Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-17, 23:05   #301
Madelie
Zadomowienie

Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Maadzialenaa Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma jeszcze jakieś info na temat salonu DJ STYLE? bo ta opinia która jest tutaj troszkę mi podpada autoreklamą na kafeterii też czytałam kilka postów, ale nie jestem przekonana co do tego, że piszą to klientki tylko pracownicy
Mnie też… Powiem tylko tyle, że dobrzy fryzjerzy nie reklamują się na forach…
Stary 2009-08-18, 09:14   #302
Maadzialenaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Mnie też… Powiem tylko tyle, że dobrzy fryzjerzy nie reklamują się na forach…
Też tak sądzę dlatego chciałam się czegoś o nich dowiedzieć od klientów, a nie od nich samych

Maadzialenaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 09:00   #303
j0an
BAN stały

Dot.: Gdzie dobry fryzjer w Katowicach!

Witajcie,
Osobiście chodzę do Wojtka Wajdy i bardzo sobie chwalę - ale obcina mnie sam Wojtek nie jego pracownicy - nie mam zaufania do nich.Do najtańszych salonów to nie należy (77 zeta za krótkie włoski)ale moim zdaniem warto.
Co do Berendowicz i Kublin - może jak oni sami tną to jakoś się wygląda natomiast kto inny to porażka straciła i włosy i pieniądze .Pan fryzjer miał wizje jak najszybszego skończenia i położenia się spać a nie fryzury w której sie wygląda- w konsekwencji z włosów do ramion stały się włosy wygryzione, ledwo kończące sie przy szyi (chłopczyca)a z grzywki która wchodziła do oczu grzywka stercząca długości może 2 cm to nic ze miał być klasyczny bob z włosami dłuższymi z przodu !
j0an jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 10:03   #304
Madelie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez j0an Pokaż wiadomość
Witajcie,
Osobiście chodzę do Wojtka Wajdy i bardzo sobie chwalę - ale obcina mnie sam Wojtek nie jego pracownicy - nie mam zaufania do nich.Do najtańszych salonów to nie należy (77 zeta za krótkie włoski)ale moim zdaniem warto.
Ja nie polecam - po cięciu u Wojtka miałam fryzurę à la garnek . Zresztą pisałam o tym w innym wątku fryzjerskim.
Stary 2009-08-21, 12:10   #305
j0an
BAN stały

to że Tobie nie pasuje to nie znaczy ze wszystkim innym też bo jak pokazują posty jest kilka osób zadowolonych i nie musisz manifestować tego w jednym temacie po kilka razy ...
j0an jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 19:38   #306
Madelie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez j0an Pokaż wiadomość
to że Tobie nie pasuje to nie znaczy ze wszystkim innym też bo jak pokazują posty jest kilka osób zadowolonych i nie musisz manifestować tego w jednym temacie po kilka razy ...
Sorry, po prostu nie życzę nikomu żeby się na naciął na ten salon.
Stary 2009-09-03, 18:12   #307
moussa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez usiaw Pokaż wiadomość
mogę polecić Ci fryzjera, u którego obcinałam się parę łanych lat, niestety wyprowadzilam się do łodzi i bezskutecznie szukam kogoś na miejscu w zastępstwie
ten fryzjer to mariusz stankiewicz z salonu na żwirki i wigury
chcialam tylko zaznaczyć, że nie obcina standardowo i idąc od niego trzeba być zdecydowanym na jego opinię
zawsze wychodzilam zadowolona, chociaż za każdym razem z inną fryzurą
trzeba tylko być typem który lubi ryzykować ja wchodzilam i mówiłam tylko, że nie chcę mieć nic wspólnego z późniejszym układaniem włosów i wychodzilam zadowolona
ale zdaję sobie równeż sprawę, że są osoby ktore chcą być obcięte jak na zdjęciu, które przynoszą z sobą
nie wiem jak w takim wypadku zachowuje sie ten fryzjer ale po tylu latach wizyt u niego
śmiem twierdzić, że może się na to nie zgodzić ))
Potwierdzam. Jest dokladnie tak jak powyzej. To jest moj Fryzjer przez duze F. Tyle ze trzeba pozwolic mu dzialac a nie sugerowac. Moje kolezanki wybraly sie i upieraly przy swoich wizjach i nie bylo zadnych rewelacji. Zauwazylam, ze trzeba zaryzykowac i sie zdac na jego intuicje. W moim przypadku to dziala w 200%. Ale sa osoby ktore tego nie lubia, wiec ten fryzjer jest nie dla nich.
moussa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 19:19   #308
ilonaslask
Przyczajenie

Skoro udajemy się do SPA do innego miasta czasami to myślę, że i do fryzjera można pojechać 20 min od Katowic. Mam na myśli Bytom i salon Tomasz Małek. Jest on w centrum na ulicy Moniuszki, boczna Dworcowej.

Gwarantuje, że po pierwszej wizycie wrócicie nie raz. Dodam, że też nieźle się ceni.
ilonaslask jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 19:28   #309
Emily
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez moussa Pokaż wiadomość
Potwierdzam. Jest dokladnie tak jak powyzej. To jest moj Fryzjer przez duze F. Tyle ze trzeba pozwolic mu dzialac a nie sugerowac. Moje kolezanki wybraly sie i upieraly przy swoich wizjach i nie bylo zadnych rewelacji. Zauwazylam, ze trzeba zaryzykowac i sie zdac na jego intuicje. W moim przypadku to dziala w 200%. Ale sa osoby ktore tego nie lubia, wiec ten fryzjer jest nie dla nich.
A mogłabyś mi wytłumaczyć jak trafić do tego salonu z dworca ?(jak ten salon się w ogole zwie ?) bo szczerze to się nie orientuję gdzie jest ta ulica żwirki i wigury.
A do pana M trzeba jakieś rezerwacje sobie robić ?
Widzę, że dużo osob z niego jest zadowolonych a ja chcę zmienić kolor na blond bo mam juz dośc ciemnego brązu.
Ewentualnie może z grzywką mi coś doradzi bo chciałabym mieć taką " z ktora codziennie rano nie bede musiala walczyć "
Pozdrawiam i czekam.
Emily jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 09:44   #310
hacel
Raczkowanie

slyszalam o jakims salonie w katowicach, gdzie praktykanci obicnaja za symboliczne 5 zl. Nie mam pojecia nawet jak ten salon sie nazywa. Czy ktos cos o nim slyszal?
hacel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 16:36   #311
Emily
Przyczajenie

to ten nad NY :Berendowicz & Kublin
Emily jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 11:55   #312
wrobel4
Przyczajenie

Dot.: szukam dobrego fryzjera w ktowicach !

Cytat:
Napisane przez zaczarowanaaa Pokaż wiadomość
a ja byłam ostatnio w Ch Silesia w Jean Louis David i jestem baaaaaaaardzo zadowolona, drogo to fakt, ale na szczescie kolezanka zrobila mi prezent. Polecam

No nie wiem czy to jest dobry fryzjer, mojego brata obcięli krzywo, a nie robił żadnej skomplikowanej fryzury, zwykły jeżyk. I w dodatku bardzo drogo.

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez baranka Pokaż wiadomość
słyszałam wiele bardzo dobrych opinni o salonie fryzjerskim Lovely look , który znajduje sie w geancie w katowicachczy jest taki dobry to sie okaze bo w poniedziałek mam zamiar isc sobie zrobic baleyagewtedy sie podziele informacja czy warto!

nie ma samych dobrych opinii, ja miałam popalone włosy po baleyagu zrobionym u nich

Edytowane przez wrobel4
Czas edycji: 2009-09-09 o 15:59
wrobel4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 14:13   #313
krokodyl84
Przyczajenie

Witam, czy ktoś może polecić mi konkretnego fryzjera z salonu Berendowicza w Katowicach? Po długim wczytaniu w wątek, zdecydowałam się na ten salon, ale nie chcę iść do pierwszego lepszego fryzjera z małym stażem. Będę wdzięczna za pomoc!
krokodyl84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 07:44   #314
iteSai
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Emily Pokaż wiadomość
A mogłabyś mi wytłumaczyć jak trafić do tego salonu z dworca ?(jak ten salon się w ogole zwie ?) bo szczerze to się nie orientuję gdzie jest ta ulica żwirki i wigury.
A do pana M trzeba jakieś rezerwacje sobie robić ?
Widzę, że dużo osob z niego jest zadowolonych a ja chcę zmienić kolor na blond bo mam juz dośc ciemnego brązu.
Ewentualnie może z grzywką mi coś doradzi bo chciałabym mieć taką " z ktora codziennie rano nie bede musiala walczyć "
Pozdrawiam i czekam.
Hmm, brzmi interesująco Odnośnie do tego salonu na Żwirki i Wigury -> ile bierze za ścięcie/cieniowanie, bez mycia i modelowania? Z ciekawości się zapytam czy może wiecie, ile by było za jakiś kolorek (nie farba, jakieś ciekawy kolorek "wmuśnięty we włosy")
iteSai jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 18:31   #315
moussa
Przyczajenie

Mam pytanie. Czy ktoras z Was moze polecic jakiegos dobrego fryzjera gdzies w Katowicach lub w okolicy, ktory robi ladne fryzury? Ide na wesele i chcialabym sobie zaserwowac cos super! bez strzyzenia czy farby, sama fryzura. Kogo polecacie? lub jaki salon? z gory dzieki
moussa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 08:48   #316
natali3535
Przyczajenie

czesc czy ktos wie gdzie teraz pracuje fryzjer Marcin ktory pracowal w Metamorfozy na Mickiewicza?????
natali3535 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 20:12   #317
ptasie
Przyczajenie

Dot.: Fryzjer w Katowicach - "Antidotum"

Cześć, czy ktoś był w salonie "Antidotum" w Katowicach? Koleżanka namawia mnie na wizytę u Pana Roberta, podobno świetnie ścina.
Ona jest zachwycona. Jakie są Wasze wrażenia???
ptasie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 23:24   #318
natali3535
Przyczajenie

Dot.: Salon Metamorfozy - Katowice

czesc czy ktos wie gdzie teraz pracuje fryzjer Marcin ktory pracowal w "metamorfozy"?
natali3535 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 12:36   #319
gadomska
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: fryzjer w katowicach lub okolicy

Tak polecam zakład fryzjerski oliwia ceny przeciętne ale fachowość ok.
gadomska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 22:00   #320
Madelie
Zadomowienie

Jak myślicie - do którego stylisty, oprócz Tomka, warto wybrać się w salonie Trendy? On sam nie ma już wolnych terminów w tym roku, a akurat potrzebuję pilnego strzyżenia .

Edytowane przez Madelie
Czas edycji: 2010-08-07 o 20:40
Madelie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 15:59   #321
chinagirl
Przyczajenie

Dj style katowice

Chciałabym wybrać się do tego salonu fryzjerskiego. Przeczytałam sporo pozytywnych wypowiedzi, natomiast jedna mnie zmartwiła. Zapuszczam włosy i nie chcę ich bardzo skracać, a przeczytałam, że w DJ STYLE fryzjerzy lubią robić "po swojemu". Czy to prawda? Co więcej, cenię sobie naturalność i nie przepadam za awangardowymi uczesaniami, także czy są to fryzjerzy dla mnie?Wcześniej chodziłam do Berendowicz&Kublin, słuchają czego klient oczekuje itd., ale ich ceny są powalające dlatego chciałam spróbować w DJ STYLE. Przyznam, że skusiła mnie cena (130 za farbowanie komplet), ale czy znają się na rzeczy?Czy któraś z Was mogłaby się szerzej wypowiedzieć na ich temat?Będę wdzięczna)
chinagirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 13:21   #322
Kukucia
Przyczajenie

nikt mi nie pomógł więc poszłam mam nadzieje następnym razem też będę zadowolona bo nie chce mi sie dalej szukać
Kukucia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 21:48   #323
ankac000
Raczkowanie

Kukucia byłaś zadowolona z fryzurki? Jakie są ceny?

ankac000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 12:18   #324
ankac000
Raczkowanie

Dot.: Studio H&S w Katowicach - opinie

A wie ktoś ile za samo strzyżenie?

ankac000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 22:19   #325
chimeraa
Przyczajenie

a ja chcialaym odradzic wsystkim "intastyl" - nowy salon na gliwickiej.. tragedia! bylam tam tylko obciac grzywke i... skoro potrafia tak popsuc grzywke, to nie chce wiedziec co zrobia z cala fryzura ...
chimeraa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 21:04   #326
ciocco
Raczkowanie

Ja od jakiegoś czasu chodzę do p. Adriana ze studia wizerunku Wvangarda przy ul Słowackiego. Jestem zadowolona, ale chcialabym teraz cos zmienić i szukam innego fryzjera. Czy któraś z Was była w nowych Metamorfozach przy al Korfantego?
ciocco jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 12:16   #327
wiolkaa85
Raczkowanie

Dot.: Studio H&S w Katowicach - opinie

Ja bylam u blondyna (nie pamietam imienia).
Swietne sciecie i farbowanie.
Prawie wszystkim sie podobalo.
Tylko trzeba sie umawiac 2-3 tygodnie wczesniej na wizyte;-)
wiolkaa85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 16:18   #328
ancik17
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
Najlepszy fryzjer w Katowicach?

wiem,ze jest kilka takich tematow ale chodzi mi o najbardziej aktualne wiadomosci.....a wiec Katowiczanki (i nie tylko) chodzi mi o fryzjera najlepiej dobierajacego fryzury...o salon dzieki ktoremu mozna przejsc pozytywna metamorfoze.Jaki salon i ktory fryzjer?
ancik17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 18:59   #329
muron
Zakorzenienie

Dot.: Najlepszy fryzjer w Katowicach?

dziewczyny a amiętacie nazwę salonu w Katowicach na Warszawskiej (nie Centrum Urody), jest tam tez solarium, mniej więcej na przeciwko kościoła ewangelickiego? Czy nadal strzyże tam taki łysy facet? Nie pamiętam imienia, a chcę wrócić do krótszych włosów, a tylko wtedy miałam idealnie obcięte:-(

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 21:14   #330
Lynn
Zakorzenienie

Dziewczyny, warto isc do Benderewicz i Kublin??Bo cena jest dosc spora jak na samo obcięcie
Lynn jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fryzjer, h&s, katowice, olaplex, ombre, przedłużanie włosów, sombre, studio fryzjerskie

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości