Guerlain - kolorówka część IV - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-06-29, 19:22   #3661
evenstar
Zakorzenienie

Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Ten 01 wydaje się być najchłodniejszy, dziękuję za cynk! Obadam

Spojrzałam na tę graficzną prezentację kolorów na stronie D. i ten dla blondynek jest jednak chłodniejszy jakbym miała oceniać po tych odcieniach tam pokazanych, ja mam kilka takich ciemnych ciepłych brązerów, teraz złapałabym coś typowo 'brudnego', mimo że te ciepłe wyglądają ok, bo nieco koloru złapałam
Nie ma wyjścia, trzeba obydwie wersje zbadać
czekam na relację w takim razie!
Stary 2011-06-30, 08:39   #3662
madzialenn
Zakorzenienie

testuję dzisiaj pierwszy raz parure extreme, pierwsze wrażenia
mam odcien 02, piekne ujednolicenie, krycie super bez maski i tapety

madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline  
Stary 2011-06-30, 08:46   #3663
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
testuję dzisiaj pierwszy raz parure extreme, pierwsze wrażenia
mam odcien 02, piekne ujednolicenie, krycie super bez maski i tapety
Hehe, to potwierdza, że nie myliłam sie do tego podkładu, ze naprawd e jest warty uzywania. Stesknilam sie za nim, macowych mam chwilowo dosc, ale nie mam nic innego obecnie wiec chyba bede sobie musiala kupić nowy Extreme, albo nowy Chanel Perfection, który po tygodniu stosowania bardzo mnie zachwycił.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 117 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-06-30, 09:10   #3664
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Hehe, to potwierdza, że nie myliłam sie do tego podkładu, ze naprawd e jest warty uzywania. Stesknilam sie za nim, macowych mam chwilowo dosc, ale nie mam nic innego obecnie wiec chyba bede sobie musiala kupić nowy Extreme, albo nowy Chanel Perfection, który po tygodniu stosowania bardzo mnie zachwycił.
Corii a coś więcej nt tego Chanela napisz
Ja testuję obecnie YSL long wear i bardzo mi pasuje jak na razie , Tobie chyba też przypasił o ile się nie mylę....czym się różnią te podkłady?
Stary 2011-06-30, 09:32   #3665
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Corii a coś więcej nt tego Chanela napisz
Ja testuję obecnie YSL long wear i bardzo mi pasuje jak na razie , Tobie chyba też przypasił o ile się nie mylę....czym się różnią te podkłady?
Esteruś, looknij na chanelowy nie chce tutaj całkowicie robić off topu, a tam juz 2 razy rozpisywałam sie na temat rzeczonego Chanelka
Jesli zas chodzi o róznice miedzy Chanelem a YSL, to Chanel zdecydowanie lepiej sobie radzi z utrzymywaniem matu na buzi w ciągu dnia, niźli YSL. Chociaz myslałam,ze to niemozliwe, a jednak! I chyba wygląda nieco naturalniej na buzi, aczkolwiek to mzoe byc czysto subiektywne odczucie, poza tym ma piękny zapach
Dodam jeszcze tylko, ze po ierwszym użyciu rewelacji nie widziałam, ale z kazdym nastepnym uzyciem, wzrastała chęc kupienia go na jesieni, kiedys będzie w sprzedazy
A i jeszcze wydaje mi sie, iz Chanelek ma fajniejsza konsystencje taka w sam raz.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-06-30 o 09:33
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 117 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-06-30, 09:48   #3666
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Esteruś, looknij na chanelowy nie chce tutaj całkowicie robić off topu, a tam juz 2 razy rozpisywałam sie na temat rzeczonego Chanelka
Jesli zas chodzi o róznice miedzy Chanelem a YSL, to Chanel zdecydowanie lepiej sobie radzi z utrzymywaniem matu na buzi w ciągu dnia, niźli YSL. Chociaz myslałam,ze to niemozliwe, a jednak! I chyba wygląda nieco naturalniej na buzi, aczkolwiek to mzoe byc czysto subiektywne odczucie, poza tym ma piękny zapach
Dodam jeszcze tylko, ze po ierwszym użyciu rewelacji nie widziałam, ale z kazdym nastepnym uzyciem, wzrastała chęc kupienia go na jesieni, kiedys będzie w sprzedazy
A i jeszcze wydaje mi sie, iz Chanelek ma fajniejsza konsystencje taka w sam raz.
Dzięki Corii
Zaraz polecę na chanelkowy . To tego podkładu jeszcze nie ma w sprzedaży jak rozumiem? To skąd w takim razie próbasy masz ?
Stary 2011-06-30, 10:03   #3667
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Dzięki Corii
Zaraz polecę na chanelkowy . To tego podkładu jeszcze nie ma w sprzedaży jak rozumiem? To skąd w takim razie próbasy masz ?
Prosze bardzo Esterku
Nie ma, z tego co wiem będzie dopiero na jesieni, we wrześniu chyba, a próbkę mam po znajomości

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-06-30, 10:08   #3668
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Prosze bardzo Esterku
Nie ma, z tego co wiem będzie dopiero na jesieni, we wrześniu chyba, a próbkę mam po znajomości
No już doczytałam...fajnie mieć takie znajomości i testować produkt jeszcze zanim wejdzie do sprzedaży .
No to teraz nie wiem czy czekać do jesieni na Chanel czy kupować YSL
Stary 2011-06-30, 10:14   #3669
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
No już doczytałam...fajnie mieć takie znajomości i testować produkt jeszcze zanim wejdzie do sprzedaży .
No to teraz nie wiem czy czekać do jesieni na Chanel czy kupować YSL
Poczekaj, co Ci szkodzi, no chyba ze nie masz już podkładu

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-06-30, 12:58   #3670
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Poczekaj, co Ci szkodzi, no chyba ze nie masz już podkładu
Zaczekam, chociaż wielkich nadziei sobie nie robię bo z podkładami Chanel się nie lubimy...ale kto wie .
A podkładów mam aż nadto, wypadałoby część zużyć zanim kupię następny .
Z resztą obiecałąm sobie że najpierw zdenkuję produkt a dopiero kupię kolejny, niestety mam słabą silną wolę .

Corii a macałaś nowy rozświetlacz z Terra Inca? Jak wrażenia?
Mnie się baardzo podoba , powstrzymuje mnie przed kupnem tylko ilość rozświetlaczy, które mam na stanie
Stary 2011-06-30, 13:07   #3671
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Zaczekam, chociaż wielkich nadziei sobie nie robię bo z podkładami Chanel się nie lubimy...ale kto wie .
A podkładów mam aż nadto, wypadałoby część zużyć zanim kupię następny .
Z resztą obiecałąm sobie że najpierw zdenkuję produkt a dopiero kupię kolejny, niestety mam słabą silną wolę .

Mnie się baardzo podoba , powstrzymuje mnie przed kupnem tylko ilość rozświetlaczy, które mam na stanie
Skąd ja znam słabą wolę?

Nie macłam, bo mam dwa bronzery MAC-a, co zaspokaja moje potrzeby całkowicie
A w sephorze bywam raz na kwartał juz jak potzrebuje cos z pielegnacji
Ale nie powiem, ciekawi mnie ta Inca, nawet bardzo, ale wole nie macac, bo co jak mi sie spodoba?
Zaraz teraz sie kapnelam, ze piszesz o rozswietlaczu to jest i bronzer i rozswietlacz czy dwa w jednym???

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-06-30 o 13:08
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-06-30, 13:23   #3672
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Skąd ja znam słabą wolę?

Nie macłam, bo mam dwa bronzery MAC-a, co zaspokaja moje potrzeby całkowicie
A w sephorze bywam raz na kwartał juz jak potzrebuje cos z pielegnacji
Ale nie powiem, ciekawi mnie ta Inca, nawet bardzo, ale wole nie macac, bo co jak mi sie spodoba?
Zaraz teraz sie kapnelam, ze piszesz o rozswietlaczu to jest i bronzer i rozswietlacz czy dwa w jednym???
Oj jak ja bym chciała umieć poprzestać na 2 bronzerach, nawet nie chce pisać ile mam obecnie .
Ja w S ostatnio też rzadko bywam, mam takie zapasy wszystkiego, włącznie z pielęgnacją, że nawet dni Vip już mnie nie kuszą .

Jak dla mnie to rozświetlacz, cudny , daje wyraźne, mocne taflowe rozświetlenie. Powiedziałabym że jest intensywniejszy od Shimmer Bricków BB, zarówno w kolorze jak i rozświetleniu. Nie wyobrażam sobie stosować go na całą twarz, choć podobno niektórzy tak robią...dla mnie on tylko na kości policzkowe i pięknie musi wyglądać na opalonym dekolcie, obojczykach czy ramionach
Stary 2011-06-30, 13:41   #3673
Organzza
Zakorzenienie

Cytat:
zgadzam się, to typowy rozświetlacz, twarz potraktowana nim całościowo wygląda fatalnie
http://cafemakeup.com/2011/04/guerla...-inca-bronzer/

tu porównanie z Dior Aurora:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Guerlain-Dior-Compare.jpg (27,1 KB, 75 załadowań)
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline  
Stary 2011-06-30, 13:47   #3674
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Oj jak ja bym chciała umieć poprzestać na 2 bronzerach, nawet nie chce pisać ile mam obecnie .
Ja w S ostatnio też rzadko bywam, mam takie zapasy wszystkiego, włącznie z pielęgnacją, że nawet dni Vip już mnie nie kuszą .

Jak dla mnie to rozświetlacz, cudny , daje wyraźne, mocne taflowe rozświetlenie. Powiedziałabym że jest intensywniejszy od Shimmer Bricków BB, zarówno w kolorze jak i rozświetleniu. Nie wyobrażam sobie stosować go na całą twarz, choć podobno niektórzy tak robią...dla mnie on tylko na kości policzkowe i pięknie musi wyglądać na opalonym dekolcie, obojczykach czy ramionach
Shimmerków tez mam dwa nawet myslalam o tzrecim (niekoniecznie Inca), ale dałam sobie spokój, bo majac juz jeden i tak sie go bedzie wieki uzywało, bo przeciez to jest wydajne jak cholera!
Mówisz ze niekótrzy nosza na cała twarz shimmer? Jezu, to przecież zywa choinka wyjdzie i będzie wygladało, jak tłusta cera. Meteoryty to rozmiem, bo one inny kaliber, ale normalny shimmer na cała twarz to ja bym w zyciu nie dała.
No przy okazji jak bede to pomacam Inkę.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-06-30, 16:45   #3675
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
zgadzam się, to typowy rozświetlacz, twarz potraktowana nim całościowo wygląda fatalnie
http://cafemakeup.com/2011/04/guerla...-inca-bronzer/

tu porównanie z Dior Aurora:
Cytat:
Shimmerków tez mam dwa nawet myslalam o tzrecim (niekoniecznie Inca), ale dałam sobie spokój, bo majac juz jeden i tak sie go bedzie wieki uzywało, bo przeciez to jest wydajne jak cholera!
Mówisz ze niekótrzy nosza na cała twarz shimmer? Jezu, to przecież zywa choinka wyjdzie i będzie wygladało, jak tłusta cera. Meteoryty to rozmiem, bo one inny kaliber, ale normalny shimmer na cała twarz to ja bym w zyciu nie dała.
No przy okazji jak bede to pomacam Inkę.
Podobno przy ciemnej karnacji da się nim omiatać całą twarz, ja sobie tego jakoś wyobrazić nie mogę

A jednak pojechałam do S specjalnie po Ince , kupiłam też cień w kremie z G z tejże kolekcji w kolorze 01, śliczny, delikatny, super do szybkiego, dziennego looku , dobralam jeszcze zmywacz maly dwufazowy do oków i miałam na to 20 % zniżki .

Czy mozaikowy bronzer z kolekcji Inca był już u nas? Rozmawiałam z konsultantką od G i powiedziała że był, szybko się rozszedł, ale nie ma czego żałować. Bo dawał bardzo podobny efekt rozświetlenia ale zdecydowanie mniej koloru. Ktoś go widział, macał?
Stary 2011-06-30, 21:38   #3676
moniq_c
Zakorzenienie

ja go chyba juz gdzies widziałam i machnełam po nim paluchem, ale jakoś tak bez fajerwerków...
pamiętam za to ze bardzo duży był, aż się zdziwiłam
Stary 2011-06-30, 22:09   #3677
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
A jednak pojechałam do S specjalnie po Ince , kupiłam też cień w kremie z G z tejże kolekcji w kolorze 01, śliczny, delikatny, super do szybkiego, dziennego looku , dobralam jeszcze zmywacz maly dwufazowy do oków i miałam na to 20 % zniżki .
No Esterr, jestes szybka jak wiatr

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-06-30, 23:33   #3678
madzialenn
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
ja go chyba juz gdzies widziałam i machnełam po nim paluchem, ale jakoś tak bez fajerwerków...
pamiętam za to ze bardzo duży był, aż się zdziwiłam
ja go macałam w S. i na mnie szału nie zrobił. duży spodek, 265zł jak sie nie myle

madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline  
Stary 2011-07-01, 10:25   #3679
Soso
Zakorzenienie

Dziewczynki,

kupiła któraś z Was Terra Incę? Szukam argumentów przeciw, bo póki co kusi mnie ogromnie

Edit: Esterr kupiła :d opowiadaj

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2011-07-01 o 10:28
Soso jest offline  
Stary 2011-07-01, 10:28   #3680
xnika
Rozeznanie

Ja kupiłam Terra Inca.
Wcześniej miałam zwykły bronzer Guerlain oraz Bronze Goddess Estee Lauder, teraz oba poszły w odstawkę codziennie używam Terra Inca (robię cyfrę 3 na twarzy i najbardziej podkreślam kości policzkowe). Pachnie ślicznie, zresztą dodałam o niej recenzję. Sporo osób już mnie pytało co to za cudo na mojej twarzy.
Aha ja używam jej na mus brązujący Guerlain.
xnika jest offline  
Stary 2011-07-01, 10:35   #3681
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Ja kupiłam Terra Inca.
Wcześniej miałam zwykły bronzer Guerlain oraz Bronze Goddess Estee Lauder, teraz oba poszły w odstawkę codziennie używam Terra Inca (robię cyfrę 3 na twarzy i najbardziej podkreślam kości policzkowe). Pachnie ślicznie, zresztą dodałam o niej recenzję. Sporo osób już mnie pytało co to za cudo na mojej twarzy.
Miałas mnie zniechęcić

Soso jest offline  
Stary 2011-07-01, 10:43   #3682
xnika
Rozeznanie

Ale jest cudna po co zniechęcać :p
to może wypróbuj tester i może się zniechęcisz... ja lubię takie blink blink, które jest tylko pod pewnym kątem
xnika jest offline  
Stary 2011-07-01, 11:02   #3683
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Jakbyście nie pisały i co byście nie pisały o Inca, jakoś mnie to nei zacheca aby ruszyć dupsko do S. czy też D. i pomacac chociazby

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-07-01, 11:57   #3684
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Dziewczynki,

kupiła któraś z Was Terra Incę? Szukam argumentów przeciw, bo póki co kusi mnie ogromnie

Edit: Esterr kupiła :d opowiadaj
ja nie kupiłam, ale jeśli masz cerę z tendencją do świecenia się, to będzie bardzo nieudany zakup. ja się świecę "po całości" i nie wyobrażam sobie takiej tafli dodatkowej

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Ja kupiłam Terra Inca.
masz na myśli ten podkład czy ja o czymś nie wiem?
Stary 2011-07-01, 12:04   #3685
xnika
Rozeznanie

Tak, tak ten podkład jak dla mnie to taki mus brązujący, jest tak lekki że naprawdę brakuje mu do podkładu
xnika jest offline  
Stary 2011-07-01, 15:53   #3686
Soso
Zakorzenienie

Uwielbiam błysk na twarzy, więc chyba przepadłam Zastanawiam sie jeszcze nad nowym cudem Diorka, ktos porównywał? :

Soso jest offline  
Stary 2011-07-01, 17:43   #3687
pingwin2
Zakorzenienie

Soso on jest brzydki i nie jest ci potrzebny
mam nadzieje, że pomogłam

Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu

pingwin2 jest offline  
Stary 2011-07-01, 17:55   #3688
llilly
Raczkowanie

Ja mam Incę i przepadłamteż robię "3" na Capture Totale Diorka i wychodzi boskotaki śniady, opalizujący, "mokry" efekt, drobinkowy owszem ale nie choinkowy, wybitnie letni jak dla mnie
llilly jest offline  
Stary 2011-07-01, 17:58   #3689
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Uwielbiam błysk na twarzy, więc chyba przepadłam Zastanawiam sie jeszcze nad nowym cudem Diorka, ktos porównywał? :
Masz na mysli te przeplatane bronzery? Jesli tak to sobie odpusc. Sa okropnie pomaranczowe. Ja mam jasna skore i u mnie tylko pomarancz bylo widac. Okropienstwo.
Bierz Ince.
Nie dziekuj .
Stary 2011-07-01, 17:58   #3690
pingwin2
Zakorzenienie

ale Wy paskudne jesteście

Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu

pingwin2 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości