Bardzo ładnie proszę o pomoc ;-)))))))))) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-07-10, 16:13   #1
youcancallmeababy
Przyczajenie

Bardzo ładnie proszę o pomoc ;-))))))))))

Hej, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad ścięciem na 'boba' jednak nie mam zielonego pojęcia jak i czy w ogóle będzie mi to pasować Mam więc gorącą prośbę do Was... mianowicie, czy byłybyście tak łaskawe doradzić mi i ewentualnie gdyby komuś się nudziło, zrobić malutką symulację Byłabym ogromnie wdzięczna. Dodam, że moje zdjęcia są nie tyle co niewyraźne, ale nie widać dokładnie buzi 'z przodu'. Niestety nie mam nic innego.
Tak więc włosy mam średniej długości, są tak strasznie poniszczone od prostowania, że aż strach pisać a co dopiero patrzeć. Mam nadzieję, że mi pomożecieeeeeeeeeeee. Czekam na jakieś odpowiedzi ;-)
youcancallmeababy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 17:29   #2
youcancallmeababy
Przyczajenie

Dot.: Bardzo ładnie proszę o pomoc ;-))))))))))

up up, podbijam i jeszcze raz proszę o pomoc
Stary 2010-07-10, 18:40   #3
LoveForever
Raczkowanie

hm mówisz że prostujesz włosy...a jakie masz swoje naturalne? gdybyś scięła się na boba to również musiałabyś prostować. według mnie taka fryzurka by ci pasowała jak najbardziej bo jak to mówią "ładnemu we wszystkim ładnie" oto moja propozycja:
LoveForever jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 20:28   #4
youcancallmeababy
Przyczajenie

dziękuje za odpowiedz ;-)))) moje naturalne są bliżej nieokreślone ;p ani proste, ani kręcone. Chodzi mi o to żeby ściąć chociaż te poniszczone włosy,może by troszeczkę odżyły. Chociaż tutaj masz całkowitą rację, też będę musiała prostować. Tylko, że ja naprawdę od iks czasu nawet nie podcinałam włosów, bo tak strasznie chciałam mieć długie. Teraz nie mam ani długich, ani zadbanych, gdyż końcówki kruszą mi się od tego całego prostowania...

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

kurczę dziewczynki pomóżcie, bo sama nie wiem co mam robić. Potrzebuję porady i bardzo jestem wdzięczna za opinię pierwszej osoby
Stary 2010-07-11, 10:13   #5
Kaminka24
Rozeznanie

Bob będzie jak najbardziej pasował
Kaminka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 12:33   #6
LoveForever
Raczkowanie

ja mam tą sama sytuacje co ty. tez mam włosy takie nijakie i również muszę prostować. nie podcinałam ich nigdy ani razu bo chciałam mieć długie. doprowadziłam ich do takiego stanu że musiałam obciąć 7 cm bo aż tyle miałam zniszczone. podcięłam równo ale już nie cieniowałam. teraz nie dość że szybciej mi rosną to są zdrowe i naprawdę pierwszy raz w życiu jestem z nich zadowolona

może i ty spróbowałabyś czegoś takiego może nie aż 7 cm ale tak chociaż 4cm? to naprawde im pomoże sie zregenerować.
LoveForever jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 21:22   #7
youcancallmeababy
Przyczajenie

powiem szczerze, że nie wiem czy te siedem centymetrów by starczyło. Końce są popalone, od tego cholernego prostowania. Wiem, że to głupota ale tak przywykłam do włosów, że boje się ich ścinać ) hehe, a z tą symulacją chodziło mi o photoshopa ;p dziękuje Ci jeszcze raz o odpowiedz i mam nadzieję, że znajdzie się jeszcze ktoś kto mi pomoże, bo muszę w końcu podjąć decyzje:PP tak więc, podbijam wątek jeszcze raz...
Stary 2010-07-14, 00:06   #8
angelinmyheart
Zakorzenienie

Mi się wydaje, że fryzura na "boba" będzie Ci pasować. Przez jakiś czas też chciałam sobie taką zrobić, ale jakoś szkoda mi było ścinać tyle włosy.
angelinmyheart jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 21:57   #9
Holly85
Zadomowienie

przydałoby się zdjęcie zrobione z większej odległości i twarza na wprost bo z tych cięzko ocenić jaką w ogóle masz twarz
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 22:49   #10
youcancallmeababy
Przyczajenie

niestety nie mam takiego zdjęcia. Twarz mam napewno kwadratową też mi jest szkoda włosów, ale co mam zrobić... są tak zniszczone, że szkoda gadać
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości