草速y blond- jak sie go pozby? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-11-27, 11:01   #121
olsenik
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28
Dot.: B豉gam pomocy!!!!!! Z馧te w這sy!

paula 289, ja na Twoim miejscu nasteopnym razem uda豉 bym si do fryzjera i poprosi豉 o na這瞠nie na to wszystko tonera, kt鏎y od篡wi Twoje w這sy i nada im 豉dny jednolity kolor blond. Ja rozjasniam wlosy balejazem, a pozniej na calosc, by uniknac efektu zoltych wlosow nakladam toner keune w kolorze bezowy blond, ale sa tez odcienie platynowe.
A jezeli masz gdzies pod reka sklep z artyku豉mi fryzjerskimi to kup taki toner keune, ten kolor platynowy lub bezowy blond i do tego (niestety nie ma malych opakowan) butle 1000ml Keune semi color activator. Instrukcje wygladaja nastepujaco: tubka toneru ma 60 ml, rozcienczasz polowe tego, czyli 30 ml z 60 ml tego keune semi activator, nakladasz na glowe, czekasz 15 minut i splukujesz. A jeze;i obawiasz sie to robic sama, to jak mowie- warto i嗆 do fryzjera i nie mieszac juz na glowie ktora juz pofarbowalas kilka razy w niemalym odstepie czasu nastepna farba czy plukanka z hipermarketu, bo wypadna ci wszystkie wlosy!

S逝chajcie, przecie mo積a pro軼iej http://www.mozeszprosciej.pl/ naprawd polecam, po co cierpie?

Edytowane przez olsenik
Czas edycji: 2008-11-27 o 11:03
olsenik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-30, 22:15   #122
m4rtynka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Dziewczyny pomozcie mi..Z natury jestem ciemnoblondynka, ale od 3 lat robie sobie platynowe pasemka.. podkusilo mnie cos i wczoraj fryzjerka zrobila mi rozjasniaczem cale wlosy... i wyszly zolte.. a tam gdzie mialam pare brazowych pasemek to mi wyszly rudawe..chce miec jasny delikatny blond wpadajacy w bialy, co mam zrobic? Czy moge kupic farbe i zafarbowac je czy moge je przez to zniszczyc.. jesli mam kupic farbe to jaka najlepsza..Ratujcie nie chce miec takich wlosow....
m4rtynka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-06, 11:34   #123
paula2890
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

A tak oto wygl康am teraz Nie mowcie ze niemozliwe z czarnych na blond bo mozliwe dziewczyny w這ski musialy byc sciete ale tylko troszke wygladam rewelacyjnie Teraz tylko odzywki i z dnia na dzien wloski sa teraz takie jak przed farbowaniem. B造szcz i s zdrowiutke Pozdrawiam, ale ostrzegam wszystko zalezy od rodzaju waszego wlosa moje sa chyba niezniszczalne haha buziaki i dziekuej za pomoc!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2087.jpg (14,6 KB, 361 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2088.jpg (15,1 KB, 311 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2091.jpg (13,7 KB, 371 za豉dowa)
paula2890 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-06, 11:39   #124
bess
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 829

Cytat:
Napisane przez paula2890 Poka wiadomo嗆
A tak oto wygl康am teraz Nie mowcie ze niemozliwe z czarnych na blond bo mozliwe dziewczyny w這ski musialy byc sciete ale tylko troszke wygladam rewelacyjnie Teraz tylko odzywki i z dnia na dzien wloski sa teraz takie jak przed farbowaniem. B造szcz i s zdrowiutke Pozdrawiam, ale ostrzegam wszystko zalezy od rodzaju waszego wlosa moje sa chyba niezniszczalne haha buziaki i dziekuej za pomoc!
na zdjeciach tego nie widac
Cytat:
Je郵i to ty jeste na swoim avatarze, to by這 ci 郵icznie w ciemnych w這sach.
racja
nie wiem co Ci podkusilo,zeby to zmieniac ,ale kazdy musi widocznie poeksperymentowac

Edytowane przez bess
Czas edycji: 2008-12-06 o 11:42
bess jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-06, 12:28   #125
paula2890
Przyczajenie

Bess ta wiadomosc od Pani kt鏎a napisa豉 ze 豉dnie mi by這 w ciemnych w這sach by豉 napisana kiedy jeszcze nie widziala moich nowych zdj耩. Widzia豉 mnie w jedynie 鄴速ych. Nie wypowiadaj swojego zdania o czyms o czym nie masz zielonego poj璚ia Twoje s這wa nie robi na mnie wra瞠nia, nie eksperymentowa豉m. Poprostu chcia豉m byc blondynka i tyle, uwa瘸m (jak i wielu moich znajomych, przyjaciol), 瞠 jest mi o wiele lepiej. Tak wi璚 uwazam Twoj odpowied za zb璠n i nie zawracaj sobie wi璚ej tym g這wy Pozdrawiam!
Stary 2008-12-06, 12:30   #126
paula2890
Przyczajenie

Aha a co do blasku i zdrowych w這s闚 to te zdjecia by造 robione jakies p馧tora tygodnia temu od razu po wizycie u fryzjera. Teraz wygl康aj oczywiscie inaczej, na zdj璚iach nigdy nie zobaczysz "prawdziwego" odzwierciedlenia blasku czy koloru w這s闚. Ale moge zapewnic ze w這ski s zdrowe, l郾i, nie wypadaj. Nie s oczywiscie szczytem zdrowego w這sa. Ale nie narzekam, nie wygl康aj na takie tortury jakie przesz造. Tak wiec wszystko jest ok. Kazdy ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania. Ja mam takie no i jestem z tego dumna, pozdrawiam
Stary 2008-12-06, 20:42   #127
justyna_dt
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 596

Ano w豉郾ie, ka盥y ma prawo do w豉snego zdania, wi璚 uznanie wypowiedzi bess za zb璠n to sprzeczno嗆
Ja te uwa瘸m, 瞠 w ciemnych by這 Ci lepiej (o ile mog wyrazi swoje zdanie ;>). Na zdj璚iach rzeczywi軼ie w這sy nie wygl康aj na zdrowe, ale skoro m闚isz, 瞠 jest inaczej, niech b璠zie. Z w豉snego do鈍iadczenia wiem, 瞠 problem dekoloryzacji ujawnia si po 2-3 tygodniach od zabiegu. Ja po wizycie u fryzjera mia豉m w這sy super g豉dkie i b造szcz帷e. Po dw鏂h tygodniach (w tym ekspozycja na greckie s這鎍e i s這n wod) by造 fatalne. Jestem 4 miesi帷e po dekoloryzacji, a z造 stan moich w這s闚 chyba osi庵n掖 apogeum. Ratuj je tabletkami, zio豉mi, herbatkami, kosmetykami aptecznymi, maseczkami domowej roboty i ledwo widz jakiekolwiek rezultaty. Z prostownicy zrezygnowa豉m ca趾iem, bo pewnie bym wy造sia豉.
Nie m闚i, 瞠 wygl康asz 幢e, bo tak nie jest. Wygl康asz 豉dnie, jeste 郵iczn dziewczyn, ale 豉dnemu we wszystkim 豉dnie, a w ciemnych wygl康a豉 郵icznie
Powodzenia w utrzymaniu w這s闚 w dobrej formie.

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-07, 11:23   #128
bess
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 829

Cytat:
Bess ta wiadomosc od Pani kt鏎a napisa豉 ze 豉dnie mi by這 w ciemnych w這sach by豉 napisana kiedy jeszcze nie widziala moich nowych zdj耩. Widzia豉 mnie w jedynie 鄴速ych. Nie wypowiadaj swojego zdania o czyms o czym nie masz zielonego poj璚ia Twoje s這wa nie robi na mnie wra瞠nia, nie eksperymentowa豉m. Poprostu chcia豉m byc blondynka i tyle, uwa瘸m (jak i wielu moich znajomych, przyjaciol), 瞠 jest mi o wiele lepiej. Tak wi璚 uwazam Twoj odpowied za zb璠n i nie zawracaj sobie wi璚ej tym g這wy Pozdrawiam!
zbedna bo prawdziwa?aha
nie zawracam sobie glowy ,pisze co mysle i na podstawie tego co widze,nie jest to dla mnie jakis wiekszy problem

widzialam ten avatar w ciemnych wlosach wiec wiem o czym pisalam
A co do zielonego pojecia,wybacz ale pierwsze zdjecie z zoltymi spalonymi wlosami mowi samo za siebie kto go nie ma
po prostu tak bezkrytycznie podchodzisz do swego wygladu ,ze zdanie na ten temat inne niz twoje jest "zbedne"
jak sobie chcesz ,w koncu nie sa to moje zniszczone domowym sposobem wlosy tylko twoje

Edytowane przez bess
Czas edycji: 2008-12-07 o 12:41
bess jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-07, 12:04   #129
tootsie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 608

Cytat:
Aha a co do blasku i zdrowych w這s闚 to te zdjecia by造 robione jakies p馧tora tygodnia temu od razu po wizycie u fryzjera. Teraz wygl康aj oczywiscie inaczej, na zdj璚iach nigdy nie zobaczysz "prawdziwego" odzwierciedlenia blasku czy koloru w這s闚. Ale moge zapewnic ze w這ski s zdrowe, l郾i, nie wypadaj. Nie s oczywiscie szczytem zdrowego w這sa. Ale nie narzekam, nie wygl康aj na takie tortury jakie przesz造. Tak wiec wszystko jest ok. Kazdy ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania. Ja mam takie no i jestem z tego dumna, pozdrawiam
przepraszam, ale nie wierz, w to co piszesz

Jak w這sy, kt鏎e przesz造 dwa rozja郾iania i kto wie co jeszcze mog by zdrowe?
obalasz wszelkie mity, 瞠 rozja郾ianie niszczy w這sy

Zdj璚ia zaprzeczaj jednak Twoim s這wom. W這sy wygl康aj jak rozczochrana i przesuszona ,,szopa,, a po造sk, kt鏎y zostawia ka盥a farba nie 鈍iadczy o ich odbrej kondycji

tootsie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-10, 22:05   #130
sylweczka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 056
GG do sylweczka

hmmmm je郵i takmia豚y wyglada blask i zdrowy w這s to po co ja tak o nie walcze Sama mam chyba mega zdrowe hehehehe

sylweczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-03, 18:46   #131
hrabianka87
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42
p逝kanki

chodzi mi o te likwiduj帷e 鄴速awy kolor w這s闚. Na jakiej zasadzie one
dzia豉j (jaki proces chemiczny? co one maja w sk豉dzie?) ? I czy trzeba ozywa ich za ka盥ym razem, czy wystarczy raz?
hrabianka87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-05, 16:59   #132
dzastjust
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19
鄴速e pasemka

Jakies kilka dni temu fabowa豉m w這ski , zrobi豉m sobie blad pasemka na moich srednich blad wlosach, oczywiscie jak juz nie pierwszy raz co drugie pasemko wyszlo mi z馧te... s造sza豉m o szamponach typu silver, kt鏎e podobno powoduja niwelacje z馧tych pasemek.. Lecz nie mam pojecia kt鏎y kupic? Podobno gdy sie jego za duzo nalozy to ws這sy moga zrobic sie fioletowe lub zielone? Mysle wiec o tym zeby stosowac taki szampon jak p逝kanke do wlos闚 czyli nalac sobie troche wody rozrobic ten szampon i maczac w takiej wodze w這sy? Sama juz nie wiem co mam robic prosze o szybka pomoc
dzastjust jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-05, 21:36   #133
katja2407
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 163
Dot.: 鄴速e pasemka

Szampon dzia豉 wolniej od p逝kanki, wi璚 mo瞠 spr鏏uj w豉郾ie p逝kankiefekt b璠zie natychmiastowyopinie o p逝kankach znajdziesz na str z KWC, s tam te rady, ile kropel stosowa, 瞠by w這sy nie wysz造 fioletowe
katja2407 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-05, 23:43   #134
dzastjust
Przyczajenie

chyba sprobuje szamponu nie mam az perfidnego z馧tka na glowie ale niektore pasemka sa z馧te lekko ja juz jestem przewrazliwiona na ten kolor boje sie ze p逝kanka "przedobrze" i bede mia豉 fioletowa glowe natomiast nie wiem jaki szampon kupic s造szalam ze Renegal Well jest dobry?
Stary 2009-02-06, 10:04   #135
katja2407
Raczkowanie

Regenal przesusza w這sy i ci瞛ko si je po nim rozczesuje oczywi軼ie wszystko zale篡 od rodzaju w這s闚... Ja polecam Ultra color system z joanny
Stary 2009-02-06, 11:14   #136
dzastjust
Przyczajenie

bede przesuszac takim szamponem a pozniej nawilzac bardzo odzywka moze cos pomoze aby mi wybieli這 te wlosy... a stosowa豉s? dzialaja takie szampony??
Stary 2009-02-06, 11:56   #137
katja2407
Raczkowanie

Ten z joanny dzia豉 po dw鏂h-trzech myciach by這 ju wida efekt, pasemka sta造 si platynowe tylko szampony trzeba stosowac regularnie, dlatego ja polecam p逝kank - raz na trzy tygodnie i w這ski s super
Stary 2009-02-06, 22:18   #138
dzastjust
Przyczajenie

Mialam wyb鏎 w moim ma造m miasteczku gdzie znalaz豉m dwa szampony tego typu czyli joanna i maribel maribel byl drozszy... no i sie skusi豉m na niego:/ nie wiem w sumie umylam pierwszy raz dzialanie oczywiscie jak w kazdym czyli ko速uni wlosy i wysusza a jesli chodzi o jakies efekty to narazie raczej zadnego te co by造 biale sa jakby moze troche bardziej ale te zolte zostaly zolte, moze jednak zdecyduje sie na plukanke flour illum srebrna...
Stary 2009-02-07, 00:57   #139
dzastjust
Przyczajenie

a pomoze p逝kanka na rudy kolor? bo gdzie niegdzie mam tez pojedyncze rude pasemka? tzn mam na g這wie pasemka bia貫, z馧te i rude... Moge uzyc wiec p逝kanki? mysle tez o piochtaninie zeby urzyc to chyba tak dzia豉 jak p逝kanka?
Stary 2009-02-07, 12:22   #140
katja2407
Raczkowanie

Zale篡 od intensywno軼i rudego... P逝kanka na pewno Ci nie zaszkodzi, wi璚 mozesz j wypr鏏owac ja u篡wam nadmanganianu potasu w p造nie, w aptece kosztuje ok.3.30z, i daj dwie krople na litr wody i efekt jest naprawd super innych p逝kanek nie uzywa豉m...
Stary 2009-02-08, 15:28   #141
Marika27
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299

Cytat:
Napisane przez dzastjust Poka wiadomo嗆
Jakies kilka dni temu fabowa豉m w這ski , zrobi豉m sobie blad pasemka na moich srednich blad wlosach, oczywiscie jak juz nie pierwszy raz co drugie pasemko wyszlo mi z馧te... s造sza豉m o szamponach typu silver, kt鏎e podobno powoduja niwelacje z馧tych pasemek.. Lecz nie mam pojecia kt鏎y kupic? Podobno gdy sie jego za duzo nalozy to ws這sy moga zrobic sie fioletowe lub zielone? Mysle wiec o tym zeby stosowac taki szampon jak p逝kanke do wlos闚 czyli nalac sobie troche wody rozrobic ten szampon i maczac w takiej wodze w這sy? Sama juz nie wiem co mam robic prosze o szybka pomoc
Ja osobi軼i u篡wam szamponu Joanna- koszt do 10 z, jest rewelacyjny- ju po pierwszym stosowaniu znikn 鄴速e odcienie pasemek i stan si bardziej stonowane - ale nie fioletowe, szampon dodatkowo nawil瘸 w這sy wi璚 nie ma potrzeby stosowania od篡wki. Szampon jest wygodniejszy w u篡tkowaniu od p逝kanki, stosuj si go jak zwyk造 szampon do w這s闚, ja stosuj go do ka盥ego mycia..Polecam.

Edytowane przez Marika27
Czas edycji: 2009-02-08 o 15:41
Marika27 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-08, 20:03   #142
wiewiora107
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
Unhappy Ratunku mam 鄴速e w這sy!

Witam,

Wczoraj by豉m u fryzjera, po raz kolejny zrobi blond pasemka, bo w tem spos鏏 stopniowo chce rozja郾i w這sy. Fryzjerka na g這we na這篡豉 mi jaki d瞠m, zeby odcie blondu by cieplejszy...ale ja teraz mam 鄴速e i z這te pasemka Fryzjerka m闚i 瞠bym si nie martwi豉 bo to si zmyje...ale kiedy??? Wyl康am okropnie, nie podoba mi si, tyle pieni璠zy a wygl康am koszmarnie, jestem za豉mana. Ju 4 razy my豉m g這we, a pasemka nadal s 鄴速e, ratunku co mam zrobi? Jak ten kolor zmy? Przecie nie moge miec takich w這s闚
wiewiora107 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-08, 20:23   #143
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 515
Dot.: Ratunku mam 鄴速e w這sy!

Spr鐽uj uzyc plukanki fioletowej zeby zniwelowac z闤c.
Zaraz poszukam w酹ek dotycz踄y plukanek i wkleje do postu.
Moze nie jest tak zle,tylko chwila przyzwyczajenia,pokaz zdjecie wlos饖

Edit; p逝kanki- kt鏎a najlepsza??

RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-03-08 o 20:25
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-09, 06:50   #144
wiewiora107
Przyczajenie

Dzi瘯i wielkie, no niestety nie mam aparatu, ale uwierz mi, 瞠 jest kiepsko:/
Stary 2009-03-09, 11:12   #145
iwonka123
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

aaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! mi sie przytrafilo to samo !!!!!!!!!! bylam w sobote u fryzjera i mam okropne zolte i biale pasemka....tragediaaa ! myslalam o tym zeby przefarbowac na ciemniejszy moze jakis braz ale nie wiem czy moje wlosy to przezyja ??
iwonka123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-09, 15:12   #146
annfas
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 588

najlepiej p逝kanka i mycie regenalem, ja jak mia豉m blond to tak co 2 mycie uzywa豉m, ale tylko tak zapobiegawczo wiec my郵 瞠 spokojnie mo瞠cie przy ka盥ym myciu

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-10, 13:12   #147
Semcia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57

ja mia豉m to samo, mia豉m 穎速e/z這te, posz豉m do fryzjerki i poprosi豉m o ciemny blond i wysz這.......... rude !!!! 5 farb mi nak豉da豉 i nic, ci庵le s rude. Podobno zale篡 to jak farb farbowa豉 najpierw - liczy si podk豉d. chce troche odczeka a w這sy od篡j a potem spr鏏uje jeszcze raz na br您.
Stary 2009-03-11, 10:52   #148
wiewiora107
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez annfas Poka wiadomo嗆
najlepiej p逝kanka i mycie regenalem, ja jak mia豉m blond to tak co 2 mycie uzywa豉m, ale tylko tak zapobiegawczo wiec my郵 瞠 spokojnie mo瞠cie przy ka盥ym myciu
Dzi瘯i wielkie, na razie codziennie myje g這w po 3 razy i powiem wam ze to dzia豉, juz mam znacznie lepsze i nawet mi si zaczyna podoba, ale pierwsze wra瞠nie by這 masakryczne...Nie polecam robi ciep貫go odcienia 鄴速ego

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Semcia Poka wiadomo嗆
ja mia豉m to samo, mia豉m 穎速e/z這te, posz豉m do fryzjerki i poprosi豉m o ciemny blond i wysz這.......... rude !!!! 5 farb mi nak豉da豉 i nic, ci庵le s rude. Podobno zale篡 to jak farb farbowa豉 najpierw - liczy si podk豉d. chce troche odczeka a w這sy od篡j a potem spr鏏uje jeszcze raz na br您.
No ja teraz te ju boje si kombinowa, wole mie 鄴速e w這sy ni by 造sa A tak w og鏊e to chc mie blond a coraz mniej jestem do tego przekonana...Im mam ja郾iejsze w這sy tym bardziej wydaj mi si,瞠 mi to kompletnie nie pasuje, ale chyba warto od czasu do czasu co w sobie zmieni prawda??
Stary 2009-03-14, 18:57   #149
Semcia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57

nie radze za przesadza z farbowaniem, moje w這sy po tym wielokrotnym nak豉daniu farby s suche i pusz si, nawet nie wspominam o tym 瞠 ledwo je rozczesuje- a kiedy by造 takie g豉dziutkie i u這穎ne
jak na razie to po wielokrotnym myciu troche rudo軼i mi zesz這 wi璚 mam nadziej 瞠 nie b璠zie tak 幢e. ciekawa jestem jak bed wygl康a z odrostami.
W sumie ten kolor da si wytrzyma ale najbardziej mnie denerwuje to 瞠 w zale積o軼i od 鈍iat豉 mam inny kolor - jak jest przyciemnione 鈍iat這 np w barze to mam br您owe ca趾iem fajny ale w 鈍ietle dziennym lub biurowym mam ju rude

Ale mam dobre wie軼i dla dziewczyn w takiej sytuacji jak ja z tego co zauwazy豉m to do嗆 modne s rude w這sy ! nie wiem czy dziewczyny specjalnie sobie to robi czy te wysz這 im tak przez przypadek tak jak mnie ale jest ich du穎 jedyne pocieszenie dla mnie :P
Stary 2009-03-15, 13:31   #150
mikusiaa90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

najlepiej u篡j p逝kanki do rozja郾ienia...ja u篡wam jej regularnie prawie do ka盥ego mycia..mo瞠sz nala jej troch wi璚ej ni w instrukcji je瞠li s bardzo 鄴速e..je瞠li jednak przesadzisz mog prze鈍itywac fioletowe ale po nastepnym myciu fiolet splynie i beda laniejsze...jezeli chcesz zeby pasemka byly bardziej biale uzywaj jej cz窷ciej plukanka nie jest droa i wystarcza na baaardzo dlugo bo rocie鎍zasz dos這wnie kilka kropelek.
mikusiaa90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, dekoloryzacja, farba do w這s闚, pomara鎍zowe w這sy, rozja郾iacz, rozja郾ianie w這s闚, 鄴速e w這sy, 鄴速y kolor w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-14 19:36:16

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.