Guerlain - kolorówka część IV - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-21, 10:10   #1231
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Też wtrącę swoje 3 grosze z wrażeń z testów Lingerie

Jestem ZAWIEDZIONA.. bardzo. Jest to pierwszy podkład, który tak bardzo nie chciał współpracować z moją skórą
Generalnie po nałożeniu wrażenie że podkładu nie ma, cera ujednolicona, przykryte co trzeba (to akurat in plus), ale...wykończenie mocno średnie, po podkładzie za ponad 200 oczekuję, że cera będzie wyglądać na wypoczętą, będzie satynowa, a tu niestety. No ale jestem w stanie to przeboleć, bo od czego mamy kulasy . Po godz szok, nos się błyszczy (a upałów na podwórku nie ma, pogoda jesienna) , po około 3 godz, zamiast jednolitej cery, placki na twarzy...podkład wyparowuje .
Testowałam kilka dni i jestem zdecydowanie na nie, nabyłam TM Lancome .
Esterku, nooo to przynajmniej nie musze sie zastanawiac, co jest nie tak ze mną, ze nie jestem zadowolona z Lingerie
Dzisiaj nałożyłam Lancoma, posypałam Voiletkami i cud miód i orzeszki Zdaje się, ze juz wiem, który kupię

I to błyszczenie w Guerlainie

A Kochana, jaki kolor Lancomka nabyłas?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 128 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2010-09-21, 10:22   #1232
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Esterku, nooo to przynajmniej nie musze sie zastanawiac, co jest nie tak ze mną, ze nie jestem zadowolona z Lingerie
Dzisiaj nałożyłam Lancoma, posypałam Voiletkami i cud miód i orzeszki Zdaje się, ze juz wiem, który kupię

I to błyszczenie w Guerlainie

A Kochana, jaki kolor Lancomka nabyłas?
Kurcze, ja tak dużo po tym podkładzie oczekiwałam, a tu kompletna klapa...troszkę szkoda bo Voiletki są kompatybilne kolorystycznie z tym podkładem . A Ty Voiletki masz już te nowe czy stare jeszcze ?

Tradycyjnie celowałam w najjaśniejsze odcienie, mam teraz 01, ale na zimę powinnam 010 brać (konsultantka mnie zbałamuciła że rozjaśnię sypańcem ) a ja w jakimś amoku zakupowym posłuchałam jej
Stary 2010-09-21, 10:30   #1233
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Kurcze, ja tak dużo po tym podkładzie oczekiwałam, a tu kompletna klapa...troszkę szkoda bo Voiletki są kompatybilne kolorystycznie z tym podkładem . A Ty Voiletki masz już te nowe czy stare jeszcze ?

Tradycyjnie celowałam w najjaśniejsze odcienie, mam teraz 01, ale na zimę powinnam 010 brać (konsultantka mnie zbałamuciła że rozjaśnię sypańcem ) a ja w jakimś amoku zakupowym posłuchałam jej
To może obie za dużo oczekiwałysmy i stąd teraz rozczarowanie?
Tak czy siak, to powiem, ze Extreme jest lepszy od Lingerie, który w sumie jest na poziomie Aquy prawie (poza kryciem). też miałam na buzi jakieś takie placki po kilkunastu godzinach z podkłądem na buzi.

Voiletki mam stare, wiesz, chyba sie nie będe na nie targac, bo chciałam je kupić razem z Lingerie, ale Lingerie mnie rozczarował, to nie ma to za bardzo sensu kupować nowych sypanych ... bo 03 podkłąd był idealnie dobrany do 03 sypanych ... a Lancomek ma inny odcień
Ja konsultantek nie słucham, bo potem jak słucham, to musze wrzucac na wymiankowy rzeczy

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 128 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2010-09-21, 10:35   #1234
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Ja tez sie zastanawiam nad ktoryms z tych podkladow, ale jeszcze nie mialam okazji zadnego testowac.

Mam cere mieszana. Obecnie uzywam Revlon Colorstay bo ladnie kryje, dobrze matuje - na dlugo.
Chcialabym podklad ktory zakryje niedoskonalosci, buźka nie bedzie sie swiecic ale jednoczesnie bedzie taka satynowa i promienna. Ktory polecacie?
Immolation jest offline  
Stary 2010-09-21, 10:54   #1235
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ja tez sie zastanawiam nad ktoryms z tych podkladow, ale jeszcze nie mialam okazji zadnego testowac.

Mam cere mieszana. Obecnie uzywam Revlon Colorstay bo ladnie kryje, dobrze matuje - na dlugo.
Chcialabym podklad ktory zakryje niedoskonalosci, buźka nie bedzie sie swiecic ale jednoczesnie bedzie taka satynowa i promienna. Ktory polecacie?
Jeśli wahasz się między Teint Miracle a Lingerie to ja polecam Teint Miracle, ale uprzedzam że on nie kryje dobrze, nie ma co go nawet porównywać do Colorstaya pod względem krycia...jeśli szukasz zamiennika Colorstaya bo potrzebujesz mocnego krycia to polecam EL DW, świetnie kryje, długo się trzyma, nie spływa i się nie świeci. Wada to płaskie wykończenie, ale chyba używasz pasteli, o ile mnie pamięć nie myli, więc będziesz miała rozświetlenie

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Tak czy siak, to powiem, ze Extreme jest lepszy od Lingerie, który w sumie jest na poziomie Aquy prawie (poza kryciem). też miałam na buzi jakieś takie placki po kilkunastu godzinach z podkłądem na buzi.

Voiletki mam stare, wiesz, chyba sie nie będe na nie targac, bo chciałam je kupić razem z Lingerie, ale Lingerie mnie rozczarował, to nie ma to za bardzo sensu kupować nowych sypanych ... bo 03 podkłąd był idealnie dobrany do 03 sypanych ... a Lancomek ma inny odcień
Ja konsultantek nie słucham, bo potem jak słucham, to musze wrzucac na wymiankowy rzeczy
Dla mnie każdy jest lepszy od Lingerie , to błyszczenie i spływanie przy normalnych temperaturach go dyskwalifikuje po prostu .
Jeśli się zdecyduję na nowe Voiletki to chyba będę celować w 12, bo taki podkład testowałam i dobrze się stapiał ze skórą, ale wcześniej wezmę próbasa i zobaczę jak leży na moim Lancomiaku , szkoda że Voiletek transparentnych nie ma
Stary 2010-09-21, 10:59   #1236
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:

A ja polecam poczytać wcześniej opinie o tych 2 podkładach, które opisywałyśmy wyżej plus KWC. Nikt za Ciebie bez testów nie wybierze

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Dla mnie każdy jest lepszy od Lingerie , to błyszczenie i spływanie przy normalnych temperaturach go dyskwalifikuje po prostu .
Jeśli się zdecyduję na nowe Voiletki to chyba będę celować w 12, bo taki podkład testowałam i dobrze się stapiał ze skórą, ale wcześniej wezmę próbasa i zobaczę jak leży na moim Lancomiaku , szkoda że Voiletek transparentnych nie ma
No ja po prostu w perfumerii nałoze nowe Voiletki na Lancome i będe wiedziec, czy się ąłdnie stapia i czy pasuje kolorek
A transparentny jest Kanebo, Cristalline, Kryolan ... aż za duzo, wiec ..
W sumie Kryształka chyba wrzuce na wymiankowy, bo nie używam go

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-09-21 o 11:03
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-09-21, 11:20   #1237
ranka
Kici kici miau miau

po pierwszych testach musze powiedziec ze chyba nie..

nie kryje, podobny do Aqua, no i zasadnicza wada - alkohol wlazi mi w oczy i mnie pieką.
ranka jest teraz online  
Stary 2010-09-21, 11:29   #1238
desti
Zakorzenienie

ha! ... czyli mialam dobre odczucia po testach na lapce... z Lingerie to nie byla milosc od pierszego mazniecia... viva Lancome ...

Corii
jak mozna nie uzywac Cristalline ...
desti jest offline  
Stary 2010-09-21, 11:34   #1239
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość

nie kryje, podobny do Aqua, no i zasadnicza wada - alkohol wlazi mi w oczy i mnie pieką.
A mówiłam!! Coś im nie wyszedł ten podkłąd. Ciekawe, ze na KWC juz 2 zachwyty nad nim widziałam
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ha! ... czyli mialam dobre odczucia po testach na lapce... z Lingerie to nie byla milosc od pierszego mazniecia... viva Lancome ...

Corii
jak mozna nie uzywac Cristalline ...
Yeah!! Viva Lancome

A można, można, bo ja Kryolan używam

A Desti, miałas chyba sobie sparawić nowe Voiletki prasowane? Czy mnie się coś popitoliło?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-09-21 o 11:36
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-09-21, 11:34   #1240
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:

Jestem ZAWIEDZIONA.. bardzo. Jest to pierwszy podkład, który tak bardzo nie chciał współpracować z moją skórą
Generalnie po nałożeniu wrażenie że podkładu nie ma, cera ujednolicona, przykryte co trzeba (to akurat in plus), ale...wykończenie mocno średnie, po podkładzie za ponad 200 oczekuję, że cera będzie wyglądać na wypoczętą, będzie satynowa, a tu niestety. No ale jestem w stanie to przeboleć, bo od czego mamy kulasy . Po godz szok, nos się błyszczy (a upałów na podwórku nie ma, pogoda jesienna) , po około 3 godz, zamiast jednolitej cery, placki na twarzy...podkład wyparowuje .
Esterku dokładnie myslę to samo i mam identyczne odczucia jak Ty i mam nadzieje że TM Lancome będzie Ci sie dobrze nosił

Cytat:
oj za duzo wzdychałyśmy i się napalałyśmy a tu

ja słucham tylko jednej i z nia zakupy sa zawsze udane, jak posłuchała innej to Ty Corii miałaś radość

Cytat:
W sumie Kryształka chyba wrzuce na wymiankowy, bo nie używam go
kryształak nie uzywasz a co chcesz za niego
hola ola jest offline  
Stary 2010-09-21, 11:41   #1241
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
ja słucham tylko jednej i z nia zakupy sa zawsze udane, jak posłuchała innej to Ty Corii miałaś radość

kryształak nie uzywasz a co chcesz za niego
No, chyba wiem, o czym piszesz

Aaa kryształka lekko nie oddam, tylko za coś z wisha

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-09-21, 11:45   #1242
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
No, chyba wiem, o czym piszesz

Aaa kryształka lekko nie oddam, tylko za coś z wisha

niech Ci się ta %tka dobrze nosi

o kryształka tak tylko pytam...
hola ola jest offline  
Stary 2010-09-21, 11:46   #1243
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
niech Ci się ta %tka dobrze nosi

o kryształka tak tylko pytam...
Dziękuję Olu

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-09-21, 11:53   #1244
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

Cytat:
Jeśli wahasz się między Teint Miracle a Lingerie to ja polecam Teint Miracle, ale uprzedzam że on nie kryje dobrze, nie ma co go nawet porównywać do Colorstaya pod względem krycia...jeśli szukasz zamiennika Colorstaya bo potrzebujesz mocnego krycia to polecam EL DW, świetnie kryje, długo się trzyma, nie spływa i się nie świeci. Wada to płaskie wykończenie, ale chyba używasz pasteli, o ile mnie pamięć nie myli, więc będziesz miała rozświetlenie

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

dokladnie tak - lepszym odpowiednikiem colorstaya jest DW
ja niestety potrzebuje krycia i kocham goooooooo
i fakt, ze daje plaskie wykonczenie, ale przynajmniej mam usprawiedliwienie, zeby uzyc kulek i znow jestem 3d
ilios jest offline  
Stary 2010-09-21, 12:00   #1245
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
dokladnie tak - lepszym odpowiednikiem colorstaya jest DW
ja niestety potrzebuje krycia i kocham goooooooo
i fakt, ze daje plaskie wykonczenie, ale przynajmniej mam usprawiedliwienie, zeby uzyc kulek i znow jestem 3d
Ale DW niestety widać na twarzy

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-09-21, 12:39   #1246
kamelya
Zadomowienie

Jeśli ktoś ma ochotę na zakup miniaturek meteorków w wersji azjatyckiej (czyli stara wersja kolorystyczna w przesłodkich pudełeczkach) to są dostępne na duty free na Okęciu cena 287 zł (o ile dobrze zapamietałam)

dodatkowo nowe kulki są dostepne w kolorze 01 w komplecie z pedzlem
kamelya jest offline  
Stary 2010-09-21, 12:45   #1247
desti
Zakorzenienie

Cytat:
A Desti, miałas chyba sobie sparawić nowe Voiletki prasowane? Czy mnie się coś popitoliło?
mialam... prasowane i sypkie ... ale to nie zajac ... musze zuzyc czesc tego co mam ... a to troche potrwa ... chyba, ze mnie cos najdzie ... i sie kliknie ...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-09-21 o 12:46
desti jest offline  
Stary 2010-09-21, 12:50   #1248
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
mialam... prasowane i sypkie ... ale to nie zajac ... musze zuzyc czesc tego co mam ... a to troche potrwa ... chyba, ze mnie cos najdzie ... i sie kliknie ...
A to jeszcze Alzheimer mnie nie łapie
Mam taki sam problem - kupowanie mi idzie łatwo, natomiast zużywanie, jak po grudzie Muszę nad tym popracować
A z tymi Twoimi sławnymi kliknięciami ... no to już legendy krązą

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-09-21, 12:57   #1249
desti
Zakorzenienie

Cytat:
A to jeszcze Alzheimer mnie nie łapie
Mam taki sam problem - kupowanie mi idzie łatwo, natomiast zużywanie, jak po grudzie Muszę nad tym popracować
nie lapie ... mi tez kupowanie idzie latwo ale w przypadku rzeczy nielimitowanych, ktorych nie musze miec natychmiast ... to jestem w stanie powiedziec sobie stop... zawsze mozna pozniej kupic ... i tak sobie zuzywam... problem bardziej w tym, ze wiekszosc tych produktow jest cholernie wydajana ...

Cytat:
A z tymi Twoimi sławnymi kliknięciami ... no to już legendy krązą
ekhmmm ... tak to jest jak sie ma lenia i sklepy za daleko... bo powiedzmy do najblizszego dougiego mam 30 km w jedna strone... wiec sie klika ... a ze samo to juz nie moja wina ... to juz jakis fehler systemu ...
desti jest offline  
Stary 2010-09-21, 13:11   #1250
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asia3000 Pokaż wiadomość
Dołączam do grona testujących i zastanawiających się czy G. czy L . Dodatkowo jak byłam w D. po próbaski pani zaproponowała mi dodatkowo do testu nowy podkład clarinsa, bardzo go chwaliła i stwierdziła, że godny uwagi. Może zamiast G. lub L. trzeba clarinsa testować
A Clarins to ten co tak ładnie pachnie? (zapomniało mi się nazwy ) czy wypuścili znowu coś nowego?

Cytat:
Widać i na dodatek potrafi ładnie zapchać cerę...
Stary 2010-09-21, 13:13   #1251
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
nie lapie ... mi tez kupowanie idzie latwo ale w przypadku rzeczy nielimitowanych, ktorych nie musze miec natychmiast ... to jestem w stanie powiedziec sobie stop... zawsze mozna pozniej kupic ... i tak sobie zuzywam... problem bardziej w tym, ze wiekszosc tych produktow jest cholernie wydajana ...

ekhmmm ... tak to jest jak sie ma lenia i sklepy za daleko... bo powiedzmy do najblizszego dougiego mam 30 km w jedna strone... wiec sie klika ... a ze samo to juz nie moja wina ... to juz jakis fehler systemu ...
A moze jednak komputer nowy sobie spraw, skoro stary się i tak sypie, moze z nowym system Fehler pójdzie weg?

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Widać i na dodatek potrafi ładnie zapchać cerę...
Akurat mnie nie zapchał, ale widoczny był

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-09-21, 13:18   #1252
desti
Zakorzenienie

Cytat:
A moze jednak komputer nowy sobie spraw, skoro stary się i tak sypie, moze z nowym system Fehler pójdzie weg?
ten fehler mi akurat nie przeszkadza ... a komp i tak musze kupic nowy ...
desti jest offline  
Stary 2010-09-21, 13:18   #1253
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

EL DW mowicie
Tylko znowu w naszych kochanych polskich perfumeriach sa same ciemne kolory

A ja nie mam konta na Truskawce

Moze w Kanadzie beda jasniejsze... Znacie jasniejsze kolory niz te co są u Nas?

Tak, tak uzywam Pasteli wiec rozswietlenie jest i to ladne
Immolation jest offline  
Stary 2010-09-21, 13:20   #1254
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
Akurat mnie nie zapchał, ale widoczny był
Mnie niestety mało co nie zapycha Aż boje się testować te nowe "cudeńka"
Stary 2010-09-21, 13:24   #1255
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Mnie niestety mało co nie zapycha Aż boje się testować te nowe "cudeńka"
ale jak nie potestujesz nowości na sobie, to kto za Ciebie kłóliki?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-09-21, 14:01   #1256
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
Wiesz, one czasem mają zapędy makijażowe Muszę pilnować otwartego kuferka bo dziwne rzeczy się czasem dzieją

Btw... niestety kłóliki i inne fiuterka i tak pewnie "miały okazję" testować przed nami te pudry...
Stary 2010-09-21, 15:48   #1257
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Cytat:

Wow. Jestem w szoku. Widac to naprawde zalezy od cery, bo ja ten podklad uwielbiam, trzyma sie na mnie swietnie i wykancza mi cere tak, ze nie potrzebuje klajstrowac jej sypancem ... Choc moze to zalezy od tego, co nakladamy pod spod?

Cytat:
Napisane przez asia3000 Pokaż wiadomość
Dołączam do grona testujących i zastanawiających się czy G. czy L . Dodatkowo jak byłam w D. po próbaski pani zaproponowała mi dodatkowo do testu nowy podkład clarinsa, bardzo go chwaliła i stwierdziła, że godny uwagi. Może zamiast G. lub L. trzeba clarinsa testować
O, ja tez chce Clarinsa
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość

Podobny do Aqua ?! Moze oni znowu wypuscili jakies dwie wersje - polska i amerykanska, bo nie wierze w to, co czytam

Cytat:
Nie widac, jak sie umiejetnie nalozy Kwestia wprawy

Cytat:
A Clarins to ten co tak ładnie pachnie? (zapomniało mi się nazwy ) czy wypuścili znowu coś nowego?
Wypuscili jakas nowosc odmladzajaco liftingujaca

Cytat:
EL DW mowicie
Tylko znowu w naszych kochanych polskich perfumeriach sa same ciemne kolory

A ja nie mam konta na Truskawce

Moze w Kanadzie beda jasniejsze... Znacie jasniejsze kolory niz te co są u Nas?

Tak, tak uzywam Pasteli wiec rozswietlenie jest i to ladne
DW ma piekne jasne kolory. Bone i Shell sa super ekstra blade - najjasniejsze jakie kiedykolwiek widzialam w gornej polce
Cytat:

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline  
Stary 2010-09-21, 16:37   #1258
ranka
Kici kici miau miau

fakt faktem - na twarzy trzyma sie dobrze. ja sie nie swiece.
ranka jest teraz online  
Stary 2010-09-21, 16:46   #1259
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
DW ma piekne jasne kolory. Bone i Shell sa super ekstra blade - najjasniejsze jakie kiedykolwiek widzialam w gornej polce
W takim razie pomecze mojego TŻ'ta zeby poszukal Bones
Immolation jest offline  
Stary 2010-09-21, 16:57   #1260
ranka
Kici kici miau miau

mam probaska Teint Miracle i Everlasting Clarinsa - bede testowac
ranka jest teraz online  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości