Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-01-14, 11:45   #331
diwa82
BAN stały

GG do diwa82
Dobry fryzjer w Katowicach

Dziewczyny kochane, szukam dobrego, kreatywnego fryzjera na Śląsku, zwłaszcza w Katowicach - jeśli taki się znajdzie. Tylko żeby nie brał 100 zl za strzyżenie Znacie jakiegoś?
diwa82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 09:26   #332
diwa82
BAN stały

GG do diwa82
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Byłam kiedyś u Berendowicza i K. na farbowanie trzema kolorami, cięciu i modelowaniu. Wydatek był to spory, chyba 200 zł z tego, co pamiętam, ale efekt oszałamiający. Obecnie szukam czegoś równie dobrego, ale zdecydowanie tańszego.
diwa82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 11:17   #333
Daggmarka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Witam, czy ktoras z dziewczyn moglaby mi polecic dobrego, naprawde dobrego fryzjera z okolic Sosnowca lub Katowic? Chodzi mi o fachowe ciecie i farbowanie, bo do tej pory szukam raczej malo skutecznie...

Bez dwóch zdań mogę polecić Panią Magdę z salonu Marginess w Katowicach, perfekcjonistka stuprocentowa, miła obsługa i pełne zadowolenie ze swiadczonych usług. Długo szukałam "tego jedynego fryzjera" i w końcu znalazłam .Pracują na kosmetykach L'oreal - serdecznie polecam
- Nigdy Twoje nie było...."
Daggmarka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 12:35   #334
simonka005
Raczkowanie

Czy moze ktos napisac o cenach w studio h&s na żwirki wigury:? siostra tam dzwonila ale powiedzieli ze ceny ustalane sa osobiscie , ze trudno tak sprecyzowac je przez telefon bo nei wiedza jak wyglada włos. Ale chcialabym tak mniej wiecej wiedziec w jakich granicach to moze byc, cena za baleyage, strzyzenie , u Berendowicza nic specjalnego z wlosami nie robia ,chodzilam tam rok wydalam mega duza kase i czas chyba na zmiany, wogole robilam dwa kolory bez obcinania a przy kasie doliczyli jeszcze modelowanie i zaplacilam 200 zl , z obcieciem bylo by 220 niewielka roznica ,szukam dobrego fryzjera ktory zrobi ladny kolor na wlosach a nie tylko taki ktory jest znosny w dodatku przez miesiac a potem sie i tak splukuje .U Wojtka Wajdy jedna babeczka mi kiedys bardzo fajnie wlosy wycieniowala chyba Monika ale juz niepamietam za bardzo , ale farbowanie w tym salonie dla mnie to porazka zaplacilam tam kiedys 240 zl i wyszlam z rudym odrostem
simonka005 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 14:56   #335
ancik17
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

nie wiecie przypedkiem gdzie pracuje teraz włascicielka byłego salonu "Gabryjela" na Wełnowcu ??
ancik17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 09:51   #336
kike1
Przyczajenie

Dot.: Fryzjer w Sosnowcu

Czy ktoś może mi doradzić w doborze fryzjera?
Trendy na Kilińskiego w Sosnowcu był ktoś może??
Gabriel na Modrzejowskiej-czy warto?
Pozdrawiam
kike1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 13:54   #337
flaiv
Raczkowanie

QUOTE=moussa;14061990]Potwierdzam. Jest dokladnie tak jak powyzej. To jest moj Fryzjer przez duze F. Tyle ze trzeba pozwolic mu dzialac a nie sugerowac. Moje kolezanki wybraly sie i upieraly przy swoich wizjach i nie bylo zadnych rewelacji. Zauwazylam, ze trzeba zaryzykowac i sie zdac na jego intuicje. W moim przypadku to dziala w 200%. Ale sa osoby ktore tego nie lubia, wiec ten fryzjer jest nie dla nich.[/QUOTE]

Chodziłam dosyć długo do Mariusza i wyslalam tez kilka moich kolezanek, z ktorych zrobił gwiazdy Wygladały rewelacyjnie.
Ale podpisuje sie pod Twoją wypowiedzią. To nie jest fryzjer jak kazdy inny, w moim wypadku po przedostatniej fryzurze, gdzie wbrew mojej zgodzie zciął mi długie włosy i zrobił mi mega krotkiego boba, ktory zupelnie do mnie nie pasowal. Wygladałam okropnie i zrazilam sie na jakis czas. Ale wiedzialam, ze potrafi naprawdę dobrze obcinać. Wrocilam i obciął mnie jeszce krócej, tak ze pierwszy raz fryzjer maszynką mi z tylu glowy wlosy golil. Teraz chcialabym wrócić, ale musialabym miec pewność, ze po roku zapuszczania, nie zrobilby mi podobnego numeru. A on jest nieprzewidywalne........j ak sobie wymysli, tak zrobi i nie ma rady.

Wiec jako fryzjera bardzo polecam. Ale fryzjer powinien tez sie liczyc z klientem i jego oczekiwaniami.
flaiv jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 09:07   #338
Somnis
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez flaiv Pokaż wiadomość

A on jest nieprzewidywalne........j ak sobie wymysli, tak zrobi i nie ma rady.

Wiec jako fryzjera bardzo polecam. Ale fryzjer powinien tez sie liczyc z klientem i jego oczekiwaniami.
Dołączam się do Twojej opinii!!!! Ja też zaryzykowałam u niego i z długich włosów zrobił mi krótką fryzurkę, w której czułam się super. Ale na kolejnej wizycie mimo moich ostrych protestów obciął mnie za krótko i szczerze mówiąc już pół roku zapuszczam i dalej się czuję niekomfortowo!!!! Zraziłam się i raczej już tam nie pójdę choć moja fryzura podobała się niektórym - ale dla mnie ważne jest jak ja się czuję i jeśli twierdzę, że mi to nie odpowiada nie powinien mnie tak obcinać.

Natomiast moja szwagierka się nie wystraszyła, poszła i obicięli i zafarbowali ją bardzo fajnie!

Więc czemu nie - ale na własne ryzyko!!!!
Somnis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 10:16   #339
flaiv
Raczkowanie

Czyli jesteś w takiej samej sytuacji jak ja
Z jednej strony ciągnie mnie tam, bo pamiętam kilka fajnych fryzur na dlugich wlosach, ktore mi zrobił Mariusz. A z drugiej boje się, ze zetnie mi od roku zapuszczane wlosy, po jego ostatniej wizji.

Jedną z moich koleżanek, ktora sie tam wybrala zachęcona moją wczesniejszą fryzurą, na dlugich wlosach, ostrzegalam, ze to nie jest fryzjer, ktory ją posłucha, ale jestem pewna, ze jej zrobi coś interesującego na głowie. I rzeczywiście obciął ją zupełnie inaczej.........i obciął jej połowę długości Wyglądała super, choć była w takim szoku z początku, że nie była w stanie nic powiedzieć o tej fryzurze

Rzeczywiscie, Mariusz to fryzjer dla tych odważnych

Cytat:
Napisane przez Somnis Pokaż wiadomość
Dołączam się do Twojej opinii!!!! Ja też zaryzykowałam u niego i z długich włosów zrobił mi krótką fryzurkę, w której czułam się super. Ale na kolejnej wizycie mimo moich ostrych protestów obciął mnie za krótko i szczerze mówiąc już pół roku zapuszczam i dalej się czuję niekomfortowo!!!! Zraziłam się i raczej już tam nie pójdę choć moja fryzura podobała się niektórym - ale dla mnie ważne jest jak ja się czuję i jeśli twierdzę, że mi to nie odpowiada nie powinien mnie tak obcinać.

Natomiast moja szwagierka się nie wystraszyła, poszła i obicięli i zafarbowali ją bardzo fajnie!

Więc czemu nie - ale na własne ryzyko!!!!
flaiv jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 11:02   #340
tillo
Przyczajenie

Ja ostatnio zaryzykowałam i wybrałam się do H&S na strzyżenie.
Nie miałam zupełnie pomysłu na fryzurę - jedyne na czym mi zależało, to żeby dało się włosy związać.
Mariusz to uwzględnił i obciął mnie na tyle dobrze, że dwie znajome od razu dzwoniły rezerwować termin...
ale faktem jest, że trzeba być przygotowanym na zmiany
tillo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 15:26   #341
Kateka
Przyczajenie

Ja polecam Salon Studio na Dmowskiego w Tychach. Pani fryzjerka jest bardzo miła i nigdy nie byłam niezadowolona, a chodzę odkąd tylko pamiętam, nie jest drogo, strzyżenie do 50 zł, zależy jakie włosy, ale naprawdę polecam
Kateka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 15:36   #342
Lynn
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tillo Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zaryzykowałam i wybrałam się do H&S na strzyżenie.
Nie miałam zupełnie pomysłu na fryzurę - jedyne na czym mi zależało, to żeby dało się włosy związać.
Mariusz to uwzględnił i obciął mnie na tyle dobrze, że dwie znajome od razu dzwoniły rezerwować termin...
ale faktem jest, że trzeba być przygotowanym na zmiany
Jaka jest cena obcięcia?
Lynn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 14:22   #343
Amaya
Przyczajenie

A co sądzicie o salonie Rulczyński na Strzeleckiej? Była może któraś z Was ostatnio?
Amaya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 14:36   #344
Sandra_83
Raczkowanie

Mogę prosić namiary do tego pana Mariusza, adres albo strone internetową?
Sandra_83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 20:51   #345
566
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja byłam kiedyś u tego Tomka, tzn. u asystentki, bo do niego musiałabym czekać z rok, ale on miał sprawować piecze nad moją fryzurą i..nie podobało mi się to, co zrobili na mojej głowie.. Chciałam pasemka, ale właśnie też stwierdzili, że wyszły z mody i zafarbowali mi na ciemno i zrobili jasne refleksy, do tego moje włosy, które nadają się tylko do cięcia na prosto wycieniowali, przez co wyglądałam jak pies po kąpieli.. i za to wszystko dałam 170 zł, generalnie byłam na maksa wkurzona i płakać mi się chciało, że tyle kasy wywaliłam...

Nie wiem, chyba po prostu nie ma fryzjrea, który mógłby mi zrobić jakąś fajną fryzurę.. nie mówię, że Tomek jest zły, po prostu ja nie byłam zadowolona..
A słyszałam, że to jest właśnie fryzjer typu, że obetnie i rano wystarczy przeczesać włosy i fryzura gotowa
Ja w czwartek byłam w agamie,bo jestem klientką Właścicielki Agamy,ona kupia Agamę w marcu razem z ludźmi.Mam do niejzaufanie-czyli do Pani Ani.M.
Anka M.jest baddzo znana osobą z telewizji i działa w zupełnie innej branży,ale jest PROFESJONALISTKA.
Wiem,że za chwilę Agama,będzie najbardziej trendowym miejscem.
Pani Aniu-POWODZENIA! Jest Pani The Best!

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Temperament Pokaż wiadomość
hej ja polecam salon agama znajduje się on w centrum blisko placu wolności.Od kilku lat tam chodze i bardzo ładnie obcinają.Musiała byś tam zadzwonić czy podejmą się Twoich włosów, możliwe że tak jest tam kilka fryzjerek, ale ciężko o terminy, trzeba się szybko zapisać.Pozdrawiam i jakbyś chciała więcej info na pw
Też polecam Agamę
566 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 12:25   #346
28nana
Raczkowanie

Witam,

szukam dobrego fryzjera - fryzjerki z Górnego Śląska: Ruda Śl, Katowice, Chorzów, Bytom, Siemianowice, Piekary Śl. Mysłowice

włoski dość długie ( do łopatek )
nie mam własnej koncepcji i chętnie oddam się w dobre ręce

jeśli macie kogoś sprawdzonego... poproszę
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 09:34   #347
elizabeth120
Przyczajenie

Dziewczyny ja tez mialam nieprzyjemnosc poznac Pania Anie M. i niestety dawno nic mi sie gorszego nie przydazylo. Ona nie wypromuje tego salonu tylko pogrązy go calkiem. W ktorym salonie wylaczaja ogrzewanie gdy na dworze jest 1 cz 2 stopnie??? zal a kosmetyczka jest aptekarka

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez elizabeth120 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tez mialam nieprzyjemnosc poznac Pania Anie M. i niestety dawno nic mi sie gorszego nie przydazylo. Ona nie wypromuje tego salonu tylko pogrązy go calkiem. W ktorym salonie wylaczaja ogrzewanie gdy na dworze jest 1 cz 2 stopnie??? zal a kosmetyczka jest aptekarka
Nota bene caly zespól agamy odszedl wlasnie przez Pania Anie M. PROFESJONALISTKĘ od wrózenia nie od fryzjerstwa
elizabeth120 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 10:04   #348
Temperament
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez elizabeth120 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Nota bene caly zespól agamy odszedl wlasnie przez Pania Anie M. PROFESJONALISTKĘ od wrózenia nie od fryzjerstwa
Przecież oni mieli awarie ogrzewania i salon przez kilka dni był zamknięty, widziałam to na własne oczy ponieważ obok agamy przejeżdżam przynajmniej 2 razy dziennie, ale przyznam się na obcinaniu dawno tam nie byłam.
Temperament jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 17:08   #349
elizabeth120
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Temperament Pokaż wiadomość
Przecież oni mieli awarie ogrzewania i salon przez kilka dni był zamknięty, widziałam to na własne oczy ponieważ obok agamy przejeżdżam przynajmniej 2 razy dziennie, ale przyznam się na obcinaniu dawno tam nie byłam.
salon był zamknięty bo byla zmiana wlasciciela a ogrzewanie to sciema pod klientki mial go kupic ktos inny niestety kupila go Pani Ania M.
elizabeth120 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 12:23   #350
Call girl
Raczkowanie

Witam, ja osobiście również szukam fryzjera...NIE POLECAM Benderewicz i Kublin. Byłam tam raz i więcej nie pójdę nigdy! Powiedziałam fryzjerowi że:
a) nie chce krótkich włosów
b) źle wyglądam w bardzo ciemnych włosach
Fryzjer zaproponował mi, źe włosy fajnie ścieniujemy tak że przodu będą dłuższe a z tyłu krótsze i będą się fajnie układać. I że położy mi na włosy farbę w ciemnym kolorze, ale nie czarnym coś jak średnio blodn/ jasna czekolada. I da kilka pasemek, refleksów żeby fajnie to wgylądało.

Moja wizyta zakończyła się tym że z długich włosów zostałam obcięta na "Bombkę" z tyłu głowy miałam włosy wręcz wygolone. Pokłóciłam się z gościem że jakim prawem obciął mi bez pytania 20 cm włosów, byłam WŚCIEKŁA. I ZROBIŁ TO TAK, ŻE ZABRAŁ DUŻY PŁAT WŁSÓW Z TYŁU I OBCIĄŁ. W dodatku kolor wyszedł CZARNY i wyglądałam koszmarnie. Cały miesiąc płakałam, że mi tak włosy spierdzielił. Każdy mi mówił, że wyglądam koszmarnie. Teraz po 3 latach wróciłam do długości którą miałam, boje się iść do fryzjera. Jak ide podciąć włosy to panikuje strasznie i pilnuje żeby ani mm więcej mi nikt nie obciął.

TAKŻE NIE POLECAM. No chyba że masz twarz mega cudną twarz modelki i jest ci ładnie i w ciemnych i jasnych i w długich i w krótkich o można iść.

Fryzjer, który mnie obcinał kompletnie nie liczy się z uwagami klientki ( chyba Pan Marcin to był) obcina tak jak nauczono go na szkoleniu, czyli w tym roku modne są bombki to tam obcina wszystkich obojętnie czy chcą czy nie. Mojej koleżance zrobił to samo ....

http://moja-metamorfoza.pl/dziennik-...-body-t56.html

Call girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 08:13   #351
Sandra_83
Raczkowanie

Ja, po przeczytaniu sporej ilości przeróżnych forów na temat dobrego fryzjera postanowiłam sprawdzić Panią Sabine z Katowic na os. Tysiąclecia. I jestem zadowolona. Chciałam zmienić drastycznie kolor włosów z blond na czerń, ale potrzebowałam kogoś konkretnego kto mi doradzi czy się w to pakować czy nie. i właśnie pani Sabina doradziła mi aby go jednak zmienić, dobrała mi śliczny zimny odcień podobno ciemny brąz (jak dla mnie to prawie czerń) i jestem naprawdę zadowolona, choć jeszcze zszokowana po takiej drastycznej zmianie.
Stary 2010-05-18, 21:48   #352
pysia1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do pysia1987

Cytat:
Napisane przez Amaya Pokaż wiadomość
A co sądzicie o salonie Rulczyński na Strzeleckiej? Była może któraś z Was ostatnio?
tak chodze tam od dwóch lat!!
Pani Kinga góra!! Chodż Sebastian tez jest niezły
ceny nie najniższe http://rulczynski.pl/fryzjerstwo/cennik/ ale efekt powalający

11 cs

kolejny raz walka z kg

kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 18:30   #353
stysiula11
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Sandra_83 Pokaż wiadomość
Ja, po przeczytaniu sporej ilości przeróżnych forów na temat dobrego fryzjera postanowiłam sprawdzić Panią Sabine z Katowic na os. Tysiąclecia. I jestem zadowolona. Chciałam zmienić drastycznie kolor włosów z blond na czerń, ale potrzebowałam kogoś konkretnego kto mi doradzi czy się w to pakować czy nie. i właśnie pani Sabina doradziła mi aby go jednak zmienić, dobrała mi śliczny zimny odcień podobno ciemny brąz (jak dla mnie to prawie czerń) i jestem naprawdę zadowolona, choć jeszcze zszokowana po takiej drastycznej zmianie.
tez bym się z chęcią wybrała na zmianę koloru do pani Sabiny ale narazie siedzę w Krakowie do Katowic dotrę dopiero na początku lipca,do tego czasu oszaleje z moim kolorem.
stysiula11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 08:34   #354
Somnis
Przyczajenie

Pani Sabina z Tysiąclecia? Jestem z Tysiąclecia - powiedzcie mi proszę, gdzie dokładnie ona przyjmuje, jakieś namiary i ile bierze za obcięcie. Chciałabym tylko podciąć włosy, bo zapuszczam teraz a nie chcę ani wydać fortuny ani żeby mi ktoś zepsuł to co już odrosło!!!
Pozdrawiam
Somnis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 10:04   #355
Sandra_83
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Somnis Pokaż wiadomość
Pani Sabina z Tysiąclecia? Jestem z Tysiąclecia - powiedzcie mi proszę, gdzie dokładnie ona przyjmuje, jakieś namiary i ile bierze za obcięcie. Chciałabym tylko podciąć włosy, bo zapuszczam teraz a nie chcę ani wydać fortuny ani żeby mi ktoś zepsuł to co już odrosło!!!
Pozdrawiam
Tu masz stronę internetową http://www.pracownia-fryzjerska.com.pl/
Ale ile bierze za samo podcięcie to nie powiem Ci, bo ja za farbowanie na długich włosach i podcięcie zapłaciłam 145zł także to nie jest wygórowana cena. Jak wiadomo najlepiej zadzwonić i zapytać się.
Stary 2010-05-29, 15:38   #356
nowinka
Raczkowanie

Mam nadzieje,ze zagladaja tu jeszcze Katowiczanki!
Buszowalam po tym watku w zeszlym roku kiedy szukalam fryzjera na wielka zmiane..wybralam sie w koncu do p. Mariusza z H&S (nawet wiecej niz raz), ale zrazilam sie troche i szukam na nowo.
Znalazlam wiele postow dotyczacych salonu Dj. Style na os. Paderewskiego. Niestety oszczerstwa autoreklamy padaja co drugi post, wiec uderzam tutaj- wasze opinie sa dla mnie bardziej wiarygodne.
Kto byl niech sie pochwali
I napisze na jakich produktach panowie pracuja, jak u nich jest z koloryzacja, i do kogo najlepiej isc
Dziekuje i pozdrawiam
nowinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 19:32   #357
Anula28
Raczkowanie

GG do Anula28

Dziewczyny czy ,któraś z Was była może w salonie fryzjerskim w Piotrowicach na Jankego ? Taki mały salonik ,do którego wchodzi się w górę po schodkach otwarła go jakiś czas temu taka młoda dziwczyna ( brunetka ) nie wiem jak ten salon się nazywa. Ktoś kiedyś mi mówił ,że nieźle nawet obcina macie może jakieś doświadczenia w tym temacie ?
Anula28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 08:29   #358
Call girl
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Anula28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ,któraś z Was była może w salonie fryzjerskim w Piotrowicach na Jankego ? Taki mały salonik ,do którego wchodzi się w górę po schodkach otwarła go jakiś czas temu taka młoda dziwczyna ( brunetka ) nie wiem jak ten salon się nazywa. Ktoś kiedyś mi mówił ,że nieźle nawet obcina macie może jakieś doświadczenia w tym temacie ?
Ta dziewczyna ma na imię Agnieszka, nie wiem jak się salon nazywa. Fryzjerka taka sobie, nie inwestuje kompletnie w rozwój swoich umiejętności. Z własnego doświadczenia wiem, że potrafi zrobić tylko baleyage (80-85zł)( jasny blond+czekolada), albo położyć farbę na całość ( pod warunkiem że masz jednolite włosy bo tak to się boi że nie wyjdzie). Jakiekolwiek mieszanie kolorów, cieniowenie kolorem, czy też opcja jednolitych włosów + refleksy nie przejdzie. Baleyage robi bardzo długo ponad 3h. Obcina różnie, raz dobrze raz źle zależy jak się jej uda. Im więcej się śmieje i opowiada tym krótsze włosy masz. Poza tym to jest bardzo miła i sympatyczna. Przestałam do niej chodzić odkąd nie mam baleyagu na włosach, i obcieła mnie bardzo krótko pomimo tego że prosiłam aby podcieła mi końcówki ( a skończyło się to na 4 cm-6cm)

W tych okolicach przerobiłam większość fryzjerów przeważnie są to osoby, które robią baleyage, farbują na jeden kolor, i tak sobie obcinają. jeżeli chcesz coś fajnego mam tu na myśli ładny kolor, lub fajne obcięcie to poszukaj gdzieś dalej.

http://moja-metamorfoza.pl/dziennik-...-body-t56.html

Call girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 17:00   #359
mojito18
Raczkowanie

hey wiecie może jak nazywa się salon fryzjerski znajdujący sie na os. Paderewskiego. Niestety nie znam dokłądnego adresu, ale obcinaja tam dwaj fryzjerzy. Podobno wykonują swoja robote rewelacyjnie. bedę wdzięczna za wszeklie info na ten temat
mojito18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 15:46   #360
Kukucia
Przyczajenie

Cześć. Nie dwóch ale trzech fryzjerów. A nazywają się*DJ.STYLE
Kukucia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fryzjer, h&s, katowice, olaplex, ombre, przedłużanie włosów, sombre, studio fryzjerskie

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości