Farbowanie włosów po rozjaśnianiu. :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-07-12, 11:39   #1
_annie
Przyczajenie

Farbowanie włosów po rozjaśnianiu. :)

Witam.
Mam ciemne brązowe włosy i chciałam je przefarbować włosy. Doradzono mi rozjaśnianie a potem je farbowanie bo inaczej nie będzie widać koloru i nie będzie tak intensywny.
Wiecie może ile trzeba odczekać po rozjaśnianiu czy można już od razu po rozjaśnianiu?

Pozdrawiam.
_annie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 21:26   #2
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Farbowanie włosów po rozjaśnianiu. :)

Dobrze by było gdybyś poczekała ze 2 tygodnie, ale jak nigdy nie farbowałaś to raczej nie powinno Ci się nic złego stać jakbyś przefarbowała od razu, bo ja tak robiłam nieraz, że jak włosy wyschły po spłukaniu rozjaśniacza to kładłam farbę i było wszystko ok.
Meadow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 09:32   #3
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

uzyj farby rozjasniającej- to produkt 2w1. Nie trzeba włosów rozjasniac a potem jeszcze katowac nakąłdaniem farby, natomiast odcien wyjdzie taki, jaki chcesz, bo farba automatycznie rozjasni ciemny braz np do jasnego czy średniego brazu nadając jednoczesnie odcien.
Stary 2010-07-13, 10:08   #4
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

mysia m, dobry pomysł, że też o tym nie pomyślałam, ale zależy jaki kolor bo na przykład blondu w ten sposób na ciemnych włosach nie polecam, bo mój TŻ kładł na ciemny blond farbę rozjaśniającą i jednocześnie nadającą odcień (bodajże platynowy) i wyszło mu coś rudo-sraczkowatego
Meadow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 11:41   #5
_annie
Przyczajenie

dzięki.
po rozjaśnianiu nałożyłam farbę i mi wyszło super tylko trochę rozjaśniacz zmieszał się z resztą włosów i w tych okolicach mam rudy połysk.
no cóż , ale fajnie wyszło .

Pozdrawiam .
Stary 2010-07-13, 13:10   #6
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
mysia m, dobry pomysł, że też o tym nie pomyślałam, ale zależy jaki kolor bo na przykład blondu w ten sposób na ciemnych włosach nie polecam, bo mój TŻ kładł na ciemny blond farbę rozjaśniającą i jednocześnie nadającą odcień (bodajże platynowy) i wyszło mu coś rudo-sraczkowatego
hehe
Annie chciała tylko do brazu, wiec taka farba to lepsze wyjscie niz nakłądanie i rozjasniacza i farby, tym bardziej, że pewnie za chwilę bedzie musiała zrobic odrosty, a tu juz bedzie trudniej nałozyc rozjasniacz na sam odrost a potem farbe na sam odrost rozjasniony ..
Sa farby rozjasniajace w odcieniu np jasnego ksztana itp- nadają się nawet do bardzo ciemnych włosów- oczywiscie naturalnych. Stworzone własnie z myslą, ze brunetka chce miec jasny brąz, a nie od razu blond, bo faktycznie po blond rozjasniającej w takim wypadku wyjdzie rudosraczkowaty.
Cytat:
Napisane przez _annie Pokaż wiadomość
dzięki.
po rozjaśnianiu nałożyłam farbę i mi wyszło super tylko trochę rozjaśniacz zmieszał się z resztą włosów i w tych okolicach mam rudy połysk.
no cóż , ale fajnie wyszło .

Pozdrawiam .
Annie, ciesze się, ze się udało.
Ruda poswiata moze byc z dwóch powodów- albo za słabo rozjasniłas przed farbą, np do pomaranczowego i nałozyłas farbe w ciepłym odcieniu zamiast np popielatym lub odpowiednio rozjasniłas do żółtego, ale farba była w ciepławym odcieniu i jesli dodatkowo mas zduzo czerwonego pigmentu w swoich włosach, to wychodiz rudawy kolor.
Stary 2010-07-15, 11:20   #7
_annie
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość

Annie, ciesze się, ze się udało.
Ruda poswiata moze byc z dwóch powodów- albo za słabo rozjasniłas przed farbą, np do pomaranczowego i nałozyłas farbe w ciepłym odcieniu zamiast np popielatym lub odpowiednio rozjasniłas do żółtego, ale farba była w ciepławym odcieniu i jesli dodatkowo mas zduzo czerwonego pigmentu w swoich włosach, to wychodiz rudawy kolor.
Rudy mi wyszedł bo rozjaśniałam i farbowałam na brązowo za jednym razem to trochę farba i rozjaśniacz się zmieszały i wyszła poświata rudego. Ale to nie jest problem.
Dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości