Maly problem z paznokciami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-07-12, 21:59   #1
master12345
Przyczajenie

Maly problem z paznokciami

Witam mam mały problem z paznokciami u stop , chodzi o duze palce i ich paznokcie staly sie lekko zolte , bylem u dermatologa nie jest to grzybica , pazkokcie sa pogrubione i tarde /Lekarz pow mi ze moze byc to uszkodzona maciez lub np paznokcie moga miec tzw ucisk dlatego ze kiedys przeszedlem kilka operacji na konczyny dolne ale nie wiem zy to moze miec zwiazek ,Chcialem isc do kosmetyczki ale nie wiem vzy ona moze cos poradzic jelsi tak to co mona z tym zrobic i ile moze to kosztowac ? a jesli nie to czy jedynym ratunkiem moze byc wizyta u chirurga zeby tzw zerwa paznokcie .Sam nie wiem jak moze byc tego przyczyna prosze o wypowiedz kogos kto sie zna lub kosmetyczki
master12345 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 09:36   #2
Fisiasia
Rozeznanie

Dot.: Maly problem z paznokciami

na przyzolcone paznokcie jest teraz z marki school taki pedzelek, to wyglada jak maly lakier do paznokci, widzialam to w reklamie, ostatnio chcialam sie skusic i przelotnym okiem spojrzalam na cene w mojej aptece, ok 40zl...
podobno efekty widac juz po pierwszym uzyciu, i nie przejmuj sie ja ez mam podobny problem

mi sie wydaje, ze chirurg tu nie bedzie potrzebny, bo chirurg zrywa paznokiec jak sie wrasta w skore...

Edytowane przez Fisiasia
Czas edycji: 2010-07-13 o 09:37
Fisiasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 22:36   #3
master12345
Przyczajenie

Dot.: Maly problem z paznokciami

Witam a czy ten wynalazek o widzialas w aptece to czasami nie to http://allegro.pl/item1117456044_sch...paznokcie.html

a jesli mozesz to podaj pelna nazwe tego produktu
master12345 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości