dzis u mojego fryzjera,ktory nam闚i mnie abym pofarbowa豉 w這sy na jednolity blond kolor (wczesniej przerabialam r霩nego rodzaju pasemka,baleyage itd no ale od tego sie niby odchodzi teraz).Naturalne w這sy mam tez dosc jasne taki sredni-ciemny blond.Niestety nie jestem zadowolona z efektu-kolor wyszedl nie taki jaki sie spodziewalam ze b璠zie i jeszcze niejednolicie taki sam-od po這wy jeszcze jest ok-bardziej naturalny,zimny a na samej g鏎ze przy grzywce ciep造 i s這neczny i wrecz wydaje sie 鄴速y.Moze przesadzam,ale nie czuje sie w nim zwlaszcza przy twarzy.Fryzjer z efektu byl zadowolony jednak ja sie nie czuje a nie chce wydawac kolejnych 100-200z a przede wszytskim nie m璚zyc w這s闚.Mo瞠 ktos zna jakis spos鏏 aby zrobic cos z tymi pasmami na g鏎ze-slyszalam ze sa jakies p逝kanki,kt鏎e 豉dnie zmieniaja odcien z z鏊tego na bardziej stonowany blond.Nie wiem tez czy pomogla by jakas farba w stylu ch這dnego blondu jakis popielaty czy bezowy odcien-wpadlam na genialny pomysl by przejechac pasma od g鏎y tylko grzebieniem z taka farb.A moze poczekac pare dni,umyc w這sy i zobaczyc czy odcien zmieni sie cos?Prosze pom騜cie,co mam zrobic
monica00 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-12, 18:23   #63
monica00
Przyczajenie

Dot.: pomoc na 鄴速y odcien blondu

za豉czam fotke
Stary 2008-06-12, 18:31   #64
monica00
Przyczajenie

cd fotek
Stary 2008-06-12, 18:59   #65
gohaah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41

郵iczne, gdzie ty widzisz ten 鄴速y odcie?: no ale

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4471

Patrick Sskind

Edytowane przez gohaah
Czas edycji: 2008-06-12 o 19:00 Pow鏚: liter闚ka:)
gohaah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-12, 23:52   #66
milejdi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

Moim zdaniem r闚nie 郵icznie.

milejdi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-12, 23:58   #67
mmmmarta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 100

_

Edytowane przez mmmmarta
Czas edycji: 2009-01-20 o 13:52
mmmmarta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-13, 10:08   #68
mariette88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 117

Uwa瘸m, 瞠 kolor jest bardzo 豉dny. Nie ma w nim 鄴販i ani rudo軼i. Sama jestem w豉軼icielk blondu i jestem przewra磧iwiona, je郵i na w這sach pojawi si cho ma造 odcie rudo軼i. Hmmm... Ale mo瞠 kup szampon Joanny "ultra color system", kt鏎y nadaje platynowy odcie. Nie jest drogi, wi璚 warto spr鏏owa Ale ja chyba bym nic nie robi豉 z tym kolorem...z czasem troch si wyp逝cze, a Ty si do niego przyzwyczaisz
mariette88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-13, 13:51   #69
slicznapretty
BAN sta造

Wiadomo軼i: 45
GG do slicznapretty

mia豉m podobn sytuacj rozja郾i豉m w這sy u fryzjera prosi豉m aby zrobi豉 mi bia貫 ale niestety wysz造 鄴速e jak u kurczaka tragedia najlepsze bylo to ze fryzjerka pr鏏owa豉 mi w闚ic 瞠 sa bia豉e kole瘸nka poleci豉 mi regenal szampon do wlos闚 i musze przyzna ze jest bardzo dobry!!!po kilku zastosowaniach nie mam ju 鄴ltego koloru tylko 豉dny platynowy
slicznapretty jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-13, 17:46   #70
monica00
Przyczajenie

No wi璚 w豉snie mo瞠 jestem troche przewra磧iwiona ale to dlatego iz dawno nie mialam takiego blondu na ca貫j d逝gosci-zawsze jakies pasemka lub baleyage z ciemniejszym kolorem no i raczej zimne odcienie...nie tak "s這neczne" delikatnie m闚iac....
Po przeczytaniu innych w徠k闚 na forum typu" wygladam jak kurczak"--kupilam ta p逝kanke srebrzysta Delii-ale narazie wstrzymuje sie,po prostu boje sie kombinowac cokolwiek.
DZI艼I DZIEWCZYNY ZA RADY
Dzis po umyciu w這sow wygladam tak...
Stary 2008-06-13, 20:03   #71
morelle
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 849

Ale Monica, to 郵iczny kolorek blond, moim zdaniem neutralny, a nie 鄴速y. Jestem pod g喚bokim wra瞠niem!

"Prawdziwe szcz窷cie niewiele kosztuje; je郵i jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

M鎩 aktualny kramik: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1147016
morelle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-13, 20:08   #72
morelle
Wtajemniczenie

Poza tym odczekaj troszk, bo czasem jest tak, 瞠 ju "po" czyli po zmyciu, kolor pracuje sobie dalej i neutralizuje si. Ma jeszcze szans si wyr闚na, przecie farbowa豉 si wczoraj. Na kolejnych zdj璚ia istotnie na ko鎍ach odcie jest nieco inny ale tak cz瘰to si zdarza. a poza tym ten niechciany przez ciebie to nie 鄴速y, tylko jakby kremowy mopim zdaniem.

"Prawdziwe szcz窷cie niewiele kosztuje; je郵i jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2008-06-13 o 22:54
Stary 2008-06-13, 21:24   #73
mmmmarta
Raczkowanie

_

Edytowane przez mmmmarta
Stary 2008-06-13, 23:38   #74
Babydream
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92

Cytat:
Napisane przez monica00 Poka wiadomo嗆
No wi璚 w豉snie mo瞠 jestem troche przewra磧iwiona ale to dlatego iz dawno nie mialam takiego blondu na ca貫j d逝gosci-zawsze jakies pasemka lub baleyage z ciemniejszym kolorem no i raczej zimne odcienie...nie tak "s這neczne" delikatnie m闚iac....
Po przeczytaniu innych w徠k闚 na forum typu" wygladam jak kurczak"--kupilam ta p逝kanke srebrzysta Delii-ale narazie wstrzymuje sie,po prostu boje sie kombinowac cokolwiek.
DZI艼I DZIEWCZYNY ZA RADY
Dzis po umyciu w這sow wygladam tak...
plukanke mozesz spokojnie zrobic, tylko daj jej mniej niz jest podane na opakowaniu (duzo mniej), lepiej dac za malo i nastepnym razem dac wiecej, niz miec potem niebieskie wlosy (mimo ze plukanka srebrna).sama tak sobie kiedts zrobilam jak wlalam wg instrukcji.
a swoja doga to kolor masz piekny i moim zdaniem nie musisz nic kombinowac. tez bym chciala taki ale nie wiem jak to zrobic. do tej pory robilam pasemka ale po tych rozjasniaczach strasznie niszcza sie wloski, tym bardziej ze moje odbarwiaja sie po ok godzinie i 15 min, chociaz z natury mam ciemny blond. tak wiec chyba nie mam szans aby farba je rozjasnila.
Babydream jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-14, 17:43   #75
rock girl
Raczkowanie

ja robi豉m kiedy p逝kank ale moim zdaniem w這sy po niej s troch szare i to mi si nie podoba... Ale ostatnio fryzjerka mi powiedzia豉, 瞠 aby zatuszowa ten 鄴lty odcie, mo積a kupi takie saszetki londy na kilka my np 鈔edni blond, i one zatuszuj 鄴速awy odcie...
rock girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-14, 19:24   #76
sylweczka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 056
GG do sylweczka

Hehehe widze,ze nurtuj nas podobne problemy

Jesli chodzi o p逝kanki ( np s造nna srebrzanke) to po pierwsze niszcza w這sy, po drugie w這sy sa po nich brzydko szare, a po trzecie jak sie za d逝go przytrzyma to sa niebieskie

Jesli chodzi o saszetki londy to nie s造sza豉m...ale s造szalam i uzywa豉m jednorazowych saszetek Welli kt鏎e mozna zakupic w sklepie fryzierskim lub u fryziera- ale nie polecam ma豉 saszetka kosztuje ponad 6 z a efektu brak

Dobry jest olejek Kallosa kt鏎y niweluje 鄴速awe odcienie we w這sach ale bywa trudny do zdobycie.Mozna kupic na allegro

Ale nie wiem dlaczego autorka niniejszego watku tak op豉kiwa豉 swoj kolorek skoro jest tak 郵iczny

sylweczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-14, 21:15   #77
morelle
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez rock girl Poka wiadomo嗆
ja robi豉m kiedy p逝kank ale moim zdaniem w這sy po niej s troch szare i to mi si nie podoba... Ale ostatnio fryzjerka mi powiedzia豉, 瞠 aby zatuszowa ten 鄴lty odcie, mo積a kupi takie saszetki londy na kilka my np 鈔edni blond, i one zatuszuj 鄴速awy odcie...
Polecam saszetki Joanny - tanie i bardzo skuteczne ko這 ratunkowe.

F.-R. Chateaubriand

Stary 2008-06-14, 23:19   #78
mmmmarta
Raczkowanie

_
.

Edytowane przez mmmmarta
Stary 2008-06-15, 08:57   #79
rock girl
Raczkowanie

Mnie fryzjerka m闚i豉, 瞠 p逝kanki niszcz bardziej w這sy ni szampony fioletowe. Ja mam szampon fioletowy Joanny za 15 z i jest ca趾iem, ca趾iem, ale ten okropny szary kolor .... No ale jak kto stosuje 2 razy na miesi帷 to nie b璠zie tak 幢e...
Stary 2008-06-15, 11:08   #80
sylweczka
Wtajemniczenie

GG do sylweczka

Cytat:
Napisane przez mmmmarta Poka wiadomo嗆
ona niszczy w這sy? mi moja fryzjerka m闚i豉, 瞠 nie .
To zmie fryzierke jesli Ci tak m闚i豉- niszczy w這sy jak cholera

Cytat:
Mnie fryzjerka m闚i豉, 瞠 p逝kanki niszcz bardziej w這sy ni szampony fioletowe. Ja mam szampon fioletowy Joanny za 15 z i jest ca趾iem, ca趾iem, ale ten okropny szary kolor .... No ale jak kto stosuje 2 razy na miesi帷 to nie b璠zie tak 幢e...
No, no s te szampony w wielkich butelkach joanny- fakt ja tez mysle,ze to mniejsze z這

Stary 2008-06-15, 13:25   #81
mmmmarta
Raczkowanie

_

Edytowane przez mmmmarta
Stary 2008-06-15, 15:47   #82
cadbury
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 80

郵iczne masz w這sy jestem pod wra瞠niem ich koloru! sama ostatnio by豉m u fryzjera bo ci庵le robi豉m pasemka a teraz postawi豉m na jednolity kolor i mi taki 郵iczny nie wyszed...dzi瘯i szamponowi Joanny "Ultra color system" zr闚na mi si...Wg mnie u Ciebie jest dobrze
cadbury jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-15, 16:55   #83
rock girl
Raczkowanie

to mo積a zafarbowa ca貫 w這sy na blond? Mi zawsze fryzjerzy m闚ili, 瞠 lepiej baleja, 瞠 ca造ch w這s闚 si nie farbuje na blond. Ja mam teraz wi璚ej 鈔edniego blondu, i troch br您owych pasemek ale malutko, to czy mog p鎩嗆 do fryzjera i powiedzie , 瞠 chce mie jednolity kolor? Np sam jasny blond? czy wyjdzie woogole jasny blond...?
Stary 2008-06-16, 13:20   #84
Olcik18
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 671
GG do Olcik18

plukanki niszcza wlosy?? uzywam codziennie plukanki flor illum srebrnej przez ponad rok i jakos nic nie zauwazylam. Plukanki w przeciwienstwie do szamponow niwelujacych zolty odcien nie wysuszaja wlosow. Ja jak umylam raz takim szamponem to siano mialam straszne, a po plukankach nie... Ale to tylko moja opinia.

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-16, 14:37   #85
Babydream
Raczkowanie

Cytat:
to mo積a zafarbowa ca貫 w這sy na blond? Mi zawsze fryzjerzy m闚ili, 瞠 lepiej baleja, 瞠 ca造ch w這s闚 si nie farbuje na blond. Ja mam teraz wi璚ej 鈔edniego blondu, i troch br您owych pasemek ale malutko, to czy mog p鎩嗆 do fryzjera i powiedzie , 瞠 chce mie jednolity kolor? Np sam jasny blond? czy wyjdzie woogole jasny blond...?
mowili ci tak bo tak im jest latwiej, nawala rozjasniacza i czesc zawsze wyjda jasne. a ufarbowac farba na blond to trzeba umiec, bo czesto wychodzi jajeczko. tym bardziej ze oszczedzaja na farbach i tylko na wystawce maja dobre farby, a uzywaja tych najtanszych.
ja tez mam pasemka, a moja obecna dobra fryzjerka, z reszta ciocia tz ostatnio mi powiedziala, ze wolala by mi pasemek juz nie robic tylko cale na blond, zeby juz tak nie meczyc wloskow. tylko ja sie boje, ze nie wyjdzie tak jat trzeba.
Stary 2008-06-16, 14:49   #86
sylweczka
Wtajemniczenie

GG do sylweczka

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Poka wiadomo嗆
plukanki niszcza wlosy?? uzywam codziennie plukanki flor illum srebrnej przez ponad rok i jakos nic nie zauwazylam. Plukanki w przeciwienstwie do szamponow niwelujacych zolty odcien nie wysuszaja wlosow. Ja jak umylam raz takim szamponem to siano mialam straszne, a po plukankach nie... Ale to tylko moja opinia.
To jest tak,ze nie kazdy ma takie same w這sy i nie kazdy umie ocenic ich kondycjeNie przecze- mo瞠sz miec sliczne i tryskajace zdrowiem w這sy- ja jednak ( jak i wiekszosc wyzazanek) my郵e,ze p豉kanki bardzo niszcza w這sy.

Cytat:
Napisane przez Babydream Poka wiadomo嗆
mowili ci tak bo tak im jest latwiej, nawala rozjasniacza i czesc zawsze wyjda jasne. a ufarbowac farba na blond to trzeba umiec, bo czesto wychodzi jajeczko. tym bardziej ze oszczedzaja na farbach i tylko na wystawce maja dobre farby, a uzywaja tych najtanszych.
ja tez mam pasemka, a moja obecna dobra fryzjerka, z reszta ciocia tz ostatnio mi powiedziala, ze wolala by mi pasemek juz nie robic tylko cale na blond, zeby juz tak nie meczyc wloskow. tylko ja sie boje, ze nie wyjdzie tak jat trzeba.
Mo瞠 i zalezy to od 豉twosci- a moze poprostu tak jest mniej inwazyjnie??

Stary 2008-06-16, 14:58   #87
Babydream
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sylweczka Poka wiadomo嗆

Mo瞠 i zalezy to od 豉twosci- a moze poprostu tak jest mniej inwazyjnie??
wg ciebie zozjasniacz jest mniej inwazyjny niz farba? ok pasemka to dobry sposob na lekkie rozswietlenie, ale jak robisz ich duzo i juz po raz kolejny, to z kazdym razem stan wlosow jest coraz gorszy
Stary 2008-06-16, 15:07   #88
sylweczka
Wtajemniczenie

GG do sylweczka

Szczerze m闚iac to czasem rojasniacz r闚na sie sko這nnosciami niszczycielskimi z farba. Oczywiscie sa dobre, ale tak jak m闚isz ze fryzierzy czesto na nich oszczedzaja itp Przynajmniej ja mam takie doswiadczenia ( nawet z tymi dobrymi farbami)- po farbowaniu w這sy wyglada造 nawet lepiej niz przed a potem....szok Dlatego raczej nie poleca豉bym traktowania wszystkich w這s闚 farba. Pozatym jak sie ma balejaz to mniej widac odrosty a tym samym mozna jakos np powr鏂ic do natruralnego koloru a w sytuacji pokracia farba ma sie problem.

Stary 2008-06-16, 15:23   #89
Babydream
Raczkowanie

co do odrostow to fakt, nie sa tak bardzo widoczne. ale ja to mam wrazenie ze balejaze i pasemka to juz dawno sa niemodne. czy choc jedna znana osoba ma cos takiego na glowie?
Stary 2008-06-16, 17:54   #90
morelle
Wtajemniczenie

Dlatego raczej nie poleca豉bym traktowania wszystkich w這s闚 farba. Pozatym jak sie ma balejaz to mniej widac odrosty a tym samym mozna jakos np powr鏂ic do natruralnego koloru a w sytuacji pokracia farba ma sie problem.[/quote]
Faktycznie zalet pasemek jest to, 瞠 odrosty mniej rzucaj si w oczy. Ja jednak przerzuci豉m si na farb rozja郾iaj帷, rozja郾iacz poszed w k徠 i jestem bardzo zadowolona. Robi tylko odrost, a na ca貫 w這sy przeci庵am co dwa, trzy miesi帷e. I to wczesuj帷 farb grzebieniem w lekko wilgotne w這sy zabezpieczone ampu趾.

F.-R. Chateaubriand

Odpowiedz

Tagi
blond, dekoloryzacja, farba do w這s闚, pomara鎍zowe w這sy, rozja郾iacz, rozja郾ianie w這s闚, 鄴速e w這sy, 鄴速y kolor w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-14 19:36:16

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.