草速y blond- jak sie go pozby? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-12-18, 17:13   #181
HopeMAGDA
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 624
Dot.: 鄴速e odrosty :(((

Srebrzyk,kilka kropel do wody i p逝ka w這sy.Myj szamponem do w這s闚 blond taki fioletowy z joanny tani a skuteczny niweluje 鄴速awy odcie,ale myj na zmiane z innym bo on wysusza,no i jaka od篡wka nawil瘸j帷a.B璠zie dobrze...pozdrawiam
HopeMAGDA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-19, 09:21   #182
ania86ka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112

Cytat:
Napisane przez olalicious07 Poka wiadomo嗆
witam, mam pro軸 - co zrobi z 鄴速ymi odrostami? Mia豉m baleja i i fryzjera ufarbowano mi ca這嗆 blondem - odrosty wysz造 kurczakowe Fryzjerka twierdzi, 瞠 inaczej nie wyjdzie, ale kilka lat temu robi豉m farb sama w這sy z baleja瞠m (bardzo jasnym), farbowa豉m goldwellem i wyszlo super. A teraz - tak jak na zdj璚iu. Co robi?
przestraszy豉 mnie bo w豉郾ie te bym chcia豉 bym zafarbowa swoje ciemne w這sy z du膨 przewag blond pasemek na blond i boje si tego odrostu. tylko moja fryzjerka powiedzia豉, 瞠 musz przyj嗆 z malutkim odrostem, bo kolor przy g這wie mo瞠 by bardziej 鄴速y. i 瞠 trzeba b璠zie farbowa w這sy co miesi帷. a TY jaki masz naturalny kolor w這s闚??? te ciemny? s造sza豉m jeszcze, 瞠 ta 鄴單 z w這s闚 powoli schodzi, ale nie wiem jak to jest. a jest kto mo瞠 na tym forum, kto farbuje ciemne odrosty farb i nie ma pomara鎍zowego odrostu???
ania86ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-19, 10:40   #183
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Dziwie sie fryzjerce, na kazdych wlosach moze wyj嗆 blond, powinna zareklamowa, bo nie obraz sie, ale wyglada to 幢e. Wiele raz mia豉m podobna sytuacje po domowych eksperymentach i chodzi豉m po ratunek do fryzjera - ten robi mi platynowe refleksy na odro軼ie i wygladalam dobrze.
P逝kanka nic nie da, jasne wlosy zrobia sie fioletowe albo niebieskie, a odrost jest tak mocno zolto - pomaranczowy ze nie z豉pie go
Idz do fryzjerki, popro o refleksy, bo nawet jakbys sama nalozyla np farbe 12/1 to te biale wlosy bed fioletowe, siwe, a nie ma i tak gwarancji ze zlapie Ci odrost
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-19, 12:01   #184
HopeMAGDA
Rozeznanie

czy je郵i na rozja郾ione pasemka na這瞠 farbe superrozja郾iaj帷a 111 z garniera to mi sie w這sy pokrusz?czy ona tak bardzo rozja郾ia i nie mo積a jej k豉嗆 na rozja郾ione w這sy????mam baleyage i chce na這篡 na ca這嗆 t farbe....
Stary 2009-12-19, 12:57   #185
Agatau88
Zakorzenienie

Tez tak zrobilam, mialam fioletowe. Oczywiscie pokruszyc sie moga
Stary 2009-12-19, 13:41   #186
olalicious07
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 120
GG do olalicious07

ja ju nie mam chyba si造 walczy z tym blondem i farbuje na ciemno- oczywiscie w ramach reklamacji u fryzjera... i bedzie to moja ostatnia wizyta u niej. W zeszlym roku mialam podobna sytuacje (u innej, malo doswiadczonej fryzjerki), ratowala odrost balejazem i wlosy mi sie cale pokruszyly, wiec nie radze..
olalicious07 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-19, 17:46   #187
HopeMAGDA
Rozeznanie

hmm...to jak farbe na這篡c,瞠by mie ca貫 w這sy blond...takie fajniutkie ja郾iutkie ju nie musz by popielate ale jasny blond...mam baleyage i co dalej..........?????dorad zcie mi blondyny!
Stary 2009-12-19, 19:06   #188
eyo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 16 400

wow nie幢e cie ta fryzjerka za速wi豉 i jak si t逝maczy g逝pio !!

natychmiast id z reklamacj, posz豉 po blond, ona si zgodzi豉 to mia陰 zrobi blond a nie si t逝maczy, 瞠 to tak musi by - uwierz ni musi ! to fryzjerka zrobi豉 b陰d i powinna to naprawi

Pr璠zej czy p騧niej cmentarze s pe軟e wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-20, 09:24   #189
Agatau88
Zakorzenienie

Nie poddawaj sie! Blond naprawde nie trudno osi庵na (zalezy jeszcze jaki odcien, ale u fryzjerki z zadnym nie ma problemu)! A jak pofarbujesz na ciemny to juz do blondu nie wrocisz bo popalisz wlosy
Stary 2010-01-08, 09:48   #190
malgosia0511
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: ratunku mam zolte wlosy a chce biale

mam ten sam problem..;( wczoraj farbowala mi fryzjerka wlosy.. mialam blond pasemka i mialy ladny jasniutki odcien.bylam zadowolona. wczoraj poszlam do innej fryzjerki,aby nalozyla mi na calosc..i wyszly zolte wlosy zalamka;( jak myslicie czy moge sama nalozyc farbe jasny blond? i czy wyjdzie mi taki odcien na zoltych wlosach?prosze pomozcie!;(
malgosia0511 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-23, 23:04   #191
snowhitee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 194
Dot.: kurczak:)

Musz wam powiedzie 瞠 p逝kanka nie zmieni tej 鄴販i, mo瞠 tylko delikatnie j przygasi ale to dopiero gdzie po kilku stosowaniach i myciach g這wy codziennie (wiem po swoich do鈍iadczeniach ) Gorzej jest jak 鄴速e wysz造 jedynie odrosty, wtedy trudniej jest u篡wa tak cz瘰to p逝kank bo w這sy na d逝go軼iach robi si szare wr璚z niebieskawe a odrost niestety dalej pozostaje 鄴速y.. :/
snowhitee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-23, 23:26   #192
kedud86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 284

pozostaje akcja --------> fryzjer, moze pasemka, moze po ca這軼i jaki kolor, fryzjer napewno co wymy郵i.
kedud86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-23, 23:56   #193
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez malgosia0511 Poka wiadomo嗆
mam ten sam problem..;( wczoraj farbowala mi fryzjerka wlosy.. mialam blond pasemka i mialy ladny jasniutki odcien.bylam zadowolona. wczoraj poszlam do innej fryzjerki,aby nalozyla mi na calosc..i wyszly zolte wlosy zalamka;( jak myslicie czy moge sama nalozyc farbe jasny blond? i czy wyjdzie mi taki odcien na zoltych wlosach?prosze pomozcie!;(

Fryzjerka pewnie robi豉 Ci pasemka rozja郾iaczem tak? A ta druga po這篡豉 na ca這嗆 farb czy te rozja郾iacz? Moim zdaniem na 鄴速ych w這skach z豉pie Ci na pewno jaki popielaty odcie blondu. Dodatkowo mo瞠sz pr鏏owa tymi p逝kankami ale one cud闚 nie zdzia豉j, napewno nie za pierwszym razem Powodzenia

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

Stary 2010-01-24, 00:07   #194
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kedud86 Poka wiadomo嗆
pozostaje akcja --------> fryzjer, moze pasemka, moze po ca這軼i jaki kolor, fryzjer napewno co wymy郵i.

Dok豉dnie masz racj ja sama pami皻am jak po "domowej" dekoloryzacji bieg豉m w p豉czu skruszona do fryzjerki b豉gaj帷 o pomoc w takich ekstremalnych sytuacjach nie ma to jak profesjonalista.
Stary 2010-01-27, 18:34   #195
xRaissa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 296
GG do xRaissa

P逝kanki i szampony z fioletowym barwnikiem sprawi 瞠 w這sy nie b璠 鄴速e s tanie i do kupienia w ka盥ej drogerii ,wskaz闚ki jak u篡wa masz na opakowaniu
xRaissa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-04, 09:43   #196
caribean
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37
Wpisy w blogu: 1
GG do caribean
Exclamation 草速y kolor w這s闚 po wizycie u fryzjera!

Dziewczyny pom騜cie! Wczoraj by豉m u fryzjera, chcia豉m mie 郵iczny jasny blond.. rozja郾i豉 mi w這sy, po czym na這篡豉 farb. Efekt na pocz徠ku by 豉dny, ale na nast瘼ny dzie kiedy si obudzi豉m i spojrza豉m w lustro to si za豉ma豉m! Mam 鄴速e w這sy, i nie wiem co mam robi! Kupi豉m p逝kank Delia HF hair fashion SREBRNA. I nie wiem, czy mam jej u篡wa czy i嗆 z powrotem do fryzjera i z這篡 reklamacj - da si tak ? Nie chcia豉bym ponownie p豉ci... Dzi瘯uj z g鏎y za odpowiedzi

Edytowane przez caribean
Czas edycji: 2010-02-04 o 10:08
caribean jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-04, 10:07   #197
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573
Dot.: 草速y kolor w這s闚 po wizycie u fryzjera!

Spr鏏uj p逝kank mo瞠. Albo filetowymi szamponami np Joanny Ultra System. Z regu造 po rozja郾iaczu potrafi 鄴速e wyj嗆. A fryzjerka m闚i豉 co jakie mog wyj嗆 w這sy? Bo je郵i uprzedza豉 o 鄴速ym kolorze to raczej z reklamacji nici bo Cie uprzedzi豉. Ja te tak mia豉m ale mi rudo zrobi豉. Fakt 瞠 wcze郾iej m闚i豉 ze mog wyj嗆 鄴速e b康 rude ale nie my郵a豉m ze tak rude!
Dobrze by by這 dowiedzie si jakiego koloru farby u篡豉. Ja poprosi豉m jasny blond a zmiesza豉 mi go z miedzianym ( st康 ta w軼iek豉 rudo嗆). Mo瞠 Tobie zamiast jasnego koloru jaki z這ty po這篡豉 a one takie 鄴速awe dla mnie s.
Kachula82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-04, 10:21   #198
caribean
Raczkowanie

GG do caribean

Fryzjerka nic nie m闚i豉 jaki kolor m鏬豚y wyj嗆 - pyta豉m tylko o rudy. Zaprzecza豉 i m闚i豉, 瞠 wyjdzie 豉dny kolorek. Zaufa豉m i nie potrzebnie! S造sza豉m te o tym, 瞠 je瞠li b璠 kombinowa w豉郾ie z p逝kankami, szamponami itd to nie mog nic wi璚ej zrobi. Czyli jest opcja, 瞠bym posz豉 tam jeszcze raz nie p豉c帷 nic i pytaj帷 o usuni璚ie tego 鄴速ka i na這瞠nie farby - kolejnej ?
Stary 2010-02-04, 10:26   #199
blondi1985
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 371

Mo瞠 id i zapytaj jaka farb Ci na這篡豉, powiedz, 瞠 kolor Ci nie odpowiada i co mozna z tym zrobi. Tak jak dziewczyny wcze郾iej pisa造, spr鏏uj fioletowy szmpon, jak si go d逝瞠j trzyma na w這sach to eliminuje z鏊tawy odcie, tak jest w moim przypadku, ale to tez chyba zale篡 jaki masz odcie czy jest mocno 鄴速y
blondi1985 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-04, 10:32   #200
caribean
Raczkowanie

GG do caribean

Cytat:
Napisane przez blondi1985 Poka wiadomo嗆
Mo瞠 id i zapytaj jaka farb Ci na這篡豉, powiedz, 瞠 kolor Ci nie odpowiada i co mozna z tym zrobi. Tak jak dziewczyny wcze郾iej pisa造, spr鏏uj fioletowy szmpon, jak si go d逝瞠j trzyma na w這sach to eliminuje z鏊tawy odcie, tak jest w moim przypadku, ale to tez chyba zale篡 jaki masz odcie czy jest mocno 鄴速y
Znajomi m闚ili mi, 瞠 w s這鎍u nie s a takie bardzo 鄴速e, ale nie wygl康aj te najlepiej. Ale to nic nie zmieni, je瞠li u篡j szamponu? Kiedy w豉郾ie czyta豉m o tym, 瞠 dziewczyna wr鏂i豉 od fryzjera za豉mana i pr鏏owa豉 co z tym zrobi nak豉daj帷 sklepow farb, po kilku dniach posz豉 do tego samego salonu a one jej powiedzia造, 瞠 ju nie moga tego zrobi bo na這篡豉 inn farb. Wi璚 spokojnie mog u篡wa tego i i嗆 do fryzjerki? A propo tego szamponu.. likwiduje on raz na zawsze 鄴速y odcie czy za ka盥ym razem trzeba go u篡wa bo si sp逝kuje?
Stary 2010-02-04, 10:43   #201
karojen24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439

szampon trzeba nakladac raz na jakis czas, bo to szampon i bedzie sie splukiwal...
reklamacji mozesz probowac, ale mysle, ze skonczy sie na nalozeniu nowej farby w chlodnej tonacji...pytanie, jak bardzo zolte masz wlosy.jesli tylko to zolc i jest rownomierna, bez rudosci to szampon sie upora i znacznie ochlodzi kolor. co do plukanki to proponuje fioletowa, a nie srebrna.fiolet ladnie niweluje zolc. osobiscie polecam szmpony fioletowe, bo z plukankami i ich aplikacja jest troche zabawy. a taki szampon mozesz dluzej przetrzymac na wlosach i kontrolowac czas jego pozostania na nich,a a tym samym stopien ochlodzenia koloru.
karojen24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-04, 10:46   #202
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Wychodz帷 od fryzjera mia豉 豉dny kolor, a budz帷 si rano zrobi si 鄴速y?
Stary 2010-02-04, 10:54   #203
caribean
Raczkowanie

GG do caribean

Na g這wie praktycznie mam 3 kolory - 鄴速e, z這te i platynowe. Na wierzchu s kolory 鄴速e i z這te - w niekt鏎ych miejscach platyna...Skoro polecacie szampony to kupi, mo瞠 mi pomo瞠? Czy jednak lepiej i嗆 do fryzjera 瞠by mi troch ochlodzi ten kolor? Kompletnie nie wiem co mam robi! Pierwszy raz mam tak przygod z w這sami..

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Wychodz帷 od fryzjera mia豉 豉dny kolor, a budz帷 si rano zrobi si 鄴速y?
Tak jako wysz這
Kiedy wysz豉m od fryzjera kolor by do嗆 豉dny! Umy豉m g這we mentolowym szamponem [mo瞠 dlatego?] obudzi豉m si rano i samo 鄴速ko mi zosta這 na g這wie

Edytowane przez caribean
Czas edycji: 2010-02-04 o 10:55
Stary 2010-02-04, 10:59   #204
moorph
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 420
GG do moorph

Idz z reklamacja, blondy maja prawo zolknac, ale nie w jeden dzien
moorph jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-04, 11:04   #205
caribean
Raczkowanie

GG do caribean

Dopiero teraz zobaczy豉m podnosz帷 w這sy `z wierzchu` pod spodem to dopiero mam jajecznice! W這sy by造 idealnie u這穎ne kiedy stamt康 wr鏂i豉m, a przed chwil zaczesa豉m w這sy na drugi bok... Mo瞠 w陰czy造 mi si jakie urojenia...
Stary 2010-02-04, 11:04   #206
Ninedin
Zakorzenienie

Mo瞠 widzia豉 w這sy w innym 鈍ietle. Blond owszem mo瞠 z鄴趾n望 ale nie przez jedn noc

Mo瞠 ten szampon da taki efekt?
疾by pozby si 鄴販i mo積a stosowa: Regenal (Wella, szampon), p逝kanka (np. Delia lub Joanna).
Regenal nieco wysusza w這sy. Z p逝kank te trzeba ostro積ie 瞠by nie mie fioletowych w這s闚

Dziewczyny, jak mo積a reklamowa kolor w這s闚? Jako nie mie軼i mi si to w g這wie.... Skoro klientka wysz豉 z salonu i zap豉ci豉... Nie by豉m nigdy w takiej sytuacji... Raz tylko wyszed kolor, kt鏎y nic a nic mi si nie podoba. Fryzjerka ufarbowa豉 drugi raz.... zap豉ci豉m tyle, co za jedno farbowanie.
Stary 2010-02-04, 11:10   #207
blondi1985
Raczkowanie

Ja u篡wam do kazdego mycia, normalny szmapon a po幡iej nak豉dam fiolotowy i trzymam go par minut Z Joanny jest szampon i od篡wka, u篡wam tego i tego
Stary 2010-02-04, 11:11   #208
caribean
Raczkowanie

GG do caribean

Bardzo mo磧iwe Jutro z samego rana p鎩d jeszcze raz i zapytam co mog z tym zrobi, a mam jeszcze jedno takie pytanie.. Czy gdybym znowu na這篡豉 sklepow farb 瞠by sch這dzi ten odcie pomog這by ? wola豉bym raz zrobi a porz康nie, nie chcia豉bym si ci庵le m璚zy z szamponami i innymi tego typu produktami

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez blondi1985 Poka wiadomo嗆
Ja u篡wam do kazdego mycia, normalny szmapon a po幡iej nak豉dam fiolotowy i trzymam go par minut Z Joanny jest szampon i od篡wka, u篡wam tego i tego
Ok, dzi瘯uj S造sza豉m o tej Joannie du穎 pozytywnych zda, ale nie darz sentymentu tej marce, nie mi貫 wspomnienia

Edytowane przez caribean
Czas edycji: 2010-02-04 o 11:13
Stary 2010-02-04, 11:17   #209
Ninedin
Zakorzenienie

Nie farbuj sama A ju nie zimnym odcieniem.....
Chyba, 瞠 chcesz mie pi瘯n ziele
Stary 2010-02-04, 11:20   #210
blondi1985
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez caribean Poka wiadomo嗆
Bardzo mo磧iwe Jutro z samego rana p鎩d jeszcze raz i zapytam co mog z tym zrobi, a mam jeszcze jedno takie pytanie.. Czy gdybym znowu na這篡豉 sklepow farb 瞠by sch這dzi ten odcie pomog這by ? wola豉bym raz zrobi a porz康nie, nie chcia豉bym si ci庵le m璚zy z szamponami i innymi tego typu produktami

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Ok, dzi瘯uj S造sza豉m o tej Joannie du穎 pozytywnych zda, ale nie darz sentymentu tej marce, nie mi貫 wspomnienia
To raczej nie jest najlepszy pomys, lepiej nie farbuj! Do szamponu mo積a si przyzwyczaic, tym bardziej je郵i efekt jest naprawde dobry tak jak u mnie, nie wyobrazam sobie teraz nie u篡wa go, chodzi豉bym wtedy z z馧tymi wloskami
Odpowiedz

Tagi
blond, dekoloryzacja, farba do w這s闚, pomara鎍zowe w這sy, rozja郾iacz, rozja郾ianie w這s闚, 鄴速e w這sy, 鄴速y kolor w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-14 19:36:16

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.