Przyciemnienie w這s闚 - facet - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-07-12, 19:10   #1
zeu
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Przyciemnienie w這s闚 - facet

Witam forum
Jestem facetem, mam ciemne blond w這sy,
chcia豚ym przyciemni je o odcie czy dwa(lub trzy), ale w taki spos鏏 by wygl康a這 to naturalnie, farba do w這s闚 raczej odpada. Pr鏏owa貫m "naturalnych" sposob闚 - kory d瑿u, olejku rycynowego i nic(lub prawie nic). S造sza貫m o hennie ale nwm jaki b璠zie efekt(podobno wychodz rude).
P.S:U篡貫m funkci "szukaj" i nic nie znalaz貫m.
zeu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-13, 18:02   #2
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 11 993
Dot.: Przyciemnienie w這s闚 - facet

By造 ju podobne tematy. Poza tym s osobne w徠ki o hennie, naturalnych barwnikach i setki o farbach. Je郵i funkcja "szukaj" nie pomog豉, to widocznie 幢e sformu這wa貫 pytanie.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-13, 19:57   #3
Noc(nik)
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 241

Proponuje ci na pocz徠ek saszetki koloryzuj帷e z Joanny

Noc(nik) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-13, 21:53   #4
zeu
Przyczajenie

Ponawiam pytanie.

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Saszetki koloryzuj帷e?
Podajcie prosz jakie linki lub spos鏏, by wygl康a這 to naturalnie plz
Stary 2010-07-13, 22:11   #5
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

wybierze sobie jaki zbli穎ny do Twojego kolor z saszetki to b璠zie naturalnie wygl康a.
ja osobi軼ie jak u篡豉m czarn z palette 4-6 my chyba to zrobi豉 mi tylko troszeczk ciemniejszy kolor. (mam ciemny blond a zrobi豉 mi taki jasny br您owy) a jakby Ci wysz這 za ciemno to mo瞠sz w這sy umy raz czy dwa i b璠zie ja郾iejsze

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2010-07-13 o 22:13
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-14, 12:03   #6
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Cytat:
Napisane przez zeu Poka wiadomo嗆
Witam forum
Jestem facetem, mam ciemne blond w這sy,
chcia豚ym przyciemni je o odcie czy dwa(lub trzy), ale w taki spos鏏 by wygl康a這 to naturalnie, farba do w這s闚 raczej odpada. Pr鏏owa貫m "naturalnych" sposob闚 - kory d瑿u, olejku rycynowego i nic(lub prawie nic). S造sza貫m o hennie ale nwm jaki b璠zie efekt(podobno wychodz rude).
P.S:U篡貫m funkci "szukaj" i nic nie znalaz貫m.

Ja polecam gor帷o odsiwiacz loreala http://allegro.pl/item1128444659_lor...oryzujacy.html
M鎩 men go u篡wa i efekt jest na prawd rewelacyjny!! Wygodny w u篡ciu (zapach nautralny, nie smierdzi amoniakiem ani inna chemi i trzyma si go tylko 5 min na w這sach). Jest tak kilka odcieni do wyboru a efekt wychodzi bardzo naturalny. Nikt kto nie wie nie zorientowa sie, 瞠 co mia robione na w這sach.

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-15, 00:29   #7
zeu
Przyczajenie

Bardzo dzi瘯uje za odpowiedzi, rozejrze sie za tymi produktami
Stary 2011-03-27, 09:12   #8
P4TRYK
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40

Witam.

Przeszuka貫m forum, u篡貫m funkcji "szukaj" i niestety znalaz貫m tylko ten w徠ek, kt鏎y nadaje si na moje pytanie.

Ot騜 w這sy mam taki blond, lecz na lato mi si rozja郾iaj i s jasne strasznie. Zawsze chcia貫m mie jak najciemniejsze w這sy i do tego b璠 d捫y, lecz jak przysta這 na faceta, to nie za bardzo pasuje mi od razu zafarbowa si - taka radykalna zmiana, bo wiadomo jak zareaguj znajomi, a w dodatku b璠zie to nienaturalne.

U g鏎y polecano co takiego, ale to ju od razu jest czarny?
http://allegro.pl/loreal-homme-cover...513474593.html

Kolor w這s闚 chcia豚ym stopniowo 軼iemnia, prosto z mostu, chcia豚ym mie ciemne w這sy.

W za陰czniku przesy豉m zdj璚ie, by dobrze sprecyzowa moje pytanie, mam nadziej, 瞠 nic nie nabroi貫m i na prawd uzyskam pomoc.

Jest to zdj璚ie z wakacji (wola貫m je troszk uci望, by jednak nie by rozpoznanym na tym damskim forum), czyli m鎩 naturalne kolor.

Mam jeszcze strasznie rzadkie w這sy, przy okazji chcia豚ym je zag窷ci, mo瞠 na focie nie wida, ale teraz jak mam kr鏒sze o wiele i pod 鈍iat這 to wida mi sk鏎 na g這wie.

Mo瞠 to s pytania banalne, ale dla mnie to czarna magia, mam nadziej, 瞠 pomo瞠cie dziewczyny ;-).

Dzi瘯uje.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 100_0664.jpg (16,1 KB, 54 za豉dowa)

Edytowane przez P4TRYK
Czas edycji: 2011-03-27 o 09:13
P4TRYK jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-27, 12:57   #9
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

je郵i nie chcesz radykalnej zmiany, to u篡j szamponetki z joanny odcie kawowy br您. ale to b璠zie kr鏒kotrwa造 efekt, jak chcesz d逝gotrwa造 no to farba.
wiem ze to nie jest moja sprawa, ale co to znaczy nie pasuje farbowa si? Wg mnie ka盥y ma prawo robi co chce, tak jak sie jemu podoba bez patrzenia na opini innych ludzi, no dobrze b璠zie widac r騜nic, b璠zie wida ze w這sy s farbowane ale co z tego? to jest tw鎩 wizerunek i Ty robisz co chcesz, aby czu si jak najlepiej
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-27, 19:48   #10
P4TRYK
Raczkowanie

http://allegro.pl/szamponetka-kolory...490311439.html

Rozumiem, 瞠 to?

Na razie nie chc si farbowa, poniewa ko鎍z technikum w po這wie kwietnia i wtedy mog kombinowa. Na pocz徠ek mog spr鏏owa to co mi poleci豉, czy jest jeszcze co, co mog wypr鏏owa?

I co mo瞠 mi p貫 pi瘯niejsza poradzi na rzadkie w這sy, czego u篡 by moje w這sy by造 g瘰te i mocne.

Mog doda od siebie, 瞠 raczej wina z貫go od篡wiania to nie jest, poniewa trenuje kulturystyk od d逝ugiego czasu. mam diet i zawsze jem zdrowo, mo瞠 nie raz w weekendy co si przydarzy, bior witaminy i minera造, wi璚 chyba wina nie le篡 po tej stronie, 瞠 moje w這sy s "rzadkie".

Edytowane przez P4TRYK
Czas edycji: 2011-03-28 o 14:07
Stary 2011-03-28, 18:19   #11
P4TRYK
Raczkowanie

Podbijam posta, prosz p貫 pi瘯niejsz pom騜cie facetowi
Stary 2011-03-28, 20:44   #12
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

pomimo i nie jestem p販i pi瘯niejsz, jak to piszesz, polewam na rzadkie i wypadaj帷e w這sy kup odzywk Wax w aptece, u篡wasz jej ra z wtygodniu systematycnzie
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-31, 16:05   #13
P4TRYK
Raczkowanie

W這sy mi w豉郾ie w og鏊e nie wypadaj, mam dosy takie cienkie w這sy, takie "pi鏎ka" jak to dziewczyny m闚i造.

Czyta貫m o tym WAX i ma du穎 opinii pozytywnych, jak i negatywnych, mo瞠 zacz望, od czego "l瞠jszego"? Ostatnio kto poleca jaki szampon dobry na wzmocnienie i zag瘰zczenie w這s闚, ale nie mog znale潭 tego ju..
Stary 2011-03-31, 18:17   #14
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 11 993

Wejd na podforum o piel璕nacji w這s闚 i zbadaj w徠ki dot. przyspieszenia porostu. Wi瘯szo嗆 wymienianych tam rzeczy (oleje, wcierki itp.) powoduje zag瘰zczenie i og鏊nie popraw 'jako軼i' w這s闚.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-01, 09:27   #15
P4TRYK
Raczkowanie

Ok. Poczytam tematy jak tylko znajd chwilk czasu, bo widz,瞠 sporo tego.

Co do koloryzacji, czyta貫m, czyta貫m, 瞠 faceci w nienaturalnych tak si kobiet nie podobaj i uwa瘸j ich za "homo", chcia豚ym 瞠by nie by這 wida, 瞠 a tak kombinowa貫m z w這sami, na zdj璚iu powy瞠j pokaza貫m m鎩 naturalny kolor w這s闚.

Znalaz貫m jeszcze co takiego :

http://allegro.pl/loreal-homme-cover...523917578.html
http://allegro.pl/profesjonalny-odsi...521463053.html
http://allegro.pl/odsiwiacz-nogrey-a...520010423.html

Ale jaki kolor wybra, by by jak najbardziej naturalny, potem mog z czasem mo瞠 軼iemnia te w這sy, bez a tak mocnych, nag造ch zmian? I pytanie, czy nie zniszcz moich w這s闚 takimi zabiegami?

Czy mo瞠 lepiej to:
http://allegro.pl/szamponetka-kolory...490311439.html

I jak to dzia豉, co kilka dni kolejn szamponetk nak豉dac, tak? Czy ten kolor kawowy-br您, b璠zie zbli穎ny do mojego naturalnego, lecz 軼iemni jest dosy? Zale篡 mi na tym, poniewa na wakacje, to moje w這sy najcz窷ciej staj si przera幢iwie "jasne".

Czy mo瞠 zastosowa jak捷 inn taktyk, szczerze, to zawsze podoba造 mi si CIEMNE WΜSY i mam nadziej, 瞠 chcia豚ym ju zosta przy nich na sta貫, wi璚 jak polecacie mi to rozegra?

Pytania mo瞠 banalne, ale wybaczcie, bo si nie znam i panikuje lekko :p.

Edytowane przez P4TRYK
Czas edycji: 2011-04-01 o 09:30
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.