Guerlain - kolorówka część IV - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-13, 11:33   #1621
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Szkoda, ze Guerlain tej sprawy nie przejal.
napisala mi ta pani,ze przekazuje sprawe do dzialu prawnego - nie wiem co to znaczy

no i po emailach , ktore dostalam wczoraj caly dzien brzuch mnie bolal
irsin jest offline  
Stary 2010-10-13, 11:44   #1622
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
napisala mi ta pani,ze przekazuje sprawe do dzialu prawnego - nie wiem co to znaczy

może odpuść sobie ze względu na Twój stan
wiem, ze to nie wychowawcze, ale moze nie warto...

nie znam się na tym, ale nie masz dowodów, ze to od niej dostałaś ten podrobiony puder, a nie kupiłaś na bazarku i nie wiem czy nie będzie sprawa umorzona w związku z tym

pewnie pozbyła się już podróbek ze swojego składu i nic jej nie udowodnią, a Ty narażasz swojego maluszka...

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2010-10-13, 11:51   #1623
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie

nie denerwuj się ,bo to szkodzi dziecku. Takie osoby i tak wcześniej czy póżniej poniosą karę. Nie wierzę,że tylko Tobie wysłała podróbkę ,takich osób musi być więcej. Może po Twoim komentarzu inni niezadowoleni też się ujawnią

Edytowane przez kosmetocholiczka4ever
Czas edycji: 2010-10-13 o 11:52
kosmetocholiczka4ever jest offline  
Stary 2010-10-13, 12:24   #1624
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

Cytat:

ilios jest offline  
Stary 2010-10-13, 12:44   #1625
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:

Irsin
hola ola jest offline  
Stary 2010-10-13, 12:54   #1626
Noor
Przecudnej urody hrabina Von Mi Stąd

Cytat:
To znaczy, że Guerlain się jednak przejął.

Edit: ja zrozumiałam, że to Guerlain przekazał sprawę do swojego działu prawnego...

Cytat:
Za to Ty aż tak się nie powinnaś przejmować. Zostaw sprawę policji, nie przejmuj się jej gadaniną o czasie, który minął (rękojmia obowiązuje ją przez co najmniej rok - skoro twierdzi, że ma legalną firmę sprzedająca kosmetyki).

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2010-10-13 o 13:17
Noor jest offline  
Stary 2010-10-13, 13:14   #1627
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:

Chyba Pani chodzilo o dzial prawny jej firmy . Pewnie ma taki dzial prawny jak o ona sama . A tak na powaznie to na bank nie ma dzialu prawnego. W takich mikrofiremkach nie m takich dzialow. Moze miec co najzwyzej jakiegos znajomego, ktory tak jak ona moze Ci naskoczyc tylko.
btw: nie przejmuj sie tym. Jeszcze sobie i dzidziusiowi zaszkodzisz. Pani mocne Cie cmoknac w trabke. Idz na policje i to zglos. Wydrukuj wszystkie maile od niej, maile od uzytkownikow, z ktorymi sie kontaktowalas (pisali, ze podrobki, ale ich straszyla), maila od Guerlain, zdjecie produktu ze strony Guerlain (coby Pan policjant wiedzial jak wyglada oryginal), wydrukuj jej strone z poskreslanymi negatywami, wydrukuj tez negatyw, ktory wystawila Tobie. Pamietaj, zeby skserowac ekspertyze od Guerlain (policja moze zgubic i zostaniesz bez glownego dowodu). Pamietaj, ze lepiej drukowac zrzuty ekranu niz tresc sama w sobie. Nie zapomnij przyniesc potwierdzenia samej transakcji, czyli potwierdzenia wplaty na jej konto.

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
może odpuść sobie ze względu na Twój stan
wiem, ze to nie wychowawcze, ale moze nie warto...

nie znam się na tym, ale nie masz dowodów, ze to od niej dostałaś ten podrobiony puder, a nie kupiłaś na bazarku i nie wiem czy nie będzie sprawa umorzona w związku z tym

pewnie pozbyła się już podróbek ze swojego składu i nic jej nie udowodnią, a Ty narażasz swojego maluszka...
Nie umorza. W pozniejszych mailach nie negowala, ze wyslala puder. Twierdzila, ze to oryginal. Irsin napewno zalaczyla zdjecie w mailu na poczatku calej akcji, wiec nie ma sie czym martwic.
Stary 2010-10-13, 13:14   #1628
ranka
Kici kici miau miau

Irsin dziewczyny dobrze mowią - ona po prostu wymysla jakies wyssane z palca zarzuty i mowi rozne glupoty tylko po to zeby ciebie zdenerwowac.
nie przejmuj sie
ranka jest offline  
Stary 2010-10-13, 13:17   #1629
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Chyba Pani chodzilo o dzial prawny jej firmy . Pewnie ma taki dzial prawny jak o ona sama . A tak na powaznie to na bank nie ma dzialu prawnego. W takich mikrofiremkach nie m takich dzialow. Moze miec co najzwyzej jakiegos znajomego, ktory tak jak ona moze Ci naskoczyc tylko.
btw: nie przejmuj sie tym. Jeszcze sobie i dzidziusiowi zaszkodzisz. Pani mocne Cie cmoknac w trabke. Idz na policje i to zglos. Wydrukuj wszystkie maile od niej, maile od uzytkownikow, z ktorymi sie kontaktowalas (pisali, ze podrobki, ale ich straszyla), maila od Guerlain, zdjecie produktu ze strony Guerlain (coby Pan policjant wiedzial jak wyglada oryginal), wydrukuj jej strone z poskreslanymi negatywami, wydrukuj tez negatyw, ktory wystawila Tobie. Pamietaj, zeby skserowac ekspertyze od Guerlain (policja moze zgubic i zostaniesz bez glownego dowodu). Pamietaj, ze lepiej drukowac zrzuty ekranu niz tresc sama w sobie. Nie zapomnij przyniesc potwierdzenia samej transakcji, czyli potwierdzenia wplaty na jej konto.

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Nie umorza. W pozniejszych mailach nie negowala, ze wyslala puder. Twierdzila, ze to oryginal. Irsin napewno zalaczyla zdjecie w mailu na poczatku calej akcji, wiec nie ma sie czym martwic.
lejesz miód na nasze zszargane podróbami serca
mam nadzieję, ze tak będzie

3220g 54 cm

------------------
p4w jest offline  
Stary 2010-10-13, 13:30   #1630
ilios
PIP.

GG do ilios

mysle, ze warto tez pokazac aukcje tej pani i to, ze nie umieszcza ona faktycznych zdjec sprzedawanego przez siebie przedmiotu, tylko fotografie z internetu

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Jamesku Ty nasz mądry, jak dobrze, ze jestes to jest wlasnie to, ze pewnie wiekszosc niezadowolonych klientow zostala nastraszona przez nia i sie wystraszyla, bo nie mieli nikogo takiego jak Ty, kto by im powiedzial, ze maja racje

ilios jest offline  
Stary 2010-10-13, 13:37   #1631
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
lejesz miód na nasze zszargane podróbami serca
Raczej wznosze sie na wyzyny opanowania i staram sie byc "ponad to". Jestem strasznie nerwowa i zestresowana osoba. Mam duzo problemow i ogolnie -zwlaszcza kiedys - moje zycie nie bylo super. Od jakiegos czasu staram sie mniej denerwowac, nie chowac urazy i ogolnie byc lepszym czlowiekiem. Srednio to wychodzi, ale sie staram.
To, o ironio, Irsin jest osoba, ktora mnie ciagala na policje twierdzac, ze to ja wyslalam jej podrobe kiedys. Staram sie byc jednak ponad to i po prostu pomagam osobie, ktora tego potrzebuje. Mam nadzieje, ze za kilka lat bede jak mistrz Zen.
Nie chce zostac zle zrozumiana; ze odgrzebuje sprawe, wypominam. Nie jest tak. Po prostu kilka znajomych wizazanek mowilo, ze nie powinnam jej pomagac po tym oskarzeniu mnie o podrobke. Jedna z tych osob jest tutaj (stad ta pisanina). A ja po prostu chce juz pewne rzeczy odpuscic.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
mysle, ze warto tez pokazac aukcje tej pani i to, ze nie umieszcza ona faktycznych zdjec sprzedawanego przez siebie przedmiotu, tylko fotografie z internetu

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Jamesku Ty nasz mądry, jak dobrze, ze jestes to jest wlasnie to, ze pewnie wiekszosc niezadowolonych klientow zostala nastraszona przez nia i sie wystraszyla, bo nie mieli nikogo takiego jak Ty, kto by im powiedzial, ze maja racje

E tam, to nic wielkiego. Poza tym nie jestem taka madra. Powinnam juz w skonczyc studia a jeszcze dwa lata przede mna. Co prawda z przyczyn ode mnie niezaleznych no, ale...
Notabebe, jako jedno z konserwatoriow w tym roku wybralam "ochrone konsumentow". Moj temat prezentacji to "sprzedaz na odleglosc", czyli internetowe sklepy, allegro, ebay i inne cuda .

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2010-10-13 o 13:33
jamestown jest offline  
Stary 2010-10-13, 13:45   #1632
ilios
PIP.

GG do ilios

ochrona konsumentow
noooo tak tak, ucz sie, przy tej ilosci kupowanych przez nas rzeczy przyda nam sie ekspert w tej dziedzinie

swoja droga strasznie denerwuje mnie na aukcjach u tej pani to, ze uzywa sobie opinii z KWC [np tu]

a z ciekawostek guerlainowych widzialyscie to?
pani pisze, ze
Cytat:
Missha M Shimmering Bal

są to kulki GUERLAIN METEORITES w Pstelowych Kolorach
zaraz potem dodajac
Cytat:
Edycja limitowana 2009, dostępna tylko na rynku azjatyckim i przez internet
i znow wprowadzanie czytelnikow w blad, bo kulki te moze wygladaja mniej wiecej jak guerlainowe, ale nawet kolo nich nie staly -> http://kimoko.livejournal.com/333345.html
ilios jest offline  
Stary 2010-10-13, 13:48   #1633
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Raczej wznosze sie na wyzyny opanowania i staram sie byc "ponad to". Jestem strasznie nerwowa i zestresowana osoba. Mam duzo problemow i ogolnie -zwlaszcza kiedys - moje zycie nie bylo super. Od jakiegos czasu staram sie mniej denerwowac, nie chowac urazy i ogolnie byc lepszym czlowiekiem. Srednio to wychodzi, ale sie staram.
To, o ironio, Irsin jest osoba, ktora mnie ciagala na policje twierdzac, ze to ja wyslalam jej podrobe kiedys. Staram sie byc jednak ponad to i po prostu pomagam osobie, ktora tego potrzebuje. Mam nadzieje, ze za kilka lat bede jak mistrz Zen.
Nie chce zostac zle zrozumiana; ze odgrzebuje sprawe, wypominam. Nie jest tak. Po prostu kilka znajomych wizazanek mowilo, ze nie powinnam jej pomagac po tym oskarzeniu mnie o podrobke. Jedna z tych osob jest tutaj (stad ta pisanina). A ja po prostu chce juz pewne rzeczy odpuscic.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

E tam, to nic wielkiego. Poza tym nie jestem taka madra. Powinnam juz w skonczyc studia a jeszcze dwa lata przede mna. Co prawda z przyczyn ode mnie niezaleznych no, ale...
Notabebe, jako jedno z konserwatoriow w tym roku wybralam "ochrone konsumentow". Moj temat prezentacji to "sprzedaz na odleglosc", czyli internetowe sklepy, allegro, ebay i inne cuda .
bardzo ciekawy temat sobie wybrałaś i na topie

o kurka poważnie? ale ironia faktycznie

3220g 54 cm

------------------
p4w jest offline  
Stary 2010-10-13, 13:54   #1634
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
ochrona konsumentow
noooo tak tak, ucz sie, przy tej ilosci kupowanych przez nas rzeczy przyda nam sie ekspert w tej dziedzinie

swoja droga strasznie denerwuje mnie na aukcjach u tej pani to, ze uzywa sobie opinii z KWC [np tu]

a z ciekawostek guerlainowych widzialyscie to?
pani pisze, ze
zaraz potem dodajac
i znow wprowadzanie czytelnikow w blad, bo kulki te moze wygladaja mniej wiecej jak guerlainowe, ale nawet kolo nich nie staly -> http://kimoko.livejournal.com/333345.html
Z Pani to niezla oszustka jest. Misha to zupelnie inna firma.

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Ej! Wstukalam z ciekawosci opis kulek tej kobity w google. Bylo on ladnie ujety i nie wygladal na robote tej baby. Wyskoczylo KWC.
Opis kulek Mishy to zmieniony minimalnie opis Pastel White napisany przez Corii !!!!.

Cytat:
Napisane przez baba
To są bez wątpienia najpiękniejsze kulki z serii limitowanej, jakie miałam i używałam.
Mają piękny perłowy poblask i nadają skórze intrygującaą księżycowo-opalizującą poświatę. Świetnie się sprawdzają do opruszenia nimi dekoltu i ramion, na buzię na policzki, nos, brodę, pod oczy. Ale można i delikatnie na cała buzię je zaaplikować.
Nie zapychają, są trwałe, fotoszopują (jak wszystkie kulki), mają piękny zapach.
dodatkowo piękne opakowanie z pędzelkiem idealne jak meteoryty .
Cytat:
Napisane przez Corii
To są bez wątpienia najpiękniejsze kulki z serii limitowanej, jakie miałam i używałam.
Mają piękny perłowy poblask i nadają skórze intrygującaą księżycowo-opalizującą poświatę. Świetnie się sprawdzają do opruszenia nimi dekoltu i ramion, na buzię na policzki, nos, brodę, pod oczy. Ale można i delikatnie na cała buzię je zaaplikować.
Nie zapychają, są trwałe, fotoszopują (jak wszystkie kulki), mają piękny fiołkowy(?) zapach.
Szkoda tylko, że trzeba się namęczyć nieco, żeby je zdobyć.
Małe cacuszka, które warto mieć.

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2010-10-13 o 14:00
jamestown jest offline  
Stary 2010-10-13, 14:01   #1635
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Dziekuje dziewczyny za pomoc i rady

A z dobrych wiadomosci to taka,ze Guerlain wyslal mi pryszcze 03 w prezencie !!!

Alexa wyslala mi zdjecie koperty i listu-donosu na mnie do US...bo czsami sprzedaje cos na swoim koncie All - jak kazdy.

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:

skoro zadna z nas nie zrobila nic zlego w tamtej naszej sprawie to ja przyjelam wersje poczty i tyle.
Bylo-minelo.
Mysle, ze gdybys Ty Jamens byla na moim miejscu tak samo postapilabys jak ja

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Ej! Wstukalam z ciekawosci opis kulek tej kobity w google. Bylo on ladnie ujety i nie wygladal na robote tej baby. Wyskoczylo KWC.
Opis kulek miszy to
zmieniony minimalnie opis Pastel White napisany przez Corii !!!!.

dostalam email od uzytkowniczki ,ktora u niej cos kupila i nie byla zadowolona, ze wyweszyla ja na ebayu-tam robi zakupy, a sprzedaje na Allegro u nas.
Nick taki sam.
irsin jest offline  
Stary 2010-10-13, 14:05   #1636
ilios
PIP.

GG do ilios

James no wlasnie sie zastanawialam skad wziela opis tej mishy [i wlasnie tez zauwazylam, ze to inna firma kompletnie ] ale nie pomyslalam, ze skopiowala opis czegos innego i wcisnela tam, zeby sprzedac to cos
ilios jest offline  
Stary 2010-10-13, 14:14   #1637
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:

Jamesku jestem z Ciebie dumna za to piszesz

i super że będziemy miały w naszym gronie eksperta

Cytat:

A z dobrych wiadomosci to taka,ze Guerlain wyslal mi pryszcze 03 w prezencie !!!

Alexa wyslala mi zdjecie koperty i listu-donosu na mnie do US...bo czsami sprzedaje cos na swoim koncie All - jak kazdy.

Irsin gratuluje prezentu

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Wiecie co Dziewczynki wieczorem pozgłaszam jej aukcjie do all bo mnie trafia
hola ola jest offline  
Stary 2010-10-13, 14:40   #1638
ilios
PIP.

GG do ilios

no mnie tez w ogole najlepiej wezmy opis podkladu guerlain z kwc i potem wklejmy go na aukcji podkladu bell czy innego wibo
ilios jest offline  
Stary 2010-10-13, 16:22   #1639
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:

Opis kulek Mishy to zmieniony minimalnie opis Pastel White napisany przez Corii !!!!.
nie wierzę w to, co za bezczelny typ! chamstwo na pełnej linii.

Cytat:

Alexa wyslala mi zdjecie koperty i listu-donosu na mnie do US...bo czsami sprzedaje cos na swoim koncie All - jak kazdy.[COLOR="Silver"]
chociaż pryszcze na pocieszenie i tak ładny gest ze strony guerlain'a, ale mogliby (i powinni) się tym zająć i tak.

a z tym all'em to można by James poprosić o opinię, ja dopiero zaczęłam naukę cywilnego

Cytat:
no mnie tez w ogole najlepiej wezmy opis podkladu guerlain z kwc i potem wklejmy go na aukcji podkladu bell czy innego wibo
wiem, że Twój ton nie był żartobliwy, ale i tak uśmiałam się strasznie
Stary 2010-10-13, 16:38   #1640
ranka
Kici kici miau miau

ale tu prawnikow na tym forum
ranka jest offline  
Stary 2010-10-13, 18:35   #1641
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
nie wierzę w to, co za bezczelny typ! chamstwo na pełnej linii.

chociaż pryszcze na pocieszenie i tak ładny gest ze strony guerlain'a, ale mogliby (i powinni) się tym zająć i tak.

a z tym all'em to można by James poprosić o opinię, ja dopiero zaczęłam naukę cywilnego

wiem, że Twój ton nie był żartobliwy, ale i tak uśmiałam się strasznie

Dziewczyny, Guerlain napisal, ze przekazuje sprawe do dzialu prawnego moze sie zajma tym.
Dl Alexy moja opinia nie jest opinia poniewaz wystawila ja Konsultantka, ktora ona zna i ktora w ogole w Guerlain nie pracuje....

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

http://allegro.pl/guerlain-meteorite...266140167.html
irsin jest offline  
Stary 2010-10-13, 18:38   #1642
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:

Wow, respect dla Guerla! Swoją drogą co to dla nich jedne pryszcze

A kopiowanie opinii KWC na All robi się powszechne
PannaEwelina jest offline  
Stary 2010-10-13, 18:40   #1643
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny, Guerlain napisal, ze przekazuje sprawe do dzialu prawnego moze sie zajma tym.
Dl Alexy moja opinia nie jest opinia poniewaz wystawila ja Konsultantka, ktora ona zna i ktora w ogole w Guerlain nie pracuje....

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

http://allegro.pl/guerlain-meteorite...266140167.html
czyżby klon

3220g 54 cm

------------------
p4w jest offline  
Stary 2010-10-13, 18:44   #1644
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Wow, respect dla Guerla! Swoją drogą co to dla nich jedne pryszcze

A kopiowanie opinii KWC na All robi się powszechne
mogliby dac kilkadziesiat sztuk dla rodziny i wizazanek
irsin jest offline  
Stary 2010-10-13, 18:47   #1645
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:

[/COLOR]Ej! Wstukalam z ciekawosci opis kulek tej kobity w google. Bylo on ladnie ujety i nie wygladal na robote tej baby. Wyskoczylo KWC.
Co??????!!!!!!!!!!!!!!!:m ad:: Jakim cholera prawem????

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 125 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2010-10-13, 18:54   #1646
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Co??????!!!!!!!!!!!!!!!:m ad:: Jakim cholera prawem????
irsin jest offline  
Stary 2010-10-13, 19:03   #1647
PannaEwelina
Zakorzenienie

Co za baba ... Nie podejrzewałabym jej o stworzenie rzeczowego, zgodnego z prawdą i ciekawego opisu produktu na potrzeby aukcji, ale żeby od razu tak żerować, kraść cudze recenzje, żeby tylko wcisnąć ludziom swój bubel? :|
PannaEwelina jest offline  
Stary 2010-10-13, 19:12   #1648
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Irsinku, ta baba jest gorzej niż beszczelna! Nie wiem czy regulamin forum pozwala na używane recenzji kosmetyków gdzie indziej w sieci, poczytać muszę i zgłosić naruszenie, jak coś, bo nie pozwolę, żeby moje słowa reklamowały jakąś wstrętna podróbę!!

Własnie poczytałam:
"NAJWAZNIEJSZA RZECZ NA FORUM
8.1. Kopiowanie oraz rozpowszechnianie zdjęć i innych utworów stanowiących własność użytkowniczki Wizaż.pl bez jej pisemnej zgody jest zakazane i stanowi przestępstwo. Osoby łamiące ten zakaz będą bezzwłocznie banowane. W uzasadnionych przypadkach będziemy informować prokuraturę o popełnieniu przestępstwa. "

Ja jej nie popuszczę...o nie....

Irsinku, mnie żal najbardziej Ciebie, bo Ty w błogim stanie i takie nerwy
"

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 125 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2010-10-13, 19:40   #1649
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Irsinku, ta baba jest gorzej niż beszczelna! Nie wiem czy regulamin forum pozwala na używane recenzji kosmetyków gdzie indziej w sieci, poczytać muszę i zgłosić naruszenie, jak coś, bo nie pozwolę, żeby moje słowa reklamowały jakąś wstrętna podróbę!!

Własnie poczytałam:
"NAJWAZNIEJSZA RZECZ NA FORUM
8.1. Kopiowanie oraz rozpowszechnianie zdjęć i innych utworów stanowiących własność użytkowniczki Wizaż.pl bez jej pisemnej zgody jest zakazane i stanowi przestępstwo. Osoby łamiące ten zakaz będą bezzwłocznie banowane. W uzasadnionych przypadkach będziemy informować prokuraturę o popełnieniu przestępstwa. "

Ja jej nie popuszczę...o nie....

Irsinku, mnie żal najbardziej Ciebie, bo Ty w błogim stanie i takie nerwy
"

zostaly mi dwa tygodnie do terminu wiec wytrzymam - musze

Edytowane przez irsin
Czas edycji: 2010-10-13 o 19:58
irsin jest offline  
Stary 2010-10-13, 20:45   #1650
hola ola
Zakorzenienie

Ja dzis w zwiazku ze sprawa Iris i na Macowym tez dzis temat podróbek nazgłaszałam mase podrób do allegro!
hola ola jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości