Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-18, 21:24   #361
mojito18
Raczkowanie

Dot.: Fryzjer w Katowicach

dokładnie o nich mi chodzi możesz powiedzieć cos więcej na ich temat? ktory z nich obcina najlepiej? itp itd
mojito18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 11:19   #362
Anula28
Raczkowanie

GG do Anula28

Cytat:
Napisane przez Call girl Pokaż wiadomość
Ta dziewczyna ma na imię Agnieszka, nie wiem jak się salon nazywa. Fryzjerka taka sobie, nie inwestuje kompletnie w rozwój swoich umiejętności. Z własnego doświadczenia wiem, że potrafi zrobić tylko baleyage (80-85zł)( jasny blond+czekolada), albo położyć farbę na całość ( pod warunkiem że masz jednolite włosy bo tak to się boi że nie wyjdzie). Jakiekolwiek mieszanie kolorów, cieniowenie kolorem, czy też opcja jednolitych włosów + refleksy nie przejdzie. Baleyage robi bardzo długo ponad 3h. Obcina różnie, raz dobrze raz źle zależy jak się jej uda. Im więcej się śmieje i opowiada tym krótsze włosy masz. Poza tym to jest bardzo miła i sympatyczna. Przestałam do niej chodzić odkąd nie mam baleyagu na włosach, i obcieła mnie bardzo krótko pomimo tego że prosiłam aby podcieła mi końcówki ( a skończyło się to na 4 cm-6cm)

W tych okolicach przerobiłam większość fryzjerów przeważnie są to osoby, które robią baleyage, farbują na jeden kolor, i tak sobie obcinają. jeżeli chcesz coś fajnego mam tu na myśli ładny kolor, lub fajne obcięcie to poszukaj gdzieś dalej.
Call Girl dzięki za radę w takim razie nie skorzystam bo zależy mi właśnie na lekkim podcięciu i wycieniowaniu a jeśli miałabym skończyć z krótkimi włosami to wolę nie ryzykować .Dziękuję więc jeszcze raz i szukam czekoś innego
Anula28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 15:21   #363
sywii
Przyczajenie

GORĄCO POLECAM DJSTYLE
Miałam włosy do łopatek poszłam tam bez przygotowania tzn. nie miałam pomysłu na fryzurę liczyłam na pomysłowość fryzjera i to był strzał w 10. Zadał 2 pytania czy zapuszczam włosy i ile może mi ściąć (nie mam sentymentu do włosów, więc moja odpowiedź brzmiała może być nawet na krótko). Teraz mam włosy przed ramie- asymetryczne. Jestem bardzo zadowolona w końcu mam super włosy i fryzjera, u którego będę stałą klientką
sywii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 20:15   #364
katarina999
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Maadzialenaa Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma jeszcze jakieś info na temat salonu DJ STYLE? bo ta opinia która jest tutaj troszkę mi podpada autoreklamą na kafeterii też czytałam kilka postów, ale nie jestem przekonana co do tego, że piszą to klientki tylko pracownicy

heh bo to oni sami lacznie z uczennicami wpisuja te opiniei namawiaja swoje stale klientki zeby to robily.Sami siebie reklamuja gdzie tylko sie da na wszelkiego rodzaju portalach.A jesli chodzi o moja opinie to bez rewelacji jesli mam byc szczera...zwyczajny podrzedny salonik fryzjerski no moze atrakcja jest to ze podobno pan Daniel i Wojtek sa para
Poza tym tak jak czytalam gdzies ponizej w wypowiedzi sami decyduja jak bedzie wygladala fryzura nie liczac sie z klientka pozniej wpieraja ze to one same tak zazyczyly...

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

DJ STYLE
heh sami sobie robia reklame lacznie z uczennicami wpisuja te opiniei namawiaja swoje stale klientki zeby to robily.Sami siebie reklamuja gdzie tylko sie da na wszelkiego rodzaju portalach.A jesli chodzi o moja opinie to bez rewelacji jesli mam byc szczera...zwyczajny podrzedny salonik fryzjerski no moze atrakcja jest to ze podobno pan Daniel i Wojtek sa para
Poza tym tak jak czytalam gdzies ponizej w wypowiedzi sami decyduja jak bedzie wygladala fryzura nie liczac sie z klientka pozniej wpieraja ze to one same tak zazyczyly...

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Kukucia Pokaż wiadomość
Cześć. Nie dwóch ale trzech fryzjerów. A nazywają się*DJ.STYLE
taaa DJ STYLE to najgorszy "salon" fryzjerski jaki moze byc.Bylam raz i wicej sie na pewno nie pojawie.Moje wlosy zostaly wygryzione a nie obciete nie wiem gdzie pan Daniel bo chyba tak ma na imie sie szkolil bo sama pewnie bym to duzo lepiej zrobila.Przestrzegam wszytkie dziewczyny przed ta tandeta na dodatek sami reklamuja sie po forach jacy to sa swietni i jakie to klientki sa zadowolone..maskara
katarina999 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 20:57   #365
maartucha
Zadomowienie

GG do maartucha

Ja mimo wszystko doradzam Akademie Berendowicz & Kublin, ukonczylam tam szkolenie i uwazam ze warto Jesli ktos nie ma jakiejs wiekszej obsesji na punkcie wlosow i odwazny jest na jakies ciekawe propozycje warto udac sie na Akademie gdzie praktykanci sie ucza - cena 5 zł jak juz wspominano wczesniej. Z reka na sercu moge powiedziec ze naprawde nikt was nie wypuscic z krzywo obcietymi wlosami, wszystkiego czego sie uczylam bylo kontrolowane przez instruktorow - ktorych wiedza i doswiadczenie jest niewyobrazalna, przede wszystkim doradzamy (tzn. doradzalam) fryzurke, ewentualnie kolor jeszcze chodzi o koloryzacje.... Warto

Jesli natomias chodzi o strzyzenia na salonie to z czystym sumieniem polecam Anie - ktora jest instruktorka na akademii ale z tego co wiem to jest 2 dni na salonie wiec dostac sie do niej jakos mozna. Nastepna osoba to Pawel - tez instruktor, robi niesamowicie sexowne i kobiece fryzury, ma doswiadczenie, reke, fantazje i podejscie, nastepnie Lukasz - tez instruktor ale czesto jest na salonie

" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 15:51   #366
karo23
Przyczajenie

Dot.: szukam dobrego fryzjera w ktowicach !

Cześć. Czy któraś z Was była może w Studio Emilia na Giszowcu? Chciałabym się tam wybrać, ale nie wiem do kogo mam się zapisać.Wiem ze oprócz szefowej i dwóch dziewczyn pracuje jeszcze chłopak,ale nie wiem kto,jak strzyże. Proszę o radę.
Pozdrawiam
karo23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 17:11   #367
moussa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez demimoore Pokaż wiadomość
H&S!!!!!!!!
Z przykrością informuję, że pan Wojtek Hetmanowski- znakomity fryzjer, najlepszy z jakim mialam do czynienia NIE ŻYJE!!!!!!!!!!!!!
Ogromny żal!!

....taki straszny straszny zal.....
moussa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 07:17   #368
flaiv
Raczkowanie

straszne ;( przecież to był młody męzczyzna. Nie wiecie może co mu się stało?
flaiv jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 07:22   #369
moussa
Przyczajenie

Wiadomosc na priv

Edytowane przez moussa
Czas edycji: 2010-07-13 o 07:25
moussa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 22:30   #370
Ameria
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Natalie82 Pokaż wiadomość
Ja od 2,5 roku chodzę do salonu En Vogue w Katowicach na ul.Plebiscytowej.Na poczatku do Sebastiana, jest super fryzjerem, naprawde polecam ,ale niestety ma dlugie terminy oczekiwania na wizytę, wiec teraz chodze tam do p.Justynki.Polecam wam naprawde, ja zawsze wychodze z ich salonu mega zadowolona.
Również ostatnio byłam w tym salonie z polecenia koleżanki. Terminy do pana Sebastiana nie są takie długie (kilka dni po moim telefonie). Koniec końców nie on mi robił fryzurę tylko taka dziewczyna z czerwonymi włosami. Muszę przyznać, że dokładnie zastosowała się do wskazówek (np. nie mogę mieć cieniowanej grzywki co uparcie fryzjerzy mi robią) i fajnie obcięła mi włosy. Jednak nie pójdę tam ponownie. Przede wszystkim przeszkodził mi panujący tam bałagan organizacyjny (mojego nazwiska nie było w kalendarzu i np. dlatego nie obcinał mnie pan Sebastian), nie poczułam się także "dopieszczona" jako klient raczej jak produkt na taśmie. Brakło też takiego "błysku" w obcięciu. Byłam zadowolona, ale nie oszołomiona.
Raz byłam naprawdę mega zadowolona z fryzjera (sławny pan Tomek z Bytomia), ale byłam tam kilka lat temu, gdy jeszcze nie obowiązywały terminy półroczne do niego i były niższe ceny. Jeśli pozwoli mu się zrobić z włosami to co on uważa to naprawdę dobierze ekstra fryzurę. To jest prawdziwy Fryzjer.

Edytowane przez Ameria
Czas edycji: 2010-07-13 o 22:34
Ameria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 08:02   #371
flaiv
Raczkowanie

u "sławnego Pana Tomka z Bytomia" bylam raz tylko i to lata temu.
Byla to niestety najtragiczniejsza z moich fryzur, dlugo musialam chodzic w spiętych wlosach, bo mialam fryzurę pt. "czeski metal". Wygryziona bylam niemilosiernie. Tak juz jest, ze nie wszystkim ten sam fryzjer przypadnie do gustu.

Cytat:
Napisane przez Ameria Pokaż wiadomość
Również ostatnio byłam w tym salonie z polecenia koleżanki. Terminy do pana Sebastiana nie są takie długie (kilka dni po moim telefonie). Koniec końców nie on mi robił fryzurę tylko taka dziewczyna z czerwonymi włosami. Muszę przyznać, że dokładnie zastosowała się do wskazówek (np. nie mogę mieć cieniowanej grzywki co uparcie fryzjerzy mi robią) i fajnie obcięła mi włosy. Jednak nie pójdę tam ponownie. Przede wszystkim przeszkodził mi panujący tam bałagan organizacyjny (mojego nazwiska nie było w kalendarzu i np. dlatego nie obcinał mnie pan Sebastian), nie poczułam się także "dopieszczona" jako klient raczej jak produkt na taśmie. Brakło też takiego "błysku" w obcięciu. Byłam zadowolona, ale nie oszołomiona.
Raz byłam naprawdę mega zadowolona z fryzjera (sławny pan Tomek z Bytomia), ale byłam tam kilka lat temu, gdy jeszcze nie obowiązywały terminy półroczne do niego i były niższe ceny. Jeśli pozwoli mu się zrobić z włosami to co on uważa to naprawdę dobierze ekstra fryzurę. To jest prawdziwy Fryzjer.
flaiv jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 12:15   #372
aquarius76
Przyczajenie

Wojtek nie żyje? Przeciez on był taki młody. Zaczęłam do nich chodzic jeszcze jak pracowali w Trendy na pl. Miarki, wiele lat temu. Co się stało? Był rewelacyjnym fryzjerem, cudowną osobą - wielka strata!!!
aquarius76 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 19:56   #373
wiolkaa85
Raczkowanie

Jestem w lekkim szoku.
Chodziłam do 1 z Panów w "H&S"
Weszłam na wątek, licząc na pomoc w znalezieniu fryzjera.
Ok. rok temu z salonu "Berendowicza" w Katowicach odszedł fryzjer Rafał (chyba z Bielska) - wysoki brunet.
Pracował tam kilka lat.
Fajnie obcinał i zastanawiam się, gdzie mogę Go znaleźć.
Ktoś ma jakieś namiary na Niego?
I 1 fryzjera stamtąd mogę odradzić - brunet (nie pamiętam imienia), z awangardową fryzurą na głowie, pracuje ponad rok w Berendowiczu.
Poszłam do Niego z polecenia recepcjonistki "Berendowicza".
Totalna chała - zamiast koloru i refleksów zrobił mi 1 kolor i wmawiał, że to jak 2, bo mi coś tam rozjaśnił.
Strzyżenie też było fatalne - moje włosy od pół roku (wtedy byłam) odrastają - włosy od początku się nie układały.
Pewnie dlatego, że wyciął mi do grzywki tę część włosów, która ma być z tyłu i dodatkowo wydegażował, co przy moich prostych jak kołki włosach jest niewybaczalnym błędem.
Naprawdę nie mogę powiedzieć 1 dobrego słowa o fryzurze, którą mi zrobił wtedy.
A mam bardzo gęste włosy i wtedy były stosunkowo długie.
wiolkaa85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 13:46   #374
anawrakadawra
Przyczajenie

Dot.: szukam dobrego fryzjera w ktowicach !

Cytat:
Napisane przez karo23 Pokaż wiadomość
Cześć. Czy któraś z Was była może w Studio Emilia na Giszowcu? Chciałabym się tam wybrać, ale nie wiem do kogo mam się zapisać.Wiem ze oprócz szefowej i dwóch dziewczyn pracuje jeszcze chłopak,ale nie wiem kto,jak strzyże. Proszę o radę.
Pozdrawiam
długi czas korzystałam z usług Kasi (właścicielki) salonu. Byłam zadowolona z tego co mi proponowała i "wyczyniała" na głowie. Chłopaka (zapomniałam imienia- bodaj Daniel) też mogę polecić Właśnie u niego pozbyłam się blond pasemek i wróciłam do swojego naturalnego koloru włosów a mojemu mężowi zrobił fajną wakacyjną fryzurkę. Ceny przystępne, miła atmosfera.

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ptasie Pokaż wiadomość
Cześć, czy ktoś był w salonie "Antidotum" w Katowicach? Koleżanka namawia mnie na wizytę u Pana Roberta, podobno świetnie ścina.
Ona jest zachwycona. Jakie są Wasze wrażenia???
Byłam - bo przez wiele lat na moimi dłuuugimi włosami "bawiła się" p. Agnieszka, kiedy jeszcze pracowała na Giszowcu. Gdy zniknęła szukałam ją po forach.. i odnalazłam ją właśnie tam. Od razu się do niej zapisałam. Jak zawsze wyszłam zachwycona ale już do niej nie wróciłam - ceny jak dla mnie zaporowe ;/
anawrakadawra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 16:49   #375
ashana
Przyczajenie

Osobiście polecam Pana Daniela w Katowicach (salon na ul. Plebiscytowej 12). Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z obcięcia, fryzura idealnie dobrana do rysów twarzy i gatunku włosów - myślałam że nic nie da się zrobić z moimi cienkimi, przyklapniętymi włosami.. a mam super układającą się puszystą fryzurkę i to bez użycia tony kosmetyków i wynalazków typu wałki Włosy po pół roku po obcięciu dalej fanie się układają
Byłam mile zaskoczona gdy Pan wysłuchał dokładnie tego co miałam do powiedzenia odnośnie wymarzonej fryzury (wcześniejsze negatywne doświadczenia - Berendowicz - czyli tną jak im się podoba, a twoje zdanie się nie liczy), kilka rzeczy doradził i efekt był super.
No i w salonie panuje świetna atmosfera!
PS. O ile się nie mylę, Pan Daniel jest mistrzem Polski, jeśli chodzi o fryzjerstwo, więc lepiej trafić nie można
ashana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 20:48   #376
Lynn
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ashana Pokaż wiadomość
Osobiście polecam Pana Daniela w Katowicach (salon na ul. Plebiscytowej 12). Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z obcięcia, fryzura idealnie dobrana do rysów twarzy i gatunku włosów - myślałam że nic nie da się zrobić z moimi cienkimi, przyklapniętymi włosami.. a mam super układającą się puszystą fryzurkę i to bez użycia tony kosmetyków i wynalazków typu wałki Włosy po pół roku po obcięciu dalej fanie się układają
Byłam mile zaskoczona gdy Pan wysłuchał dokładnie tego co miałam do powiedzenia odnośnie wymarzonej fryzury (wcześniejsze negatywne doświadczenia - Berendowicz - czyli tną jak im się podoba, a twoje zdanie się nie liczy), kilka rzeczy doradził i efekt był super.
No i w salonie panuje świetna atmosfera!
PS. O ile się nie mylę, Pan Daniel jest mistrzem Polski, jeśli chodzi o fryzjerstwo, więc lepiej trafić nie można
ile kosztuje obcięcie?
Lynn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 14:58   #377
ashana
Przyczajenie

Długie włosy - ok 60 zł..
ashana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 22:51   #378
Lynn
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ashana Pokaż wiadomość
Długie włosy - ok 60 zł..
Jak za samo obcięcie, to drogo
Stary 2010-08-07, 09:05   #379
Madelie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Jak za samo obcięcie, to drogo
No bez przesady. Myślę, że to raczej standardowa cena.
Stary 2010-08-07, 14:46   #380
Lynn
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
No bez przesady. Myślę, że to raczej standardowa cena.
Zależy gdzie Ja płacę 30 zł za samo obcięcie.
Stary 2010-08-07, 20:28   #381
KatarzynkaC
Przyczajenie

Hmmm a ja zamierzam rozjaśnić włosy pasemkami lub refleksami (nie wiem co lepsze?) myślicie że u Wojtka Wajdy wyczarowaliby coś fajnego?? ehh troche tam drogo ale byłabym w stanie się poświęcić
KatarzynkaC jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 20:35   #382
Madelie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez KatarzynkaC Pokaż wiadomość
Hmmm a ja zamierzam rozjaśnić włosy pasemkami lub refleksami (nie wiem co lepsze?) myślicie że u Wojtka Wajdy wyczarowaliby coś fajnego?? ehh troche tam drogo ale byłabym w stanie się poświęcić
Myślę, że nie. Zresztą Wojtek nie zajmuje się koloryzacją, a nie widziałam na forum, żeby ktoś polecał innych fryzjerów z tego salonu.
Stary 2010-08-23, 11:21   #383
tricomi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KatarzynkaC Pokaż wiadomość
Osobiście mam bardzo mieszane uczucia. Też chciałam refleksy bardziej w celu podkreślenia struktury moich falująco- kręconych włosów niż rozjaśnienia, ale wyszło na to drugie. Był to też mój pierwszy tego typu zabieg u fryzjera, ponieważ nie farbuję włosów, więc może nie do końca się znam i oczekuje zbyt wiele, ale za 320zł spodziewałam się czegoś o wiele lepszego, bardziej dopracowanego.
Niby wszystko wygląda ok, ale nie jestem do końca zadowolona z efektu.

A jak już tu jestem to wyleje swoje żale bo od jakiegoś czasu jestem bardzo rozczarowana tym salonem. Była to już kolejna wizyta, na której moja fryzjerka jest strasznie markotna, jakby jej się nawet oddychać nie chciało, nie potrafiła wykrzesać z siebie żadnego entuzjazmu, przez co czułam się jakbym była tam niechciana i jej przeszkadzała.
Tym razem trochę mnie tez naciągnęła, bo zaproponowała mi ampułkę odżywczą, ale nie poinformowała mnie, że będzie używać dwóch sztuk, co oczywiście kosztowało mnie więcej, o czym dowiedziałam się przy kasie, a do samego cięcia też specjalnie się nie przyłożyła.

Wydaje mi się, że pora na zmianę otoczenia, bo jak mam płacić takie pieniądze i być obsłużona na pół gwizdka, to jednak sobie podaruję.

Edytowane przez tricomi
Czas edycji: 2010-08-23 o 11:22
tricomi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 11:48   #384
koralinaaa
Przyczajenie

Ja goraco polecam Bartka w "Alfa - Parf " na Młyńskiej w Katowicach, zaproponował mi zmiany, ale nie robił nic bez mojej zgody, dzieki niemu całkowice zmieniłam image i jestem baaardzo zedowolona z mojej fryzury, łatwo się układa i wygląda super bez względu na to czy prostuje włosy czy nie.....
koralinaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 22:29   #385
Aga3tka
Przyczajenie

Witam wszystkich,

co do DJ Style na os. Paderewskiego, osobiście jestem bardzo zadowolona. Byłam u nich dwa razy, ostatni raz dzisiaj. Poszłam się podciąć, miałam włosy ciut za ramiona i zapłaciłam 35zł.

Bardzo sympatyczny młody człowiek i rozmowny zajął sie moimi włosami. Powiedziałam jakie mam włosy i czego nie lubię. Zapytałam o fryzurę, jaką by mi polecił, gdybym zdecydowała się na radykalną zmianę. Sam zasugerował, czy nie zastanawiam się nad kolorem i podał mi numer farby, więc następnym razem zrobię sobie kolor.

W trakcie cięcia pytał i mówił, ze poleca zrobić pazurki na przedzie, zęby fryzura nie była za smutna, czy może podstrzępić końcówki, czy chce prostę czy z bobem z tyłu.... i tak doszliśmy do efektu końcowego i mogę napisać, ze to była czysta przyjemność. To samo może powiedzieć moja siostra, która też tam była kilka razy z koleżanką.

P.S. - to nie nie jest żadna autoreklama salonu i ja tam nie pracuję.
Aga3tka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 19:36   #386
Tesiaczek
Zakorzenienie

GG do Tesiaczek

Ja byłam w Akademii Berendowicz&Kublin. Koleżanka była, fajnie ją obcieli to stwierdziłam, że pójdę, a może w końcu mi coś dobiorą innego.
Byłam strzyżona przez panią, która szkoli. Przed powiedziałam, co chce (nie schodzić z długości! i nadać objętości). Pokazała ile mi obetnie, ok5 cm, więc dla mnie tyle ile chciałam. Przez to, że cieła mnie na szkoleniu, nie miałam lustra przed sobą, jakbym miała, to bym odrazu wstała. Włosy mam krótsze o conajmniej 20cm i są to takie mysie ogonki Na dodatek mówiłam, że nie mam rano czasu na stylizacje, a teraz chyba bez tego się nie obejdzie.
Więc jeśli zależy wam na długości włosów - nie idzćie tam
Stary 2010-09-28, 15:30   #387
scandalistka
Zadomowienie

Pisałam już o swoim ulubionym salonie w innym wątku, więc może zacytuję

Cytat:
Napisane przez scandalistka Pokaż wiadomość
Rewelacyjnym salonem fryzjerskim w Katowicach jest http://www.magdalenawolnik.eu . Właśnie dzisiaj tam byłam, i muszę przyznać, że jeszcze nigdy nie zostałam tam profesjonalnie obsłużona. Na wejściu rozmowa na temat stosowanych kosmetyków, strukturze włosa, przedyskutowanie cięcia itp., potem mycie włosów z masażem głowy. Wyraźnie zaznaczyłam że chcę ściąć z długości 5 cm i tyle też zostało obcięte. W trakcie strzyżenia również pytania o szczegóły, np. o kosmyki przy buzi, jak mają być, jaką dokładnie chcę mieć grzywkę. Później modelowanie i prostowanie, fantastyczny efekt końcowy. W międzyczasie interesująca dyskusja na temat różnych kosmetyków, wszystko z bardzo miłej atmosferze. Strasznie się cieszę, że mieszkam na tej samej ulicy, na której znajduje się salon. Aha, i zapłaciłam tylko 40zł, co jest w tym wypadku śmieszną kwotą... Bo efekt bezcenny. Cena jest promocyjna, generalnie chodzi o to że we wtorki młodzież ma ogromne zniżki. Gdzieś na stronie opisane jest to szczegółowo. Chciałam też dodać, że mój chłopak też tam chodzi, i również jest bardzo zadowolony.
Także polecam bardzo serdecznie, bo warto.

scandalistka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 10:43   #388
ankac000
Raczkowanie

Zachęcona opiniami wybrałam się do H&S do pana Mariusza. Jak wyszłam z salonu to byłam załamana, bo w lustrze nie widziałam siebie. Ale teraz jestem zachwycona i zdecydowanie polecam. Wyglądam całkowicie inaczej, ale dużo lepiej. Za farbowanie i strzyżenie zapłaciłam 180 zł. Pan Mariusz faktycznie nie spytał co chcę zrobić z włosami tylko powiedział co mi zrobi. Zdecydowanie polecam, ale jeśli chcecie coś zmienić, na co dzień jak dla mnie za drogo.

ankac000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 09:54   #389
Blueeyed_Alice
Raczkowanie

A ja z czystym sumieniem polecam salon Wojtek Wajda. Poza Wojtkiem, który jest bardzo dobrym fryzjerem, naprawdę mocno polecam Artura - zawsze wychodzę od niego zadowolona, z moich cienkich i smętnych włosów zawsze robi puszyste cudo. Jest to pierwszy salon, który mogę polecić z czystym sumieniem. Tak na strzyżenie jak i na koloryzację. Ceny mają wysokie to fakt, ale dla efektu warto - poza tym obsługa w sensie dbania o klienta na bardzo wysokim poziomie.

Edytowane przez Blueeyed_Alice
Czas edycji: 2010-10-09 o 10:15
Blueeyed_Alice jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 15:14   #390
ellemelle
Przyczajenie

JA bym Ci mogła polecić salon Tomka Małka w Bytomiu, na wizytę czeka się ok miesiąca czasem dłużej , ale warto innych fryzjerów tam nie próbowałam bo jego ubóstwiam. Nigdy wcześniej nie lubiłam swoich loków , źle się układały a odkąd tam chodzę zawsze jestem zadowolona , poza tym ładnie dobiera kolory włosów. Obsługa jest miła, chętnie podadzą coś do picia, porozmawiają , no i jest mnóstwo gazet do wyboru. a efekt rewelacyjny.
ellemelle jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fryzjer, h&s, katowice, olaplex, ombre, przedłużanie włosów, sombre, studio fryzjerskie

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości