Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-01-05, 18:56   #511
mambusiaPRV
Przyczajenie

Dot.: Fryzjer w Katowicach

Podsumowując wizytę w salonie Wojtka Wajdy - przereklamowany, za bajońskie kwoty
Stary 2013-01-07, 05:05   #512
Balat
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mambusiaPRV Pokaż wiadomość
Podsumowując wizytę w salonie Wojtka Wajdy - przereklamowany, za bajońskie kwoty
Ja do tego salonu chodzę od ładnych paru lat i zawsze jestem zadowolona. Ceny owszem, wysokie, ale jak mam płacic połowę tego i mieć zniszczone włosy to dziękuję. Profesjonalne farbowanie kosztuje, ale włosy sa zdrowe, lśniące i zawsze dobrze wyglądają. Mieszankę farb każdej klientki mają w komputerze, w razie czego inny fryzjer może sprawdzić. A fryzjera do obcięcia trzeba oczywiście "oswojonego", ale z tego co widzę po efektach , tam większość jest naprawdę dobra. I mimo sporych cen, ruch w interesie jest spory.
Wcześniej chodziłam do różnych fryzjerów, m. in. do salonu Rulczyńskiego, ale nie byłam zadowolona z efektu.

Edytowane przez Balat
Czas edycji: 2013-01-07 o 05:06
Balat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 12:54   #513
claudusiaaaaa
Raczkowanie

Cześć dziewczyny. A czy któraś może polecić jakiegoś fryzjera/ fryzjerkę z Katowic i okolic, która potrafi zrobić piękną fryzurę na ślub?
claudusiaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 15:19   #514
onatoma
Przyczajenie

Dziewczyny, czy któraś z Was była u Pani Moniki Kozioł z Cleopatry robić koka lub jakąkolwiek inną fryzurę okolicznościową? Byłyście zadowolone? Ja chciałabym mieć luźnego koka, bez tony lakieru i tapiru, czy Pani Monika robi ładne fryzury? I przy okazji, ile za taką fryzurkę zapłaciłyście? bardzo proszę o odpowiedzi
onatoma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 20:40   #515
Apali
Wtajemniczenie

Dziewczyny jak wygląda cenowo farbowanie + strzyżenie w salonie Daniela Pasierba ?
Apali jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 12:44   #516
betty0502
Wtajemniczenie

GG do betty0502
Wynajem peruk -piękne długie włosy z grzywką.Mysłowice, Katowice, Sosnowiec i okolice

Witajcie,
pilnie potrzebuję wypożyczyć peruki, długie włosy z grzywką najlepiej na bok. Potrzebuję ją do sesji zdjęciowej. Czy wiecie gdzie wynajmują peruki? lub może kogoś znacie? Nie zależy mi na takiej beznadziejnej za 50 zł z allegro tylko takiej wyglądającej na długie i piękne włosy
betty0502 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 14:30   #517
zanecia
Raczkowanie

Witajcie

Ja równiez poszukuję dobrego fryzjera na ślub z okolic Katowic.
Wesele juz za 3 miesiące, więc proszę Was pomóżcie

zanecia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 16:05   #518
gosiaczek82
Przyczajenie

Tak naprawdę nie ma pojęcia "najlepszy fryzjer" czy "najlepszy salon fryzjerski", bo tak jak w przypadku kosmetyków jest to ocena subiektywna każdej z nas i te oceny mogą się różnić diametralnie. W każdym salonie znajdą się osoby zachwycone cięciem, czy farbowaniem, ale na pewno znajdą się też takie, które po wizycie były rozczarowane. Ja parę lat temu chodziłam do jednego salonu i do jednej i tej samej fryzjerki. Pierwszym razem byłam zachwycona - włosy świetnie się układały, kilka miesięcy później byłam tam kolejny raz - po modelowaniu fryzura niby taka jak wcześniej, ale po myciu w domu koszmar. Nie byłam w stanie ułożyć włosów, każdy układał się w inną stronę, nie pomagały najmocniejsze pianki i żele. Po prostu trafiłam chyba na gorszy dzień tej fryzjerki. Więc tak naprawdę nigdy nie wiadomo czego się spodziewać - nawet w najbardziej polecanym salonie.
gosiaczek82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 12:12   #519
zanecia
Raczkowanie

Fryzjer slubny - Katowice i okolice

Witam was dziewczyny

Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu fryzjera który robi ładne fryzury na ślub. Mój już jest niebawem a ja nie znam nikogo, kto by mi pomógł ładnie wyglądać w tym wyjątkowym dniu

Może macie jakieś sprawdzone osoby które robiły wam fryzury na rózne okazje i byłycie z nich zadowolone

Bardzo Was proszę o pomoc i będe wdzięczna za namiary

Dziekuje

zanecia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 13:53   #520
rakkat
Raczkowanie

GG do rakkat

Witam,
Czy ktoś z Was może orientuje się gdzie przenieśli się fryzjerzy z Salonu Regina na Piastowskiej koło Altusa? Korzystałam do tej pory tam z usług fryzjerki Pani Ewy z długimi rudymi włosami i byłam bardzo zadowolona, ale Jej już tam nie ma. Czy ktoś się orientuje gdzie Pani Ewa z Reginy pracuje. Jeśli nie, może ktoś orientuje się gdzie pracuje P. Kasia Majchrowska również z Reginy lub Pan Irek? Bardzo proszę o pomoc. Mój email: rakkat@interia.pl . Czekam na wiadomość. Z góry dziękuję. Pozdrawiam, Katarzyna
rakkat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 19:35   #521
annasmielak
Przyczajenie

Witam Ja znam chyba jednego z najlepszych fryzjerów w Polsce chodze tam ok3 lat i nie powierzyłabym swoich włosów chyba nikomu a wcześniej kilkanaście fryzjerów obskoczyłam :/ Pani Liliana ma Salon na ulicy Słowackiego 16 Jest edukatorem marki matrix i robiła pokazy w całej europie ale to nie jest najważniejsze. Jest świetnym fachowcem i przemiła osoba która wysłucha twoich potrzeb i zrobi dokładnie to co sobie wymyślisz lub zaproponuje coś od siebie. Jakość usług jest na najwyższym poziomie ( Berendowicz, LL i reszta masówek moga sie schowac, wiekszosc fryzjerów ktorzy tam pracuja to amatorzy lub praktykanci ) zresztą nie znam osoby która by nie byłaby zadowolona a przychodzą tam wyłącznie sami stali klienci baza ok 300+ osób z tego co mi wiadomo Myślę ze mogę podać nr. kontaktowy 507 006 858. Dziewczyny napewno się nie zawiedziecie daje rękę sobie uciąć !! Życzę Powodzenia Pozdrawiam ANIA
annasmielak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 11:27   #522
rakkat
Raczkowanie

GG do rakkat

A jeśli chodzi o Studio Fryzur Wojtka Wajdy na Andrzeja to porażka na całej linii. Cięcie niezgodne z oczekiwaniami (fryzura zupełnie inna od pokazanej na zdjęciu), miał być bob odwrócony - z przodu długie, z tyłu krótkie, a włosy z przodu pocięte są na różnych długościach, nie chcą się w ogóle układać, musiałam zagęszczać włosy po bokach, bo wyglądałam jak zmoknięta kura i dopiero teraz po zagęszczeniu wyglądam jak człowiek, choć te ścieniowane przez P. Wajdę muszą jeszcze rosnąć. Strasznie jestem z tego powodu wnerwiona, bo nie wyglądam tak jak bym chciała, musiałam poprawiać w innym salonie i dodatkowo płacić za spartaczoną robotę P. Wajdy! A jak wiadomo wcale mało się u nich nie płaci! W ogóle cała fryzura nie miała ani ładu ani składu. Pozostaje mi tylko czekać aż odrośnie. Już nigdy więcej takich fachowców!!!
rakkat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 15:19   #523
mbbrzoska
Raczkowanie

Witam,
Tak sobie przeglądam forum i zauważyłam, że poszukiwana jest Ewa z DJ.Style.
A więc pracuje w tanim salonie na Giszowcu.
A obcięcie nie kosztuje 80 zł tylko chyba 15.
80 zł kosztuje no może kosztowało pół roku temu farbowanie ze wszystkim
POzdrawiam
mbbrzoska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 17:38   #524
taka pani
Raczkowanie

Moją stałą fryzjerką jest Agnieszka Sala z salonu Le Prestige w Tarnowskich Górach (wcześniej pracowała w salonie Berendowicz&Kublin w Katowicach). Pisałam o niej wcześniej i polecam ją z całego serca (świetne i profesjonalne cięcie, świetny dobór kolorystyki farb do typu urody).

Jesienią odwiedziłam salon Daniela Pasierba w Katowicach (chciałam jedynie wyrównać włosy do jednego poziomu po asymetrycznym bobie i ściąć lekko włosy z objętości). Za strzyżenie z modelowaniem zapłaciłam (o ile dobrze pamiętam) 80zł. Strzygł mnie pan Daniel. W salonie była oprócz mnie była jeszcze jedna klientka - pani w wieku około 60-70 lat. Zaraz po tym jak przyszłam poprosiła o ściszenie muzyki (leciała jakaś zwykła popowa płyta, ale dosyć głośno), niestety pan Daniel powiedział, że nie ma takiej możliwości, bo muzyka wpływa na jego natchnienie i inwencję twórczą i bez niej nie może pracować. Także muzyka nie została przyciszona (mimo, że ja również potwierdziłam, że jest puszczona za głośno).

Do pana Daniela przyszłam z włosami w ich naturalnym stanie - umyte, ale bez prostowania i kosmetyków do stylizacji. Myślałam, że dzięki temu zobaczy, że włosy naturalnie są lekko falowane (w dziwny nieuporządkowany i chaotyczny sposób) i bardzo puszące się - i będzie to miało wpływ na dobór rodzaju strzyżenia. Niestety trochę się myliłam - włosy miałam spięte w kucyk zwykłą gumką, co pana Daniela chyba lekko zniesmaczyło, przynajmniej taką miał minę. Poinformowałam go, że to jest naturalny stan włosów, jakich na co dzień używam kosmetyków do mycia, odżywiania i stylizacji, jak układam włosy i że zależy mi na precyzyjnym cięciu. Oraz że po każdym myciu używam prostownicy.

Pan Daniel umył mi włosy i zaproponował swoją wersję cięcia. Zaproponował ukośną grzywkę, na co się nie zgodziłam - a reszta została wg propozycji pana Daniela (wyrównanie asymetrii do jednego równego poziomu, niewielkie podcięcie całości i nadanie kształtu całej fryzurze). Wszystko było w porządku do momentu, jak pan Daniel zaczął suszyć mi włosy na okrągłej szczotce, na co moje włosy reagują największym puszeniem na świecie. Poinformowałam o tym pana Daniela, na co stwierdził, że najwyraźniej do tej pory miałam do czynienia z fryzjerami, którzy nie potrafią suszyć włosów na szczotce. Stwierdziłam, że niechaj będzie tak jak chce profesjonalista - skoro on potrafi, to proszę bardzo. Moje włosy zostały wysuszone na szczotce i na mojej głównie powstała wielka, olbrzymia lwia grzywa. Czyli to o czym mówiłam - wielkie puszczenie się plus, mimo prób prostowania na szczotce, nierównomierne lekkie fale, pojawiające się to tu to tam. Skomentowałam, że suszenie na szczotce to jednak nie był dobry pomysł, tak jak mówiłam. Na co pan Daniel powiedział, że mam włosy z tendencją do dużego puszenia - odpowiedziałam mu, że poinformowałam go o tym i że mnie nie chciał słuchać. I tu zaczęło się najgorsze co tylko mogło - pan Daniel zaczął mnie strzyc na sucho. Bez uprzedniego wyprostowania włosów. Czyli moja prośba o precyzyjne cięcie została po prostu zignorowana. Informowałam wcześniej pana Daniela, że na co dzień prostuję włosy. Także po moim umyciu włosów w domu i wyprostowaniu prostownicą, a nie wystylizowaniu włosów na szczotce, efekt cięcia nie będzie "równy", a na tym mi zależało i o tym panu Danielowi mówiłam. Stwierdził zapewne, że jak przychodzę do niego w takich włosach jak przyszłam (nieułożone, spięte w zwykły kucyk), to zrobi mi cokolwiek i będę oczarowana.

Podsumowując - strzyżenie w pana Daniela oceniam w skali 1-10 na około 6. Muszę przyznać, że po wykonanym przez pana Daniela cięciu włosy dobrze się układały. Natomiast po dokładnym wyprostowaniu widać było nierównomierne cięcie.
Niektóre kosmyki zdecydowanie wystawały poza ogólną długość włosów - spowodowało to cięcie na sucho bez uprzedniego wyprostowania włosów.

Na niekorzyść pana Daniela zdecydowanie działa zbyt duże mniemanie o sobie i pewnego rodzaju gwiazdorskie, pseudoartystyczne zachowanie. Po zakończeniu strzeżenia spryskiwał mi włosy lakierem machając przy tym teatralnie rękami we wszystkie strony - nie wiem po co, nie miało to żadnego wpływu na moją fryzurę. Oczekuję od fryzjera zaproponowania fryzury/cięcia/koloru, ale mogę też się nie zgodzić na jego propozycję - tego pan Daniel chyba nie może przyjąć do wiadomości. A już na pewno nie tego, że śmiem go upominać lub wytknąć błąd.
Jakoś strzyżenia była przeciętna - włosy po myciu całkiem dobrze się układały, ale to nie powód do zachwytów
. Kilka kosmyków byłam zmuszona sama podciąć, bo wyglądało, jakby je po prostu pominął - nie był to zamierzony efekt strzyżenia, tylko pojawił się jako efekt uboczny wyprostowania prostownicą, a nie ułożenia na szczotce.

Chciałam jeszcze dodać, że podczas suszenia pan Daniel parę razy mnie oparzył suszarką (zbyt gorący nawiew + zbyt długie trzymanie suszarki w jednym miejscu). Po zakończeniu strzyżenia i zdjęciu ze mnie ochraniającej hmm... "płachty" naszym oczom ukazał się widok bardzo czerwonej szyi i dekoltu. Nie usłyszałam na to żadnego komentarza (typu: "chyba użyłem zbyt gorącego nawiewu), nie mówiąc o słowie przepraszam.

Jeszcze a propos katowickich fryzjerów - byłam kilka dni temu z narzeczonym w salonie Berendowicz&Kublin na ul. Wawelskiej. Narzeczony obcinał włosy u pana Ariela - włosy narzeczony wcześniej obcinał u tzw. osiedlowych fryzjerów, także 40 minutowe (a nie 5 minutowe) strzyżenie lekko go zaskoczyło. Ogólnie wrażenie bardzo pozytywne. Cięcie profesjonalne, włosy po myciu dobrze się układają.

Jako, że czekałam na niego na kanapie przy recepcji to mogłam przyjrzeć się strzyżeniu innych osób (niestety narzeczony był poza moim zasięgiem wzroku). Moją uwagę zwróciła "fryzjerka w chuście" (nazwana tak przez panią na recepcji - włosy miała zasłonięte muzułmańską chustą) - pani Patrycja. Strzygła przy mnie 2 osoby. Pierwsza pani wyszła z piękną fryzurą, przy drugiej była dopiero w części strzyżenia - ale widać było, że pani Patrycja ma "to coś" w ręku. Możliwe, że niedługo się do niej wybiorę i wtedy zdam relację

Edytowane przez taka pani
Czas edycji: 2013-04-04 o 17:47
taka pani jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 14:42   #525
_Tinkerbell
Zakorzenienie

GG do _Tinkerbell

Podobno jest w Katowicach takie studio fryzur, gdzie obcinają za 5 zł. Prosiłabym o opinię
Nazywa się Berendowicz&Kublin.

Edytowane przez _Tinkerbell
Czas edycji: 2013-04-17 o 14:50
_Tinkerbell jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 13:13   #526
aferka
Wtajemniczenie

W B&K za 5 zł strzygą uczniowie - dlatego cena jest taka niska.
Ja słyszałam różne opinie - jedni są zadowoleni, inni wręcz przeciwnie, więc to pewnie zależy na kogo się trafi.
aferka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 10:12   #527
wrobel4
Przyczajenie

Coś w tym jest, że trzeba też chyba trafić na dobry dzień fryzjera, pierwsza moja wizyta u Rulczyńskiego, bardzo ładny kolor mi zrobił, dwie kolejne tylko srednio, jakoś szybko wlosy zżółkły. Poszlam do Marginesu do Kamila, i znowu pierwsze farbowanie, bardzo ładnie, zrobił końcowki włosó jaśniejsze, na górze refleksy. Druga wizyta, zrobił jeden kolor, włosy juz po pierwszym myciu zrobiły sie nijakie, teraz też zżółkły. Nie mam szczęścia, cały czas ten kolor na mojej głowie wygląda bardzo nijako, żadnego połysku, brakuje mi takiej świeżości w kolorze, która utrzymałaby się ten jeden miesiąc. Teraz zastanawiam się nad salonem "Cudni" w Katowicach, koleżanka do nich chodzi i jest zadowolona, ale ona farbuje włosy na rudo, a ja cały czas szukam ładnego blondu. Co myślicie o tym salonie?
wrobel4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 23:23   #528
Call girl
Raczkowanie

Jest w tym trochę racji. Byłam w Marginess w Katowicach u Agnieszki chyba, zrobiła mi bardzo ciekawy wiśniowo-różowy kolor. Niestety bardzo szybko się wypłukał, ale podobał mi się strasznie, więc drugi raz wybrałam się do niej prosząc o powtórkę. Niestety za drugim razem zamiast wiśniowo-czerwonego koloru zrobiła mi rudo-miedziany - nie muszę dodawać, że był to dla mnie dramat. Nienawidzę miedzi ani rudości na moich włosach.

W chwili obecnej mam fryzjerkę, zwykły zakład fryzjerski bez nazwy nawet. Pani prowadzi moje włosy zapuściła mi je co jest ciężkie u fryzjerów aby nie obcinali za mocno. Do tego wyrównała mi brzydkie cieniowanie (które zrobiono mi w Awangardzie w SSC) i robi mi tylko odrosty więc włosy naprawdę się wzmocniły.
Niestety tutaj też pojawia się jedno ale. Chciałam wyjść ze średniego blondu w jasny zimny blond, ale niestety fryzjerka robi mi cały czas kolor ciepły brąz refleksami. i tutaj widzę, że mimo moich próśb i tak robi swoje... I teraz nie wiem co zrobić. Zapuszczać włosy u niej i mieć nieciekawy kolor czy iść próbować gdzie indziej?

http://moja-metamorfoza.pl/dziennik-...-body-t56.html

Call girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 18:09   #529
Temperament
Rozeznanie

czy obcinał się ktoś w bella koko(dawna agama) na gliwickiej?
Temperament jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 03:02   #530
KeepCalmAndFollowMe
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez wrobel4 Pokaż wiadomość
Coś w tym jest, że trzeba też chyba trafić na dobry dzień fryzjera, pierwsza moja wizyta u Rulczyńskiego, bardzo ładny kolor mi zrobił, dwie kolejne tylko srednio, jakoś szybko wlosy zżółkły. Poszlam do Marginesu do Kamila, i znowu pierwsze farbowanie, bardzo ładnie, zrobił końcowki włosó jaśniejsze, na górze refleksy. Druga wizyta, zrobił jeden kolor, włosy juz po pierwszym myciu zrobiły sie nijakie, teraz też zżółkły. Nie mam szczęścia, cały czas ten kolor na mojej głowie wygląda bardzo nijako, żadnego połysku, brakuje mi takiej świeżości w kolorze, która utrzymałaby się ten jeden miesiąc. Teraz zastanawiam się nad salonem "Cudni" w Katowicach, koleżanka do nich chodzi i jest zadowolona, ale ona farbuje włosy na rudo, a ja cały czas szukam ładnego blondu. Co myślicie o tym salonie?
Witam Wszystkie Dziewczyny Na początku roku kupiłam za 59zł grupon na wizytę u Rulczyńskich . \mialo byc strzyżenie z intensywną regeneracją i owszem nałożono mi kilka różnych masek , wmasowano je we włosy po czym pani Sylwia wzięła się za obcinanie (włosy były do ramion) wyszłam z takimi lekko za linię brody. Początkowo gdy były wymodelowane całość prezentowała się całkiem zacnie zanim zdążyłam wrócić do domu (zima padał śnieg) włosy opadły , jak zobaczylam ten tył postrzępiony jakby włosy były obcinane sekatorem ... także nie polecam .Dodatkowo po tych całych maskach włosy przez dobre 2-3 mce przetłuszczały się nie milosiernie. Wydaje mi się że trzeba szukać , szukać , szukać aż znajdziemy takiego z którego będziemy zadowolone ... a jednego fryzjera który dogodzi wszystkim kobietom - pozostawiam w sferze marzeń ))
KeepCalmAndFollowMe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 12:21   #531
izusek
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aferka Pokaż wiadomość
W B&K za 5 zł strzygą uczniowie - dlatego cena jest taka niska.
Ja słyszałam różne opinie - jedni są zadowoleni, inni wręcz przeciwnie, więc to pewnie zależy na kogo się trafi.
Czy ktoś był i może coś na ten temat powiedzieć? Wybrałabym się tam ale się boję
Głównie chodzi mi o to, czy oni narzucają fryzurę (jak na pokazach fryzjerskich) czy robią to co sobie zażyczę.
izusek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 16:02   #532
NAasia91
Raczkowanie

A czy ktoś mógłby mi polecić dobry salon fryzjerski w Katowicach-Piotrowicach?? Niedługo idę na weselę, i chciałabym jakąś fryzurke, ale nic szczególnego, jakieś falce, może nawet wyprostowane, ale z racji, że mam trochę zniszczone włosy, boje się, że jakiś niekompetentny fryzjer spali mi włosy. Chciałabym też je trochę wyrównać na bokach, bo są strasznie nierówne.
NAasia91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 17:01   #533
liloook
Przyczajenie

Pomocy!!Fryzjer i wizażystka KATOWICE, fryzura i makijaż ślubny

Witam
Dziewczyny pomocy!
Poszukuję dobrego fryzjera w Katowicach jak i również wizażystki, chodzi o wykonanie makijażu i fryzury ślubnej. Chodzi oczywiście o dwie osoby a nie 2w1
Szukam, szukam i jak na razie z marny skutek. Ofert sporo ale co wybrać jeżeli to oferty niesprawdzone?!
Jeżeli chodzi o fryzurę zależy mi na bardzo naturalnym efekcie. Chciałabym pofalować włosy i je upiąć. Takie a'la niesforne upięcie. Coś jak poniżej:
http://galeria-fryzur2013.qever.com/...ecia-3.jpg.php
http://galeria-fryzur2013.qever.com/...ecia-4.jpg.php
Fryzura niby nieskomplikowana ale moim zdaniem wymaga umiejętności aby uzyskać efekt naturalnych a zarazem trwałych fal.
Co do makijażu to maluję się na co dzień więc zależy mi na przełamaniu codziennej nudy.
http://polki.pl/zycie_gwiazd_plotkii...,10018508.html
Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi i podpowiedzi
Pozdrawiam liloook
liloook jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 21:06   #534
beti1490
Przyczajenie

Hej Dziewczyny
Czy któraś z was orientuje się może gdzie najlepiej zrobić styling włosów? Macie jakieś sprawdzone miejsca?
beti1490 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 10:16   #535
_Tinkerbell
Zakorzenienie

GG do _Tinkerbell

Podobno Berendowicz&Kublin się gdzieś przenieśli? Poprosiłam siostrę, żeby mnie umówiła, a tam zamknięte i podobno gdzieś się przenoszą. Wie ktoś gdzie? Czy trzeba się tam umawiać? Bo będę tylko do 3 czerwca w katowicach
Stary 2013-05-30, 06:17   #536
Lynn
Zakorzenienie

Na pewno trzeba się umawiać
Lynn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 07:29   #537
backgroup
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez NAasia91 Pokaż wiadomość
A czy ktoś mógłby mi polecić dobry salon fryzjerski w Katowicach-Piotrowicach?? Niedługo idę na weselę, i chciałabym jakąś fryzurke, ale nic szczególnego, jakieś falce, może nawet wyprostowane, ale z racji, że mam trochę zniszczone włosy, boje się, że jakiś niekompetentny fryzjer spali mi włosy. Chciałabym też je trochę wyrównać na bokach, bo są strasznie nierówne.
spróbuj w Mikołowie jest tam salon expert Loreal na ul. Kolejowej, świetni fachowcy,a z Piotrowic masz niedaleko

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2013-06-07 o 10:10 Powód: usunięcie nr tel
backgroup jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 21:41   #538
GrassIsGreener
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Podobno Berendowicz&Kublin się gdzieś przenieśli? Poprosiłam siostrę, żeby mnie umówiła, a tam zamknięte i podobno gdzieś się przenoszą. Wie ktoś gdzie? Czy trzeba się tam umawiać? Bo będę tylko do 3 czerwca w katowicach
Chodzi Ci o to, że z 3-maja się przenieśli? Na Wawelską, niedaleko.
Stary 2013-06-18, 11:36   #539
bbkatowice
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: Fryzjer w Katowicach

Salon fryzjerski Daniel Pasierb zdecydowanie odradzam. Poziom usługi, reakcja na moje uwagi zerowa. Klient jest tam dodatkiem do Wielkiego Fryzjera. Na zdrowie!
bbkatowice jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 15:58   #540
gosiaczek82
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez bbkatowice Pokaż wiadomość
Salon fryzjerski Daniel Pasierb zdecydowanie odradzam. Poziom usługi, reakcja na moje uwagi zerowa. Klient jest tam dodatkiem do Wielkiego Fryzjera. Na zdrowie!
Zgadzam się całkowicie. Byłam w tym salonie w kwietniu i muszę stwierdzić że była to chyba najgorsza w życiu moja wizyta u fryzjera. Fatalna atmosfera, zero zainteresowania tym co mówię. Po umyciu włosów siedziałam na fotelu chyba z 10 minut, a w tym czasie pan Daniel czytał sobie gazetę i czekał chyba na natchnienie. Po zimie ścinałam włosy na krótko z pazurkami takie fryzury zawsze miałam wcześniej, na dodatek przyniosłam zdjęcie z gazety z podobną fryzurą, żeby było wiadomo o co mi chodzi i wyraźnie zaznaczyłam żeby włosy nie były za krótkie bo mają tendencje do falowania i źle się później układają, ale pan Daniel raczej się tym nie przejął i stworzył "swoje dzieło". Ściął włosy na bardzo krótko brzytwą, nie zostawił mi prawie wcale grzywki, ani włosów na karku - później użył lotionu, próbując później namówić mnie na jego kupno twierdził że tylko z jego pomocą ułożę fryzurę i nic innego nie jest mi potrzebne. Po wizycie byłam załamana, bo zamiast eleganckiej fryzury z pazurkami, grzywką i pejsami miałam fryzurę na chłopczycę. Do tego tak jak przypuszczałam po dwóch tygodniach gdy włosy podrosły zaczęły wykręcać się na wszystkie strony, ułożenie ich było męczarnią.
Niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego na temat tego salonu i ja z ich usług już nie skorzystam. Nie mam dużych wymagań odnośnie wizyty u fryzjera, ale w tym przypadku i za taką kwotę można bło spodziewać się czegoś dużo lepszego.
gosiaczek82 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fryzjer, h&s, katowice, olaplex, ombre, przedłużanie włosów, sombre, studio fryzjerskie

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości