草速y blond- jak sie go pozby? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-07-05, 18:32   #91
rock girl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45
Dot.: pomoc na 鄴速y odcien blondu

dziewczyny, widz, 瞠 znacie si w temacie, to przy okazji zapytam, bo obecnie podoba mi si mi m鎩 kolor w這s闚, dzi瘯i p逝kank wygl康a bardzo fajnie, ale fryzjerka i to taka z lepszych ostatnio zafarbowa豉 mi odrosty (ciemno-鈔edni br您) m闚i豉, 瞠 naj郵iniejsz farb rozja郾iaj帷 i mam teraz taki, bardzo, bardzo jasny br您, nie rzuca si to w oczy ale przecie w這sy ca造 czas rosn jak potem farbowa w這sy, 瞠by by造 odrosty blond a nie jasny br您?
rock girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-05, 18:58   #92
kina023
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Bardzo 豉dnie Ci tak
Stary 2008-07-05, 21:51   #93
morelle
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 848

Cytat:
Napisane przez rock girl Poka wiadomo嗆
dziewczyny, widz, 瞠 znacie si w temacie, to przy okazji zapytam, bo obecnie podoba mi si mi m鎩 kolor w這s闚, dzi瘯i p逝kank wygl康a bardzo fajnie, ale fryzjerka i to taka z lepszych ostatnio zafarbowa豉 mi odrosty (ciemno-鈔edni br您) m闚i豉, 瞠 naj郵iniejsz farb rozja郾iaj帷 i mam teraz taki, bardzo, bardzo jasny br您, nie rzuca si to w oczy ale przecie w這sy ca造 czas rosn jak potem farbowa w這sy, 瞠by by造 odrosty blond a nie jasny br您?
Co mi si zdaje, 瞠 albo fryzjerka nie u篡豉 najsilniejszej farby (nie wszystkie rozja郾iaj o 4-4,5 odcienia), albo da豉 do farby s豉bsz wod utlenion. Fryzjerki cz瘰to boj si silniejszych utleniaczy. Ten ja郾iutki br您 ci sie na pewno podp逝cze i jeszcze dodatkowo zja郾ieje. S康z, 瞠 do twojego naturalnego, br您owego koloru w這s闚 potrzeba dziewi徠ki i farby superrozjasniaj帷ej o jakie 4 stopnie.

"Prawdziwe szcz窷cie niewiele kosztuje; je郵i jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

M鎩 aktualny kramik: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1147016
morelle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-04, 01:03   #94
jambose
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358
M鎩 鄴速o-rudy problem!

Witajcie dziewczyny.
Mam spory problem na g這wie (dos這wnie). Moje naturalne w這sy s koloru jasny wyblak造 br您/baaardzo ciemny blond. Nie wiem jak je okre郵i. Tydzie temu u篡豉m farby rozja郾iaj帷ej Wellaton Blonde koloru 'bardzo jasny popielaty blond'. W instrukcji by這 napisane, 瞠by trzyma farb na w這sach 40-50 minut. Ja trzyma豉m tylko p馧 godziny, bo nie chcia豉m uzyska bia貫go koloru na w這sach, tylko taki mniej wi璚ej s這mkowy (wiem, 瞠 to g逝pi spos鏏, ale w Rossmannie by dost瘼ny tylko ten kolor z farb rozja郾iaj帷ych). Kolor wyszed mi s這mkowo-鄴速y lekko wpadaj帷y w rudy
Zacz窸am 2 dni temu u篡wa szamponu Mariona niweluj帷ego 鄴速y odcie w這s闚 i mam nadziej, 瞠 to co pomo瞠.
Jestem bardzo niedo鈍iadczona, jesli chodzi o malowanie w這s闚 i st康 moja pro軸a o porad. Bardzo chcia豉bym jednak wr鏂i do swojego naturalnego koloru w這s闚 b康 te przefarbowa je na jaki odcie br您u (ale ju szamponetk). Chcia豉bym to zrobi przed rozpocz璚iem roku szkolnego. Czy mog na rozja郾ione w這sy na這篡 szampon w kolorze br您u bez 瘸dnego ryzyka? Ew. co mam zrobi, 瞠by w這sy nie by造 鄴速e? I ostatnie: czy farba mo瞠 po prostu si wyp逝ka, skoro codziennie myj w這sy?

Maturzystka 2010

Prawko zdane za pierwszym podej軼iem - 28.10.2009 r.
jambose jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-04, 01:20   #95
milusiaam
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 659
Dot.: M鎩 鄴速o-rudy problem!

Wiele dziewczyn mia這 ten sam problem co ty bo wiele niestety jest zakochanych w blondzie a dobrego blondu niestety nie da sie uzyskac farba ze sklepu...ehh ja ci nie doradze jak zniwelowac zo速y odcien sprobuj plukac w這sy w cytrynie ...a jak chcesz przefarbowac w這sy na ciemny kolor to nie polecam szamponetka bo wyjda rude...za to POLECAM suuuuper ZAOSTRZONA pielengnacje.bo jak nie to twoje w這sy jak to napisa豉 jedna z wizazek WYBIORA WOLNOSC a tego chyba nie chcesz...
milusiaam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-04, 09:38   #96
rock girl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45

jak kupisz farb br您ow to te b璠zie prawdpodobnie ci si zmywa do takiego rudego koloru, najlepiej jak p鎩dziesz do fryzjerki i zafarbuje ona ci tak specjaln farb z pigmentami czy jako tak
rock girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-04, 09:46   #97
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

jambose na temat , ktory Cie nurtuje jest mn鏀two watkow wiec po co ciagnac tematjuz wilelokrotnie poruszany..po to jest wyszukiwarka ...prosze zajrzyj tam
Stary 2008-08-04, 11:11   #98
Eyna
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 259
GG do Eyna

Trzymanie farby kr鏂ej to nie najlepszy pomys - tak samo jak nie wybiera si innego odcienia, aby "wyp逝ka si do oczekiwanego". Rozja郾ianie to usuwanie pigmentu, (kt鏎y nie utleni si w ca這軼i, wi璚 normalny jest 鄴速o-rudy odcie) wi璚 nie ma mo磧iwo軼i, aby farba si zmy豉.
Na temat p逝kanek, szampon闚 niweluj帷ych 鄴速y odcie poczytaj na wiza簑, jak i o szamponetkach, kt鏎ych mo瞠sz teraz u篡.
Eyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-04, 12:05   #99
Jolie2601
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 523

Cytat:
Napisane przez jambose Poka wiadomo嗆
Witajcie dziewczyny.
Mam spory problem na g這wie (dos這wnie). Moje naturalne w這sy s koloru jasny wyblak造 br您/baaardzo ciemny blond. Nie wiem jak je okre郵i. Tydzie temu u篡豉m farby rozja郾iaj帷ej Wellaton Blonde koloru 'bardzo jasny popielaty blond'. W instrukcji by這 napisane, 瞠by trzyma farb na w這sach 40-50 minut. Ja trzyma豉m tylko p馧 godziny, bo nie chcia豉m uzyska bia貫go koloru na w這sach, tylko taki mniej wi璚ej s這mkowy (wiem, 瞠 to g逝pi spos鏏, ale w Rossmannie by dost瘼ny tylko ten kolor z farb rozja郾iaj帷ych). Kolor wyszed mi s這mkowo-鄴速y lekko wpadaj帷y w rudy
Zacz窸am 2 dni temu u篡wa szamponu Mariona niweluj帷ego 鄴速y odcie w這s闚 i mam nadziej, 瞠 to co pomo瞠.
Jestem bardzo niedo鈍iadczona, jesli chodzi o malowanie w這s闚 i st康 moja pro軸a o porad. Bardzo chcia豉bym jednak wr鏂i do swojego naturalnego koloru w這s闚 b康 te przefarbowa je na jaki odcie br您u (ale ju szamponetk). Chcia豉bym to zrobi przed rozpocz璚iem roku szkolnego. Czy mog na rozja郾ione w這sy na這篡 szampon w kolorze br您u bez 瘸dnego ryzyka? Ew. co mam zrobi, 瞠by w這sy nie by造 鄴速e? I ostatnie: czy farba mo瞠 po prostu si wyp逝ka, skoro codziennie myj w這sy?
takich w徠k闚 by這 wiele. Prosz korzysta z wyszukiwarki przed za這瞠niem nowego w徠ku. W徠ki 陰cz.

Polecam lektur w徠ku o p逝kankach http://wizaz.pl/forum/showthread.php...3te+p%B3ukanki
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-06, 13:01   #100
hannie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57

Cytat:
Napisane przez jambose Poka wiadomo嗆
Witajcie dziewczyny.
nie ma to jak farby rozja郾iaj帷e domowego u篡tku... nie trzyma豉 jej wystarczaj帷o d逝go lub mia豉 za ciemny kolor wyj軼iowy. zawsze trzeba sprawdzi ile ton闚 taka farba rozja郾ia w這sy. najczesciej do platyny trzeba miec juz swoj kolor wyjsciowy do嗆 jasny, 瞠by farba podo豉豉 zadaniu.

nie u篡waj szamponu do niwelowania 鄴速ego pigmentu bo to raczej te nic nie da ( stwierdzam to po s這wach 瞠 przechodz w這sy w kolor rudy - tak wiec 鄴單 jest zbyt ciemna do tego szamponu i mozesz je co najwy瞠j przybrudzi)

je郵i chcesz wr鏂i do jasnego br您u to nie r鏏 tego szamponetk bo ona sie zmyje z rozja郾ianych w這s闚 po kilku myciach.
kup farbe w odcieniu jasny naturalny br您 ( bez 瘸dnych odcieni typu - popiel, z這to itp.)
naturalny kolor powinien wybi rudy pigment i pokryc z馧ty.
mo瞠sz te zrobi ta farba prepigmentacje dla pewno軼i
hannie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-15, 16:00   #101
tasiora
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Ratunku, 鄴速e w這sy!!!

mialam czarne wlosy i rozjasnilam sobie pasemka na blond,wyszly mi prawie cale blond tzn zolte,czy moge polozyc na to jakas bardzo jasna farbe lub popielata,tzn na moje ciemne i te zolte czy wyjda mi ciapki i plamy?
tasiora jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-16, 00:10   #102
Marlenusia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 108

Ja te mia豉m z tym problem...posz豉m do fryzjerki a ta jak tylko mnie zobaczy豉 powiedzia豉 RUDY i na taki kolor te si zgodzi豉m... i od tego czasu pozby豉m si z馧tych refleks闚... Fryzjerka powiedzia豉 mi te 瞠 widocznie mam tak faktur w這sa kt鏎a tak reaguje i w ten sposob zmywaja si farby, wiec s康z 瞠 najlepszym wyj軼iem dla mamy by這by pofarbowanie w這s闚 innym odcieniem ni cos z blond闚...
Pozdrawiam

Nie chc si z Ciebie budzi

Marlenusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-16, 00:29   #103
LaPupa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

a nie lepiej po prostu uzywac szamponow ,ktore nadaja wlosom odcien platyny ? Ja osobiscie uzywam i jestem zadowolona , nie mam problemu z zoltymi wlosami .
LaPupa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-17, 15:12   #104
tasiora
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

http://www.brightlion.com/InHope/InHope_pl.a spx
tasiora jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-20, 17:27   #105
panicxxkiller
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42

widze, ze masz takie 穎ltawe pasemka, ale kolor masz naprawde 豉dny
ja w domu rozjasnialam i mam bardzo podobny kolor jak zrobie fotki to dodam i zobaczysz ze nie masz az tak 磧e, ja mam naturalne ciemny blond, wiec odrost mam dos這wnie rudy, ale nie jest zle, bo udaje 瞠 go nie ma xD
panicxxkiller jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-20, 17:39   #106
panicxxkiller
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42

taki mam kolor masakra, wiem xD s豉bo widac bo to z kamerki ale aparat mam rozwalony :P
http://www.fothost.pl/upload/08/38/bf3d9044.jpg
http://www.fothost.pl/upload/08/38/c58875ba.jpg
panicxxkiller jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-29, 14:58   #107
Katerina600
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Dot.: 草速y blond- jak sie go pozby?

Ciesz sie z zoltego blondu..ja zeby sie pozbyc zolci zafarbowalam wlosy kolorem "blond"..Wyszedl paskudny ciemny mysi odcien..teraz wolalabym mic zolte nic to paskudztwo ktore mam na glowie..pozdrawiam..!!!
Katerina600 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-25, 11:24   #108
paula2890
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14
B豉gam pomocy!!!!!! Z馧te w這sy!

Wiem ze tych w徠k闚 jest pe軟o Ale b豉gam tu o pomoc to jest jakas masakra. Mam z馧te w這sy rozjasnia豉m juz 2 razy wczoraj, chcia豉bym miec platynowy blond Dziisaj nie posz豉m do szko造 juz z tego powodu B豉gam o pomoc co ja mam teraz zrobic? Dzisiaj mam jechac po farbe, co kupic? Mam fioletowa p逝kanke w domu od razu m闚ie, szamponz miodem i cytryn, To wygl康a strasznie. Mama sie upiera ze to nie wyjdzie, ze pojedziemy po br您ow farbe ale b豉gam ja wierze ze sie uda. Porad嬈ie! Wczesniej mia豉m czarne!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SP_A1516.jpg (29,8 KB, 371 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SP_A1517.jpg (31,6 KB, 418 za豉dowa)
paula2890 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-25, 11:33   #109
madzia.a
U篡tkownik ma klikn望 w link aktywuj帷y (mail)

Wiadomo軼i: 8 200
Dot.: B豉gam pomocy!!!!!! Z馧te w這sy!

Platynowy kolor trudno uzyskac w domu na blond w這sach a co dopiero na ciemnych
Je郵i chcesz platyne to radze i嗆 do fryzjera. Je郵i fundusze ci na to nie pozwolaj to radze przefarbowa na ciemno. Uwierz mi, 瘸dne p逝kanki i inne cuda ci nie pomog.
Ja r闚nie robi豉m takie eksperymenty w domu.
Je郵i to ty jeste na swoim avatarze, to by這 ci 郵icznie w ciemnych w這sach.

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2008-11-25 o 11:35
madzia.a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-25, 12:05   #110
fredzia26
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Zapraszam do mojego tematu - tam zobaczysz jak wygladalam z czarnymi a teraz mam blond. Przeczytaj....mialam to samo. Musisz pojsc do fryzjera i uzyc farby rozjasniajacej z woda 12 % lub niech mama Ci to zrobi, odcien natura. Powodzenia, platyny miec nie bedziesz od razu ale blond bez zolci powinien ci wyjsc.
fredzia26 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-25, 13:50   #111
paula2890
Przyczajenie

S逝chajcie zrobilam p逝kank srebrna wlosy i mam teraz ca貫 siwe! Co dalej? hah ale ze mnie g逝pek Prosze o pomoc
Stary 2008-11-25, 15:10   #112
qathe
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 166

Je瞠li chcesz regularnie niszczyc sobie w這sy rozja郾iaj帷 je na w豉sn r瘯 o prosze bardzo...Jak ju tak bardzo chcesz mie pi瘯ny blond to nie radze eksperymentowa w domu z rozja郾iaczami i farbami lepiej ju od這zy pieni康ze na tego fryziera i zrobi 豉dny s這neczny baleyage,a to co Ty masz na w豉sach ze zdi璚ia to jest istna masakra

qathe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-25, 15:56   #113
Agaaa-a
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 700

Blondu , nigdy nie robi si w domu(wiem z wlasnego doswiadczenia) , szczegolnie majac wczesniej ciemne wlosy.
Blond i to jeszcze platyne uzyskasz tylko w zakladzie fryzjerskim .
Chociaz po tylu farbowaniach , to nawet nie wiem czy ktos sie zgodzi , rozjasniac dalej Twoje wlosy.
Brazem tez sama nie farbuj teraz , moze sie okazac , ze nie zlapie i przebijac bedzie zolty.
Proponuje isc do fryzjera
Agaaa-a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-25, 16:38   #114
betty3423
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24
GG do betty3423

Teraz farbowa na br您 to kiepski pomys, bo najprawdopodobniej wyjdzie br您 z odcieniem zielonego...wiem bo sama przerabia豉m dekoloryzacj i ostrzega豉 mnie przed tym fryzjerka. Je郵i nie mo瞠sz uda si do fryzjera( co by by這 najlepszym wyj軼iem) radz dobra naturalny kolor blondu np Island blonde L'oreala albo odcie Viking. Chc帷 platyn musia豉by na這篡 kolejny rozja郾iacz, co niezbyt dobrze wp造n窸oby na kondycj w這s闚. 砰cz powodzenia
betty3423 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-25, 18:54   #115
weegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 124

ehh, ja te jakie 4 lata temu mia豉m podobny pomys, tylko, 瞠 ja mia豉m p騧niej w這ski w kolorze marchwii. z p豉czem pobieg豉m do fryzjerki a ona si a za g這w z豉pa豉
ja Ci radz to samo, co ju napisa造 inne Dziewczyny- wizyta u fryzjera to najlepsze wyj軼ie.
no i, niestety, teraz to b璠zie trzeba od篡wia, od篡wia i jeszcze raz od篡wia a mo磧iwe, 瞠 mocno podci望 te

w ka盥ym razie, 篡cz powodzenia i pozdrawiam.
weegirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-25, 20:30   #116
paula2890
Przyczajenie

juz sa sliczne blond. jak widac da sie to zrobic ;d buziaki
Stary 2008-11-25, 21:41   #117
iustitia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 881

To super Posz豉 w ko鎍u do fryzjera czy sama co robi豉? I co konkretnie? Teraz intensywnie karm w這sy, 瞠by si nie po豉ma造 i nie wykruszy造...

Edytowane przez iustitia
Czas edycji: 2008-11-25 o 21:47
iustitia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-26, 11:42   #118
blondi1041
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 680

wrzuc fotki jak teraz wlosy wygladaja, jestem bardzo ciekawa... i napisz co w koncu zrobilas? sama w domu cos kombinowalas?

blondi1041 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-26, 17:32   #119
Costynuuna
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 482

ja tez jestem ciekawa efektu ,jak wyszed kolorek ;P wrzuc jakies fotki jak obecnie wygladaj;d
Stary 2008-11-26, 18:07   #120
fikusia87
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 253

jestem bruneta i chcia豉bym miec blad pasemka.Byle nie 鄴速e. co moge zrobic by miec blad cienkie pasemk?? prosze o porade
fikusia87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, dekoloryzacja, farba do w這s闚, pomara鎍zowe w這sy, rozja郾iacz, rozja郾ianie w這s闚, 鄴速e w這sy, 鄴速y kolor w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-14 19:36:16

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.